PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل عدم میزبانی سایت های موزیک و فیلم چیه ؟

trav
June 3rd, 2013, 11:33
با سلام

چرا بعضی میزبانا از میزبانی چنین سایتایی معذورند و میگن نمیتونیم ؟

آیا قانونی وجود داره که من بیخبرم .

حتی اگر محصولات مجاز هم باشه آیا این مشکل داره .

SamaN DL
June 3rd, 2013, 11:49
بله عزیزجان !

مسعولین ...!!!!! این قانون رو گذاشته اند متاسفانه!

u30f
June 3rd, 2013, 12:05
از طرف سازمان بهشون میگن یا مسدود میکنی یا مسدودت میکنیم :-ss8-|

sarinoo
June 3rd, 2013, 12:07
با سلام
چون سایتهای موزیک کپی رایت رو رعایت نمی کنند.هنرمندان هم که کلا آدمهای بیکار و بد قلقی هستند ، شکایت می کنند و در نتیجه سرور مسدود میشه...
در ایران هم محدودیت های ارشاد هست.
موفق باشید

besthosti.com
June 3rd, 2013, 12:09
اگر در صورتی که موزیک های مجاز در سایت قرار داده بشه منع قانونی نداره و نمی بندند ولی اگر موزیک های خلاف قوانین ایران در سایت ها قرار داده بشه منع قانونی داره و سازمان *****ینگ به صاحب سرور که شرکت ارایه دهنده هاستینگ باشه هشدار میده . و اون ها مجبور به بستن سایت شما می شوند .

ParsNetwork
June 3rd, 2013, 14:44
شرکت های زیادی هم هستند که ساپورت می کنن عزیز در صورت نیاز می تونم بهتون معرفی کنم
برای شرکت های ثبت شده بله مشکل ایجاد می کنه و اصلا صیحیح هم نیست که از شرکت های ثبت شده
برای سایت های این چنینی سرویس بگیرید چون ازتون مشخصات واقعی می خوان مثل اسکن کارت ملی و ...

ADMlN
June 3rd, 2013, 15:24
دلایل زیادی داره ولی مهم ترین دلیل خود صاحب سایت هست

بحث کپی رایت و فـیـلـتـریـنـگ میشه با دی ان اس اختصاصی دور زد

اما معمولا این سایت ها هم از یک طرف فشار زیادی به سرور وارد می کنند (بخاطر سئو از ماژول های خاصی استفاده میکنن و یا پیوند های یکتا دستکاری می کنند)

و هم اینکه با پایین ترین هزینه بیشترین امکانات می خواهند و اگر زمانی مشکلی پیش بیاد که ربطی هم به سرور نداشته باشه همیشه طلبکار هستن

trav
June 3rd, 2013, 20:55
شرکت های زیادی هم هستند که ساپورت می کنن عزیز در صورت نیاز می تونم بهتون معرفی کنم
برای شرکت های ثبت شده بله مشکل ایجاد می کنه و اصلا صیحیح هم نیست که از شرکت های ثبت شده
برای سایت های این چنینی سرویس بگیرید چون ازتون مشخصات واقعی می خوان مثل اسکن کارت ملی و ...

نه من خودم نمایندگی دارم . آخه دیدم بعضی دوستان تبصره یا محدودیت میزارن . می خواستم بدونم منع قانونی داره یا مشکل حقوقی یا چیزی ...