PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برند پیشنهادی شما برای خرید لپ تاپ

reza*
May 29th, 2013, 14:47
دوستان میخواستم لپ تاپ بخرم اما تنوع اینقدر زیاد هست که واقعا آدم نمیدونه چی کار کنه .

از لحاظ قیمت تا دور و بره 2 میلیون مناسبه و نهایت بتونم تا 2.5 هزینه کنم . بیشتر میخوام جایگزین کامپیوترم بشه پس وزن بالا ، میزان شارژ دهی کم ، عمل کرد نامناسب صفحه زیره نور آفتاب و باد و بوران برام مهم نیست اما از نظر ابعاد صفحه ی بزرگتر از 14 اینچ میخوام . موارد استفاده بیشتر وب گردی و تا حدودی بازی هست . رم حداقل 4 گیگ لازمه و گرفیک آن بُرد هم قبول ندارم ! ترجیحا Nvidia . هاردشم مهم نیست چون هارد جانبی دارم اما اگر در این قیمت ها لپ تاپی با هارد SSD پیدا بشه چه بهتر . اکثرا که 5400 هستن . خودم بیشتر تمایل دارم Asus بخرم اما منتظر نظرات دوستان میمونم .

پیشاپیش ممنون از دوستانی که شرکت میکنن . شاید این انجمن جاش نباشه اما کوچکترین راهنمایی ها هم موثر هست .

sh_edin
May 29th, 2013, 14:59
تو ایران ایسر و دل ....

reza*
May 29th, 2013, 15:05
تو ایران ایسر و دل ....

عزیز چه ربطی به ایران داره ؟

دل تا حدودی موافقم . بد نیست . اما acer به گفته ی عده ای کیفیت ساخت خوبی نداره ظاهرا . حتی به تعمیر کار یدونه آورده بودن که هارده خودش رو تشخیص نمیداد !

sh_edin
May 29th, 2013, 15:07
عزیز چه ربطی به ایران داره ؟

دل تا حدودی موافقم . بد نیست . اما acer به گفته ی عده ای کیفیت ساخت خوبی نداره ظاهرا . حتی به تعمیر کار یدونه آورده بودن که هارده خودش رو تشخیص نمیداد !

عزیزم شما فک کردی اون لپتاپی که به اسم سونی وارد ایران میشی دقیقا داخل کومپانی سونی تولید میشه ؟؟؟

reza*
May 29th, 2013, 15:26
عزیزم شما فک کردی اون لپتاپی که به اسم سونی وارد ایران میشی دقیقا داخل کومپانی سونی تولید میشه ؟؟؟

الان دیگه کالای ایرانی هم made in china هست . به هر حال بگزریم . با چند موردی که تو acer دیدم فکر نمیکنم برم طرفش اما دل جای تامل داره .

iranapple
May 29th, 2013, 15:29
با سلام
از لپ تاپ های اپل خواستید در خدمتم

ایران اپل (http://www.iranapple.info)

smartieuser
May 29th, 2013, 15:41
سلام

در کل مارک دستگاه زیاد مهم نیست. چون ما توی همه برندها دستگاه خوب و بد داریم. هیچ وقت نمیشه گفت این برند از این برند بهتر هست و یا حتی برعکس.

برای مثال پیشنهاد هایی که میتونم بکنم بهتون این مدل ها هستند :

پیشنهاد اول : سی پی یو قوی همراه با امکانات مناسب - ظاهر ساده دستگاه
Acer V3-571G-73636G75Maii
CPU : i7-3632QM
Ram : 6G DDR3
HDD : 750G
VGA : GeForce 710m 2G
Price : 2,700,000 تقریبا

پیشنهاد دوم : سی پی یو مناسب - ظاهر خوب - اسپیکر فوق العاده beats (http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en&dlc=en&docname=c03489385)
HP ENVY m6-1105DX
CPU : 2.3GHz up to 3.2GHz AMD Quad-Core A10-4600M Accelerated Processor
VGA : AMD Radeon HD 7660G Discrete-Class graphics and up to 3053MB total graphics memory
Price : 2,400,000 تقریبا

پیشنهاد سوم : ظاهر خوب - سی پی یو خوب - باتری پلیمری 4 Cell
Lenovo Z500
CPU : Intel i5-3230
HDD : 1000G
VGA : GeForce 710 2G
Price : 2,600,000 تقریبا

و هزاران مدل دیگه .... !
در کل اگر سوالی هست من در خدمتم.

