PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به برنامه نویس برای (ساخت یوزر در پنل سایت = ایجاد همان یوزر در میکروتیک )

alikamanak
May 29th, 2013, 02:31
با سلام و درود خدمت اساتید محترم.
بنده مدتی است به دنبال شخصی هستم که بتونه برام برنامه و یا اسکریپتی طراحی کنه که : هنگامی که بنده به کاربر یک اکانت بدم و شخص با اون اکانت در اسکریپت و یا برنامه لاگین کنه و سپس از طریق همان اسکریپت و یا برنامه یوزر بسازه و این یوزر ساخته شده در قسمت ppp > secret ایجاد بشه. و میخوام که بر روی این یوزرها مدیریت داشته باشم. در ضمن میخوام برای هر کاربر در اون اسکریپت و یا نرم افزار یه قسمتی باشه که اطلاعاتی مثل یه نوشته چیزی براش بزارم و شمارش مع*** 1 ماهه - 2 ماهه - 3 ماهه و 6 ماهه داشته باشه.
در کل میخوام کاربر با استفاده از یک اسکریپت که میتونم روی یه هاستی نصبش کنم و یا یک نرم افزار که در اختیارش قرار میگیره بتونه در سرور میکروتیک یوزر ایجاد کنه.

دوستان عزیز. این کار برای بنده خیلی مهم است. هر کس میتونه انجام بده پاداش خوبی بهش میدم.

alikamanak
May 29th, 2013, 02:35
راستی یادم رفت بگم. کاربر به (یوزر هایی که با استفاده از اسکریپت و یا اون نرم افزار ساخته) مدیریت داشته باشه و بتونه تغییرشون بده.

pejman_view
June 3rd, 2013, 07:21
سلام

اگه عجله ندارید ، تا بیست و پنجم بیکار نیستم بعد از اون می تونم برات انجام بدم.

alikamanak
June 4th, 2013, 00:28
سلام

اگه عجله ندارید ، تا بیست و پنجم بیکار نیستم بعد از اون می تونم برات انجام بدم.

دردو دوست عزیز. بنده هر چی گشتم کسی رو پیدا نکردم که این کار رو برام انجام بده. لطفا با بنده تماس بگیرید. ممنون میشم
شماره موبایل : 09106349574
با سپاس

mgp.co.ir
June 4th, 2013, 18:28
با سلام ;
در خدمتیم .
با ما در اتباط باشید
تلفن :
025-3742000

kargar
June 4th, 2013, 18:30
licenser.ir ببینید به دردتون میخوره

alikamanak
June 5th, 2013, 09:15
dorood. dostan in pc farsi nadaare sharmande....
agha oonayi ke mitoonan in karo baram anjam bedan behem PM bedan gheymatashhono began. va sharayeteshoon. mamnoon misham

Daniel4u
July 28th, 2013, 14:56
به به ( آقا ما نفهمیدیم شما چند تا اکانت چندتا یوزر داری با اسم های مختلف. مهدی مسی علی نمک علی هاشمی وی پی اس.میکروتیم اریامیروتیک مایکرونت ) چه خبرته؟
آقای میکروتیک فروش اشتراکی اینترنت ماهواره ای...با اون سرویس های داغونت :|
پنلی که میگی 6 ماه پیش اولین بار و اولین نفر تو ایران ( تو خارجی هم پیدا نکردم - یعنی تک تک هستم ) رو نوشتم... HackSkyNet رو که شنیدی حاجی؟وسوسه شدی حاجی؟
البته باید فکری کنی چون همه میان تو سرورت همه چیزا رو میبینن... آخر ضعفته :))
میتونی بیای تو پنل من ببینی چیکار کردم کپی کنی :))
دم خودم گرم تو ایران اولین نفر بودم چون خیلیا تو کف ش هستن...

