PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتراک گذاری اینترنت محل کار در خانه

internim
May 28th, 2013, 16:30
سلام دوستان
من میخوام اینترنت اداره رو که بصورت مستقیم هست (یه سیم از مودم به لب تابم وصل میکنم و به اینترنت وصل میشم) در خونه هم استفاده کنم.فاصله خونه تا اداره 2کیلومتره آیا راهی هست؟

ارسال شده از gt-i8150 با استفاده از تپاتالک 2

mr_saeed
May 28th, 2013, 20:35
باید ارتفاع ساختمان های بین مسیر . موانع و ... بررسی بشه .
دید مستقیم دارید ؟؟

اگر دید مستقیم داشته باشید با این فاصله میتونید از 2 تا نانو استیشن یا برای کیفیت بهتر 2 عدد پاوراستیشن استفاده کنید .

akbari
May 28th, 2013, 20:47
اگر فاصله ۲ کیلومتر هست و دید مستقیم دارید میتوانید از نانو استیشن ام ۵ استقاده کنید و حدود قیمت ۳۱۵ هزار تومان است (فروش : ۶۵۱۱۴۰۰۰)
پاور استیشن به هیچ عنوان برای ۲ کیلومتر اونم برای دریافت اینترنت پیشنهاد داده نمیشود

internim
May 28th, 2013, 21:36
اگر فاصله ۲ کیلومتر هست و دید مستقیم دارید میتوانید از نانو استیشن ام ۵ استقاده کنید و حدود قیمت ۳۱۵ هزار تومان است (فروش : ۶۵۱۱۴۰۰۰)
پاور استیشن به هیچ عنوان برای ۲ کیلومتر اونم برای دریافت اینترنت پیشنهاد داده نمیشود

به صورت سر بالایی هست تقریبا یه تیکه از خونه پیدا میشه
این نانو استیشن رو از کجا میتونم بخرم؟سایتی هست؟دیگه چیا نیاز داره؟چطوری راه اندازی میشه؟
و چطور میتونم تو دوتا خونه راه اندازی کنم؟

ipsat
May 28th, 2013, 22:37
و چطور میتونم تو دوتا خونه راه اندازی کنم؟

نحوه نصب هم یک رادیو رو اکسس اون یکی رو استیشن در مودهای بریج قرار می دید.
اگر از شبکه سر رشته دارید می تونید خودتون راه اندازی کنید در غیر این صورت بهتر است این کار رو به اهل فن بسپارید.

internim
May 29th, 2013, 00:52
نحوه نصب هم یک رادیو رو اکسس اون یکی رو استیشن در مودهای بریج قرار می دید.
اگر از شبکه سر رشته دارید می تونید خودتون راه اندازی کنید در غیر این صورت بهتر است این کار رو به اهل فن بسپارید.
چه دستگاه هایی نیاز داره کجا میتونم گیر بیارم؟
کار سختیه؟یه چیزایی سرم میشه

korosh-eghbali
May 29th, 2013, 02:31
به نظر بنده اصلا به هزینه هاش نمی ارزه
بهتره که برای خونه اینترنت جدا تهیه بشه چون حداقل 2 عدد نانو استیشن احتیاج دارین که جدیدا فکر کنم یک چیزی حدود 300 تا 350 هزار هر یکیش قیمتش شده یعنی یک لینک که شما بخوایین ببندید میشه 600 هزار تومان خارج از این مسئله که اگر باند 2.4 بگذارید تنظیم مقررات جمع میکنه آنتن هاتون رو و اینکه اگر نویز باشه مشکل دار میشه و کلی مشکل دیگه که ارزش نداره

internim
May 29th, 2013, 17:45
یکی بهم گفت باید از فرستنده و گیرنده ی لیزری استفاده کنی اما اسمشو نمیدونست شما نمیدونید؟