PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعداد کانکشن و قفل شدن ویندوز

shangoli
May 31st, 2013, 21:33
سلام دوستان من یه مشکل دارم اعصابمو خورد کرده
مثلا من الان میرم تو سرور میام بیرون بعد یه مدت دوستم میره تو سرور یه مدت دیگه که خودم میخام برم تو سرور وقتی یوزرو پسورد و میزنم یه ارور میده که تعداد کانکشنها به حداکثر خودش رسیده و اجازه ورود ندارید انگار میگه که ههوز یکی دونفر تو سرور هستن
من چطوری میتونم که این افرادی که تو سرور هستن و دیسکانکتشون کنم که بتونم دوباره وارد سرور بشم ؟
منظورم از افراد ادمای دیگه نیستنا فقط منو رفیقم هستیم ولی انگار هر چندبار که میریم توسرور ورودامون ذخیره میشه بعدش فکر میکنه چند نفر تو سرورن
اینم ارورش:
the terminal server has exceeded maximum number of allowed connection

sarwhost
May 31st, 2013, 21:40
از این قسمت استفاده کنید
شرکت سرو آی تی - مرکز آموزش - خطای ERROR The terminal server has exceeded the maximum number of allowed connections (http://sarv-it.com/portal/knowledgebase/101/-ERROR-The-terminal-server-has-exceeded-the-maximum-number-of-allowed-connections.html)

NarvanData
May 31st, 2013, 23:54
شما وقتی نیازی به سرور ندارین ، بهتره بجای بستن از Logoff استفاده کنین تا چنین مشکلی براتون پیش نیاد.

shangoli
June 21st, 2013, 19:37
دوستان دوباره به این مشکل خوردم هیچج راهی بجز ریست سراغ ندارید به ما بگید؟؟؟؟؟؟

shangoli
June 21st, 2013, 19:45
اینی که شما میگی برا من کارساز نیست اگه لاگ آف کنم یسری برنامه هام مثل سی سی پ*** بسته میشه و اکانتا قطع میشن

NarvanData
June 21st, 2013, 20:50
اینی که شما میگی برا من کارساز نیست اگه لاگ آف کنم یسری برنامه هام مثل سی سی پ*** بسته میشه و اکانتا قطع میشن

این برنامه به صورت سرویس اجرا میشه و با LogOff بسته نخواهد شد.
توی قسمت Option تیک مربوط به سرویس رو بزنین.

MagicVps.Com
June 21st, 2013, 21:02
دوستان دوباره به این مشکل خوردم هیچج راهی بجز ریست سراغ ندارید به ما بگید؟؟؟؟؟؟

از جای که سرورگرفتید پنل وی ام ور و کنسول مدیریت سرور بگرید بعد از طریق کنسول وصل بشید و یزورها که بوصرت انلاین باقی مونده توی سرور اف کنید که بتونید مجد از طریق رمیوت خودتون وصل بشید دیگه نیاز به ریست سرورهم نیست اینجوری

shangoli
June 24th, 2013, 01:18
من پنل وی ام ور رو گرفتم میشه یکم اموزششو بدید که چطور استفاده کنم ازش ممنون

nikit
June 24th, 2013, 01:43
من پنل وی ام ور رو گرفتم میشه یکم اموزششو بدید که چطور استفاده کنم ازش ممنون

web client یا کنسول؟
اگر کنسول هست، ایپی کنسول را در مرورگر وارد کنید و vspher مورد نیاز رو دانلود و نصب کنید (با ایپی غیر ایرانی دانلود کنید ایران تحریمه)
یوزر و پسوردی که دریافت کردید رو داخل vspher وارد کنید بعد از بالا امدن vspher بر روی سرویس خود کلیک راست کرده و گزینه کنسول رو انتخاب کنید

shangoli
June 25th, 2013, 11:45
دیگه اسمشو نمیدونم چیه یه برنامه وی ام ور دادن من دانلود کردم بعدش یه ایپی و یوزرو پسورد دادن بهم میزنم وارد میشم رو آیپیم کلیک راست میکنم گزینه open consol داره وقتی میزنم میره تو محیط ویندوز اونجا یوزرو پسورد و میزنم ولی یه ارور میده وارد محیط ویندوز نمیشه پس چی کار کنم منL-)

nikit
June 25th, 2013, 13:14
دیگه اسمشو نمیدونم چیه یه برنامه وی ام ور دادن من دانلود کردم بعدش یه ایپی و یوزرو پسورد دادن بهم میزنم وارد میشم رو آیپیم کلیک راست میکنم گزینه open consol داره وقتی میزنم میره تو محیط ویندوز اونجا یوزرو پسورد و میزنم ولی یه ارور میده وارد محیط ویندوز نمیشه پس چی کار کنم منl-)

چه اروری دارید؟ ممکن است از نتورک شما باید که مثلا در کنسول در زمان وارد کردن یوزر یا پسورد حرف l را وارد کنید به صورت lllllllllll در بیاید که به دلیل سرعت پایین نتورک میباشد
یا اشتباه سرویس شخص دیگری را برای شما قرار دادند که احتمالش کمه

shangoli
June 25th, 2013, 20:58
یه ارور بزرگ 4-5 خطی هستی دقیق نمیدونم دفعه بعدی دیدمش میزارم براتون