PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه بانک به نام سايت شما، خدمت جديد زرين پال

samansystems
June 2nd, 2013, 13:07
قصد داريم توضيحاتی پيرامون سرويس جديد زرين پال ارائه بديم.
در اين سرويس که در حال حاضر به کاربران طلائی زرين پال قابل ارائه است درگاه پرداخت مستقيم به نام وبسايت پذيرنده صادر ميشه و روی سايت پذيرنده استفاده ميشه.
مزيت اين درگاه اين هست که کاربرانی که با درگاه زرين پال شناخت ندارن ميتونن بطور مستقيم از درگاه بانکی پرداخت خودشون رو انجام بدن.
در کنار اين درگاه کاربرانی که با درگاه زرين پال آشنا هستند يا ميخوان از حساب کاربری خودشون پرداخت رو انجام بدن ميتونن از همون درگاه قبلی زرين پال استفاده کنن.
تفاوت اين درگاه با ساير درگاه های مستقيم فعلی اين هست که اين درگاه به صورت قانونی ارائه ميشه و درگاه دقيقا به نام سايت پذيرنده صادر ميشه.

دوستان اگر نظر يا پيشنهادی در اين زمينه دارن خوشحال ميشيم ارائه بدن.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f172/13611-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%8C-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-mostaghim-jpg

viasky
June 2nd, 2013, 13:09
ببخشید برای
طلائی شدن باید چکار کرد؟

rezaonline.net
June 2nd, 2013, 13:15
سلام
خیلی عالی هست .
اما چند سوال :
صفحه پرداخت کدوم بانک هست (اقتصاد نوین؟)
چقدر کارمزد میگیرید ؟
تسویه حسابها چگونه است ؟

sadeght
June 2nd, 2013, 13:21
در کدوم درگاه این قابلیت وجود دارد همه بانک ها هست ؟

mihanpay
June 2nd, 2013, 13:24
خوب چرا روی سایت خودتون یه سیستم پرداخت نمیذارین که مجبور نشین کارمزد بدین؟

http://www.webhostingtalk.ir/f172/81941/

اینجا رو ببینید

sarinoo
June 2nd, 2013, 13:31
من کاربر طلایی زرین پال هستم.از کجا باید این امکان را فعال و از آن استفاده کنم؟

rezaonline.net
June 2nd, 2013, 13:32
خوب چرا روی سایت خودتون یه سیستم پرداخت نمیذارین که مجبور نشین کارمزد بدین؟

http://www.webhostingtalk.ir/f172/81941/

اینجا رو ببینید
چشم ، اونم به موقع اش . :)
این تاپیک مخصوص معرفی سرویس جدید زرین پال هست ، داریم سوال میپرسیم و جواب میگیریم ، قصد مقایسه و ... نداریم .
من خودم درگاه بانک ملی دارم :65:
اما این سرویس زرین پال جالبه ، انشاالله توضیحات بیشتر بدن تا هم ما و هم کاربران دیگه بدون شک و شبه از سرویس جدید استفاده کنند . :)

i-whost
June 2nd, 2013, 13:33
قصد داريم توضيحاتی پيرامون سرويس جديد زرين پال ارائه بديم.
در اين سرويس که در حال حاضر به کاربران طلائی زرين پال قابل ارائه است درگاه پرداخت مستقيم به نام وبسايت پذيرنده صادر ميشه و روی سايت پذيرنده استفاده ميشه.
مزيت اين درگاه اين هست که کاربرانی که با درگاه زرين پال شناخت ندارن ميتونن بطور مستقيم از درگاه بانکی پرداخت خودشون رو انجام بدن.
در کنار اين درگاه کاربرانی که با درگاه زرين پال آشنا هستند يا ميخوان از حساب کاربری خودشون پرداخت رو انجام بدن ميتونن از همون درگاه قبلی زرين پال استفاده کنن.
تفاوت اين درگاه با ساير درگاه های مستقيم فعلی اين هست که اين درگاه به صورت قانونی ارائه ميشه و درگاه دقيقا به نام سايت پذيرنده صادر ميشه.

دوستان اگر نظر يا پيشنهادی در اين زمينه دارن خوشحال ميشيم ارائه بدن.

اگر برای درگاه ملی و ... باشد ( ولی در پی پاد این کار قابل انجام هست) احتمالا به شیوه زیر هست:

یعنی به جای اینکه ما از بانک درخواست درگاه کنیم شما اینکار انجام می دهید

خوب این چه کاری هست اموزش گرفتن درگاه به کاربران بدید :) 2 روز بعد برای تغییر ای پی هر بار باید به شما اطلاع بدن شما به بانک و .......

