PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کانکت نشدن Livezilla

bamahost
June 1st, 2013, 14:59
با درود
بعد از اینکه سرور رو عوض کردم این مشکل پیش اومده و میگه دیتابیس مشکل داره و میگه نمیتونه به دیتا بیس متصل بشه
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟
LiveZilla Server Page (http://bamahost.net/behbodftp/livezilla)

bamahost
June 1st, 2013, 22:20
کسی جواب نمیده؟

bamahost
June 2nd, 2013, 16:39
یوزر دیتابیس bamahost نیست اسمش bamahost_cms
الان دقیقا مشکل کجاست ؟ کسی میدونه باید چطور درستش کنم؟

sazsaz
June 2nd, 2013, 17:21
اشكال در ويندوز شماست

bamahost
June 3rd, 2013, 17:26
Can't connect to database. Invalid host or login! (1045: Access denied for user 'bamahost'@'localhost' (using password: YES))

این که دادید یوزر چیز دیگه ای تعریف شده

یوزر به دیتابیس متصل نیست

اگر بخاطر ندارید مجدد نصب کنید

از اول همین بوده الان چطور میتونم وصل کنم به دیتابیس؟ چون که هرچی یوزر و پس رو میزنم وارد نمیشه که بتونم تنظیمات رو ویرایش کنم

bamahost
June 3rd, 2013, 21:03
نمیخوام صورت مسئله رو پاک کنم میخوام مشکل رو حل کنم....اگر کسی بلده راهنمایی کنه لطفا

bamahost
June 3rd, 2013, 21:26
اگر اطلاعات دیتابیس ندارید تنها راه همین هست چون اطلاعات دیتابیس در Config کد شده هست

شما مجدد نصب کنید فقط یوزر رست میشه ارشیو و مابقی اطلاعات باقی می ماند

تشکر هم میکردید از تاپیک ها بد نبود !

منظورتون از اطلاعات دیتابیس چه اطلاعاتیه؟ یوزر و پسورد رو دارم
پست هر موقع مفید واقع بشه تشکر میشه;)

bamahost
June 4th, 2013, 00:55
کسی نیست کمک کنه؟

bamahost
June 4th, 2013, 02:21
یعنی واقعا توی این انجمن ( تخصصی) کسی نیست که بتونه مشکل به این ساده ای رو حل کنه؟

-HTML-
June 4th, 2013, 02:57
خوب شما وارد پوشه ای که فایل های لایو زیلا هست بشید
و بعد دنباله فایلی که توش اطلاعات دیتابیس هست بشین و ببینید مشکلی پیش نیمده ؟

یا دایتابیستون رمز عوض نشده ؟
از اول نصب کنید لایو زیلا رو

لایو زیلا اصلا جالب نیست سیتم های بهتر هستن

bamahost
June 4th, 2013, 03:09
دوست عزیز من از کجا بدونم کدوم فایل مربوط به اطلاعات دیتابیس میشه
خیر دیتابیس رمزش همونه و عوض نشده برای اطمینان 1 بار دیگه هم رمز رو به همون قبلی تغییر دادم
نمیخوام از اول نصب کنم میخوام مشکل رو پیدا کنم
5000 میدم به هرکی که تونست این مشکل رو پیدا کنه برام.

bamahost
June 4th, 2013, 12:04
کسی نبود؟#:-S

ourweb
June 4th, 2013, 12:22
عزیزم دیشب که پیام دادی بهت گفتم مشکل از چیست ولی خب نمیخواهید گوش کنید گفتم دیتابیس تان درست انتقال داده نشده که الان این ارور رو میده گفتم برید از اول نصب کنید ولی نمیخواهید به خودتمون زحمت این کار رو بدید و از اول نصب کنید . به فکر این نباش که بتونی درستش کنی گفتم از اول نصب کن

bamahost
June 4th, 2013, 13:01
عزیزم دیشب که پیام دادی بهت گفتم مشکل از چیست ولی خب نمیخواهید گوش کنید گفتم دیتابیس تان درست انتقال داده نشده که الان این ارور رو میده گفتم برید از اول نصب کنید ولی نمیخواهید به خودتمون زحمت این کار رو بدید و از اول نصب کنید . به فکر این نباش که بتونی درستش کنی گفتم از اول نصب کن

دوست عزیز اگر دیتابیس درست انتقال داده نشده بود کلا سایت هم مشکل پیدا میکرد نه فقط لایو زیلا مشکل فقط در دسترسی به دیتابیس هست که باید حل بشه
حرف زحمت دادن یا ندادن نیست میخوام مشکل رو پیدا کنم چرا ما ایرانیا عادت کردیم بجای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنیم
من به یک متخصص نیاز دارم که بتونه دقیق بهم بگه مشکل کجاست

ourweb
June 4th, 2013, 13:10
دوست عزیز اگر دیتابیس درست انتقال داده نشده بود کلا سایت هم مشکل پیدا میکرد نه فقط لایو زیلا مشکل فقط در دسترسی به دیتابیس هست که باید حل بشه
حرف زحمت دادن یا ندادن نیست میخوام مشکل رو پیدا کنم چرا ما ایرانیا عادت کردیم بجای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنیم
من به یک متخصص نیاز دارم که بتونه دقیق بهم بگه مشکل کجاست

عزیز من سایت تو اصلا هیچ اسکریپتی روش نصب نیست بلکه html وقتی هم html باشه که ارور دیتابیس نمیگیره من اون ارور رو دیشب خوندم و بهتون کامل توضیح دادم

bamahost
June 4th, 2013, 13:29
فقط قالب صفحه اصلی html هست پورتال که html نیست اونجا هم هیچ مشکلی ندارم
در متن ارور هم نوشته نمیتونه به دیتابیس کانکت بشه
شما فقط گفتی مشکل از تابل های دیتابیس هست که وجود نداره بعدش هم گفتید برم دوباره نصبش کنم
اگر میخواستم دوباره نصب کنم که دیگه مزاحم شما یا کس دیگه نمیشدم.