PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای انتخاب یک دیتاسنتر جهت اجاره یک Cage اختصاصی

afeyavari
May 31st, 2013, 00:54
سلام دوستان

ما بنا به دلایلی نیاز داریم که یک Cage اختصاصی از یک دیتاسنتر در ایران تهیه کنیم . البته فقط یک Rack به 4-5 تا سرور بیشتر نیست اما بخاطر ایجاد محدودیت در دسترسی فیزیکی نیاز به یک Cage داریم. دوستانی عزیزی که با دیتاسنترهای مختلف سر و کار داشتند کدوم را پیشنهاد می کنند؟

البته مطمئن نیستم که تمام دیتاسنتر ها Cage هم ارائه می دهند ولی می دونم تبیان و پارس آنلاین همچین سرویسی دارند.

ممنون.

besthosti.com
May 31st, 2013, 02:03
با سلام نظر من دیتاسنتر دولتی تبیان هستش
این دیتاسنتر دارای قدرت بیشتر و همچنین بنا به دولتی بودنش از امکانات بیشتر و قیمت بهتر و مناسب برخوردار است
در این دیتاسنتر پورت واقعی و همچنین عدم محدودیت در ایپی هست
اگر نمی خواهید در این دیتاسنتر کار کنید افرانت را هم پیشنهاد می کنم .

amirfateh
May 31st, 2013, 09:49
این دیتاسنتر دارای قدرت بیشتر و همچنین بنا به دولتی بودنش از امکانات بیشتر و قیمت بهتر و مناسب برخوردار است

باسلام،
با افرانت کار می کنیم و در حضور هایی که در دیتاسنتر داشتیم داشتمی cage ندیدم!
تا جایی که بنده می دونم در دوطبقه از ساختمان افرانت فضای دیتاسنتر ایجاد شده که بنده یکی رو فقط دیدم
الیته بعید می دونم طبقه دیگر هم cage داشته باشه چون فضای افرانت به لحاظ فیزیکی بسیار کم هست.

ParsNetwork
May 31st, 2013, 11:53

منم تعریفشو زیاد شنیدم متاسفانه پیش نیومده که حضوری برم و از نزدیک فضای کاریشون رو ببینم ولی نوشته های این عزیز رو از چند نفر دیگه شنیده بودم

afeyavari
May 31st, 2013, 13:09
پشتیبانی تبیان چطوره؟ توی Cage قرار هست سرور های بانکی قرار داده بشه و پشتیبانی برامون خیلی مهمه.

ممنون از همه دوستان

afeyavari
May 31st, 2013, 13:10
باسلام،
با افرانت کار می کنیم و در حضور هایی که در دیتاسنتر داشتیم داشتمی cage ندیدم!
تا جایی که بنده می دونم در دوطبقه از ساختمان افرانت فضای دیتاسنتر ایجاد شده که بنده یکی رو فقط دیدم
الیته بعید می دونم طبقه دیگر هم cage داشته باشه چون فضای افرانت به لحاظ فیزیکی بسیار کم هست.

منم عکساشو دیدم ، فکر نمی کنم Cage داشته باشه. ممنون

RoobinaServer
May 31st, 2013, 13:37

سلام

تبیان جدیدا داره به مشکلات آیپی دچار میشه.

پشتیبانی تبیان چطوره؟ توی Cage قرار هست سرور های بانکی قرار داده بشه و پشتیبانی برامون خیلی مهمه.
ممنون از همه دوستان

پشتیبانی عالی هست مشکلی نیست فقط ترافیک دانلودی و آپلودی جداگانه هست.

و این که احتمالا برای بانکی آیپی اینترانتی هم نیاز دارید سریعتر بهتره اقدام کنید چون آیپی اینترانتی ندارند و سری جدید هم اگر اقدام نکنید به اتمام میرسد و به هر مشتری نمیدهند اما به cage 100% میدهند.

یا حق

mgp.co.ir
May 31st, 2013, 13:57
با سلام ;
دیتاسنتر های تبیان و پارس آنلاین تایید می شوند .
چند تا نکته داخل پست های دوستان بود گفتم مطرح کنیم . تا شفاف سازی بشه !

این جمله شما که نوشته اید این دیتاسنتر دولتی و امکانات بیشتر داره یعنی چی ؟
پهنای باند بیشتری از دیگر دیتاسنتر ها داره ؟؟ سخت افزار های شبکه که در دیتاسنتر استفاده شده بهتر اند ؟ پرسنل بهتری داره ؟ افرداد مشوری که در زمینه شبکه در خاورمیانه فعالیت می کند در این دیتاسنتر فعالیت دارند ؟

لطفا دقیقا بفرمایید منظورتون چی ؟ چون می خواهیم در دیتاسنتر دیگری بجز افرانت ، پارس آنلاین و تراشته که فعال هستیم وارد قرارداد بشیم .

ممنون از همه دوستان

دوست عزیز ، تا شما پشتیبانی را چی تعریف کنید ؟

afeyavari
May 31st, 2013, 21:48
فقط ترافیک دانلودی و آپلودی جداگانه هست.

