PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برترین ایده ها

vpsiran
May 30th, 2013, 14:04
سلام

دوستان یه نظرسنجی که مطمئنا برای خیلی از دوستان مفید خواهد بود لطفا بهترین ایده های خود رو برای داشتن هاستینگ بسیار موفق در ایران بیان کنید و اینکه بهترین راهکار ها برای جذب مشتری در بازار کنونی چیه و راهاش چیه تا حد ممکن ایده های جدید بدید

باتشکر

besthosti.com
May 30th, 2013, 14:51
به نظر من بهترین راه کار با توجه به گرانی ارز و همچنین تحریم ها این هست که سرور های خود را کولو کرد .یک همکار در خارج از کشور داشت تا بتوان تحریم ها را دور زد
همچنین برای جذب مشتری تبلیغات در سایت های برتر هست با توجه به این که گوگل ادز در ایران|||||| است .

vpsiran
May 30th, 2013, 14:57
همانطور که میدونید تعداد زیادی در کار هاستینگ هستند راهکار اصلی برای فردی که بخواد تازه شروع کنه و رقبای قدیمی خودشو از بیش رو برداره چیه؟

besthosti.com
May 30th, 2013, 15:07
این کهر نیاز به ارایه سرویس با کیفیت و قیمت مناسب در کنار پشتیبانی عالی می باشد بهترین راه کار این هست که به صورت شرکت ثبت شده کار کنید .

ariansafaei
May 30th, 2013, 15:11
همانطور که میدونید تعداد زیادی در کار هاستینگ هستند راهکار اصلی برای فردی که بخواد تازه شروع کنه و رقبای قدیمی خودشو از بیش رو برداره چیه؟
اول از همه این که خیلی سایتا حتی خود منم اول از ریسلر شروع میکنن که این واقعا اشتباهه
بهترین کار همان طور که یوزر besthosti گفتن کولو کردن سرور هست
اولش یه چیزی حدود ۱۰ تومن برا هر سرور هزینتون میشه ولی بعدش دیگه هزینه ای نیست
یعنی اون قدر ناچیزه که حساب نمیشه
بعدشم استخدام تیم پشتیبانی خوب و احترام به مشتری
خیلی از شرکتای بزرگ هستن که به هیچ وجه پستیبانی نرم افزاری به مشتریاشون نمیدن از نشر من اینم کار اشتباهیه چون مشتری از دست میره
و بعدم راه اندازی یک سایت جذاب و seo سایت هست
به هیچ وجه قالب ریپ یا اسکریپت نال شده استفاده نکنید
بعد از ۱۰ روز که سایت کامل راه افتاد
بدید براتون بنر بسازن ترجیحا بدید یکی از بهترین طراحا این کارو بکنه حتی اگر قبمتش بالا باشه
توی سایتای زیر ۳۰۰۰ الکسا یا سایتای تخصصی تبلیغ کنید و توی سایتای بی مورد اصلا تبلیغ نکنید
در اخر هم به هیچ وجه از دیتاشک سرور نخرید و سعی کنید اولین سرورتون رو از انگلیس بگیرید به دلیل قیمت منلسب و پینگ خیلی خوب
ترجیحا دیتاسنتر redstation

vpsiran
May 30th, 2013, 18:30
اول از همه این که خیلی سایتا حتی خود منم اول از ریسلر شروع میکنن که این واقعا اشتباهه
بهترین کار همان طور که یوزر besthosti گفتن کولو کردن سرور هست
اولش یه چیزی حدود ۱۰ تومن برا هر سرور هزینتون میشه ولی بعدش دیگه هزینه ای نیست
یعنی اون قدر ناچیزه که حساب نمیشه
بعدشم استخدام تیم پشتیبانی خوب و احترام به مشتری
خیلی از شرکتای بزرگ هستن که به هیچ وجه پستیبانی نرم افزاری به مشتریاشون نمیدن از نشر من اینم کار اشتباهیه چون مشتری از دست میره
و بعدم راه اندازی یک سایت جذاب و seo سایت هست
به هیچ وجه قالب ریپ یا اسکریپت نال شده استفاده نکنید
بعد از ۱۰ روز که سایت کامل راه افتاد
بدید براتون بنر بسازن ترجیحا بدید یکی از بهترین طراحا این کارو بکنه حتی اگر قبمتش بالا باشه
توی سایتای زیر ۳۰۰۰ الکسا یا سایتای تخصصی تبلیغ کنید و توی سایتای بی مورد اصلا تبلیغ نکنید
در اخر هم به هیچ وجه از دیتاشک سرور نخرید و سعی کنید اولین سرورتون رو از انگلیس بگیرید به دلیل قیمت منلسب و پینگ خیلی خوب
ترجیحا دیتاسنتر redstation