شما دم از سرویس و ... میزنی اما پای هیچ حرفت نیستی... کیانست یادته؟
یکم دیگران بشناستون خوبه

alikamanak
July 28th, 2013, 15:57
درود
دوست عزیز. یکم شعور و ادب گفتار هم خوب چیزیه....
شما کار خودت رو بکن ما هم کار خودمون و کسی هم کار به کسی دیگه نداره. الان مثلا میخوای منو تخریب کنی ؟ مردم خودشون عقل درک فهم و شعور دارند که از کی و از کجا اکانت تهیه کنند. اگر سرویس های من داغون بود و سودی برام نداشت به کارم ادامه نمیدادم.... این شمایی که داغونی نمیتونی موفقیت های مارو ببینی !!! ما با اینکه سرویس هایی که میدیم ساده است ولی طرفدارای خاص خودمون رو هم داریم. و شکر خدا روز به روز به اونها اضافه میشه. دوست عزیز شما خیلی کودکانه رفتار میکنی. این پنلی که شما میگی من 6 ماهه دارمش من یک ساله پیش تو فکرش بودم ولی خوب دانشش رو نداشتم که طراحی کنم. شما که طراحی کردی نوش جونت , برو حالشو ببر. تو مکانهای عمومی هم نمیخواد پوز داشته هاتو بدی.... :)
و من الله توفیق

cooper47
July 28th, 2013, 16:04
درود
دوست عزیز. یکم شعور و ادب گفتار هم خوب چیزیه....
شما کار خودت رو بکن ما هم کار خودمون و کسی هم کار به کسی دیگه نداره. الان مثلا میخوای منو تخریب کنی ؟ مردم خودشون عقل درک فهم و شعور دارند که از کی و از کجا اکانت تهیه کنند. اگر سرویس های من داغون بود و سودی برام نداشت به کارم ادامه نمیدادم.... این شمایی که داغونی نمیتونی موفقیت های مارو ببینی !!! ما با اینکه سرویس هایی که میدیم ساده است ولی طرفدارای خاص خودمون رو هم داریم. و شکر خدا روز به روز به اونها اضافه میشه. دوست عزیز شما خیلی کودکانه رفتار میکنی. این پنلی که شما میگی من 6 ماهه دارمش من یک ساله پیش تو فکرش بودم ولی خوب دانشش رو نداشتم که طراحی کنم. شما که طراحی کردی نوش جونت , برو حالشو ببر. تو مکانهای عمومی هم نمیخواد پوز داشته هاتو بدی.... :)
و من الله توفیق

دوست عزیز،

بنده این پنل رو برای ایشون ساختم،

فقط واسم سوال پیش اومده، چجوری وقتی دانشش رو نداشتید و نمونه ای هم ندیدید تو فکرش بودید ؟؟ !!!

فکر کنم شما جز کپی برداری ایده کار دیگه ای بلد نیستید !

موفق باشید !

Daniel4u
July 28th, 2013, 16:08
تکبیر... کی حرف از شعور میزنه ( چت های شما در برابر دوستام که بی اطلاع ازتون سرویس گرفتن از ادب و شعور شما معلومه )

حاجی اون زمان که تو فکرش بودم شما داشتی میکروتیک یاد میگرفتی من دو سال تو فکرم بود و 1 سال پیش شروع کردیم و بعد 6 ماه بعد از کلی تلاش نوشتیمش
بدگویی از سرویستون به اندازه کافی هست ( همون کیانست بچرخ )نه حاجی افکار کودکانه ای که میگی همون حرف هایی هست که شما در کیانست به بقیه کاربرا میگفتی و مسخره خودتون کردی .
و دلیل حرف من به شما:
1-تبلیغ نیست ، به اندازه کافی خالق روش هایی هستم که منو بشناسن. همین فایل هایی که تو نت استفاده میکنی توسط من و دوستم دادیم بیرون....سرویسمم هرکی گرفته راضی بوده و هیچ وقت نشد از خرابی سرویسم گلایه کنن
مثل سرویس شما نیست آخرش کاربرات و مشتریات میان تو انجمن ما از سرویس شما سوال کنن. تو یاهو و...
2-ایده رو ***ی نکن
3-یکم رو راست باش با مردم ( مخصوصا تو کیانست که کاربراش بهت خیلی لطف کردن )

alikamanak
July 28th, 2013, 18:33
دوست عزیز،

بنده این پنل رو برای ایشون ساختم،

فقط واسم سوال پیش اومده، چجوری وقتی دانشش رو نداشتید و نمونه ای هم ندیدید تو فکرش بودید ؟؟ !!!

فکر کنم شما جز کپی برداری ایده کار دیگه ای بلد نیستید !

موفق باشید !

