PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد LVE cloudlinux | لطفا کمک کنید

bidari
May 30th, 2013, 21:10
سلام
من قبلا کلودلینوکس داشتم که یه حالت آژاکس بود و مثلا در LVE همزمان مصف یوزرارو نشون میداد ، مثلا هر سه ثانیه ریفریش میشد...همچنین امکان تنظیم مقادیر منابع دیفالت رو داشت و میشد برای هر پکیج یه مقدار دیفالت منابع تعریف کرد

اما الان کلودلینوکس با همان مشخصات CLOUDLINUX 5.9 x86_64 نصب کردم که قبلا نصب بود روی اون سرور قبلیم ، منتها دیگه مثل اون نیست و آژاکس نداره ، امکان تعریف منابع برای پکیج هاست نداره ، و کلا تغییر کرده با اون .

چرا به این صورته؟ آیا اون نسخه قدیمی بوده ؟ یا اینکه این نسخه قدیمیه؟ آپدیتشم کردم (شنیدم اگه لایسنس نداشته باشه آپدیت نمیشه؟)

ممنون میشم کسایی که دارند کلودلینوکس راهنمایی کنند ....

bidari
May 31st, 2013, 17:31
سلام
من قبلا کلودلینوکس داشتم که یه حالت آژاکس بود و مثلا در LVE همزمان مصف یوزرارو نشون میداد ، مثلا هر سه ثانیه ریفریش میشد...همچنین امکان تنظیم مقادیر منابع دیفالت رو داشت و میشد برای هر پکیج یه مقدار دیفالت منابع تعریف کرد

اما الان کلودلینوکس با همان مشخصات CLOUDLINUX 5.9 x86_64 نصب کردم که قبلا نصب بود روی اون سرور قبلیم ، منتها دیگه مثل اون نیست و آژاکس نداره ، امکان تعریف منابع برای پکیج هاست نداره ، و کلا تغییر کرده با اون .

چرا به این صورته؟ آیا اون نسخه قدیمی بوده ؟ یا اینکه این نسخه قدیمیه؟ آپدیتشم کردم (شنیدم اگه لایسنس نداشته باشه آپدیت نمیشه؟)

ممنون میشم کسایی که دارند کلودلینوکس راهنمایی کنند ....

b a a L a a

RayanDade
June 4th, 2013, 08:07
سلام
ما هم نصب داریم مشکلی نداره و مکانی رو که میگید داره.
در مورد لایسنس بله اگه لایسنس ندارید امکان اینکه آپدیت کنید وجود نداره

j4b3r
June 4th, 2013, 09:38
سلام
این مشکل برای منم پیش اومد با اپدیت هم حل نسد.
در مورد کلود لینوکس هر وقت مشکلی داستید تیکت باز کنید
سریع حل میکنند.
با باز کردن تیکت مشکل رو حل کردند.