PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش بازدید

AHF-victory
May 28th, 2013, 13:05
سلام.دوستان سایت های مثل پی30رنک که بازدید میخری و افزایش میدن چیا هست؟

یه چند تا خوبشو بگید ممننون

اشکان
May 28th, 2013, 13:15
سلام
seoranki.com
rankfa.com
asanrank.ir
من اینا رو می شناسم

shivahost
May 28th, 2013, 13:18
استفاده نکنید بهتره.

ما سایت ranksaz.com را به همین کاربری راه اندازی کرده بودیم و یک سال هم فعال بود ولی الان 2 سال هست غیر فعالش کردیم و چند روز پیش هم دامینش منقضی شد. دلیلش هم اینه که ضررش بیشتره برای سایت ها.

اشکان
May 28th, 2013, 13:20
استفاده نکنید بهتره.

ما سایت ranksaz.com را به همین کاربری راه اندازی کرده بودیم و یک سال هم فعال بود ولی الان 2 سال هست غیر فعالش کردیم و چند روز پیش هم دامینش منقضی شد. دلیلش هم اینه که ضررش بیشتره برای سایت ها.
کاملا تایید میشه بعضی هاشونم چون بازدید 32 پنجره ایی داره بسیاری از سایت ها رو باز نمی کنه ولی از امتیازتون کم می کنه
این روش ها دیگه شناخته شده و بی تاثیر و حتی تاثیر منفی داره بیشتر رو محتوا تمرکز کنید بهتره

besthosti.com
May 28th, 2013, 13:24
این سایت ها هم به دلیل این که فقط یک صفحه از سایت را باز می کنه نرخ تبدیل سایت را بشدت کاهش می ده و گوگل قطعا شک می کنه و جریمه خواهد کرد .
نظر من هم عدم استفاده از این سایت ها هستش
به نظر من پاپ آپ بیشتر می تونه تاثیر داشته باشه .

shazo
May 28th, 2013, 13:28
سلام.. با این کار دارین گوگل رو از خودتون ناراحت می کنید..

samansystems
May 28th, 2013, 13:41
ليست سايت هایی که خدمات seo و افزايش بازديد کننده ارائه ميدن: پذيرندگان زرين پال (https://ir.zarinpal.com/users/receptive_websites/SEO)

AHF-victory
May 28th, 2013, 19:25
مرسی.

یه مدت خوب بود،الکسا سایت بهتر شده بود اما بعدش نه.کاهش پیدا کرده بود الان بعد 2ماه داره خوب میشه.

باهمین بازدید ها

AHF-victory
May 28th, 2013, 19:34
پاپ آب از کجا خوبه بگیرم؟؟

bia2znd
May 28th, 2013, 22:19
پاپ آب از کجا خوبه بگیرم؟؟
سلام الکسای سایتتون چقدره ؟
در صورتی که بین 2500 و 3000 هست پ.خ بدین تا تبادل پاپ اپ کنیم

AHF-victory
May 28th, 2013, 22:49
نه خوب نیست زیاد.

تازه تاسیس هست.

ازکجا بخرم دوستن؟

Amid
May 29th, 2013, 10:41
نه خوب نیست زیاد.

تازه تاسیس هست.

ازکجا بخرم دوستن؟
باید ببینی کی با شما راه میاد، تاپیک بساز حتما افرادی این جا هستند که تمایل به این کار دارند البته با دریافت هزینه.

AHF-victory
May 29th, 2013, 15:36
فعلا میخوام بازدید رو ببرم بالا با این جور سایت ها.

کی پاپ اب خوب میشناسه؟

AHF-victory
May 31st, 2013, 23:45
up.....

bia2znd
June 1st, 2013, 01:13
سلام
سیستم میخوای ک پاپ اپ بده؟ یا از یک سایت بگیرین؟
در صورت نیاز میتونم از سایت cafepatogh.ir بهتون پاپ اپ بدم

elemas
September 4th, 2013, 04:50
من سه ماهه تونستم یکی از سایتها رو کمتر از پانصد هزار تا کنم یکی کسب درآمد از لینک | درآمد از بازدید | زیک zeek.ir (http://zeek.ir/QSMi5) که بدرد افزایش ترافیک میخوره توصیه برنامه از خود سایت دانلود کنید و نرخ بازدید سایت تون رو روی 15 ثانیه قرار به بالا قرار بدید تا نرخ خروج سایت معمولی باشه نه ناخواسته بهتره از رندوم استفاده کنید و دومی که واقعا عالیه افزایش بازدید نیست فقط بدرد افزایش بازدید واقعی که کاربر به محصول دلخواه هدایت کنه کسب درآمد از لینک | درآمد از بازدید | زیک zeek.ir (http://zeek.ir/2uj2R) ولی توصیه من اینه داخل سایت مدیر خوب دوتا اکانت داشته باشید یکی برای آگهی دادن و دیگری برای کسب درآمد بعدش هم از همین سایتی که برای کوتاه کردن لینک استفاده کردم هم بد نیست استفاده کنید یه چیز دیگه از سایتهای که اتوماتیک کمتر از 10 ثانیه بازدید ارسال می کنند جدا استفاده نکنید