PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میدونستید بدون پرداخت هزینه هم میشه صاحب یه پنل ارسال پیامک شد؟

hamedmirabi
May 29th, 2013, 09:13
میدونستید بدون پرداخت هزینه هم میشه صاحب یه پنل ارسال پیامک شد؟
اگه نمیدونستید حالا بدونید http://forum.shopkeeper.ir/images/smilies/4.gif
شما از این پس میتونید که بدون پرداخت هیچ مبلغ اضافه ای و باپرداخت هزینه پیامک های ارسالی خود برای خودتون اس ام اس تبلیغاتی بفرستید
مزایای پنل اس ام اس پیام رسان:

۱. ارسال گروهی
۲. ارسال منطقه ای
۳. ارسال براساس کدپستی
۴. ارسال اختصاصی
۵. دریافت رایگان پنل
۶. منشی تلفنی
۷. دریافت آنی پنل
۸. عدم نیاز به خرید خط اختصاصی برای ارسال
۹. امکان استفاده از طرح های تشویقی برای ارسال پیامک ارزانتر
۱۰. و.....

برای دریافت پنل اینجا کلیک کنید (http://www.payam-resan.com/BY.aspx?ID=21716)

من برای موسسه خودم از این پنل استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم منتظر نظرات دوستان هم هستیم

توجه داشته باشید که هیچ پولی از شما بابت پنل دریافت نمیشه و پنل بعد از ثبت نام و ارسال مدارک قابل استفاده است و تنها کاری که باید بکنید باید پنلتون رو به اندازه 200 پیامک شارژ کنین و کارتون رو شروع کنید

توجه داشته باشید که این پنل نیاز به خرید خط اختصاصی ندارد و شما می تونید از شماره های عمومی برای ارسال استفاده کنید. البته امکان خرید آنلاین خط اختصاصی هم روی پنل فعاله

Kian
May 29th, 2013, 09:20
بله به لطف دوستان حمال اینترنتی، چیزهای رایگان و بدون کارمزد زیادی این روزه ها می توان در اینترنت ایران پیدا کرد که در اینترنت هیچ کجای دنیا یافت نمیشوند، مانند ثبت دامنه به قیمت خرید آن - فروش وی پی اس کمتر از هزینه خرید آی پی - و فروش هاست به قیمت آدامس و پفک نمکی و و و و و ....................................

TikData
May 29th, 2013, 09:40
بله به لطف دوستان حمال اینترنتی، چیزهای رایگان و بدون کارمزد زیادی این روزه ها می توان در اینترنت ایران پیدا کرد که در اینترنت هیچ کجای دنیا یافت نمیشوند، مانند ثبت دامنه به قیمت خرید آن - فروش وی پی اس کمتر از هزینه خرید آی پی - و فروش هاست به قیمت آدامس و پفک نمکی و و و و و ....................................

عزیز ارزش چیزهایی که میفرمایید خیلی پایینتره....
خیلی...
مثل بحث اینترنت ماست....