بسیار بسیار ممنون بابت توضیحات کامل فقط چند مورد میمونه اول اینکه ایا کسی بخواد تازه شروع کنه باداشتن تجربه کاری چقدر هزینه اولیه میتونه باعث موفقیت تو این شغل بشه؟و دوم اینکه شما فرد حرفه ای در طراحی سایت و بنر میشناسید؟و سوم هم اینکه دقیقا برای مثال چه سایتهایی برای تیلیغ مناسب هستند یکم این بحث رو بیشتر توضیح بدید و مورد اخر اینکه کسی که تازه شروع کرده بعد از چه مدت میتونه انتظار سوددهی داشته باشه؟

liveserver
May 30th, 2013, 18:40
برای شروع کار میتونید یک سرور با قدرت متوسط تهیه کنید ، کارتون که گرفت ارتقا بدید.
سایت هایی زیادی هستند برای تبلیغ نمونش همین wht البته از قدیم گفتن تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه هست :دی
زمان سود دهی بستگی به میزان فعالیت و تلاش خودتون رو داره من همکارانی رو میشناسم که از ماه اول سود کردند و بلعکس کسانی رو میشناسم که 3 ماه کار کردن ضرر کردن و در نهایت جمع کردن.
خلاصه اومدی تو این کار باید از تفریحت و خوابت برای چند مدت بزنی..

vpsiran
May 31st, 2013, 11:18
برای شروع کار میتونید یک سرور با قدرت متوسط تهیه کنید ، کارتون که گرفت ارتقا بدید.
سایت هایی زیادی هستند برای تبلیغ نمونش همین wht البته از قدیم گفتن تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه هست :دی
زمان سود دهی بستگی به میزان فعالیت و تلاش خودتون رو داره من همکارانی رو میشناسم که از ماه اول سود کردند و بلعکس کسانی رو میشناسم که 3 ماه کار کردن ضرر کردن و در نهایت جمع کردن.
خلاصه اومدی تو این کار باید از تفریحت و خوابت برای چند مدت بزنی..
ممنون بابت جوابتون خوشم میاد مثل خیلی از کسان دیگه برای جلوگیری از درست شدن رقیب نمیان جواب الکی بدن جواب واضحی دادید فقط یک مورد همین کسانی که گفتید میشناسید از ماه اول به سود رسیدن راز موفقیتشون چی بوده میخوام بدونم چه تفاوتی بین این گروه با گروه دومی بوده که گفتید اونا تو 3ماه هم به سود نرسیدند؟

