PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده حرفه ای فیلم و سریال

mehrania
June 4th, 2013, 15:14
3 سال در زمینه فیلم و سریال کار میکنم ، تا الان تو سایت های مثل فارس کیدذ ، فراصدا ، پاتوق دی ال ، ایران فیلم و .... کار کردم ، فیلم و سریال ها بعد از رلیز قرار میگیره + سئو کامل پست
آپلود در هاست شما + آپلود باز ، هیپ فایل و ...
برای نمونه پست هم اعلام کنید تا پ.خ کنم

delta
June 4th, 2013, 15:29
برای قسمت انیمیشن سایتمون یکی رو میخوایم..روزی یک یا دو انیمیشن...از انجایی که همه چیز رو بلد هستید نمونه کار و مبلغ پیشنهادی خودتون رو برام پ خ کنید..

mehrania
June 4th, 2013, 15:31
برای قسمت انیمیشن سایتمون یکی رو میخوایم..روزی یک یا دو انیمیشن...از انجایی که همه چیز رو بلد هستید نمونه کار و مبلغ پیشنهادی خودتون رو برام پ خ کنید..

دوست عزیز چون سعی در قرار دادن فیلم و انیمیشن جدید هست و روزی 1 یا 2 تا انیمیشن نمیاد شاید هفتگی یکی بیاد

besthosti.com
June 4th, 2013, 15:50
با سلام ممکن است ایدی یاهو خود را بدهید
در ماه آتی قصد راه اندازی سایت موزیک داریم مایل هستیم که با هم همکاری داشته باشیم .

mehrania
June 4th, 2013, 17:54
در ماه آتی قصد راه اندازی سایت موزیک داریم مایل هستیم که با هم همکاری داشته باشیم .

پ.خ شد

firebax
June 7th, 2013, 16:26

منم 2 سال سابقه فعالیت تو سایت موزیک داشتم ... مدیر سابق تک ملودی !!! کسی نویسنده خواست در خدمتیم !

yahoo id : FireBa0171
best-design.ir

paradiseserver
June 7th, 2013, 16:29
منم 2 سال سابقه فعالیت تو سایت موزیک داشتم ... مدیر سابق تک ملودی !!! کسی نویسنده خواست در خدمتیم !

yahoo id : FireBa0171
best-design.ir

سلام
اشون رو میشناسم کارشون عالیه ( خودم باهاشون در تک ملودی کار کردم ):x

firebax
June 7th, 2013, 17:04
سلام
اشون رو میشناسم کارشون عالیه ( خودم باهاشون در تک ملودی کار کردم ):x

تشکز از دوست عزیزم :-)