با احترام
محمد خسروی

PENOIL
May 29th, 2013, 16:03
سلام

2سال لپ تاپ سونی ساخت ژاپن داشتم ( سال 89 خریده بودم 3میلیون تازه ای 7 اومده بود ) مثل سگ کار میکرد جای سرور ازش کار کشیدم یادمه یکبار برای دانلود mw3 1هفته روشن بود :دی

بعد اون تابستان پارسال اونو فروختم اپل ایر خریدم

به نظر لپ تا ویندوزی فقط سونی
اگر میتونید اپل بگیرید از دستش ندید هیچ وقت اپل منو جا نزاشته
7ساعت کامل بهتون شارژ میده
بنده الومینیومی خیلی خوبی داره

iranapple
May 29th, 2013, 16:05
سلام

2سال لپ تاپ سونی ساخت ژاپن داشتم ( سال 89 خریده بودم 3میلیون تازه ای 7 اومده بود ) مثل سگ کار میکرد جای سرور ازش کار کشیدم یادمه یکبار برای دانلود mw3 1هفته روشن بود :دی

حرف شما تایید میشه
منم بهشون پیشنهاد دادم
ولی بعید بدونم اپل بخوان
چون لپ تاپ اپل کمترینش 3800 هست
ولی اشون گفتند تا 2.5 میتونم خرج کنن
اگه اوی این رنج خرج میکردند اپل مناسب بود

iranapple
May 29th, 2013, 16:07
سلام

شما چه مدل اپل دارید؟

PENOIL
May 29th, 2013, 16:10
شما چه مدل اپل دارید؟

مدل دقیق رو نیمدونم برای سال 2011 هست
128 گیگ اس اس دی

ای 5
8گیگ رم
13 اینچ
البته رمش سفارشی هست زمان خرید 300 تومن برای رم گرفتن از گارانتی نقش

delta
May 29th, 2013, 16:14
هیچ وقت هیچ وقت asus رو با چیزی مقایسه نکنید...لقب وحشی رو الکی به چیزی نمیدن..تند و سریع واقعا برازندش هست.... با 2.5 هم میتونی یک مدل پایین ترش رو بگیری...

پیشنهاد من: فقط 6 میلیون تومان!!!! :111: کلا سرور رو گفته زکی!!

ASUS - G53SX / Lamborghini / 3D
CPU: INTEL i7-2670QM (2.2 Ghz ) / CACHE: 6.0 MB / RAM: 16GB DDR3 / HDD: 1.5 TR SATA / LCD: 16.9" Diagonal High Definition - LED - HD / DRIVE: BLURAY / VGA: GEFORCE GT 560 - 2GB / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI + USB3 / 2.8 Kg / WIN7 / 3D / BLURAY

http://apacelli.com/photo/asus/lamborghini-vx7-core-i7-2630qm-2000-mhz-15-6-1920x1080-8192mb-1000gb-blu-ray-wi-fi-bluetooth-win-7-ultimate--1.jpg

fr0nk
May 29th, 2013, 16:15
Asus رو میتونم پیشنهاد کنم بهتون

برای من که حداقل تا الان خیلی خوب جواب داده

n53t

iranapple
May 29th, 2013, 16:16
مدل دقیق رو نیمدونم برای سال 2011 هست
128 گیگ اس اس دی

ای 5
8گیگ رم
13 اینچ
البته رمش سفارشی هست زمان خرید 300 تومن برای رم گرفتن از گارانتی نقش

md212 هستش
لپ تاپ خوبی هستش
به انتخابتون تبریک میگم

iranapple
May 29th, 2013, 16:30
هیچ وقت هیچ وقت asus رو با چیزی مقایسه نکنید...لقب وحشی رو الکی به چیزی نمیدن..تند و سریع واقعا برازندش هست.... با 2.5 هم میتونی یک مدل پایین ترش رو بگیری...

