PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش ساخت سی پنل!( و راهنمایی!)

SamaN DL
June 3rd, 2013, 11:43
با سلام

بنده میخوام هاستینگ راه اندازی کنم! و دچار مشکلاتی شدم .

اگر 20 هاست سی پتل فروخته بشه و روزانه هر کدام 5 هزار تا بازدید داشته باشن و با اسپید بالا لود بشه سایتشون به چه سروری نیاز مند هست! ؟ و اینکه چقدر هزینه بر هست!
ایا باید وی پی اس تهیه کنم یا باید نمایندگی نامحدود گرفت! تبق تهقیقاتی که من داشتم نمایندگی داری سرعت مناسب و مطلوبی نیست ! دوستان اطلاعاتی کارین رو در اختیار دارید رو مطرح کنید

و اینکه چگونگی ساخت سی پنل و ... کسی اموزش میده ؟! البتهخ فیلم آموزشی احتیاج دارم

با تشکر

wdo
June 3rd, 2013, 11:55
شما باید از نمایندگی شروع کنید و سپس به وی پی اس و سرور اختصاصی نقل کنید!‌ :) برای نمایندگی هم فضایی که میخواین رو پیام کنین تا قیمتش رو بگم بهتون!

SamaN DL
June 3rd, 2013, 12:02
شما باید از نمایندگی شروع کنید و سپس به وی پی اس و سرور اختصاصی نقل کنید!‌ :) برای نمایندگی هم فضایی که میخواین رو پیام کنین تا قیمتش رو بگم بهتون!

بنده کسی رو دارم پنل نا محدود میده و ماهانه 22 اما مشکل بنده اینجاست که ایا سرعت و... تظمینی هست !

و اگر میشه به این سوال من جواب بدید و اینکه چگونگی ساخت سی پنل و ... کسی اموزش میده ؟! البتهخ فیلم آموزشی احتیاج دارم

! و افر های خودتون رو همینجا بگید

besthosti.com
June 3rd, 2013, 12:06
با این مشخصاتی که دادین نمایندگی جواب گو نیست و شما می بایست یک سرور با حداقل 4 هسته اختصاصی پردازشگر و همچنین رم 4 گیگ استفاده نمایید .
همچنین به میزان کانفیگ و نحوه کانفیگ موارد قابل کانفیگ (اس کیو ال,وب سرور ,کنترل پنل )و همچنین بیشتر از همه به میزان وی پی اس بر روی سرور اختصاصی بستگی داره تا مشخص بشه چه مقدار فشار بر روی پردازشگر سرور است .

Bullet-Vps.us
June 3rd, 2013, 12:53
بنده کسی رو دارم پنل نا محدود میده و ماهانه 22 اما مشکل بنده اینجاست که ایا سرعت و... تظمینی هست !

و اگر میشه به این سوال من جواب بدید و اینکه چگونگی ساخت سی پنل و ... کسی اموزش میده ؟! البتهخ فیلم آموزشی احتیاج دارم

! و افر های خودتون رو همینجا بگید

از کسی که میفروشه باید تصمین بگیرین نه از بقیه ! شاید طرف سرورش خوب باشه و مدیریتش هم خوب باشه خوب از کر در بیاد شاید هم برعکس .

آموزش نصب و کار با whm و سی پنل از قسمت بالا سایت جستجو کنید آموزش های زیادی پیدا میکنید .