ariansafaei
May 31st, 2013, 13:22
بسیار بسیار ممنون بابت توضیحات کامل فقط چند مورد میمونه اول اینکه ایا کسی بخواد تازه شروع کنه باداشتن تجربه کاری چقدر هزینه اولیه میتونه باعث موفقیت تو این شغل بشه؟و دوم اینکه شما فرد حرفه ای در طراحی سایت و بنر میشناسید؟و سوم هم اینکه دقیقا برای مثال چه سایتهایی برای تیلیغ مناسب هستند یکم این بحث رو بیشتر توضیح بدید و مورد اخر اینکه کسی که تازه شروع کرده بعد از چه مدت میتونه انتظار سوددهی داشته باشه؟
خب برای شروع بهتره کولو نکنید البته اگر هزینه ی بالایی نخاید بدید
و بهتره زمان شروع یک سرور اختصاصی رم ۶۴ یا ۳۲ دیگه کم کمش ۲۴ بگیرید بعد ۸ گیگ رم و ۱۰ گیگاهرتز سی پیو از سرورتونو ومجازی سازی کنید و یک سرور برای هاستینگ خودتون راه بندازید
روشم سی پنل نصب کنید و بدید براتون کامل کانفیگش کنن
بعدشم هر چه قدر موند مجازی سازی کنید
اول سرور ای با کیفیت و خوب ولی گرون بدید و بیشتر درامدتونو روی هاستینگ بذارید چون احتمال شکست و ورشکستگیش کمه
بعد از فروش وی پی اس و هاستینگ بخ فروش ویژه ی وی پی اس از یک سرور ارزون البته توی یک دیتاسنتر خوب بپردازید
تبلیغ اول از همه توی همین انجمن میتونید بکنید ولی اگر واقعا سایت موفقی میخاید باشید اگر ۵ ملیون سرمایه داشته باشید من میگم ۵۰۰ برای سرور ۴۵۰۰ برای تبلیغ
یا این که همش برای سرور که کیفیتتون بالا باشه و خود به خود مشتری جمع میشه
برای شروع ۱ تومن سرمایه ی خیلی خوبیه اگر سرمایتون کمتره اول به مجازی سازی نپردازید و یک وی پی اس رم ۸ و تاکید میکنم سی پیو بالا و اختصاصی بگیرید
خرجتون بیشتر از ۳۰۰ تومن نمیشه
بعدش توی ماه اول اگر تبلیغ و کیفیت خوبی داشته باشید پول سرور در میاد
شما فک کنید سرورتون ۱۲۰ تومن هزینشه میشه فروش ۶ تا ریسلر
۶ تا ریسلر خیلی کمه خود من هفته ای ۱۲ ۱۶ تا ریسلر میفروشم ولی خب از ۵ تا سرور نه ۱ سرور
برا دیزاین و این چیزا بعدا خودتون تصمیم میتونید بگیرید چون این برای اول کار لازم نیست

vpsiran
May 31st, 2013, 13:38
خب برای شروع بهتره کولو نکنید البته اگر هزینه ی بالایی نخاید بدید
و بهتره زمان شروع یک سرور اختصاصی رم ۶۴ یا ۳۲ دیگه کم کمش ۲۴ بگیرید بعد ۸ گیگ رم و ۱۰ گیگاهرتز سی پیو از سرورتونو ومجازی سازی کنید و یک سرور برای هاستینگ خودتون راه بندازید
روشم سی پنل نصب کنید و بدید براتون کامل کانفیگش کنن
بعدشم هر چه قدر موند مجازی سازی کنید
اول سرور ای با کیفیت و خوب ولی گرون بدید و بیشتر درامدتونو روی هاستینگ بذارید چون احتمال شکست و ورشکستگیش کمه
بعد از فروش وی پی اس و هاستینگ بخ فروش ویژه ی وی پی اس از یک سرور ارزون البته توی یک دیتاسنتر خوب بپردازید
تبلیغ اول از همه توی همین انجمن میتونید بکنید ولی اگر واقعا سایت موفقی میخاید باشید اگر ۵ ملیون سرمایه داشته باشید من میگم ۵۰۰ برای سرور ۴۵۰۰ برای تبلیغ
یا این که همش برای سرور که کیفیتتون بالا باشه و خود به خود مشتری جمع میشه
برای شروع ۱ تومن سرمایه ی خیلی خوبیه اگر سرمایتون کمتره اول به مجازی سازی نپردازید و یک وی پی اس رم ۸ و تاکید میکنم سی پیو بالا و اختصاصی بگیرید
خرجتون بیشتر از ۳۰۰ تومن نمیشه
بعدش توی ماه اول اگر تبلیغ و کیفیت خوبی داشته باشید پول سرور در میاد
شما فک کنید سرورتون ۱۲۰ تومن هزینشه میشه فروش ۶ تا ریسلر
۶ تا ریسلر خیلی کمه خود من هفته ای ۱۲ ۱۶ تا ریسلر میفروشم ولی خب از ۵ تا سرور نه ۱ سرور
برا دیزاین و این چیزا بعدا خودتون تصمیم میتونید بگیرید چون این برای اول کار لازم نیست