CPU: INTEL i7-2670QM (2.2 Ghz ) / CACHE: 6.0 MB / RAM: 16GB DDR3 / HDD: 1.5 TR SATA / LCD: 16.9" Diagonal High Definition - LED - HD / DRIVE: BLURAY / VGA: GEFORCE GT 560 - 2GB / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI + USB3 / 2.8 Kg / WIN7 / 3D / BLURAY

http://apacelli.com/photo/asus/lamborghini-vx7-core-i7-2630qm-2000-mhz-15-6-1920x1080-8192mb-1000gb-blu-ray-wi-fi-bluetooth-win-7-ultimate--1.jpg

62,800,000 ريال

به نظر من آدم اپل بخره که بهتره داداشی تا اینو

البته هر کسی یک سلیقه ای داره و من احترام میزارم به نظر بقیه

reza*
May 29th, 2013, 16:33
دوستان ممنون همگی اما بنده هدفم این نبود که ببینم کدوم شرکت غول هست ، کدومش وحشی و یا ...
به قول دوستمون در صفحه ی قبل فقط برند مهم نیست .
من اگر بخوام توانایی برای خرید لپ تاپ با قیمت 3 تا 4 برابر قیمتی که گفتم رو هم دارم ولی موارد استفاده رو سعی کردم واضح توضیح بدم . وقتی بنده نمیتونم بیشتر از 30% امکانات یک لپ تاپ رو استفاده کنم چرا باید خریداری کنم . همان طور که گفتم برای جایگزین کردنه سیستم خونگی هست .

اپل هم فوق العاده هست اما با سیستم عاملش نمیشه کنار بیام . دوستان اگر لپ تاپی سراغ دارید هارد SSD (هر چند کم ) داشته باشه با قیمت مناسب معرفی کنید ممنون میشم .

باز هم تاکید میکنم که تاپیک مقایسه ی غول های ساخته شده نیست . اگر اینطوری بود که هیچی Razer نمیشه ( خودمم منحرف کردم ) .

reza*
May 29th, 2013, 16:35
سلام

در کل مارک دستگاه زیاد مهم نیست. چون ما توی همه برندها دستگاه خوب و بد داریم. هیچ وقت نمیشه گفت این برند از این برند بهتر هست و یا حتی برعکس.

برای مثال پیشنهاد هایی که میتونم بکنم بهتون این مدل ها هستند :

پیشنهاد اول : سی پی یو قوی همراه با امکانات مناسب - ظاهر ساده دستگاه
Acer V3-571G-73636G75Maii
CPU : i7-3632QM
VGA : GeForce 710m 2G
Price : 2,700,000
تقریبا

پیشنهاد دوم : سی پی یو مناسب - ظاهر خوب - اسپیکر فوق العاده beats (http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en&dlc=en&docname=c03489385)
HP ENVY m6-1105DX
CPU : 2.3GHz up to 3.2GHz AMD Quad-Core A10-4600M Accelerated Processor
VGA : AMD Radeon HD 7660G Discrete-Class graphics and up to 3053MB total graphics memory
Price : 2,400,000
تقریبا

پیشنهاد سوم : ظاهر خوب - سی پی یو خوب - باتری پلیمری 4 Cell
Lenovo Z500
CPU : Intel i5-3230
HDD : 1000G
VGA : GeForce 710 2G
Price : 2,600,000 تقریبا

و هزاران مدل دیگه .... !
در کل اگر سوالی هست من در خدمتم.

