PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فوری ماژول نصب سیستم مدیریت محتوا و انتخاب قالب به صورت کاملا اوتوماتیک

kingserver
May 30th, 2013, 16:56
سلام علیکم
به یک نفر که در ضیمنه whmcs و نوشتن مازول تخصص کافی داره نیازمندم

بنده میخوام یک ماژول واسم نوشته بشه که کاربر پس از سفارش هاست و طی همان مراحل سیستم مدیریت محتوای سایت خودش رو مثلا وردپرس یا ... انتخاب کرده و به مرحله بعدی رفته و در ملحه اخر قالب سایت که به صورت عکس و در سایز مشخص به نماش در بیاد و قالبش رو انتخاب کنه و پس از تایید اطلاعات و سفارش مورد نظر خودش تایید کرد این ها رو سایت که به صورت اوتوماتیک ساخته میشه که هیچ سیستم مدیریت محتوا و قالب هم ساخته بشه به صورت اوتوماتیک به زبان فارسی و این امکان هم باشه به زبان غیر فارسی هم بشه نصب بشه اوتوماتیک و تمام

بنده این ماژول رو ظرف مدت ۷روز میخوام

قیمت که لطف می کنید میدین لطفا مشخص کنید دقیقا چقدر و برای هر مرحله چه مبلغی رو میگیرن و نرخ رو بدین که واقعی باشه نه نرخ های نجومی و بالا از اخر کار هم یه ماژول ساده دست ما بدین بگین تعرفه ها بالاس دنبال کار خوب میگدی باید پول بدی! بنده هزینه می کنم اما به نرخ مصوب و نه اینکه هزینه زیاد بکنم و یه مازول معمولی بدن با قیم ت بالا

خوب مرحله اخر هم میخوام این ماژول تحت انحصار خود بنده باشه کسی که ماژول رو مینویسه و به بنده میده یه ضمانتی چیزی بده که مدل ماژول بنده واسه کسی نزنه یا نفروشه ماژول رو به کسی

منتظر اعلام قیمت و تعداد روزی که نیاز هست برای انجام این پروژه هستم

لطفا از طریق روش های ذیل با بنده در تماس باشید

ارسال اس اس قبل از تماس و نوع کار با بنده :۰۹۳۸۶۶۸۰۱۶۸
ادرس پورتال کاربری وی گیگ و ارسال تیکت :پورتال کاربری وی گیگ - ناحیه کاربری (http://www.portal.vgig.ir)
ایدی من در یاهو مسنجر ۲۴ ساعت انلاین:vgig@rocketmail.com

در ضمین میتوانید شماره تماس ایمیل و یا ایدی یاهو و ادرس سایتتون رو هم برای من پیغام خصوصی کنید

با تشکر
موقف باشید

kingserver
May 30th, 2013, 20:27
کسی اینجا نیست!

nimafire
May 31st, 2013, 13:08
نسخه ای براینصب جوملا دیده بودم که نوشتند اما برای دیگر سیستم ها خیر

kingserver
May 31st, 2013, 13:43
نسخه ای براینصب جوملا دیده بودم که نوشتند اما برای دیگر سیستم ها خیر

سلام
شرکت شما نمیتونه نسخه ای برای تمامی سیستم های مدیریت محتوا حد اقل 7 سیستم بنویسه
من با فراسو سامانه
پاسارگادصحبت کردم گفتن که فعلا ماژول نمینویسن!

mgp.co.ir
May 31st, 2013, 14:13
با سلام ;
اگر cms اختصاصی نیاز دارید در خدمتیم .
تلفن :
025-37742000
داخلی : 125

ToooPDL
May 31st, 2013, 14:29
از Softaculous WHMCS AutoInstall Module استفاده کنید

kingserver
May 31st, 2013, 15:04
از Softaculous WHMCS AutoInstall Module استفاده کنید

ممنون از راهنماییتون
این ماژول زبان فارسی رو هم ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ پشتیبانی می کنه؟