PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست ایران با تست

GoldinHost.IR
May 26th, 2013, 21:42
با سلام.

بنده برای خرید هاست ایران آفر میخوام البته با تست . بعدش سایت بازی قرار راه اندازی بشه خواهشا نباید با 10 آنلاین لود سایت کند بشه=;.

منتظر هستم

موفق باشید.

SP Technical Manager
May 26th, 2013, 21:49
سلام
برای سایت های بازی اصولا نیاز به منابع زیادی هست و هاست اشتراکی مناسب شما نیست

GoldinHost.IR
May 26th, 2013, 21:56
سلام
برای سایت های بازی اصولا نیاز به منابع زیادی هست و هاست اشتراکی مناسب شما نیست

عزیز فعلا هاست مناسب هست تا جایی که بعدش سرور مجازی بعدش هم سرور اختصاصی .

از شما هم 3 4 ماه پیش نمایندگی داشتم یا سرعت کم بود یا 2 هفته قطع شد بک آپ هم که پرید گفتین خودتون باید داشته باشید.=;

SP Technical Manager
May 26th, 2013, 22:01
فکر کنم بیش از 3-4 ماه پیش هست (دوره ای که هارد یکی از سرورهای لینوکس ایران مشکل داشت)
اگه این مورد باعث مشکل شده ، بنده پوزش میخوام ولی امکان برگشت هزینه تا هفت روز برای شما هست و سرورهای جدید جایگزین سرورهای قبلی شده میتونید سرویس جدید تهیه کنید
اگه مورد قبول شما نبود هزینه به صورت کامل برگشت داده میشه ولی برای سایت بازی باز هم نظرم سرورمجازی هست

shahintak
May 26th, 2013, 22:03
فضا و پهنای باند مورد نظر بگین لطفا

GoldinHost.IR
May 26th, 2013, 22:04
فکر کنم بیش از 3-4 ماه پیش هست (دوره ای که هارد یکی از سرورهای لینوکس ایران مشکل داشت)
اگه این مورد باعث مشکل شده ، بنده پوزش میخوام ولی امکان برگشت هزینه تا هفت روز برای شما هست و سرورهای جدید جایگزین سرورهای قبلی شده میتونید سرویس جدید تهیه کنید
اگه مورد قبول شما نبود هزینه به صورت کامل برگشت داده میشه ولی برای سایت بازی باز هم نظرم سرورمجازی هست

بنده بابت همون دوره خیلی از شما گله دارم تا جایی که میخواستم شکایت کنم . اما دیگه مهم نیست

میتونین یه اکانت تست بدید؟

GoldinHost.IR
May 26th, 2013, 22:07
فضا و پهنای باند مورد نظر بگین لطفا

عزیز از شما سرویس دارم که ناراضی هستم . هی لود سایتتون میاد پاین یهو میره بالا معلوم نیست چه خبره.

shahintak
May 26th, 2013, 22:13
عزیز از شما سرویس دارم که ناراضی هستم . هی لود سایتتون میاد پاین یهو میره بالا معلوم نیست چه خبره.

اهان درسته بله ولی مشکل حل شده و امیدوارم فردا صبح شاهد این مشکل نباشیم

مشکل از دیروز به وجود اومده دیگه به خاطر این مشکل معذرت میخوام

قبلش که راضی بودین اگر به خاطر این دو روز باشه که گفتم معذرت میخوام

GoldinHost.IR
May 26th, 2013, 22:27
اهان درسته بله ولی مشکل حل شده و امیدوارم فردا صبح شاهد این مشکل نباشیم

مشکل از دیروز به وجود اومده دیگه به خاطر این مشکل معذرت میخوام

قبلش که راضی بودین اگر به خاطر این دو روز باشه که گفتم معذرت میخوام

عزیز یعنی الان دیگه مشکلی به وجود نمیاد سرعت کم نمیشه دیگه؟.

بعد از ظهر به خاطر کندی خیلی از پلیر ها رفتند.......

shahintak
May 26th, 2013, 22:31
عزیز یعنی الان دیگه مشکلی به وجود نمیاد سرعت کم نمیشه دیگه؟.

بعد از ظهر به خاطر کندی خیلی از پلیر ها رفتند.......

بله از 2 ساعت پیش مشکل حل شد

شرمنده معذرت میخوام

SP Technical Manager
May 26th, 2013, 22:31
بنده بابت همون دوره خیلی از شما گله دارم تا جایی که میخواستم شکایت کنم . اما دیگه مهم نیست

میتونین یه اکانت تست بدید؟
تست شما همان هفت روز اول خرید است که می توانید درخواست برگشت هزینه دهید و هزینه به شما برگشت داده خواهد شد (در صورت نارضایتی و عدم رضایت شما)

barghost
May 26th, 2013, 23:14
باسلام

از برگ هاست در خدمتم

هاست ایران با 7 روز تست خریداری کنید با کیفیت عالی

www.barghost.ir

mr_saeed
May 27th, 2013, 08:34
از ایران با هارد SSD 4 و پینگ زیر 20 در خدمتیم

AhuraServer.com | هاست ، دامنه ، سرور (http://www.ahuraserver.com)

lolaraha
May 27th, 2013, 10:03
با سلام.

بنده برای خرید هاست ایران آفر میخوام البته با تست . بعدش سایت بازی قرار راه اندازی بشه خواهشا نباید با 10 آنلاین لود سایت کند بشه=;.

منتظر هستم

موفق باشید.

دوست عزیز همونجور که دوستان فرمودند سایت های بازی انلاین فضای زیادی میخوان ، شما میتونید از سرور مجازی و اختصاصی برای این کار استفاده کنید .
با تشکر

amirfateh
May 27th, 2013, 10:09
باسلام
از ایران وبرروی سرورها وتجهیزات شرکت که بصورت کولو در دیتاسنتر افرانت فعال هست در خدمت شما هستیم.
برای تست می توانید سرویس هاست رایگان را از ناحیه سفارش تهیه بفرمایید

GoldinHost.IR
May 27th, 2013, 12:14
دوست عزیز همونجور که دوستان فرمودند سایت های بازی انلاین فضای زیادی میخوان ، شما میتونید از سرور مجازی و اختصاصی برای این کار استفاده کنید .
با تشکر

دوست عزیز همه ی این موارد رو میدونم الان هم صلاح میدونم از هاست شروع بشه تا سرور برسه !!!
موفق باشید.

ehsanh
May 27th, 2013, 13:06
چه مقدار فضا مد نظرتونه ؟ پهناي باند ماهيانه چقدر باشه ؟ اين ها رو بگيد تا يه آفر بهتون بدم

danitfk
May 27th, 2013, 18:43
در مورد هاست برای بازی آنلاین مخصوصا" برای تراوین همه چیز به کانفیگ سرور اصلی بستگی داره ؛ ببینید اسکریپت چه نیاز هایی داره و چه مودول های مورد نیازش هست.
وب سرور مناسب برای اکثر اسکریپت های تراوین NginX هست ( نه Apache + Nginx بصورت ریزرو پرو-کسی ؛ Nginix کاملا" بصورت تنها برای وب سرور )
خرید سرورمجازی یا حتی اختصاصی پیشنهاد میشه ؛ روی هاست اشتراکی کمتر شده کاملا" بازده داشته باشه.