با احترام
محمد خسروی

ممنون جناب . فکر کنم بیشترین کمک رو شما کردید تا به اینجای کار . در حال بررسی هستم .

iranapple
May 29th, 2013, 16:37
دوستان ممنون همگی اما بنده هدفم این نبود که ببینم کدوم شرکت غول هست ، کدومش وحشی و یا ...
به قول دوستمون در صفحه ی قبل فقط برند مهم نیست .
من اگر بخوام توانایی برای خرید لپ تاپ با قیمت 3 تا 4 برابر قیمتی که گفتم رو هم دارم ولی موارد استفاده رو سعی کردم واضح توضیح بدم . وقتی بنده نمیتونم بیشتر از 30% امکانات یک لپ تاپ رو استفاده کنم چرا باید خریداری کنم . همان طور که گفتم برای جایگزین کردنه سیستم خونگی هست .

اپل هم فوق العاده هست اما با سیستم عاملش نمیشه کنار بیام . دوستان اگر لپ تاپی سراغ دارید هارد SSD (هر چند کم ) داشته باشه با قیمت مناسب معرفی کنید ممنون میشم .

باز هم تاکید میکنم که تاپیک مقایسه ی غول های ساخته شده نیست . اگر اینطوری بود که هیچی Razer نمیشه ( خودمم منحرف کردم ) .

میتونید در کنار سیستم عامل مک ویندوز نصب کنید و به راحتی از آن استفاده کنید
یکی از فواید سیستم عامل مک که خیلی مهم هست اصلا ویروس به خود نمیگیره و این نکته خیلی مهم است

reza*
May 29th, 2013, 16:41
میتونید در کنار سیستم عامل مک ویندوز نصب کنید و به راحتی از آن استفاده کنید
یکی از فواید سیستم عامل مک که خیلی مهم هست اصلا ویروس به خود نمیگیره و این نکته خیلی مهم است

:39: همه ی برنامه های ویندوز رو میشه روش اجرا کرد ؟

iranapple
May 29th, 2013, 16:43
:39: همه ی برنامه های ویندوز رو میشه روش اجرا کرد ؟

بله دوست عزیز

شما یک ویندوز دارید و یک سیستم عامل اصلی لپ تاپ اپل یعنی مک
البته اینو میتونید موقع خرید از ما براتون نصب کنیم ویندوز رو اگه بلد نیستید
برنامه هایی که با ویندوز اجرا میشه توی ویندوز نصب میکنید و اگرم کاری با ویندوز نداشتید از محیط مک استفاده میکنید

novin_data
May 29th, 2013, 16:47
سلام
فقط دل اونم سری xps

iranapple
May 29th, 2013, 18:10
اگر از برند اپل میخواهید
مقدار سی پی یو و رم و هارد که لازم دارید بفرمایید تا یک مدل از لپ تاپ های اپل به شما معرفی کنم

Bullet-Vps.us
May 29th, 2013, 18:21
هزینه میتونید بکنید اپل بگیرید اگه نمیتونید سونی یا asus

قطعاتش عالی هست مخصوصا DRIVE: BLURAY و 3D بودنش کاملا مناسب فیلم دیدنه :d
ولی پشتش رو دو چراغ درست کردن مثل لمبورگینی و یه مارکشم زدن روش :d به نظر من کلا طرحش جالب نیست . حالا شاید از این زاویه جالب به نظر نمیاد .

shyton021
May 29th, 2013, 18:34
;;) میکرو سافت سورفیس بگیر تبلت هست اما به نظر من از لپ تاپ بهتره شیک زیبا از نظر سخت افزاری هم خیلی بالاست مشخصاتش، پول داشتم می گرفتم d:

