PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عوض کردن جای متن

mossidanger
June 2nd, 2013, 01:15
سلام من این متنو که عنوان مطلب هام هست میخوام یکم بیاد به سمت چپ چیکار باید بکنم؟

13604

TaryanaGroup
June 2nd, 2013, 01:22
از کد زیر در css استفاده کنید. به جای 5 عدد دلخواه خودتو بذار.

padding-right:5px;

mossidanger
June 2nd, 2013, 01:24
از کد زیر در css استفاده کنید. به جای 5 عدد دلخواه خودتو بذار.

padding-right:5px;

خیلی تشکر میکنم . اونوفت رنگشم میشه بگید چجوری عوض کنم؟

TaryanaGroup
June 2nd, 2013, 01:31
خیلی تشکر میکنم . اونوفت رنگشم میشه بگید چجوری عوض کنم؟

color:000#;

بجای 000 کد رنگ مورد نظر که به وسیله فتوشاپ می تونی درش بیاری یا رنگ مورد نظر خودتو بنویس

mossidanger
June 2nd, 2013, 01:33
color:000#;

بجای 000 کد رنگ مورد نظر که به وسیله فتوشاپ می تونی درش بیاری یا رنگ مورد نظر خودتو بنویس

ببخشید اون اولیه انجام نشد . توی فایل style.css قالبم سه تا از این متنی که شما نوشته بود و هر سه را تک به تک عوض و تست کردم بازم نشد

TaryanaGroup
June 2nd, 2013, 01:35
شما باید div مورد نظر پیدا کنی در فایل css سپس تغییر بدی.

mossidanger
June 2nd, 2013, 01:36
راستش منظورتونو نمیفهمم(:|

TaryanaGroup
June 2nd, 2013, 01:42
ببینید هر قسمت از یک div یا span تشکیل شده مثلا <div class="mesal"> شما باید در فایل css به دنبال .mesal باشی و کد اونجا قرار بدی.

mossidanger
June 2nd, 2013, 01:49
خب من از کجا بفهمم اون که میخوام عوض کنم چیه؟

98M/ZBAN
June 2nd, 2013, 01:52
باید ببینید به عنوان مطالب چه کلاسی اضافه شده و بعد این کد رو اضافه کنید به اون کلاس در سی اس اس

در ضمن اگر پیدا نمی کنید و نمی دونید کدومه پس چطور پدینگ رو اضافه کردید و مشکلتون حل شد ؟

TaryanaGroup
June 2nd, 2013, 01:56
شما قسمتی از کد که می خواید تغییر بدید قرار بدید تا راهنمایی کنیم.

mossidanger
June 2nd, 2013, 02:02
باید ببینید به عنوان مطالب چه کلاسی اضافه شده و بعد این کد رو اضافه کنید به اون کلاس در سی اس اس

در ضمن اگر پیدا نمی کنید و نمی دونید کدومه پس چطور پدینگ رو اضافه کردید و مشکلتون حل شد ؟

پدینگ را پیدا مردم و یه دونه هم نبود چند تا بود که سایز همه را تغییر دادم بازم نشد . مشکلم حل نشد . یکی کمکم کنه

TaryanaGroup
June 2nd, 2013, 02:07
دوست عزیز هر پدینگی که در سورس بود که نباید تغییر بدید. ممکنه اون قسمتی که شما قصد تغییرشو دارید اصلا پدینگ نداشته باشه و شما باید اضافه کنید. باید تگ مورد نظر پیدا کنید.

mossidanger
June 2nd, 2013, 02:10
دوست عزیز هر پدینگی که در سورس بود که نباید تغییر بدید. ممکنه اون قسمتی که شما قصد تغییرشو دارید اصلا پدینگ نداشته باشه و شما باید اضافه کنید. باید تگ مورد نظر پیدا کنید.

ببینید من هر کدوم را عوض میکردم و تغییری نمیدیدم اون را به همون حالت اولیه بر میگردوندم حالا ه بلد نیستم اون را چجوری عوض کنم کمک کنید

TaryanaGroup
June 2nd, 2013, 02:13
سایتی که اسکریپت مورد نظر روشه بفرمایید یا پیام خصوصی کنید تا راهنمایی کنم.

mossidanger
June 2nd, 2013, 11:37
لوکس تو موزیک | دانلود آهنگ , دانلود فیلم , دانلود موزیک ویدئو , فول آرشیو , فول آلبوم | لوکس ترین پرتال موسیقی ایران | Loox2Music (http://www.loox2music3.ir)