PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرت های سرور مجازی

iman00
May 29th, 2013, 17:08
سلام به همگی من میخواستم روش های برار بالا بردن امنیت در سرور مجازی ویندوز بدونم
یکی از روش های بستن پرت هست میخوام از دوستان درخواست کنم چه پرت های برای بالا بردن امنیت ببندم بدونم اینکه سرور remot قطع بشه ؟
چه پرت های باید باز باشه برای کار کردن یک سرور خوب برای دانلود و اپلود و ... . مخصوص یک سایت دانلود باشه
می خوام از این سایت نگاه کنید و پرت های مورد نظر بگین
List of TCP and UDP port numbers - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_TCP_and_UDP_port_numbers)
دومین روش هم استفاده از فاریوال و ... هست بهترین نرم افزار چیه واسه اینکار ها چیه چه کار کنم بعد نصب این نرم افزار ها ریمت قطع نشه ؟

Bullet-Vps.us
May 29th, 2013, 17:51
سلام به همگی من میخواستم روش های برار بالا بردن امنیت در سرور مجازی ویندوز بدونم
یکی از روش های بستن پرت هست میخوام از دوستان درخواست کنم چه پرت های برای بالا بردن امنیت ببندم بدونم اینکه سرور remot قطع بشه ؟
چه پرت های باید باز باشه برای کار کردن یک سرور خوب برای دانلود و اپلود و ... . مخصوص یک سایت دانلود باشه
می خوام از این سایت نگاه کنید و پرت های مورد نظر بگین
List of TCP and UDP port numbers - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_TCP_and_UDP_port_numbers)
دومین روش هم استفاده از فاریوال و ... هست بهترین نرم افزار چیه واسه اینکار ها چیه چه کار کنم بعد نصب این نرم افزار ها ریمت قطع نشه ؟

برای امنیت ، بهتره که بجای اینکه دونه دونه ببندیدن پرت ها رو، برعکس کار کنید . یعنی همه رو ببندین اونایی رو که نیاز دارین باز کنید مثل 80 و 3389 و .....

توجه داشته باید فقط پرت ها رو میبندین پرت ریموت رو که 3389 هست یا هر چیز دیگه ای نبندین . چون پرت ریموت بسته شه به سرورتون نمیتونید وصل شین دیگه .

یه نکته امنیتی دیگه هم اینه که پرت ریموت دسکتاپ رو هم عوض کنید . یعنی الان شما که از ریموت دسکتاپ استفاده میکنید دیفالت از 3389 استفاده میکنه . شما اینو تغییر بدین تاثیر بسزایی داره برای امنیت

موفق باشید .