PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد شدید از فروشندگان سرور مجازی

mizbanaval
May 31st, 2013, 23:13
سلام دوستان
من فکر کنم این بحث 1000 بار تو این انجمن شده
متاسفانه قیمت گذاری بعضی از دوستان که به قول خودشون رقابت هست کل سیستم هاستینگ رو بدجور برده زیر سوال
از اساتید(نه کسانی که 10 تا سرور دارن انقدر قیمت پایین میدن) منظور کسانی هست که قیمت استاندارد و مشتری کلاس بالاتر دارند خواهش میشود یک فکری بکنن
فروش ما هم خوبه بد نیست خدارو شکر ولی این قیمت های عجیب قریبی که من میبینم متاسفانه اعتماد به هاستینگ ایران رو کم میکنه و این داستان مطمعن باشید باعث از بین رفتن تمام فروشندگان مخصوصا کسانی که قیمت خیلی پایین میدن هست
در کل صحبتم اینکه بعد این همه سال یک همتی کنین یک قانونی چیزی حداقلش تو این انجمن استاندارد قیمت گذاری انجام بشه این قیمت هایی که داریم میبینیم باعث نابودی همه ی ما هست تعارف نداریم بعضی ها 10 تا سرور دارن ولی این 20 -30 درصد هزینه ی سرور ها از جیبشون دارن میدن و افتخارم میکنن که کلی مشتری دارن و... بدبینی مشتری ها به هاستینگ ایران هر روز داره زیاد تر میشه
این پست بخاطر سود خودم نبود بلکه بخاطر ابروی بازار هاستینگ ایران هست که فاتحش خوندس....
دوستان خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم

Bullet-Vps.us
May 31st, 2013, 23:31
خیلی بحث شده ، همین موقع پارسال و هیچ کدوم به جایی نرسید . شما هم بیخیال بشین بهتره .

ثانیا تازه اول تابستون هست بذارین یه چند وقت بگذره وی پی اس 1000 تومن و مجانی هم مشاهده خواهید کرد . بنده که پارسال همین موقع مشاهده کردم .

موفق باشید .

nginxweb
May 31st, 2013, 23:58
حاصیت بازار همین هستش...

کسی موفق هستش که با حفظ کیفیت و پشتیبانی مشتری حفظ کنه

هاستینگ های خارجی هم همین طور هستند softlayer یک سرور معمولی رو میده 500 دلار در صورتیکه با اون میشه از جایی دیگه یک ابر سرور خریداری کرد.. اما این دلیل نمیشه که softlayer مشتری نداشته باشه..

پس به نظر بنده شما بجای نگرانی بابت این مسئله سیاست کاری و خط مشی خودتونو تغییر بدید و با حفظ کیفیت و پشتیبانی کاری کنید که مشتری به کیفیت اول اهمیت بده و بعد به قیمت نگاه کنه.

mizbanaval
June 1st, 2013, 00:06
سلام ممنون دوستان
ولی متاسفانه تو ایران اول قیمت مهم هست اصلا برای همین همه رقابت ها شده روی قیمت
متاسفانه خیلی سعی کردیم این موضوع رو واسه مشتریامون جا بندازیم ولی نشد و نخواهد شد البته مقصر مشتری نیست مقصر کسانی هستند که به طور مثال پلن رم 2 رو میدن 18-20 تومان
بهر حال ممنونم از جواب شما

i-whost
June 1st, 2013, 00:08
حاصیت بازار همین هستش...

هاستینگ های خارجی هم همین طور هستند softlayer یک سرور معمولی رو میده 500 دلار در صورتیکه با اون میشه از جایی دیگه یک ابر سرور خریداری کرد.. اما این دلیل نمیشه که softlayer مشتری نداشته باشه..

پس به نظر بنده شما بجای نگرانی بابت این مسئله سیاست کاری و خط مشی خودتونو تغییر بدید و با حفظ کیفیت و پشتیبانی کاری کنید که مشتری به کیفیت اول اهمیت بده و بعد به قیمت نگاه کنه.

