PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال به اینترنت adsl

amir17
June 2nd, 2013, 13:12
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه مشکلی در اتصال با اینترنت ADSL مدل d-link 2600u دارم مشکل من اینه که فقط وقتی که با تلفن خانه به جایی زنگ میزنم یا زنگ میزنن اینترنت ADSL وصل میشه اما وقتی تلفن قطع میشه یعنی در حال استفاده نیست به اینترنت وصل نمیشه
حتی ایکون اتصال به اینترنت در کنار ساعت میاد اما تو سایتی وارد نمیشه و دانلود هم نمیشه کرد.و چراغ internet روشن نمیشود و چراغ DSL بصورت چشمک زن است و باشتیبانی هم تماس گرفتیم گفتند اشکال از خط تلفن هست ولی اگر اشکال ازخط تلفن باشد نباید اصلا نباید به اینترنت وصل شود ولی همین طور ک گفتم وقتی از تلفن استفاده میکنیم وصل میشه.
اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه:-s:-

par30
June 2nd, 2013, 13:26
سیم تلفن که به گوشی وصل میشه از پریز بکش ببین وصل میشه!

+irtci+
June 2nd, 2013, 13:32
شما روی خطتون نویز دارید که مربوط به خط و سیم تلفن و مخابراته.موقع که تلفن استفاده می کنید نویز کم میشه و وصل میشه.به پشتیبانی adsl بگید تست کنه و مقدار نویز خطتون رو مشخص کنه.

amir17
June 2nd, 2013, 14:13
سیم رو کشیدم ولی وصل نشد می خ.اهم به مخابرات زنگ بزنم[-(

amir17
June 2nd, 2013, 14:23
خب وقتی نویز رو چک کردم باید چه جوری باشه که بشه وصل شد
:-?

air_damned
August 11th, 2013, 21:41
سلام دوستان این مودم 8901 رو با اینترنت مخابرات 3 هفته هست که راه اندازی کردم...با همان تنظیمات صفحه اول همین تاپیک راه اندازی کردم...
بعد از 1 هفته استفاده 1 روز بطور کامل قطع شد (با وجود روشن بودن چراغع های adsl و internet)و بعد از کلی توجیح کارمندان مخابرات که مشکل از من نیست و با چند دستگاه امتحان کردم قعطی را..بالاخره پورت رو ریست کردند و مشکلم حل شد...لازم به توضیح هست من چه با pc و چه با موبایل فقط از وایرلس استفاده میکنم...
الان مجددا 3 روزه که قطع هستم و بعد از کلی حرف زدن با اپراتور های مخابرات و ریست پ.رت مشکل حل نشد تا اینکه یکی از اپراتور ها با توضیح اینکه در قسمت Network Connections و properties wireless در قسمت internet protocol قسمت ip ها رو وارد کردم و از حالت اتومات خارج شدم و مشکلم در کاپیتوتر حل شد و اینترنتم وصل..به گفته خود اپراتور مخابران بعضی مودم ها ip نمیگیرند..http://forum.p30world.com/images/New-Smile3/04.gif حالا من با این شرایط در گوشیهام اینترنت ندارم و فقط در pc اینترنت دارم.. میشه کاری کرد ip رو در مودم وارد کرد. یا مشکل رو جوری دیگه حل کرد ؟؟

tezar0241
August 11th, 2013, 22:55
سلام تلفن شما نویز داره به همراه خرید یه اسپیلیتر میدن اونو وصل کنید به جایی که تلفن خونتون اونجا وصله .انشاالله درست میشه

fasterhost
August 11th, 2013, 23:12
اینجا ایرانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
من خودم یه اسپیلتر داشتم هر وقت قعطش میکردم بهتر جواب میداد مشکلم از نت مخابراته واقعا داغونه قبلا یه بار ثبت نام کردم و 3 ماهه پرداخت کردم ولی 1 هفته هم استفاده نکردم همش یه مشکلی دارن مشکلم همیشه از ماهاست خدارو شکر اونا که مشکلی ندارن