بهتر بود می نوشتید ما میتوانیم درگاه های هر بانک برای سایت های شما تهیه کنیم (مثل برخی شرکت ها که کار ثبت شرکت با هزینه ای انجام می دهند شما هم الان این کار انجام می دهید با این تفاوت که پول به جای واریز به حساب صاحب سایت به حساب خودتان به عنوان صاحب سایت می شود و کارمزد میگیرید جالبه) بنظر من سواستفاده هست از سایت ها کاربران

sadeght
June 2nd, 2013, 13:57
اگر برای درگاه ملی و ... باشد ( ولی در پی پاد این کار قابل انجام هست) احتمالا به شیوه زیر هست:

خوب این چه کاری هست اموزش گرفتن درگاه به کاربران بدید :) 2 روز بعد برای تغییر ای پی هر بار باید به شما اطلاع بدن شما به بانک و .......

بهتر بود می نوشتید ما میتوانیم درگاه های هر بانک برای سایت های شما تهیه کنیم (مثل برخی شرکت ها که کار ثبت شرکت با هزینه ای انجام می دهند شما هم الان این کار انجام می دهید با این تفاوت که پول به جای واریز به حساب صاحب سایت به حساب خودتان به عنوان صاحب سایت می شود و کارمزد میگیرید جالبه) بنظر من سواستفاده هست از سایت ها کاربران

اگر به این صورتی که دوست عزیز گفتند باشد تایید می کنم حرف هاشون رو.

rezaonline.net
June 2nd, 2013, 13:58

ببخشید من فضولی میکنم ، فکر کنم این سرویس جدید زرین پال از مزایای پیوستن به شاپرک باشه .
بهرحال خودشون توضیحات بیشتری میدن .
بلطبع وبسرویس ارائه میدن و طرف حساب فروشگاه ، زرین پال هست نه بانک .

i-whost
June 2nd, 2013, 14:00
ببخشید من فضولی میکنم ، فکر کنم این سرویس جدید زرین پال از مزایای پیوستن به شاپرک باشه .
بهرحال خودشون توضیحات بیشتری میدن .
بلطبع وبسرویس ارائه میدن و طرف حساب فروشگاه ، زرین پال هست نه بانک .

پیوستن شوخی می کنید؟ فقط درخواست بررسی میشه همین!

تاریخچه شرکتاهداف و استراتژی (http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp)

این عمل در بانک انجام میشه و مستقیم به بانک مربوط هست بانک هم فقط برای سایت فروش درگاه جداگانه ارائه می دهد اگر ایشون از جانب ما درگاه با حساب خودشان بگیرند مقداری سو استفاده هست از نظر بنده

بانک اطلاع ندارم قانونی هست یا نه

rezaonline.net
June 2nd, 2013, 14:08

این عمل در بانک انجام میشه و مستقیم به بانک مربوط هست بانک هم فقط برای سایت فروش درگاه جداگانه ارائه می دهد اگر ایشون از جانب ما درگاه با حساب خودشان بگیرند مقداری سو استفاده هست از نظر بنده

والا نمیدونم ، فکر کنم منظور شما اینه که مثلا با مدارک شرکت سامان سیستم برای مثلا بنده درگاه بگیرن بصورت حقوقی ، درسته؟
بهرحال منتظر خودشون میمونیم .

راستی یه چیزم بدونید ، اگر بانک این قابلیت رو بعنوان پارامتر ارسالی اضافه کنه که اسم فروشنده توی قسمت پرداخت نشون داده بشه ، میشه به همین روشی که درگاههای واسطه بصورت مستقیم وصل میکنن به بانک عمل کرد ، یعنی در طرف بانک چیزی نمیخواد چون تمامی درخواست های از وبسایت واسطه ارسال خواهد شد .
یه نگاه به میهن پال بندازید ، همین روش رو پیاده کردم براشون .

shivahost
June 2nd, 2013, 14:15
تا بحال چه کسانی از زرین پال استفاده می کردند؟ کسانی که موفق به کسب نماد نشدند یا در گرفتن درگاه مشکل داشتند. یا ماژول برای اسکریپتشون نبود ولی ماژول زرین پال موجود بود و یا مثل ما برای ذخیره در کنار درگاه های دیگر ....

همه این افراد از این کار جدید زرین پال لذت خواهند برد.

i-whost
June 2nd, 2013, 14:18
والا نمیدونم ، فکر کنم منظور شما اینه که مثلا با مدارک شرکت سامان سیستم برای مثلا بنده درگاه بگیرن بصورت حقوقی ، درسته؟
بهرحال منتظر خودشون میمونیم .