واقعا جوابتون عالی بود ولی من هنوز تو ذهنم برای چند مورد جواب نتونستم پیدا کنم اول اینکه ایا با داشتن سرمایه ای نزدیک به 3 میلیون برای شروع و داشتن تخصص امکان موفقیت هستش؟دوم اینکه عوامل شکست در اینکار چیه چون شما بهتر از من میدونید همه روزه هاستینگهای زیادی سر کار میان ولی بعد چند ماه جمع میکنن علت شکست اینا چیه؟یعنی نتونستن مشتری جذب کنن و ضرر کردن و این باعث شکستشون شده؟و اینکه شما عزیز چند وقته تونستید سود قابل قبولی از اینکار به دست بیارید یعنی چند وقت از جیب گزاشتید تا بازدهی بگیرید؟و سوال اخرم این که برای کار هاستینگ برای داشتن بهترین حالت کاری با چند نفر اعضای کاری میشه موفق بود؟

ariansafaei
May 31st, 2013, 14:27
درود
این حرفیو که الان من میزنم هیچ کسی قبول نداره
ولی راستش اگر فقط خودتون توی سایت باشید و کس دیگه ای رو استخدام نکنید خیلی موفق ترید
البته برای ماه های اول
چون الان شما 3 تومن هزینه دارید و به هیچ وجه نمیتونید مکانی رو اجاره کنید و شرکتی بزنید که بشه کارمندارو مدیریت کرد
راستش وقتی میشه تعامل داشت که همه ی کارمندان سایت و مدیر شرکت کنار هم باشن
3 ملیون تومن سرمایه ی خوبی هست ولی خیلیا چون نمیدونن چی کار کنن باعث میشه هنوز به فروش شروع نکرده سرمایشونو از دست بدن
برای مثال دیتاسنتر یک سرور رو با رم 24 میده 265 تومن
حالا یه جا میاد میده شما 480 تومن
دیتاسنتر و سرور یکیه و اونی که سرور 265 تومنی خریده خب 100 درصد قیمت ارزون تریم میده و مشتری برای شما نمیاد
پس اول هر چیزیو با اطلاع بخرید
در زیر چند تا نماینده های موفق دیتاسنترارو معرفی میکنم که قیمتاشون خوبه
الما هاست تنها نماینده ی واقعی دیتاسنتر رد استیشن
پاسارگاد ای تی نماینده ی دیتاسنتر ovh و زیر مجموعه ی این دیتاسنتر یعنی کیم سوفی
انلاین سرورز نماینده ی دیتاسنتر دیتاشک که اخرین پلان نمایندگیرو دارن و میتونن تخفیف خوب بهتون بدن
راستش یکی از برنامه نویس های وب چند وقت پیش مشتری ریسلر من بود و به وضوح دیدم با این وجود که به زبان های php , asp , html , html5 , css وارد بود ولی فروشی در این زمینه نداشت
یعنی تخصص مهم نیست تجربه مهمه
الان من توی زبان های بالا فقط css رو اونم در حد تنضیم کردن رنگ توی صفحه بلدم ;)
ولی خب توی کارم موفقم
عوامل شکست توی این کار از همه مهم تر گرون فروشی بی دلیله
مثلا یکی میاد از من ریسلر میگیره خودش ماهی 20500 میدها ولی بعد هاست 1 گیگ ماهی 15 تومن میده
گیریم یکیم بیاد از ایشون سرویس بخره بعد وقتی میبینه دسترسی به سرور انچنان ندارن
پشتیبانیشونم به نسبت قیمت خوب نیست و تیکتا دیر جواب داده میشن خب این مشتری میره
البته این شخص فرضی بود و مشتریای ریسلر من اصولا هاست رایگان ندن گرون نمیدن :d
