PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش ايجاد نمايندگي روي سرور مجازي

teiran
March 14th, 2009, 12:44
سلام
من سرور مجازي لينوكس دارم اينطور نمايندگي ايجاد ميكنم
اول مثل ايجاد اكانت براي نمايندگي اكانت ميسازم بعد از بخش ريسلر ميكنمش نماينده اما در پلن نمايندگي كه ساختم امكانات ايجاد ساخت اكانت و ... نيست لطفا راهنمايي كنيد از چه بخش دسترسي اكانات هاي نمايندگي را افزايش بدم

با تشكر

persian.developer
March 14th, 2009, 15:01
سلام
اول مثل ايجاد اكانت براي نمايندگي اكانت ميسازم بعد از بخش ريسلر ميكنمش نماينده اما در پلن نمايندگي كه ساختم امكانات ايجاد ساخت اكانت و ... نيست لطفا راهنمايي كنيد از چه بخش دسترسي اكانات هاي نمايندگي را افزايش بدم

با تشكر

سلام
بعد از اینکه شما اونو نماینده کردی باید در زیر همون صفحه (Reseller Center) اکانت مربوطه رو انتخاب و Edit Privileges/Nameservers رو انتخاب کنی در اون قسمت شما می تونی دسترسی های لازم رو به نماینده بدی
عکس:

persian.developer
March 14th, 2009, 15:01
سلام

با تشكر

سلام
بعد از اینکه شما اونو نماینده کردی باید در زیر همون صفحه (Reseller Center) اکانت مربوطه رو انتخاب و Edit Privileges/Nameservers رو انتخاب کنی در اون قسمت شما می تونی دسترسی های لازم رو به نماینده بدی

teiran
March 14th, 2009, 16:46
سلام
ممنون مشكلم حل شد واقعا انجمن خوبيه

Sajad
March 14th, 2009, 16:50
تا مدیر نیومده بگه نمیدونه چرا دکمه تشکر رو نصب کرده از دکمه تشکر استفاده کنین.

teiran
March 14th, 2009, 17:32
سلام
من يك سوال ديگه دارم
چطور ميشه اكانتهاي موجود در يك نمايندگي روي سرور مجازي را به اكانت نمايندگي ديگر يا خود سرور اصلي انتقال داد:helpsmilie:

Vahid
March 14th, 2009, 19:32
از توی list account اون دامین ها رو باید Owner هاشو تغیر بدی به نام خودت یا اون ریسیلر

mohammad6006
September 27th, 2009, 14:43
اقا اون دسترسی ها که معمولا میدن کدومه؟

یعنی کدوم گزینه ها رو انتخاب کنم بهتره ؟

Sajad
September 27th, 2009, 15:31
اقا اون دسترسی ها که معمولا میدن کدومه؟

یعنی کدوم گزینه ها رو انتخاب کنم بهتره ؟

شما تو يه تاپيك سوالت رو بپرس.
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?p=33006
موفق باشي