راستی یه چیزم بدونید ، اگر بانک این قابلیت رو بعنوان پارامتر ارسالی اضافه کنه که اسم فروشنده توی قسمت پرداخت نشون داده بشه ، میشه به همین روشی که درگاههای واسطه بصورت مستقیم وصل میکنن به بانک عمل کرد ، یعنی در طرف بانک چیزی نمیخواد چون تمامی درخواست های از وبسایت واسطه ارسال خواهد شد .
یه نگاه به میهن پال بندازید ، همین روش رو پیاده کردم براشون .

روی پاسارگارد انجام دادیم میشه باقی بانک ها اطلاع نداریم

rezaonline.net
June 2nd, 2013, 15:31
روی پاسارگارد انجام دادیم میشه باقی بانک ها اطلاع نداریم
کمی بیشتر توضیح بدید اگر ممکنه .
ترجیحا توی پیغام خصوصی اینجا تاپیک زرین پال هست .
ممنون

om!d-D
June 2nd, 2013, 17:30
زرین پال کارش خوبه ، از اولین کاربران زرین پال بودیم و حدود دو سال کار کردیم ، اما الان دیگه زیاد مشتری نمیپسنده درگاه واسطه رو ... پرداخت زرین پال خیلی دیره ، دو یا سه روز نگه میداره بعدا میریزه ، کارمزد بالایی هم داره نسبت به بقیه سرویس دهندده ها .
انشالله که موفق باشند با سرویس جدیدشان . شاید باز برای یکی از سایتها ازش استفاده کردیم....آقای امیری یا ساسمان سیستم :دی لطفا بیشتر در مورد این سرویس توضیح بدید تراکنش مستقیم به حساب شخص در زرین پال میره؟ یا در حساب بانکی کاربر؟

ADMlN
June 2nd, 2013, 17:47
عـــجـــب

فکر کنم زرین پال فقط پارامتر نام فروشگاه که قبلا به اسم خوش بود حالا به اسم سایت فروشنده میزنه

کار + هست ولی خیلی وقت قبل هم میشد این کار کرد :-|

samansystems
June 2nd, 2013, 19:05
ببخشید برای
طلائی شدن باید چکار کرد؟

قوانين سايت رو در دفتر اسناد رسمی امضا و تاييد امضا کرده و به آدرس پستی شرکت ارسال کنيد:

https://www.zarinpal.com/files/rules.pdf

در حال حاضر تعرفه افزايش سطح تاييد به طلائی 8500 تومان هست. اما طی ماه های آينده اين تعرفه افزايش خواهد يافت و به رقمی حدود 12000 تومان خواهد رسيد.

سلام
خیلی عالی هست .
اما چند سوال :
صفحه پرداخت کدوم بانک هست (اقتصاد نوین؟)
چقدر کارمزد میگیرید ؟
تسویه حسابها چگونه است ؟

در حال حاضر ما با دو شرکت تجارت الکترونيک در اين زمينه به توافق رسيديم. ترجيح ميديم فعلا نام اين شرکت ها رو به صورت عمومی منتشر نکنيم. چون در واقع بعضی از دوستان تلاش ميکنن از راه های مختلف دست به تخريب بزنن. هر کاربری که براش اين قابليت فعال بشه قطعا متوجه يکی از اين دو شرکت ميشه.
البته هدف اوليه ما اين بود که يک وبسرويس خاص از يکی از شرکت های مستقل بگيريم که در نهايت اون قرار داد به نتيجه نرسيد و الان طبق قرار دادی که با دو شرکت وابسته به دو بانک داريم برای هر درگاه يک ترمينال تعريف ميشه.
کارمزد و شرايط تسويه حساب مطابق کاربران سطح تاييد طلائی زرين پال هست.

در کدوم درگاه این قابلیت وجود دارد همه بانک ها هست ؟

برای هر کاربر يک درگاه از يکی از دو شرکت طرف قرار داد ما فعال ميشه.

من کاربر طلایی زرین پال هستم.از کجا باید این امکان را فعال و از آن استفاده کنم؟

توی تيکت درخواست درگاه پرداخت خودتون بگيد تا وبسرويس جديد بهتون ارائه بشه و مراحل ايجاد ترمينال توسط همکاران ما انجام بشه.

اين سرويس مناسب سايت هایی که توانائی دريافت درگاه رو ندارن نيست. اين سرويس مناسب سايت ها و شرکت هائی هست که مايلن روال پرداخت اينترنتی خودشون رو به يک شرکت معتمد و با سابقه بسپارن تا از مشکلات مختلفی که هر از چند گاهی برای يکی از درگاه ها شاهد هستيم به دور باشيم. والا الان بانک هایی هستند که به سادگی درگاه ميدن و هر کسی ميتونه ازون درگاه ها استفاده کنه.
در اين طرح ما قصد داريم شرکت های فعالی که خودشون الان درگاه های مختلف دارن اما نياز به سرويس های متنوع بيشتر با قابليت های بالاتر و البته تضمين تراکنش ها و کاهش مشکلات هستند رو جذب کنيم.