ولی وب سایت فلان هاست 50 مگ هاستو فک کنم ماهانه 28 تومن بدن ولی ارزششو داره البته بازم قیمت خیلی خیلی بالاس
ولی وقتی که مردم میبینن ساعت 1 شب هم پشتیبانی انلاینه
یا وقتی سفارش وی پی اس میدن 30 دقیقه ای تحویل میدن یا وقتی میبینن اورسل نمیکنن و...
خود به خود این قیمت براشون ارزون میشه چون سایت های خودشونم بازدیدشون میره بالا به دلیل عدم قطعی و ...
اینو راست میگما عقل مردم به چششونه یعنی شما اگه بهترین کیفیتو هم بدید ولی سایتتون قالبش از این قالبای ریپ شده ی دموده باشه
یا ...
کلا کسی ازتون خرید نمیکنه ولی میتونید یک قالب خوب سفارش بدید و پرتالتونم با قالب سایت ست کنید این جوری مشتری جذب سایت میشه و میگه حالا بذار یه هاست 1 گیگم از اینچا بگیرم لابد شرکت بزرگیه که همچین قالبی رو داده بسازن ...
حالا این مورد در همه موردم صدق نمیکنها و بهتره قالب اختصاصی داشته باشید
مورد دیگه هم توی سایتتون راست بنویسید
مثلا وقتی 2 نفر مسوول پشتیبانی هستید نگید 12 نفر
یا اگه روی سرور مجازی میزبانی میکنید نگید اختصاصی و...
مطمین باشید مشتری این جوری براش بهتره و بعدا هم دردسر نخواهید داشت
من راستش الان هزینه ی سرورام حدود 800 900 ماهی هست ولی اولش از ریسلر 25 تومنی شروع کردم
خب اون موقع اشنا نبودم
ولی ماه اول پول ریسلر در اومد و همین چور ارتقا دادم (مستر ریسلر - الفا مستر ریسلر - وی پی اس با دایرکت ادمین - وی پی اس با سی پنل - 2 تا وی پی اس - 3 تا وی پی اس - سرور اختصاصی با پول قرضی - سرور اختصاصی رم پایین با درامد خودم - 2 تا سرور اختصاصی و...)
الانم 10 روز دیگه تول 1 سالگی سایتمونه (من و دوتا از همکارام)
پیشنهاد من به شما اینه
الان 3 تا افر خیلی خوب سرور هست بهتره یکی از اینا خریداری کنید
یکی سرور از فلوریدا میدن رم 24 270 تومن
یکی هم از یه دیتاسنتر امریکا نزدیکیای دیتاسنتر گوگل میدن اونم رم 32 280
یکی دیگه هم هست انگلیس redstation میده من 300 خریدم ولی نمیدونم هنوز افر هست یا نه رمشم 32 هست ای پیم رایگان میده تا 17 تا
یکی از اینجا خریداری کنید ترجیحا رد اگه بود بعدشم 8 گیگشو برای خودتون مجازی سازی کنید البته 2 تا 8 گیگ یکی سی پنل یکی دایرکت
به هاستینگ و فروش ریسلر بپردازید
بقیشم مجازی سازی کنید با قیمت خوب
خرجتون زیاد نمیشه بقیه ی پولو برای مواقع حساس نگه دارید
500 تومنم خرج تبلیغ کنید
بیشتر از 450 تومنم خرج قالب نکنید
سرتون کلاه میذارن
چون الان قالب سایت خوب و معمول 200 300 هست با seo و این چیزا
دیگه همین بعدشم بازاریابی کنید و به سود دهی برسید
فقط کیفیت تو اینا خیلی مهمه و تنبلی نکردن
روزای اول سعی کنید تا هر تیکتی زده میشه ج بدید
این جوری خیلی روی روحیه ی مشتری تاثیر میذاره
دیگه همین چیز دیگه ای نیست که بگم