دقیقا اقلب برعکس این موضوع هست

کاربر حرفه ای سایت رنک زیر 500 ایران برای خرید vps پیام داده فلان جا 100 تومان هست شما چرا 150 میدید اصلا قیمت مناسب نیست چندین بار چنین مورد دیدیم

متاسفانه بازار ارز از یک طرف و توقع بی جای مشتری از طرف دیگه باعث این قیمت های هرچند تخیلی شده

mizbanaval
June 1st, 2013, 00:24
دقیقا اقلب برعکس این موضوع هست

کاربر حرفه ای سایت رنک زیر 500 ایران برای خرید vps پیام داده فلان جا 100 تومان هست شما چرا 150 میدید اصلا قیمت مناسب نیست چندین بار چنین مورد دیدیم

متاسفانه بازار ارز از یک طرف و توقع بی جای مشتری از طرف دیگه باعث این قیمت های هرچند تخیلی شده
موافقم 100 درصد تایید میشه

TukaNet
June 1st, 2013, 00:44
متاسفانه دو مشکل بزرگ گریبان این حرفه رو گرفته !

1- کاربر هیچ موقع این رو درک نمیکنه که سطح کیفیت و هزینه رابطه مستقیم دارند
از این رو همیشه دنبال جنس ارزان و نزدیک به مفت هستند و همیشه شاکی از کیفیت !

2- بیشتر سرویس دهنده های سطح بالا ( نام نمیبرم ) کیفیت کار خیلی پایینی ارائه میکنند
خیلی از کاربرها که هزینه های بالایی به این دسته از همکاران پرداخت میکنند کیفیت مطلوبی دریافت نمیکنند
و این هم دلیلی میشه که کاربر همه صنف رو به یک چشم ببیند و تفاوتی بین سرویس دهنده ها قائل نشود

Ja3er TVHost
June 1st, 2013, 01:19
تنها راه اصلاح این هست که تاپیک فروش جمع بشه نصف شما ها میرین دنبال زندگیتون بازار خدمات وب هم درست میشه;)

scorp
June 1st, 2013, 01:31
این موضوع متاسفانه فقط در بازار هاستینگ نیست. فقط باید با ارائه خدمات خوب و قیمت منصفانه مشتری رو نگه داشت. حالا تو هر صنفی.

mizbanaval
June 1st, 2013, 10:06
این موضوع متاسفانه فقط در بازار هاستینگ نیست. فقط باید با ارائه خدمات خوب و قیمت منصفانه مشتری رو نگه داشت. حالا تو هر صنفی.
قیمت منصفانه ای که شما میگین الان شده قیمت مفت!

دوستان عزیز راه حل چیست ؟
ایا انقدر کار ما سطحش پایینه ؟؟

scorp
June 1st, 2013, 12:23
قیمت منصفانه ای که شما میگین الان شده قیمت مفت!

دوستان عزیز راه حل چیست ؟
ایا انقدر کار ما سطحش پایینه ؟؟

گویا سو برداشت شده دوست من٬ بنده حرف از قیمت پایین زدم آیا ؟
عرض کردم منصفانه (هم برای شما هم برای کاربر)
متاسفانه کاربر حاضر نیست قبول کنه قیمت ارز ۳ برابر شده از ۱ سال و نیم پیش و به طبع باید همین اندازه (یا کمی کمتر) پرداخت کنه.

madvps
June 1st, 2013, 12:27
حاصیت بازار همین هستش...

