PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : VIP کردن فایل ها ی سایت شما در سرور های ویندوزی + نصب و کانفیگ فریر (Manual)

gigabyte2052
May 27th, 2013, 13:01
درود دوستان برای سایت های فیلم و امثال اون وی ای پی کردن هاست دانلود در صورت استفاده از سرور ویندوزی با هزینه مناسب انجام می شه...

با ای دی من تماس بگیرید:69:
MohammadRainy_alone@yahoo.com

با قابلیت لیمیت کردن تعداد کانکشن برای هر ای پی ...

fr0nk
May 27th, 2013, 14:05
دمو لطفا

gigabyte2052
May 27th, 2013, 15:59
دمو لطفا

درود دمو موجود نیست روی لوکال تست شده کامل جواب میده اینم ذکر کنم که شما از طریقی فریری که نصب می شه یوزرای که ساختید رو امپورت میکنید از طریق فایل تکست و بصورت دستی(منوال) باید یوزر رو اکسپایر کنید .... یک روش بسیار راحت و کم هزینس واسه وی ای پی کردن فایل های سرور ویندوزی...

fr0nk
May 27th, 2013, 23:04
فكر كردم تركيب persian vip و فرير هست
موفق باشيد به هر حالت

m-mehdipoor
May 27th, 2013, 23:12
درود دوستان برای سایت های فیلم و امثال اون وی ای پی کردن هاست دانلود در صورت استفاده از سرور ویندوزی با هزینه مناسب انجام می شه...

با ای دی من تماس بگیرید:69:
MohammadRainy_alone@yahoo.com

با قابلیت لیمیت کردن تعداد کانکشن برای هر ای پی ...
بهتر بود قبل از اینکه زحمت بکشید یه سرچ تو نت بزنید
اسکریپت فارسی دانلود ویژه Persian VIP Download نسخه 1.2 | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت (http://www.persianscript.ir/1391/10/16/persian-vip-download-version-1-2-script-download/)
اسکریپت رایگان + اکسپایر اتوماتیک قابل نصب روی سرور ویندوز و هاست اشتراکی

gigabyte2052
May 28th, 2013, 00:21
دوست عزیز من از این اسکریپت استفاده نمیکنم :) از FtpServer + IIS + Freer استفاده میکنم ...

m-mehdipoor
May 28th, 2013, 00:23
دوست عزیز من از این اسکریپت استفاده نمیکنم :) از ftpserver + iis + freer استفاده میکنم ...
من عرض نکردم شما از این استفاده می کنید یا نه !
عرض کردم این کار قبلا رایگانش منتشر شده ! ( کل مبحث vip ) حالا از هر طریقی می خواید بکنید چه فرقی می کنه ..

gigabyte2052
May 28th, 2013, 00:47
این اسکریپت نسخه فریش حالت دمو داره هزینه خرید این اسکریپت رو ببینید :) بعد کلا منظور من در وی پی اس های ویندوزی بوده ...

m-mehdipoor
May 28th, 2013, 00:50
این اسکریپت نسخه فریش حالت دمو داره هزینه خرید این اسکریپت رو ببینید :) بعد کلا منظور من در وی پی اس های ویندوزی بوده ...
دموش ظاهرا از چیزی که نوشتید کامل تره ؛ چون در نسخه ی دمو اتوماتیک اکسپایر می کنه و چند تا از دوستان من دارن استفاده می کنن...
اون برای یه سری امکانات بیشتر هست
دمویی که می فرمایید همانطور که عرض کردم روی ویندوز و هاست اشتراکی کار می کنه...