PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابطه ی سرور ایران ، سی پنل و whmcs !!!

TARIMEHR
May 26th, 2013, 13:08
وقت بخیر

همونطور که همه مطلع هستیم ایران و سی پنل رابطه حسنه ندارن و مثاله سنگ و شیشه هستن
قصد داریم سروره سایت اصلی از ایران تهیه و میزبانی بشه اما کاربران در سرور های خارجی

سرور ایران = دایرکت ادمین
سرور خارج = سی پنل

اگر بر روی سرور ایران ، سروره سی پنل رو در whmcs اد کنیم یک سری فرمان ها از قبیل ساخت ، تعلیق ، حذف و یکسری دیگه به سرور ارسال میشن
این فرمان ها از سروره ایران به سروره سی پنل ارسال میشن

ایا این قضییه باعث منقضی شدن لایسنس میشه؟

TARIMEHR
May 27th, 2013, 12:38
آپ

dezz
May 27th, 2013, 13:29
ببینید این مورد شما 2 حالت داره:

1- استفاده کنید ببینید مشکلی پیش میاد یا نه ؟!

2- داخل سایت های خارجی پرس و جو کنید، فکر نکنم دوستان داخل ایران به همچین مشکل و کاری برخورده باشند.

TARIMEHR
May 27th, 2013, 13:33
یک سری سرویس دهنده ها هستن که سرور سایت فروششون داخل کشور هست و مشتریان رو روی سی پنل خارج از کشور میزبانی میکنن

میخوام بدونم از چه روشی استفاده میکنن
همین حالت عادی؟

EXXXIR
May 27th, 2013, 13:57
یک سری سرویس دهنده ها هستن که سرور سایت فروششون داخل کشور هست و مشتریان رو روی سی پنل خارج از کشور میزبانی میکنن

میخوام بدونم از چه روشی استفاده میکنن
همین حالت عادی؟

با سلام

طبق تجربه مشترياني كه داشتيم تعداد زيادي whmcs‌روي ايران دارند و cpanel‌هايي در كشورهاي مختلف و هيچ مشكلي هم ايجاد نشده. cpanel يك سري قوانين و حفظ حريم خصوصي داره اينطوري نيست كه شما هركاري ميكنيد ارسال و بررسي بشه.

به طور كلي با اينكه Cpanel‌ با ايرانيا مشكل داره اما whmcs به هيچ عنوان با ايرانيا مشكل ندارن و تا زماني كه نماينده ميدادن به ايراني ها هم نمايندگي دادن.

TARIMEHR
May 27th, 2013, 14:08
مشکل من whmcs نیست

سوالم اینه که اگه روی سروره ایران سی پنل رو درون whmcs اد کنم باعث بلاک شدن لایسنس میشه یا خیر

بهتره تجربه کنمش

RoobinaServer
May 27th, 2013, 14:16
مشکل من whmcs نیست

سوالم اینه که اگه روی سروره ایران سی پنل رو درون whmcs اد کنم باعث بلاک شدن لایسنس میشه یا خیر

بهتره تجربه کنمش

این همه سال میگفتند اگر با آیپی ایرانی وارد پنل بشی میبندند ما 24 ساعته با آیپی ایرانی اونم شاتل تهران تو پنل بودیم :ی

هیچ اتفاقی نیفتاد.

سیپنل نماید تک تک لاگ های سرور های تمام مشتریهاش را چک بکند که عزیز.

مشکلی پیش نمیاد یا حداقل برای ما که نیومد

یا حق

EXXXIR
May 27th, 2013, 14:25
مشکل من whmcs نیست

بهتره تجربه کنمش

منم تو خط اول حرفام توضيح دادم كه تعداد خيلي زيادي از مشتريامون سال هاي سال هست به همين ترتيب دارن هاست اتوماتيك به مشتريان تحويل ميدن كه سي پنل در whmcs متصله و در ايران هم نصب شده همانطوري كه گفتم ‍cPanel يك سري اطلاعات شما جمع آوري ميكنه ولي نه اينكه همه كارهايي كه رو پنل اانج ميشه براي اون ها هم ارسال ميشه API هم شامل اين موارد ميشه.

در كل مشكلي نيست و ميتونين استفاده كنيد.

ميتوين تو سايت سي پنل وضعيت حريم خصوصي بخونيد كه دقيقا چه اطلاعاتي دريافت ميكنند مثلا ip لاگين ها ثبت ميشه، تكنولوژي هاي سرورتون و موارد مرتبط.