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/13523-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-surface-rt-wifi-fix_photo-jpg

iranapple
May 29th, 2013, 18:40
;;) میکرو سافت سورفیس بگیر تبلت هست اما به نظر من از لپ تاپ بهتره شیک زیبا از نظر سخت افزاری هم خیلی بالاست مشخصاتش، پول داشتم می گرفتم d:

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/13523-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-surface-rt-wifi-fix_photo-jpg

به نظر من آدم یک لپ تاپ داشته باشه
بعد اینو بگیره عالیه

ADMlN
May 29th, 2013, 19:42
ما که LG خریدیم ضرر نکردیم

یعنی آدم یونیک باشه در حد LG :d

j4b3r
May 29th, 2013, 19:46
سلام
بد نیست از تجریه خودم بگم
4 سال پیش این مدل دل رو گرفتم
studio xps 1640
https://www.google.com/search?q=studio+xps+1640&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
هزینه ای که کردم 1.5 برابر هزینه ای بود که برای یک لپ تاپ با همون سخت افزار از برند دل باید میکردم(سری وسترو).
طبق هاردم که سال پیش عوض کردم با ssd حدود از سالی که لپ تاپ رو داشتم 2سال روشن بود(توی لینوکس مزارن فعالیت هارد رو نشون میداد)
هنوز هم به همون قدرت داره کار میکنه بدون مشکل.
نتیجه: مهم نیست از چه برندی میگیری از هر برندی میگیری مدل حرفه ای اون رو انتخاب کن.
و کاری به مابقی موارد نداشته باشحتی اگر سی پی یو ورم نیست به مدل های معمولی کمتر باشه
چون من با مدل دل اشنایی دارم
مدل xps رو پشینهاد میکنم چون قیمت هم مناسب هست.
و حتما هارد لپ تاپ ssd باشه.
الان با لپ تاپ 4 سال پیش بنده و هارد ssd ویندوز 8 فراتر از حد تصور لود میشه.

om!d-D
May 29th, 2013, 23:07
دل داشتم اونموقع دل کلا چیزای یوقور و گنده مونده ای بود.در حد خودش بد نبود.
یه ایسر گرفتم با مشخصات پایین ، acer 5250 ... یک سالی باهاش کار میکردم و اکثر تو نت .
دیمو هم گرفتم جدیدا واقعا حرف نداره از مضخرفی :دی
برگشتم همون ایسر خودم الان هم روزانه 20 ساعت روشنه و حتی گاها 2 روز خاموش نمیشه . با اینکه داغ میکنه ولی تا الان عین اسب کار کرده واسم و بیشتر از یک اپل ازش کار کشیدم و میکشم .

البته دوست دارم یه سری دیگه بگیرم سرعت رو تجربه کنم . اما به نتیجه ای نرسیدم هنوز با این قیمتا :)

حرف شما مبنی بر ایسر رو اولین باره از زبون شما میشنوم که مشکلات سخت افزاری داره

smartieuser
May 29th, 2013, 23:52
ممنون جناب . فکر کنم بیشترین کمک رو شما کردید تا به اینجای کار . در حال بررسی هستم .

راستش من خودم فروشنده لپتاپ هستم و توی مشهد مشغول به کارم

هر روز انواع مدل های مختلف مشتری میاد واسمون و این موضوع رو همیشه داریم. مثلا یکی میاد میگه سونی میخوام و سونی خوبه. هر چی ما بگیم مدلی که انتخاب کردی خوب نیست حرف تو گوش مشتری نمیره. در مورد انتخاب برند هم همین طور هست.
کسی که میاد میگه توشیبا میخوام یعنی توشیبا بهترین برنده از نظر مشتری.

در کل اگه بخوام سوال شما رو مطرح کنم توی یک موضوع دیگه میشه اینجوری پرسید : به نظر شما بهترین برند خودرو سازی چیه ؟ بی ام دبلیو ؟ بنز ؟ پورشه ؟ رنو ؟ تویوتا ؟ فورد ؟ ماشاا... همه خوبن! درست نیست ؟
باید دید که شما دنبال چی هستین.

