PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر سرور و تاثیر روی سئو ؟؟؟

info
May 29th, 2013, 14:20
خدمت استادان محترم باید عرض کنم ؛ که سایت بنده روی یکی از هاست فروش های ایرانی بود ( هاست اشتراکی - میهن وب هاست ) که بعد از اُفت کیفیت آن مجبور به تهیه سرور اختصاصی شدم که الان بک آپ کامل سایت را منتقل کردم روی سرور خودم ، سایت بنده به صورت 100% سئو شده است ، اکنون سوال دارم این انتقال باعث اختلال روی سئو سایت می شه یا نه ؟ بنده تمامی دامنه های موجود را انتقال دادم به سرور اختصاصی ، ولی خاطرنشان می کنم بعد از انتقال و رستور کردن کامل سایت روی سرور اختصاصی هنوز که هنوزه اون هاست اشتراکی قبلی هنوز باز است . کاری باید انجام بدم یا نه ؟ مشکل ایجاد می شه یا نه ؟ اگر مشکل درست میشه چگونه جلوگیری کنیم ؟

از توجه تمامی اساتید محترم ممنونم ؛ هم اکنون منتظر راهنمایی های شما دوستان هستم.

h4k3r
May 29th, 2013, 14:25
اصولا بعد از انتقال هاست مشکی توی دسترسی به نقشه سایت و خود سایت پیش میاد که خود به خود رفع میشه

abbas141
May 29th, 2013, 14:29
باسلام
بعدا از تغییر دی ان اس های دامنه . هاست قبلی شما حتی در صورتی هم که در دسترس باشد دیگر کاری به سایت شما ندارد
ودر مورد سئو درصورتی که اطلاعات را به خوبی منتقل کرده باشید مشکلی پیش نخواهد امد

komakseo
May 29th, 2013, 15:32
سلام دوست عزیز به این آی دی پی ام بده تو یاهو : pejvaksite