نه مراحل اتصال به سوئيچ شاپرک هم در حال پيشرفت هست اما اين موضوع ارتباطی به اون نداره.
در مورد اتصال به سوئيچ شاپرک الان در حال پياده سازی الزامات امنيتی فيزيکی هستيم که افزايش امنيت محل شرکت از نظر فيزيکی در درجه اهميت قرار داره.

samansystems
June 2nd, 2013, 23:32

شبکه شاپرک به منظور جدا کردن محل انتفاع psp ها از بانک ها بوجود اومده. شرکت سامان سيستم هم بر اساس روزمه کاری خودش درخواست اتصال به اين شبکه رو داره که درخواست اون به تاييد اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی رسيده و در حال حاضر در حال پياده سازی الزامات فنی و امنيتی هستيم. تو لينکی که ارسال کرديد ميتونيد نام سامان سيستم رو به عنوان يکی از متقاضيان مشاهده کنيد. درباره اين موضوع اگر ابهامی وجود داره در خدمتتون هستيم.

besthosti.com
June 2nd, 2013, 23:32
قابلیت جالب و خیلی مفیدی است برای من هم این قابلیت شما خیلی بدرد خواهد خورد
امیدوارم موفق باشید .:71:

samansystems
June 9th, 2013, 01:25
بنا بر اطلاعات موجود تعرفه افزايش سطح تاييد به طلائی طی 60 روز آينده به 12 هزار تومان ارتقا خواهد يافت.

samansystems
June 11th, 2013, 14:44
دوستانی که در سطح تاييد طلائی قرار دارن و مايلن درگاه مستقيمشون فعال بشه در تيکت درخواست درگاه پرداخت خودشون بگن تا عمليات فعالسازی درگاهشون انجام بشه.
چون درگاه ها تک تک از سمت بانک فعال ميشن.

samansystems
February 6th, 2014, 15:30
تا کنون بيش از 100 وبسايت ازين سرويس زرين پال استفاده ميکنن!

mohsen_sh
February 6th, 2014, 18:54
یک سوال
در این سرویس ، لوگو یا آدرسی از زرین پال درج خواهد شد؟

samansystems
February 6th, 2014, 19:21
یک سوال
در این سرویس ، لوگو یا آدرسی از زرین پال درج خواهد شد؟

تو صفحه درگاه اثری از زرين پال نيست. مشابه اين درگاه رو ميتونيد در وبسايت زير مشاهده کنيد:

http://ubanner.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

tikweb.ir
February 6th, 2014, 19:58
تو صفحه درگاه اثری از زرين پال نيست. مشابه اين درگاه رو ميتونيد در وبسايت زير مشاهده کنيد:

http://ubanner.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

خب یعنی شما درگاه جدا برای این سایت ها میگیرید از بانک ، خودتون نمیتونید به هر میزان یا همون لحظه تاییدش کنید درسته؟

samansystems
February 6th, 2014, 20:13
اين درگاه ها بر اساس توافقی که با تجارت الکترونيک سامان شده صادر ميشه.
منظورتون از هر ميزان دقيقا چی هست ؟ ترمينال ها بايد به نام فروشنده صادر بشن.

(البته تجارت الکترونيک سامان در حال آماده سازی سيستم جديدی هست که کار رو ساده تر کنه و درگاه رو شکيل تر کنه ولی زمان فعالسازی اون مشخص نيست.)

tikweb.ir
February 6th, 2014, 20:29
اين درگاه ها بر اساس توافقی که با تجارت الکترونيک سامان شده صادر ميشه.
منظورتون از هر ميزان دقيقا چی هست ؟ ترمينال ها بايد به نام فروشنده صادر بشن.

(البته تجارت الکترونيک سامان در حال آماده سازی سيستم جديدی هست که کار رو ساده تر کنه و درگاه رو شکيل تر کنه ولی زمان فعالسازی اون مشخص نيست.)

منظورم اینه که الان شما دسترسی به صفحه پرداخت نهایی ندارید که ادیتش کنید یا لوگوی خودتون رو بزارید یا در ادرس اختصاصی خودتون باشه یا ...

samansystems
February 6th, 2014, 20:33
نمونه رو خدمتتون ارسال کردم. درگاهی که در حال حاضر زرين پال ارائه ميده دقيقا مشابه همون نمونه ای هست که پيش تر خدمتتون ارسال کردم.
اگر سرويس خاصی مدنظرتون هست بگيد تا راهنمائيتون کنيم :x