PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت مستقیم کننده از سایتهای vip

majidjon
May 31st, 2013, 12:08
سلام

دوستانی که توانایی نوشتن اسکریپت مستقیم کننده لینک های سایت هایی که vip میدن ، رو دارن ، قیمت و مدت زمان تحویل اسکریپت و زبان برنامه نویسی رو ذکر کنن.

p30pdf
May 31st, 2013, 12:29
سلام عرض ادب و خسته نباشید به علت رعایت مسائل امنیتی و مباحث حرفه ای در انجام این پروژه با مبلغ 1.5 + پشتیبانی با زبان php انجام میشه در صورت تمایل میتونید با آیدی یاهو بنده که در زیر قرار دارد تماس داشته باشید با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت My Yahoo ID : info.p30pdf

majidjon
May 31st, 2013, 12:56
منظورتون از سایت های vip فایل هاستینگ ها می باشد ؟ مثل رپیدشیر ، فورشیر ، ... ؟

منظورم از سایت های vip ، سایت های دانلود فیلم و موزیک مثل فراصدا ، پرشیان تی وی ، و امثال آنها که به کاربران اکانت میدن هست.

لیچر واسه رپیدشیر و فورشیر .... اینارو میدونم و با آنها هم کار کرده ام.

hesam_vala
May 31st, 2013, 18:43
چنین چیزی که شما میخواین مطمئن هستم که وجود نداره و نخواهد داشت

delta
May 31st, 2013, 18:51
یعنی چی؟ من الان سایتم vip هست.. برای دانلود باید اکانت بخرید چون اکانتی که ساختم پسورد گزاری شده توسط خودم.. شما میخوای اسکریپتی بنویسی که اینا رو مستقیم کنه؟

majidjon
May 31st, 2013, 21:01
یعنی چی؟ من الان سایتم vip هست.. برای دانلود باید اکانت بخرید چون اکانتی که ساختم پسورد گزاری شده توسط خودم.. شما میخوای اسکریپتی بنویسی که اینا رو مستقیم کنه؟

بله عزیز ، بنده این کار رو میخواهم انجام بدم ، همچنان که برای سایت های بزرگ مثل رپیدشیر و امثال آنها این کار ( اسکریپت لیچر ) رو انجام دادن.

majidjon
May 31st, 2013, 21:04
چنین چیزی که شما میخواین مطمئن هستم که وجود نداره و نخواهد داشت

شاید وجود نداشته باشه ، ولی از کجا مطمئن هستید که وجود نخواهد داشت ؟!!!

navid2zp
May 31st, 2013, 21:11
همینطوری که واسه خودش مستقیم کنه که اصلا امکانش نیست
ولی اگر منظورتون این هست که اکانت بخرید و اد کنید توی اسکریپت و اون دانلود کنه قابل قبول هست
چون اینجور سایت ها اکثرا از اف تی پی استفاده می کنن فک کنم اسکریپت اماده هم براش وجود داشته باشه

delta
May 31st, 2013, 23:01
بله عزیز ، بنده این کار رو میخواهم انجام بدم ، همچنان که برای سایت های بزرگ مثل رپیدشیر و امثال آنها این کار ( اسکریپت لیچر ) رو انجام دادن.

عزیز آنها اکانت میخرند و تو اسکریپشون ادد میکنند. مثلا من میام یک اکانت یک ماهه میخرم و تو اسکریپتم ادد میکنم و هر کی تا یک ماه بیاد توش لینک بده مستقیمش میکنه براش.. وگرنه اسکریپت های vip شخصی رو نمیشه رایگان مستقیم کرد..

majidjon
June 1st, 2013, 10:26
عزیز آنها اکانت میخرند و تو اسکریپشون ادد میکنند. مثلا من میام یک اکانت یک ماهه میخرم و تو اسکریپتم ادد میکنم و هر کی تا یک ماه بیاد توش لینک بده مستقیمش میکنه براش.. وگرنه اسکریپت های vip شخصی رو نمیشه رایگان مستقیم کرد..

