PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست و دامين

فرزند كعبه
May 30th, 2013, 12:00
سلام دوستان من چند وقته دنبال اين مباحث هستم و تنها سردرگمي عايدم شده
ميشه يكي يه توضيح كامل راجع به اينهايي كه ميگم بده و يه راهنمايي دوستانه بكنه تا از اين سردرگمي در بيام

من چند وقته دنبال نمايندگي هاست و دامينم اما هرجام راهنمايي ميخوام همه اسم سايتشون رو بجاي راهنمايي ميدن
ميخواستم بدونم نمايندگي هاست و دامين چطور هست؟ سودي در بر دراه؟ چطور بگيرم؟ سايت هايي كه ارزونترن يه جورن و سايت هايي كه معتبرن خيلي گرونن
ميشه يكي يه سايت و شركت معتبر و با كيفيت بگه كه قيمتشم زياد نباشه
سود اين كار چطور هست؟ چون من هر طور حساب كردم قيمت ها جور در نمياد؟ مثلا نت افراز 25 گيگ هاست رو سالانه 89000 تومن ميده ولي قيمت نمايندگيش يه جوريه كه هر طور فضاي هاست رو تقسيم مي كني نميشه با قيمت خود نت افراز هاست ارائه بدي
يكي كامل در مورد اين چيزا توضيح ميده؟ بايد چيكار كرد؟ ميصرفه؟ بايد يك سايت راه بندازم و هاست و دامين واگذار كنم؟
سيستم وبلاگ دهي چطور هست؟ الان ميشه روش حساب باز كرد؟ از شركت بگيرم بهتره يا بفكر راه اندازيش باشم با اسكريپت؟
اينهايي كه پنل ايميل ماركتينگ ميدن چطور؟ بخوام خودم پنل ايميل ماركتينگ با بانك ايميل ارائه بدم بايد چكاري انجام بدم؟
يكي كامل توضيح ميده؟

ممنون

shazo
May 30th, 2013, 12:03
به نظر میرسه شما دنبال کسب در امد توی اینترنت می گردی..

از دید من بهتره راه های کم دردسر ترو امتجان کنید..

فرزند كعبه
May 30th, 2013, 12:08
كسب درآمد از طريق فروشگاه و اينارو پيگيرم و فروشگاه دام
درآمد رو كه صدرصد اما جدا از درآمد دوستدارم كارم اينترنتي باشه چون صبح تا شب پاي سيستمم و كنارش درآمدي داشته باشه خوبه
ولي جدا از همه اينا هاست و دامين رو بخاطر خودمم هم ميخوام مه سايت ميزنم برام ارزونتر بيفته و كلا هم به اين سيستم ها علاقه دارم
ميشه راهنمايي كنيد؟