PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Mod_Security چیست؟

cityhost
June 1st, 2013, 01:38
با سلام

بنده کارم طراحی چت روم هست و مشتریانی دارم که تعداد کاربر های بالایی دارند

برای یکی از کاربران قراره سرور بگیرم ، میخواستم بدونم Mod_Security به درد چت روم میخوره یا نه ، NginX چطور؟

Mod_Security رو از اونجایی دیدم که وقتی سایت آقای Nginx رو باز کردم و دیدم سرعت بالایی داره تعجب کردم و یک صفحه 404 از همون سایت باز کردم که ببینم از چه وب سروری استفاده میکنه

هر چند خواستم در یاهو با ایشان حرف بزنم اما مسنجر گیر سه پیچ داده که اد نمیکنه D:

nginxweb
June 1st, 2013, 01:42
mod_security برای امنیت مناسب هستش ربطی به سرعت نداره البته اضافه کردن rule های زیاد به این ماژول باعث کندی شدید سرور خواهد شد

cityhost
June 1st, 2013, 01:47
به یک سوال جواب ندادید ، کامل تر می پرسم

برای چت روم اگر انجین ایکس نصب و راه اندازی توسط خودتون انجام بشه ، حداکثر تعداد کانکشن ها چقدر هست

مشخصات سرور اگر نیاز دارید : رم 2 ، سی پی یو 2 هسته ای ، هارد 80 (فک نکنم هارد ربطی داشته باشه)

babelirani
June 1st, 2013, 02:31

برای چت روم اگر انجین ایکس نصب و راه اندازی توسط خودتون انجام بشه ، حداکثر تعداد کانکشن ها چقدر هست

مشخصات سرور اگر نیاز دارید : رم 2 ، سی پی یو 2 هسته ای ، هارد 80 (فک نکنم هارد ربطی داشته باشه)

با سلام

در مورد سوالتون بهتره مدیر عزیز خودشون جواب بدوم

ولی در مورد حرفی که زدید دوست عزیز هارد بسیار بسیار در این مورد دخیل هستش و شما برای چت رومی که سرعت براش مهمه حتما" باید از هارد های ssd استفاده کنید

nginxweb
June 1st, 2013, 03:30

منظورتون nginx بصورت مستقل webserver هستش یا بصورت reverse apache?

cityhost
June 1st, 2013, 10:58
با سلام

در مورد سوالتون بهتره مدیر عزیز خودشون جواب بدوم

ولی در مورد حرفی که زدید دوست عزیز هارد بسیار بسیار در این مورد دخیل هستش و شما برای چت رومی که سرعت براش مهمه حتما" باید از هارد های ssd استفاده کنید

دوست عزیز من تا حالا تو چت روم های پرقدرت ندیدم که هارد اس اس دی استفاده کنن ، هر چند که خیلی پرقدرته ولی قیمتش بالاست

منظورتون nginx بصورت مستقل webserver هستش یا بصورت reverse apache?

مزایا و معایب وب سرور مستقل Nginx چیست؟

و مزایا و معایب Reverse چطور؟

nginxweb
June 1st, 2013, 11:08
nginx بصورت reverse در کنار اپاچی می باشد و درخواست های dynamic رو اپاچی پردازش خواهد کرد و درخواست های استاتیک مثل دانلود ها - عکس ها - استایل ها و.. رو nginx پردازش خواهد کرد

اما nginx بصورت مستقل مصلا با php-fpm کل nginx تمامی درخواست ها رو پردازش خواهد کرد و فدرتی دسکتم 5 برابر حالت reverse خواهد داشت اما خود مشکلاتی هم داره مثل اینکه از .htaccess پشتیبانی نمیکنه و روی سرورهای هاستینگ نمیشه استفاده کرد اما برای تک سایت بسیار مطلوب می باشد

cityhost
June 1st, 2013, 11:14
(ببخشید ولی هدف من اسپم نیست ، میخواستم با شما تو یاهو حرف بزنم که اد نمیکرد و مشکل داشت)

هزینه ی Reverse چگونه هست و باید لایسنس خریداری بشه؟

به چند کانکشن قدرت پاسخ داره ، لازم به ذکر است که سرور من مجازی انگلستان هست Restation

nginxweb
June 1st, 2013, 11:16
(ببخشید ولی هدف من اسپم نیست ، میخواستم با شما تو یاهو حرف بزنم که اد نمیکرد و مشکل داشت)

هزینه ی Reverse چگونه هست و باید لایسنس خریداری بشه؟

به چند کانکشن قدرت پاسخ داره ، لازم به ذکر است که سرور من مجازی انگلستان هست Restation

بصورت تیکت در سایت در تماس باشید