یعنی بصورت جداگانه محاسبه میشه؟ منظورتونو متوجه نشدم.

24 ساعته پاسخگویی داشته باشند و پاسخگو هم آدم متخصصی باشه.

ممنون از همگی

ParsNetwork
June 1st, 2013, 00:06
پارس آنلاین که کلا اینگار از دماغ فیل افتادن قرار نیست هر کس پیشرفت کرد به مردم بگه همینی که هست
مشتری مداری یکی از مهمترین اصول برای پیشرفت در تجارته

samansystems
June 1st, 2013, 01:38
تبيان رو خواستيد بازديد کنيد اطلاع بديد هماهنگی انجام ميشه بتونيد بازديد داشته باشيد.
البته با خودشون هم هماهنگ کنيد نبايد مشکلی داشته باشن.

Passport
June 1st, 2013, 02:11
پارس آنلاین یکی از استاندارد ترین دیتاسنتر های موجود در خاورمیانه هست و تامین هزینه هاشون از سپاه و غیره نیست ..!

در ایران همیشه کارکردن با بخش خصوصی بهتر هست در مقابل یک نهاد یا شرکت دولتی.

به هر داخل تبیان کارمندان حقوق ثابت خودشون دارن و چه فروش داشته باشن چه نداشته باشن حقوق سر جاش هست اما داخل بخش خصوصی اینطور نیست.

بنظر من برای اجاره کیج بهترین دیتاسنتر داخل ایران POL هست و بهترین داخل خاورمیانه Equinix در UAE

mgp.co.ir
June 1st, 2013, 07:48
با سلام ;

24 ساعته پاسخگویی داشته باشند و پاسخگو هم آدم متخصصی باشه.

ممنون از همگی

دوست عزیز این سئوالات بهتر از جناب اقای مهندس سجادیه بیان کنید . ایشان چندین ماه است با این دیتاسنتر همکاری دارند و گویا کاملا راضی هستند .
همکار محترم samansystems (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/)

با چندین دیتاسنتر همکاری داشته و دارند .
در اخر بنده به پشتیبانی و همکاری پارس آنلاین در طول مدت 1 سال فعالیتم 8/10 می دهم .
در هر وضعیتی باشید همیشه در پارس آنلاین شخصی هست شما را همراهی کنه .

RoobinaServer
June 1st, 2013, 09:40

ممنون از همگی

بله به صورت جداگانه محاسبه میشه.

اکثر دیتاسنتر ها بودیم اما فعلا تازگی ها با دو تا دیتاسنتر کار میکردیم مجدد کردیمش همین تبیان انشالله در آینده مجدد با چند تا کار میکنیم.

کلا از تبیان نمیریم :d

تبیان کیفیت بالا و هزینه بالایی داره به قول دوستان هزینه فضایی ما هم مشتری های خاص خودمان را داریم و برای جذب مشتری معمولی هست که مجدد دیتاسنتر های دیگر میرویم.

در مورد پارس انلاین هم اگر میخواهید کاری انجام بدید به نظرم با mgp.co هماهنگ بکنید که حداقل اخلاق این همکارمون خوب هست و جا افتاده در پارس آنلاین ، ما قبلا پارس آنلاین بودیم به دلایلی فرار کردیم رفتیم افرانت تازگی ها هم خواستم مجدد سرور ببریم برای مشتری های معمولی گفتند هر آیپی 10 تومان. بعد گفتیم چند آیپی مدید 4 یا 5 تا، بعدش گذاشته بودند روی کنفرانس گفتم آیپی چرا 10 تومانه خرجتون ماهانه نیست که ما خودمون تو این کاریم آیپی رایپ هزینه سالانه و... دو تا یی میخندیدن میگفتن اون دوران آیپی 5 تومان تمام شده تو خرج ها نیستید ها :)

در کل هر کسی تو هر دیتاسنتری جا بیفته دیگه جا افتاده و راحته فکر کنم طبق تجربه ما البته.

به جز همکارمون mgp.co هم میتوانید به فراسو هم مراجعه کنید پارس انلاین جا افتادند ولی خب فکر کنم هزینه های کلوشون طبق آخرین قیمتی که گرفتیم به ما گفتند 150 تومان برای پارس آنلاین(ولی خب دلیل درست هم نمیگن برای این قیمت و پشتیبانی فیزیکی توسط خودتان نمیدهند اما اگر cage باشه شاید راه بیان)

انگار از پشت کوه آمدیم و انگار شدیم مسخرشون و باعث شادیشون. :) دیگه به هیچ عنوان پارس آنلاین نخواهیم رفت.

پارس آنلاین که کلا اینگار از دماغ فیل افتادن قرار نیست هر کس پیشرفت کرد به مردم بگه همینی که هست
مشتری مداری یکی از مهمترین اصول برای پیشرفت در تجارته

قدیم اینجوری نبود به خدا !!!