مثلا یک مورد برای شما پیام خصوصی کردم که قیمت دستگاه با مشخصاتش ممکنه جالب باشه

موفق باشید

reza*
May 30th, 2013, 10:34
سلام
بد نیست از تجریه خودم بگم
4 سال پیش این مدل دل رو گرفتم
studio xps 1640
https://www.google.com/search?q=studio+xps+1640&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-us:official&client=firefox-a
هزینه ای که کردم 1.5 برابر هزینه ای بود که برای یک لپ تاپ با همون سخت افزار از برند دل باید میکردم(سری وسترو).
طبق هاردم که سال پیش عوض کردم با ssd حدود از سالی که لپ تاپ رو داشتم 2سال روشن بود(توی لینوکس مزارن فعالیت هارد رو نشون میداد)
هنوز هم به همون قدرت داره کار میکنه بدون مشکل.
نتیجه: مهم نیست از چه برندی میگیری از هر برندی میگیری مدل حرفه ای اون رو انتخاب کن.
و کاری به مابقی موارد نداشته باشحتی اگر سی پی یو ورم نیست به مدل های معمولی کمتر باشه
چون من با مدل دل اشنایی دارم
مدل xps رو پشینهاد میکنم چون قیمت هم مناسب هست.
و حتما هارد لپ تاپ ssd باشه.
الان با لپ تاپ 4 سال پیش بنده و هارد ssd ویندوز 8 فراتر از حد تصور لود میشه.

ممنون جابر از راهنماییت . یه سوال برام پیش اومد ! شما هارد رو عوض کردی ؟ یعنی ssd نبود و ssd کردی ؟ اینجوری که خیلی خوبه ! منم بد جور دنبال ssd بودم ولی فکر میکردم حتما باید رو لپ تاپ ssd باشه .

j4b3r
May 30th, 2013, 10:45
ممنون جابر از راهنماییت . یه سوال برام پیش اومد ! شما هارد رو عوض کردی ؟ یعنی ssd نبود و ssd کردی ؟ اینجوری که خیلی خوبه ! منم بد جور دنبال ssd بودم ولی فکر میکردم حتما باید رو لپ تاپ ssd باشه .

سلام
اره عوض کردم.
کافی لپ تاپ رو باز کنی هارد ssd رو جایگزین کنی.
من پیشنهادی هم که به دوستان میکنم اینه که یه لپ تاب معمولی با ssd بگیرند. چون سریعتر از لپ تاپ مدل بالا با هارد معمولی هست.
الان سرعت لپ تا من با cpu core 2 9600 و رم 4 ddr3 با با 1066 از لپ تاپ های core i7 با رم 8 1333 هم بیشتره .

reza*
May 30th, 2013, 11:22
سلام
اره عوض کردم.
کافی لپ تاپ رو باز کنی هارد ssd رو جایگزین کنی.
من پیشنهادی هم که به دوستان میکنم اینه که یه لپ تاب معمولی با ssd بگیرند. چون سریعتر از لپ تاپ مدل بالا با هارد معمولی هست.
الان سرعت لپ تا من با cpu core 2 9600 و رم 4 ddr3 با با 1066 از لپ تاپ های core i7 با رم 8 1333 هم بیشتره .

دمت گرم . ولی میگم لپ تاپ باز بشه واسه تعویض هارد فردا مشکلی پیش گارانتی دبّه میکنه . این که لپ تاپ اصلا قابلیت باز شدن داشته باشه یا نه خودش مسئله ای هست . شنیدم بعضی ها پِرس هستن اصلا باز نمیشن .
الان قیمت ssd چنده ؟ ssd در چه حجم هایی موجوده ؟
یه روز باید برم بازار با یه فروشنده رو در رو حرف بزنم ؛ اینجوری نمیشه :دی

j4b3r
May 30th, 2013, 16:00
دمت گرم . ولی میگم لپ تاپ باز بشه واسه تعویض هارد فردا مشکلی پیش گارانتی دبّه میکنه . این که لپ تاپ اصلا قابلیت باز شدن داشته باشه یا نه خودش مسئله ای هست . شنیدم بعضی ها پِرس هستن اصلا باز نمیشن .
الان قیمت ssd چنده ؟ ssd در چه حجم هایی موجوده ؟
یه روز باید برم بازار با یه فروشنده رو در رو حرف بزنم ؛ اینجوری نمیشه :دی