vpsiran
May 31st, 2013, 15:10
پاسخ هاتون عالی بود و بدون حاشیه و دوستانه بود واقعا ازتون تشکر میکنم هنوزم دوستان خیرخواهی چون شما هستن ما از این بابت خوشحالیم فقط یک دومورد رو میخواستم بدونم اینکه ایا مایی که هنوز هیچ مشتری نداریم و تازه میخوایم شروع کنیم اول کار یک سرور بگیریم مثلا300 تومان با لایسنس cpanel و directadmin تو 2 یا 3 ماهه اول قطعا پول این موارد در نیماد و باید با این تفاسیر حداقل 3 ماه این پول رو از جیب بزاریم درسته؟مورد دوم اینکه ایا برای شروع لایسنس whmcs بگیریم یا نه میشه از نال هم استفاده کرد چون تا به سود رسیدن هاستینگ قطعا چند وقت طول میکشه دیگه؟

و مورد بعدی که کاملا باهاتون هم عقیده ام قالب سایت هستش شما فرد معتبر و کار بلدی برای طراحی قالب میشناسید معرفی کنید؟

به نظر شما در چه سایتهایی و یا چه روشهایی از تبلیغات بهترین بازده رو دارند برای جذب مشتری چون بزرگترین دغدغه جذب مشتریای اولیه هستش؟

liveserver
May 31st, 2013, 15:16
مورد دوم اینکه ایا برای شروع لایسنس whmcs بگیریم یا نه،اوایل کار هست به نظر من زیاد خرج نکنید بهتر هست از همون نال استفاده کنید ولی امنیت به نزدیک به 100 درصد کنید که مشکلی براتون پیش نیاد.
و مورد بعدی که کاملا باهاتون هم عقیده ام قالب سایت هستش شما فرد معتبر و کار بلدی برای طراحی قالب میشناسید معرفی کنید؟از مهرشاد آنلاین و وهاب آنلاین عزیز میتونید تهیه کنید.

به نظر شما در چه سایتهایی و یا چه روشهایی از تبلیغات بهترین بازده رو دارند برای جذب مشتری چون بزرگترین دغدغه جذب مشتریای اولیه هستش؟به نظر من اول از دادن آفر در همین انجمن و گذاشتن بنر در انجمن های پر بازدید مثل همین انجمن و... سپس که کمی بیشتر شناخته شدید در سایت های دانلود بزرگ بنر بزارید

vpsiran
May 31st, 2013, 15:32
معروفترین هاستینگهای کشور در بهترین حالت دارای درامد خالص چقدر در ماه هستش؟میخوام بدونم اوج درامد یک هاستینگ چقدره؟

ariansafaei
May 31st, 2013, 15:46
معروفترین هاستینگهای کشور در بهترین حالت دارای درامد خالص چقدر در ماه هستش؟میخوام بدونم اوج درامد یک هاستینگ چقدره؟
معروف ترین هاستینگای کشور دیتاسنترن که خب دیتاسنترای چند میلیارد تومنین و درامدشونم میلیاردیه
ولی هاستینگای خوب ماهی 30 تومنم درامد دارن که خب 20 تومنش میشه پول سرور 6 تومنشم پول کارمندا
4 تومنی برا خودشون بمونه ولی خب این حدس منه

liveserver
May 31st, 2013, 18:45
ariansafaei (http://www.webhostingtalk.ir/member/44758/) خیلی بیشتر از این حرفاست ...
من شرکتی رو میشناسم که فقط ماهی 20 میلیون سود خالص برای مدیر عاملش داره

vpsiran
May 31st, 2013, 18:54
ariansafaei (http://www.webhostingtalk.ir/member/44758/) خیلی بیشتر از این حرفاست ...
من شرکتی رو میشناسم که فقط ماهی 20 میلیون سود خالص برای مدیر عاملش داره

این شرکتی که شما میگید جز 10 شرکت برتر کشور هستش؟وچند ساله تو اینکار هستن؟وزمینه ی کاریشون فقط همین هاستینگه؟

vpsiran
June 1st, 2013, 11:36
از دوستان کسه دیگه ای نظری نداره برای موفقیت؟