بله منم این مسئله رو قبول دارم .شما زمانی که مشتری های ثابت خوتون رو داشته باشید مطمئن باشید جای هیچ نگرانی نیست اونی هم که میاد از جیبش میده که بگه هنرمندم و دارم جذب مشتری میکنم مطمئن باشید نهایت میتونه 3 ماه دوام بیاره بعد اون به این نتیجه میرسه که باید قیمت ها رو افزایش داد و سرور رو از 10 تا به 5 تا کاهش داد . نگران هیچ موردی هم نباشید طبیعتا ما افرادی رو داریم به عنوان فروشنده که دارند بی مهابا وبدون فکر و تامل در مورد کارشون پیش میرن و برنامه ریزی برای کارشون ندارند پس این نمیتونه مانعی برای کار بقیه باشه شک نکنید

felfel
June 1st, 2013, 12:30
قیمت شما خیلی گرونه!!!

besthosti.com
June 1st, 2013, 12:35
به نظر من کلا اگر مشتری میاد اینجا پست انتقادی میده دلیلش فقط و فقط این هست که قیمت ارزان میدن و نمی توانند از پس هزینه ها بر بیان سرور را از دست می دهند

GOD
June 1st, 2013, 12:40
سلام ممنون دوستان
ولی متاسفانه تو ایران اول قیمت مهم هست اصلا برای همین همه رقابت ها شده روی قیمت
متاسفانه خیلی سعی کردیم این موضوع رو واسه مشتریامون جا بندازیم ولی نشد و نخواهد شد البته مقصر مشتری نیست مقصر کسانی هستند که به طور مثال پلن رم 2 رو میدن 18-20 تومان
بهر حال ممنونم از جواب شما
یه بحثی چند وقت پیش با یکی از دوستان داشتم سرم همین موضوع
همه میگند کاربرا دنبال قیمت هستند ولی من میگم برعکس هست
کاربرای حرفه ای و اونایی که فعالیتشون تداوم داره و سطح علمی مناسبی دارند مطمئنا برای وقت شون ارزش زیادی قائل هستند و همیشه کیفیت مد نظرشون هست نه هزینه
اونایی هم که دنبال قیمت ارزون هستند دو دسته میشند
1-اونایی که بعد از 1-2 ماه پشیمون میشند و کیفیت رو انتخاب میکنند نه قیمت
2-عده ی دیگه هم کلا بیخیال فعالیتشون میشند پس کلا مشتری نیستند که نفعی داشته باشند
=======
این بحث ها همیشه بوده و بعد ار اینم خواهد بود بهتره ما دیدمون رو نسبت و بازار و فعالیتی که داریم انجام میدیم عوض کنیم و حرفه ای کار کنیم
چون تا وقتی که من سرویس دهنده تفکرم حرفه ای نباشه خدماتم حرفه ای نباشه مشتری حرفه ای هم سراغم نمیاد
:53::53:

hoka
June 1st, 2013, 12:49
کاربرای حرفه ای و اونایی که فعالیتشون تداوم داره و سطح علمی مناسبی دارند مطمئنا برای وقت شون ارزش زیادی قائل هستند و همیشه کیفیت مد نظرشون هست نه هزینه
2-عده ی دیگه هم کلا بیخیال فعالیتشون میشند پس کلا مشتری نیستند که نفعی داشته باشند
=======
این بحث ها همیشه بوده و بعد ار اینم خواهد بود بهتره ما دیدمون رو نسبت و بازار و فعالیتی که داریم انجام میدیم عوض کنیم و حرفه ای کار کنیم
چون تا وقتی که من سرویس دهنده تفکرم حرفه ای نباشه خدماتم حرفه ای نباشه مشتری حرفه ای هم سراغم نمیاد

دقیقا تائید میشه

بنده خودم دارم برای یک سرور 2 گیگ رم 80 تا 100 پول میدم به خاطر اینکه خیالم از آپتایم و پورت و منابع راحت باشه و نخوام هر روز با استرس از سرور پینگ بگیرم

کسی که دنبال سرور ارزون هست و کسی که این سرور رو ارائه میده هردو وقت و اعصابشون براشون مهم نیست یا کلا سرویس دهی خوب براشون مهم نیست

scorp
June 1st, 2013, 13:11
حرف کاربر GOD تایید میشه. به طور مثال من ماهی به ۵ تا ۶ عدد VPS ویندوز برای آپلود و دانلود نیاز دارم حالا فکر کنید هر ماه بخوام عوض کنم باید روی هر کدوم ۲۰ تا نرم افزار از اول بریزم و تنظیمات ftp و ....

kamkar
June 1st, 2013, 13:43
=======

like

باید دقت کنید که هرکس صاحب مال و وقت و اعتبار خودشه و اختیارش رو داره.
بعضی ها دوست دارند سرور بخرند و مفتی هاست بفروشن.
بعضی ها هم دوست دارن برای سرور 2گیگ رم 1000 تومن در ماه پول بدن. هرکس هم عواقب کار خودش رو میچشه.