یعنی الان هیچ راهی نداره که اسکریپتهای vip شخصی رو لییچ کرد ؟ حالا چه با اکانت ، یا بدون اکانت ؟
سایت های مثل آپلودباز ، هیپ فایل ، اپلود بوی .... اینارو چی ؟ اینارو هم نمیشه چه با اکانت یا بدون اکانت لییچ کرد ؟

mgp.co.ir
June 1st, 2013, 10:36
با سلام ;
در خدمتیم .
زبان برنامه نویسی : Asp.net
تلفن :
025-37742000
موفق باشید

majidjon
June 1st, 2013, 11:03
با سلام ;
در خدمتیم .
زبان برنامه نویسی : Asp.net
تلفن :
025-37742000
موفق باشید

اگر ممکنه قیمت ، مدت زمان تحویل رو اعلام بفرمایین و یه دمو هم قرار بدین.

mgp.co.ir
June 1st, 2013, 13:30
با سلام ;
اطلاعات را بصورت کامل ارسال ( تیکت ) نمایید . قیمت کمتر از 72 ساعت به حضورتان ارسال خواهد شد .
ثبت نام : ثبت نام کنيد - میزبان گستر پرداز (http://customer.mgp.co.ir/register.php)
موفق باشید

ilight
June 2nd, 2013, 00:07
در جامعه ای که مغز های مملکت رو یه عده انسان های نا پاک از فعالیت های جمعی فراری می کنن و یه عده خودی رو اجازه می دن هر کاری دلشون می خواد بکنن و یه عده بچه 20-22 ساله

هر جور فیلمی با هر برندی و هر جور + 18 ای قرار بدن

بایدم فیلماشون به راحتی قابل دانلود شدن باشه و این دکون باز کردن ها جمع بشه

این بیشتر به این شبیه هست که کسی یه لجنی رو بخوره و دید زدن اون لجن بشه د ز د ی از دیدگاه شما نه خیر دوست عزیز

کسی اگه عرضشو داره بیاد انجمنی مثل این بزنه و ازش پول در بیاره و یا برنامه بنویسه و یا سایتی بزنه مثل گوگل که به جامعه خدمت کنه نه اینکه دکون باز کنه با پارتی یه عده گردن کلفت کارنابلد

شما فقط سایت های فیلم رو میبینید؟!؟ این همه سایت دانلود و اموزشی دیگه که دارن برای کاراشون از این اسکریپت ها استفاده می کنند رو نمیبینید؟؟ حالا مثلا شما دانلود اون ها رو رایگان کردید(که البته نمیشه، باز یکی میاد اکانت درست می کنه تو سایتش و تعدادی از سایت های ایرانی رو میزاره توش و میفروشه) فقط دسترسی به اون محتواها رو راحت تر می کنید، پس بهتر دنبال یک راه درست باشید نکه با این فکر بخواید تعدادزیادی از افرادی که محتوای خوب رو هم میزارم و درامد سایتشون از بخش vipشون هست رو از کار بندازید.

majidjon
June 6th, 2013, 00:52
من که سایت فیلم ندارم ، ولی برای افرادی مثل شما و شروع کننده تاپیک متاسفم ، کار ه شما بیشتر ***ی هست دوست عزیز.

اگر مطلبی در رابطه با تاپیک ( توانایی برنامه نویسی اسکریپت، قیمت ، زمان تحویل اسکریپت ) ندارید ، لطفا اسپم ندید.اگر مطلب بی ربط هم داشتید برید یه تاپیک جدا بزنید و بسم الله .
شما چه سایت فیلم داشته باشید چه نداشته باشید به خودتان مربوط می شود، برای خودتان تاسف بخورید که هنوز آداب صحبت کردن رو یاد نگرفتید، چند جلسه ای ادب یاد بگیرید ، بعدش ....