tezar0241
August 11th, 2013, 23:39
اینجا ایرانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
من خودم یه اسپیلتر داشتم هر وقت قعطش میکردم بهتر جواب میداد مشکلم از نت مخابراته واقعا داغونه قبلا یه بار ثبت نام کردم و 3 ماهه پرداخت کردم ولی 1 هفته هم استفاده نکردم همش یه مشکلی دارن مشکلم همیشه از ماهاست خدارو شکر اونا که مشکلی ندارن
این که بله ولی یه بار همین سوال دوستمون مشکل من بود این کار رو کردم درست شد
حرف شما هم درست که نت مخابرات داغونه ولی انتخاب ما شده بین بد و بدتر ومن مطمئنم اونی که نشسته پشت تلفن برای پاسخگویی هیچ یه نمه اطلاعات درست وحسابی نداره یادمه که پارسال قرار بود رانژه یه روز طول بکشه بعد سه روز زنگ زدم داشتم به طرف رانژه کردن رو توضیح میدادم.8-|8-|

netmelli
August 12th, 2013, 00:14
مودم رو به پایین خونه ببرید
از مبدا که مخابرات رو راه پله تلفن رو وصل میکنه از اونجا وصل اینترنت کنید
ببینید متصل میشه یا نه
اگه وصل بشه مشکل از سیم کسی داخلی هست که باید مشکلش رو خودتون رفع کنید
اگه نه وصل نشد
به مخابرات بگید
چون مشکل از دکل منطقه هست که نویز ایجاد میکنه در خط
چندتا از مشتری های ما هم این مشکل رو داشتن
که یادمه از سیم کشی خونه بود که درستش کردن
موفق باشید

air_damned
August 12th, 2013, 08:49
ببخشید در تایپ اشتباه شد... سلام دوستان این مودم 8901 رو با اینترنت مخابرات 3 هفته هست که راه اندازی کردم...با همان تنظیمات صفحه اول همین تاپیک راه اندازی کردم... بعد از 1 هفته استفاده 1 روز بطور کامل قطع شد (با وجود روشن بودن چراغع های adsl و internet)و بعد از کلی توجیح کارمندان مخابرات که مشکل از من نیست و با چند دستگاه امتحان کردم قعطی را..بالاخره پورت رو ریست کردند و مشکلم حل شد...لازم به توضیح هست من چه با pc و چه با موبایل فقط از وایرلس استفاده میکنم... الان مجددا 3 روزه که قطع هستم و بعد از کلی حرف زدن با اپراتور های مخابرات و ریست پ.رت مشکل حل نشد تا اینکه یکی از اپراتور ها با توضیح اینکه در قسمت Network Connections و properties wireless در قسمت internet protocol قسمت ip ها رو وارد کردم و از حالت اتومات خارج شدم و مشکلم در کاپیتوتر حل شد و اینترنتم وصل..به گفته خود اپراتور مخابران بعضی مودم ها ip نمیگیرند.. حالا من با این شرایط در گوشیهام اینترنت ندارم و فقط در pc اینترنت دارم.. میشه کاری کرد ip رو در مودم وارد کرد. یا مشکل رو جوری دیگه حل کرد ؟؟

air_damned
August 12th, 2013, 08:53
مودم رو به پایین خونه ببرید از مبدا که مخابرات رو راه پله تلفن رو وصل میکنه از اونجا وصل اینترنت کنید ببینید متصل میشه یا نه اگه وصل بشه مشکل از سیم کسی داخلی هست که باید مشکلش رو خودتون رفع کنید اگه نه وصل نشد به مخابرات بگید چون مشکل از دکل منطقه هست که نویز ایجاد میکنه در خط چندتا از مشتری های ما هم این مشکل رو داشتن که یادمه از سیم کشی خونه بود که درستش کردن موفق باشید دوست من ..بنده تا 1 هفته پیش اینترنت داشتم و مشکلی نداشتم... الانم برادرم 2 کوچه پایین تر داره استفاده میکنه از مخابرات و مشکلی نداره.. فقط من مشکل ای پی پیدا کردم که نیمگیره و موبایلم از کار افتاده ..

air_damned
August 12th, 2013, 09:09
وفقط با وارد کردن ip مشکلم حل میشه.. وگرنه بدون وارد کردنش 70 درصد سایتها باز نمیشند..