باید فکر دیگه ای کرد. حداقل برای ساماندهی فروشندگان این سایت و جدا کردنشون از هاستینگ های نامعتبر و تابستونی... من که خسته شدم از بس پست پاک کردم. (:|
اگر پیشنهادی در این باره دارید بفرمایید.

navid2zp
June 1st, 2013, 14:06
ببینمید من نه فروشنده هستم نه بودم
ولی از نظر من این بحث مثل این میمونه که برید به چینیا بگید قیمت جنستون رو ببرید بالا که بیان از مام بخرن
حقیقتی که این بین هست اینه که هرکی هر قیمتی بخواد میده هرکیم هرچقدر پول میده آش میخوره
یه کاربر امکان داره یه سایت با ارزش داشته باشیه خرج اضافی هم برای اطمینان بکنه یکی کارش مهم نیست وی پی اسش روزی 2 ساعت هم آپ باشه براش کافیه
این که میگید طرف سایت 500 ایران داره و دنبال سرویس ارزون هست خوب شما چرا خودتو درگیر میکینی؟
تهش اینه که سایتش نابود بشه دیگه . خوب یا جمع می کنه میره ملت گیر اینجور مشتری ها نمیافتن یا میشه یه وبمستر حرفه ای که میدونه باید چی رو از کجا بخره
شما که میگی من برای خودم نمیگم پس برای کی میگی؟ شما که اینقدر میگی کیفیت و فلان خوب مگه کیفیت فقط هاستینگه؟ خیلی وقتا هست یه نفر که هاستینگ داره از سودش میگذره حالا شده 1میلیون که گیر همچین مشتری نیافته شما میخوای این مشتری ها رو داشته باشی که چی؟ خوشت میاد صبح تا شب طرف بره رو اعصابت؟
بارها و بار ها توی انجمن این تاپیک ها بوده ولی سوال من این هست
شما که میگی قیمت من خوبه و کیفیت من بالاست خوب چرا دنبال مشتری بی کیفیت میگردی؟ سرتون درد میکنه دیگه به دیوار چرا میزنید؟
به قول شما اصلا طرف 20% از جیب بده
خوب که چی؟ چیزی از شما کم میشه؟ کیفیت شما زیر سوال میره؟
جای این که خوشحال باشید با این کار مشتری های غیر حرفه ای به طور کل کنار میرن و شما با خیال راحت میتونید کارتون رو بکنید دارید از این که بقیه ارزون میدن گله می کنید؟
اینجا که بازار هاستینگ ایران هست و اینجور قیمت ها تو کل دنیا اینجور بازار ها هست
نمونش بازار سایر موارد توی ایران که شما فک کن چین گوشی اپل میزنه با سیستم عامل آندروید میده تو بازار 300 تومن در صورتی که خود اپل قاب گوشیش هم 300 بهت نمیده
قصد جسارت ندارم ولی واقعا بنده درک نمیکنم چرا اینجور نارضایتی ها هست از قیمت ها
یا شما سرت واسه درگیر شدن با کاربری که فرق کیفیت خوب و بد رو تشخیص نمیده درد میکنه
یا ببخشید مشتری ندارید و دنبال مشتری
با بالا رفتن قیمت همه هیچ چیز حل نمیشه
این مشکل رو حل کنید یک مشکل دیگه میاد وسط
کجای دنیا بی مشکل هست که شما میخوای یه همچین مشکل نه چندان با اهمیتی رو حل کنی؟