PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متوقف شدن سرویس ارسال پیامک بر اساس کد پستی در مگفا

mmtemporary
May 31st, 2013, 21:49
سلام دوستان
با توجه به متوقف شدن سرویس ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی در مگفا، دوستان چه پیشنهادی دارند؟
آیا لیست هایی که به عنوان بانک موبایل به تفکیک کد پستی یا هر تفکیک دیگری به فروش میرسد، به فروش میرسد، قابل اعتماد است؟
من معمولا مستقیما با اپراتور ها کار میکنم و از واسطه سرویسی رو نمیگیرم، لذا دوستان محبت کنند و بحث رو به سمت بازاریابی نبرن.

abbasss
June 2nd, 2013, 00:14
با سلام
میتونید از ابزار "ارسال از نقشه" که دقیق تر از کد پستی نیز می باشد استفاده نمایید.
موفق باشید

samansystems
June 2nd, 2013, 00:24
بانک ها رو معمولا نميفروشن اما تعويض ميکنن.

iMohsen
June 2nd, 2013, 00:42
سلام دوستان
با توجه به متوقف شدن سرویس ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی در مگفا، دوستان چه پیشنهادی دارند؟
آیا لیست هایی که به عنوان بانک موبایل به تفکیک کد پستی یا هر تفکیک دیگری به فروش میرسد، به فروش میرسد، قابل اعتماد است؟
من معمولا مستقیما با اپراتور ها کار میکنم و از واسطه سرویسی رو نمیگیرم، لذا دوستان محبت کنند و بحث رو به سمت بازاریابی نبرن.

از وب سرویس های پیش خرید 5000 استفاده کنید . حداقل سرمایه گذاری 200 میلیونه . اما دسترسی وب سرویس به بانک شماره ها براساس بانک sync شده با مخابرات براساس کدپستی کل کشور رو دارید .

ارسال از مگفا هم که خیلی وقته دیگه متوقف شده !

mmtemporary
June 2nd, 2013, 00:51
از وب سرویس های پیش خرید 5000 استفاده کنید . حداقل سرمایه گذاری 200 میلیونه . اما دسترسی وب سرویس به بانک شماره ها براساس بانک sync شده با مخابرات براساس کدپستی کل کشور رو دارید .

ارسال از مگفا هم که خیلی وقته دیگه متوقف شده !
جزییات این رو کجا میشه مشاهده کرد؟ اگر لینکی هست ارایه فرمایید
تا اونجایی که اطلاع دارم فقط به همراه اول ارسال میکنه و دریافت هم نداره.

iMohsen
June 2nd, 2013, 00:55
جزییات این رو کجا میشه مشاهده کرد؟ اگر لینکی هست ارایه فرمایید
تا اونجایی که اطلاع دارم فقط به همراه اول ارسال میکنه و دریافت هم نداره.

به همراه اول و ایرانسل ارسال میکنه . دریافت پیامک هم داره . نمونه : نماد سهام های بورس رو به 5000213000 ارسال کنید و وضعیت اون سهم رو میتونید دریافت کنید ( نمونه مثلا کلمه پارسان رو ارسال کنید )

از پراتور مربوطه استعلام بگیرید . در صورت نیاز میتونم رنج شماره همراه با زیرشماره ها به صورت فعال بدم بهتون حدود 20 تومن . اگر هم نیازمند ارتباط مستقیم هستید از sls.ir استفاده کنید .

mmtemporary
June 2nd, 2013, 01:02
به همراه اول و ایرانسل ارسال میکنه . دریافت پیامک هم داره . نمونه : نماد سهام های بورس رو به 5000213000 ارسال کنید و وضعیت اون سهم رو میتونید دریافت کنید ( نمونه مثلا کلمه پارسان رو ارسال کنید )

از پراتور مربوطه استعلام بگیرید . در صورت نیاز میتونم رنج شماره همراه با زیرشماره ها به صورت فعال بدم بهتون حدود 20 تومن . اگر هم نیازمند ارتباط مستقیم هستید از sls.ir استفاده کنید .
sls خودش طرف قرار داد با همراه اول است. شما از sls سرویس گرفته اید؟ راضی هستید؟

mmtemporary
June 2nd, 2013, 01:03
با سلام
میتونید از ابزار "ارسال از نقشه" که دقیق تر از کد پستی نیز می باشد استفاده نمایید.
موفق باشید
لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین که این نقشه از کجا لود میشه؟ بانک پشتش چیه؟ از کچا میشه گرفت؟ چه شهرهایی رو ساپورت میکنه؟

samansystems
June 2nd, 2013, 01:08
sls يکی از اپراتورهای جديد 5000 هست که به طور مستقيم با مخابرات طرف قرار داد هستن. تو مذاکراتی که با همکاران در بخش پيامک شرکت سامان سيستم داشتن ادعا ميکنن که ميخوان کيفيت سرويس دهيشون رو مشابه اپراتور 2000 بالا نگه دارن.

iMohsen
June 2nd, 2013, 01:08
sls خودش طرف قرار داد با همراه اول است. شما از sls سرویس گرفته اید؟ راضی هستید؟

sls بخشی از کنسرسیوم 5000 هست که از سرشماره 50002 استفاده میکنه و نسبت به دیگر اعضای این کنسرسیوم خوب با مشتری تا میکنن .
بله ما الان سرویس داریم ازشون .
قبلا خوب نبود اما الان که حدود 20 - 30 تا ایراد های وب سرویسشون رو حل کردیم وضعیت خوبی پیدا کرده فقط اگر مثل ما حجم ارسال هاتون بالاست باید خودتون یه بالانسر بزارید سرراهش .

abbasss
June 2nd, 2013, 01:23
لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین که این نقشه از کجا لود میشه؟ بانک پشتش چیه؟ از کچا میشه گرفت؟ چه شهرهایی رو ساپورت میکنه؟
با سلام
از لینک زیر میتونید تست کنید:
http://sms.ariaideh.com (http://sms.ariaideh.com/)

user & pass: test

از بخش ارسال---ارسال از نقشه رو انتخاب کنید
در حال حاضر، فقط ارسال از نقشه شهر تهران و اصفهان و به زودی سایر شهرهای بزرگ پیاده سازی شده است.

موفق باشید

mmtemporary
June 2nd, 2013, 01:32
با سلام
از لینک زیر میتونید تست کنید:
http://sms.ariaideh.com (http://sms.ariaideh.com/)

user & pass: test

از بخش ارسال---ارسال از نقشه رو انتخاب کنید
در حال حاضر، فقط ارسال از نقشه شهر تهران و اصفهان و به زودی سایر شهرهای بزرگ پیاده سازی شده است.

موفق باشید
سوال اینجاست که الان شما بانک اطلاعات شماره موبایلها بر اساس منظقه تهران و اصفخان رو دارید یا این سرویس رو از جایی میگیرید و ارایه میدید؟ در مورد پیاده سازی اون اگه میشه راهنمایی بفرمایید