PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست توضیحاتی در رابطه با اسکریپت autoaccount

AbnusServer.Com
June 1st, 2013, 11:52
سلام
از دوستان آیا کسی از این اسکریپت استفاده کرده ؟
و اگر استفاده کرده آیا به خوبی کار میکنه ؟

لینک : Auto Account - خانه (http://www.autoaccount.asia)

من اسکریپتو نصب کردم ( از لایسنس 1 ماهه رایگانش استفاده می کنم ) و در قسمت تنظیمات IBSng پورت رو 1235 گذاشتم اما اسکریپت عملا کار نمیکنه و

با IBSng ارتباطی برقرار نمیکنه و موقع خرید هم بعد از برگشت به سایت مبدا به جای نمایش اطلاعات اکانت صفحه سفید به نمایش میاد !!

دوستانی که از این اسکریپت استفاده کردن این مشکلو ندارن ؟؟

Parti_Baz
June 1st, 2013, 12:05
من دارم چیز خوبیه و امکانات زیادی داره من یه دونه لایسنس بلا استفاده دارم اگر خواستی ارزون تر از سایتش تقدیمت میکنم
تنها مشکلی که ازش دیدم پشتیبانی ضعیفش هست تیکت رو دیر جواب میدن

AbnusServer.Com
June 1st, 2013, 12:18
من اسکریپتو نصب کردم ( از لایسنس 1 ماهه رایگانش استفاده می کنم ) و در قسمت تنظیمات IBSng پورت رو 1235 گذاشتم اما اسکریپت عملا کار نمیکنه و با IBSng ارتباطی برقرار نمیکنه و موقع خرید هم بعد از برگشت به سایت مبدا به جای نمایش اطلاعات اکانت صفحه سفید به نمایش میاد !!

Parti_Baz
June 1st, 2013, 12:30
تو قسمت adnvance confoguration باید قسمت IBS SERVER IP : رو به 0.0.0.0 تغییر بدی

AbnusServer.Com
June 1st, 2013, 12:50
تو قسمت adnvance confoguration باید قسمت IBS SERVER IP : رو به 0.0.0.0 تغییر بدی

عزیز این کارو هم کردم اما عملکرد اسکریپت تغییری نکرد

rezasniper2012
June 2nd, 2013, 10:39
میشه بگین نسخه php هاستتون چیه ؟! آخه من هم حدود 3 ماهی از این اسکریپ استفاده میکردم ولی همچین مشکلی نداشتم :-|

Download
September 3rd, 2013, 10:45
من اسکریپتو نصب کردم ( از لایسنس 1 ماهه رایگانش استفاده می کنم ) و در قسمت تنظیمات IBSng پورت رو 1235 گذاشتم اما اسکریپت عملا کار نمیکنه و با IBSng ارتباطی برقرار نمیکنه و موقع خرید هم بعد از برگشت به سایت مبدا به جای نمایش اطلاعات اکانت صفحه سفید به نمایش میاد !!
منم همین مشکل صفحه سفید را هاست ارتباط7 دارم که پورت1235اش بسته هست
پورت1235 روی هاست بسته هست.

lvlehrad
September 3rd, 2013, 17:49
باید به هاستتون تیکت بزنید بگید پورت 1235 رو برای ip سرورتون باز کنه

Download
September 3rd, 2013, 19:00
باید به هاستتون تیکت بزنید بگید پورت 1235 رو برای ip سرورتون باز کنه

بلد نیست پورت باز کنه یا باز نمیکنه میگه باز هست!
ارتباط7
اتو اکانت را که نمی دونستند چی هست!

ehsan_296
September 4th, 2013, 02:52
اگر مشکلتون رفع نشد یاهو پیغام بدید بررسی کنم براتون