جدیدا اینجوری شده دلشون به دو سه تا مشتری کله گندشونه که اونا برن نمیدونم میخوان چه کنن :)

الان این حرف 100% تایید میشه.

shingo
June 3rd, 2013, 23:39
با سلام حرف از مشتری مداری شد گفتم به تجربه در این زمینه که همین امروز اتفاق افتاده رو باهاتون در میون بذارم

دیتاسنتر لیزوب هلند

بنده درخوایت کنسلی یه سرور رو کردم بعد چند ساعت ایمیل زیر اومد

Dear Mr. Khodaie,

LeaseWeb has received your request to cancel service with us.

We appreciate your business and would like to learn from your experience
as a Customer of Leaseweb.
Were you not satisfied with the performance perhaps?
I would like to match your expectations concerning this server or check
if we can provide another service that will fit your needs.

Please reply when interested, I am more than happy to discuss the
possibilities.

Kind regard

جواب بنده

No that's nothing to do with performance since I bought a more powerful server from you I don't need this server anymore

Regards

پاسخ

Dear Mr. Khodaie,

Thank you for your valuable feedback.

I am glad to hear that you are still choosing for LeaseWeb.

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact
us.

دیتاسنتر *** در ایران

جناب xxx مثل اینکه سرعت پورت امروز یک مقدار اومده پایین بی زحمت یی چکی بکنید

جواب بعد از چندین ساعت

به هیچ وجه اینطور نیست قوانین رو مطالعه کنید اگر ناراضی هستید میتونید از جای دیگه سرویس بگیرید

قضاوت با شما

besthosti.com
June 3rd, 2013, 23:58
با سلام ;
دیتاسنتر های تبیان و پارس آنلاین تایید می شوند .
چند تا نکته داخل پست های دوستان بود گفتم مطرح کنیم . تا شفاف سازی بشه !

این جمله شما که نوشته اید این دیتاسنتر دولتی و امکانات بیشتر داره یعنی چی ؟
پهنای باند بیشتری از دیگر دیتاسنتر ها داره ؟؟ سخت افزار های شبکه که در دیتاسنتر استفاده شده بهتر اند ؟ پرسنل بهتری داره ؟ افرداد مشوری که در زمینه شبکه در خاورمیانه فعالیت می کند در این دیتاسنتر فعالیت دارند ؟

از لحاظ کیفیت در سطح بهتری نسبت به بقیه قرار دارند و دستشون برای پهنای باند بیشتر از بقیه باز هست

ParsNetwork
June 4th, 2013, 15:26
با سلام حرف از مشتری مداری شد گفتم به تجربه در این زمینه که همین امروز اتفاق افتاده رو باهاتون در میون بذارم

دیتاسنتر لیزوب هلند

بنده درخوایت کنسلی یه سرور رو کردم بعد چند ساعت ایمیل زیر اومد

جواب بنده

پاسخ

دیتاسنتر *** در ایران

جواب بعد از چندین ساعت

قضاوت با شما

خدا به داد روسای این شرکت ها یا سرمایه گذارنش برسه که نمیدونن کیا رو استخدام کردند

afeyavari
June 8th, 2013, 12:21
پارس آنلاین Cage با ظرفیت یک رک رو ماهی 8 میلیون تومان قیمت داده ! نظر دوستان چیه؟

تبیان هم قرار شده خبر بده.

danitfk
June 8th, 2013, 14:30
پارس آنلاین Cage با ظرفیت یک رک رو ماهی 8 میلیون تومان قیمت داده ! نظر دوستان چیه؟

تبیان هم قرار شده خبر بده.
با ظرفیت یک رک ؟!
اونوقت کیج به چه درد میخوره جز locking ؟!
تو این مملکت فقط باید چونه بزنید , بگید با ظرفیت 4 کیج ستاپ کنن

afeyavari
June 8th, 2013, 15:10
تبیان هم قیمت داد هر رک ماهی 2 میلیون و 800 ، البته برای کیج باید حداقل دو تا رک بگیریم!

ParsNetwork
June 8th, 2013, 18:28
توصیه می کنم از همون تبیان بگیرید اکثر دوستان از پارس آنلاین ناراضی هستند کلا مشتری مدار هم نیستند
با جناب سجادیه صحبت کنید راهنماییتون خواهند کرد Roobina Server

torkidatir
September 18th, 2013, 00:32
سلام علیکم

شکر میان کلامتون

cage یعنی چه؟

به معنای قفس قفل دار در دیتا سنتر
حدسم درسته؟

hadi_am
September 26th, 2013, 21:49
با سلام...اگه نیاز به رک دارید با افرانت کار کنید...
تو دسترسی فیزیکی مشکلی ایجاد نمیکنند...

ما با افرانت تا الان سر این موضوع مشکلی نداشتیم

mynetwork
October 5th, 2013, 01:12
افرانت پیشنهاد میشود

irangate
January 12th, 2014, 11:02
سرويس افرا هم خوبه ما كه راضي هستيم