گارانتی که می پره من هر لپ تاپی دیدم باز میشه برای تعویض هارد.
با فروشنده توافق کن هارد رو عوض کن تا گارنتی هم اوکی بشه.
Solid State Disks ( SSD ) ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://www.rayansaba.com/index.php?categoryID=166)
من اینو دارم البته 120 گیگیش رو:
SSD - OCZ - Vertex 3 - 60GB ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://www.rayansaba.com/index.php?productID=5929)
دیروز هم sx900 adata گرفتیم اونم خوبه

besthosti.com
May 30th, 2013, 16:05
hp را خیلی دوست دارم مارک معتبری هستش .
ولی خودم از مک بوک پرو استفاده می کنم
نمی دونم چرا مارک اپل را در بین گزینه ها قرار ندادید ؟:58:

NikMizban.Com
May 30th, 2013, 16:07
Asus k 53 sd !

reza*
May 30th, 2013, 16:08
hp را خیلی دوست دارم مارک معتبری هستش .
ولی خودم از مک بوک پرو استفاده می کنم
نمی دونم چرا مارک اپل را در بین گزینه ها قرار ندادید ؟:58:

عزیز نظر خواهیه جهانی که نیست . من توانایی خرید محصولات این برند رو داشتم واسه همین قرار دادم . اپلی که زیره 3.5 نیست و به کارم نمیاد رو قرار ندادم . همون سونی رو هم به زور قرار دادم چون به نظر خودم اسمش یکم گرونش کرده .

reza*
May 30th, 2013, 16:17
گارانتی که می پره من هر لپ تاپی دیدم باز میشه برای تعویض هارد.
با فروشنده توافق کن هارد رو عوض کن تا گارنتی هم اوکی بشه.
Solid State Disks ( SSD ) ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://www.rayansaba.com/index.php?categoryID=166)
من اینو دارم البته 120 گیگیش رو:
SSD - OCZ - Vertex 3 - 60GB ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://www.rayansaba.com/index.php?productID=5929)
دیروز هم sx900 adata گرفتیم اونم خوبه

ماشاالله قیمت

میگم OCZ خوبه شما گرفتی یا اینکه همینجوری اتفاقی OCZ گرفتی ؟ الان همین سایتی که دادی من نگا کردم OCZ موجود نداره . اوضاعه بازار هم اینجوریه یا تو بازار میشه پیدا کرد ؟ ocz نبود چی بگیرم ؟ از 120 گیگ چند گیگش قابل استفادس ؟

reza*
May 30th, 2013, 16:20
asus k 53 sd !

این که شما گفتی خودش چند مدل هست .

آخرشون پسوند a-c-d-i-j

منظورتون این بود که این سری خوبه یا مدل خواصی مد نظرتون بود ؟

j4b3r
May 30th, 2013, 17:28
ماشاالله قیمت

میگم OCZ خوبه شما گرفتی یا اینکه همینجوری اتفاقی OCZ گرفتی ؟ الان همین سایتی که دادی من نگا کردم OCZ موجود نداره . اوضاعه بازار هم اینجوریه یا تو بازار میشه پیدا کرد ؟ ocz نبود چی بگیرم ؟ از 120 گیگ چند گیگش قابل استفادس ؟

طبق تحقیق من ocz بهترین انتخاب بود و هست.
112 گیگ قابل استفاده هست.
سرعت رید ورایت +500 مگابایت هست
IO خوبی هم داره