PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با csf

ali833
June 2nd, 2013, 22:57
سلام.......
من حملاتی از نوع Brute-Force Attack (http://www.dspworld.ir:4127/CMD_TICKET?action=view&number=000000135&type=message) دریافت میکردم
البته پورتهای da وssh رو هم عوض کرده بودم ولی خیلی فایده نداشت مجبور شدم csf رو نصب کنم و بعد از نصب و بعد از یک روز ip خودم رو هم بلوک کرده بود و نه سایتم بالا می امد نه da و نه ssh چرا این مشکل بوجود اومده ایا تنظیم خواصی باید انجام می دادم!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پورتهارم در ضمن بازکرده بودم

SP Technical Manager
June 2nd, 2013, 23:19
فایروال با توجه به تنظیماتی که داره آی پی مسدود می کنه
ممکنه چند بار لاگین اشتباه کردید و یا کانکشن به سرور زیاد داشید یا هر دلیل دیگه
به هر حال اگه آی پی statuc دارید میتونید توی Allow List قرار بدید
آی پی فعلی را هم تغییر بدید تا سرور در دسترس باشه واستون

jenatmilad
June 3rd, 2013, 00:23
سلام.......
من حملاتی از نوع Brute-Force Attack (http://www.dspworld.ir:4127/CMD_TICKET?action=view&number=000000135&type=message) دریافت میکردم
البته پورتهای da وssh رو هم عوض کرده بودم ولی خیلی فایده نداشت مجبور شدم csf رو نصب کنم و بعد از نصب و بعد از یک روز ip خودم رو هم بلوک کرده بود و نه سایتم بالا می امد نه da و نه ssh چرا این مشکل بوجود اومده ایا تنظیم خواصی باید انجام می دادم!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پورتهارم در ضمن بازکرده بودم

سلام.اگر بازم به این مشکل بر خوردید lfd رو غیر فعال کنید .
ببنید سایت ها باز میشه براتون یا نه.
اگر بخاطر غیر فعال کردن مشکل رفع شد بدونید اشتباه کانفیگ شده.

nginxweb
June 3rd, 2013, 06:32
دوست گرامی
شما ابتدا هر زمانی حمله دارید به بخش Brute-Force management در دایرکت ادمین برید و جزییات و آیپی attacker رو ببینید سپس در فایروال اقدام به block کردن ip اون شخص بفرمایید

:53:

ali833
June 3rd, 2013, 10:32
با سلام...
من از تنظیمات پیشفرض استفاده کردم خیلی دستکاریش نکردم در حد باز و بسته کردن چندتا پورت

ممکنه چند بار لاگین اشتباه کردید و یا کانکشن به سرور زیاد داشید یا هر دلیل دیگه
تنظیمات مربوط به تعداد کانکشنها کجاست و میشه برای ip خودم نا محدود کرد

به هر حال اگه آی پی statuc دارید میتونید توی Allow List قرار بدید
منظورتون ip سرویس دهنده اینترنت هستش؟

سلام.اگر بازم به این مشکل بر خوردید lfd رو غیر فعال کنید .
ببنید سایت ها باز میشه براتون یا نه.
اگر بخاطر غیر فعال کردن مشکل رفع شد بدونید اشتباه کانفیگ شده.
راهی برای غیر فعال کردنش هست اون موقع من هیچ دسترسی نداشتم حتی سایتی که سرور رو ازشون خریده بودم هم نمیتونستم قسمت کاربری بازکنم که تیکت بزنم!!!!!!
ولی خوب با سا*کس تونستم ssh رو بازکنم و csf رو پاک کردم!!!!