عزیزم من دانش طراحی نرم افزار رو ندارم. اما یعنی همچین ایده ای نمیتونه به ذهنم برسه؟؟

alikamanak
July 28th, 2013, 18:43
تکبیر... کی حرف از شعور میزنه ( چت های شما در برابر دوستام که بی اطلاع ازتون سرویس گرفتن از ادب و شعور شما معلومه )

حاجی اون زمان که تو فکرش بودم شما داشتی میکروتیک یاد میگرفتی من دو سال تو فکرم بود و 1 سال پیش شروع کردیم و بعد 6 ماه بعد از کلی تلاش نوشتیمش
بدگویی از سرویستون به اندازه کافی هست ( همون کیانست بچرخ )نه حاجی افکار کودکانه ای که میگی همون حرف هایی هست که شما در کیانست به بقیه کاربرا میگفتی و مسخره خودتون کردی .
و دلیل حرف من به شما:
1-تبلیغ نیست ، به اندازه کافی خالق روش هایی هستم که منو بشناسن. همین فایل هایی که تو نت استفاده میکنی توسط من و دوستم دادیم بیرون....سرویسمم هرکی گرفته راضی بوده و هیچ وقت نشد از خرابی سرویسم گلایه کنن
مثل سرویس شما نیست آخرش کاربرات و مشتریات میان تو انجمن ما از سرویس شما سوال کنن. تو یاهو و...
2-ایده رو ***ی نکن
3-یکم رو راست باش با مردم ( مخصوصا تو کیانست که کاربراش بهت خیلی لطف کردن )

اومدی تبلیغات کنی ؟؟ :))))))))))))))))) تو مثلا میخوای مارو پیش بقیه خراب کنی ؟؟؟ برو داداش. برو بیا کیانستـــت برس مشتری داری .... هر جا میرم تو هم میای دنبالم میخوای ببینی چیکار میکنم چیکار نمیکنم !!!
برو داداش جو رو به هم نریز.... آقا یکی این بابارو بلاک کنه... پستاش ربطی به تاپیک نداره.... میخواد تبلیغ کنه !!!
خوشم امد اون آخر خوب از خودت تعریف کردی... :)))
آقا من الان به کوری چشم این بابا هم که شده زنگ میزنم دوستان این کار رو برام اوکی کنن...

Daniel4u
July 28th, 2013, 19:51
جوابتو نوشتم اما پاک کردم و در همین خط بسنده میکنم چون جواب دادن شما بی فایدست.
نیاز به تبلیغ در سایتی که مربوط به مـاهـواره نیست ندارم(غیر این هم نداشتم چون زیادن همچنان) آنچه در بالا گفته شد پاسخ سوالتونه.اومدم بگم مزاحم دوستم تو یاهو نشو، میبینم که خیلی تو کف هستی . همون دوستات اگه میخواستن بنویسن تا حالا مینوشتن. پیش قاضی و ملق بازی :)))

دوست داری جواب بده ، ما حرفامون تموم شد. مدیران هم پست های منو پاک کنن آنچه که نیاز بود گفته شد و کسی دنبال شما نیست در این سایت بودم تاپیکتونو دیدم که مربوط به کار شخصیم هست و هدف دفاع از ایده ام هست و السلام.
غیر از این شما اهمیتی ندارید که بخوام دنبال شما باشم.
موفق باشی

alikamanak
July 28th, 2013, 20:02
جوابتو نوشتم اما پاک کردم و در همین خط بسنده میکنم چون جواب دادن شما بی فایدست.
نیاز به تبلیغ در سایتی که مربوط به مـاهـواره نیست ندارم(غیر این هم نداشتم چون زیادن همچنان) آنچه در بالا گفته شد پاسخ سوالتونه.اومدم بگم مزاحم دوستم تو یاهو نشو، میبینم که خیلی تو کف هستی . همون دوستات اگه میخواستن بنویسن تا حالا مینوشتن. پیش قاضی و ملق بازی :)))

دوست داری جواب بده ، ما حرفامون تموم شد. مدیران هم پست های منو پاک کنن آنچه که نیاز بود گفته شد و کسی دنبال شما نیست در این سایت بودم تاپیکتونو دیدم که مربوط به کار شخصیم هست و هدف دفاع از ایده ام هست و السلام.
غیر از این شما اهمیتی ندارید که بخوام دنبال شما باشم.
موفق باشی

والا من هر جا میرم شما رو میبینم. .... .. . انگار شمایی قراره جون مارو بگیری...
دوست عزیز شما با من تماس بگیر... با هم گفت و گو کنیم. کسی هم با ایده شما کاری نداره.