PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی هاست یا سرور مجازی کدام؟

mojtaba.ghadri
May 30th, 2013, 14:27
سلام
دوستان من می خوام چندتا سایت شرکتی رو به صورت منسجم در یک جا میزبانی کنم.
و هر لحظه امکان دسترسی به تغییرات دامنه و ایمیل و کنترل کلی داشته باشم.

نمیدونم یک نمایندگی هاست از یکی از شرکت ها بگیرم خوبه یا یه سرور مجازی تهییه کنم.

هزینه زیادی در ماه نمیخوام بدم , در حال حاظر هم یک نمایندگی داریکت ادمین دارم , که تعدادی از سایت ها اونجاست اما نمایندگیم کیفیت پایینی داره و هر وقتی ارسال ایمیلش قطع میشه.

یه سرور مجازی ایران هم تهیه کردم که کنترل پنل Virtualmin رو توش نصب کردم. ( کار کردن باهاش رو تا حدودی یاد گرفتم ) ( اما کانفیگ های امنیتی رو بلد نیستم)

به نظر شما من چیکار کنم.
شما چی پشنهاد میکنید.

ممنون میشم کمک کنید.

ariansafaei
May 30th, 2013, 14:41
سلام
دوستان من می خوام چندتا سایت شرکتی رو به صورت منسجم در یک جا میزبانی کنم.
و هر لحظه امکان دسترسی به تغییرات دامنه و ایمیل و کنترل کلی داشته باشم.

نمیدونم یک نمایندگی هاست از یکی از شرکت ها بگیرم خوبه یا یه سرور مجازی تهییه کنم.

هزینه زیادی در ماه نمیخوام بدم , در حال حاظر هم یک نمایندگی داریکت ادمین دارم , که تعدادی از سایت ها اونجاست اما نمایندگیم کیفیت پایینی داره و هر وقتی ارسال ایمیلش قطع میشه.

یه سرور مجازی ایران هم تهیه کردم که کنترل پنل Virtualmin رو توش نصب کردم. ( کار کردن باهاش رو تا حدودی یاد گرفتم ) ( اما کانفیگ های امنیتی رو بلد نیستم)

به نظر شما من چیکار کنم.
شما چی پشنهاد میکنید.

ممنون میشم کمک کنید.
درود
بستگی به هزینه ای که میخاید خرج کنید داره
معمولا ریسلر برای شروع کار خوبه

mojtaba.ghadri
May 30th, 2013, 14:54
واسه هاستینگ نمی خوام , واسه شروع هزینه ماهانه 15 تا 20 هزارتومان رو در نظر دارم. ( فقط یه خورده وارز باشه یعنی بزار اسکریپت نال نصب کنم)

حجم زیادی هم نمی خوام 5 تا 7 گیگ فعلا کافیه.

اما می خوام مطمئن باشه , دردسر واسم نداشته باشه ( پشتیبانی خوب باشه ) , هر روز دلشوره نداشته باشم که امروز دیگه چه بلایی سر هاست اومده.

shamimi
May 30th, 2013, 16:42
برای رسلر در خدمت شما هستیم ...
بهتر با رسلر شروع کنید دوست عزیز
ایران هاستینگ\برترین ارائه کننده هاست ـ سرور های مجازی ـ اختصاصی ـ دامین (http://www.irhost.org)