PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد طراحی نرم افزار

marsmusic
May 25th, 2013, 12:58
سلام دوستان پیشنهاد میدیدن چه نوع نرم افزاری طراحی بشه که فروشش خوب باشه ؟

مثلا نرم افزار تحت ویندوز سایت موزیک یا همچین چیز هایی... هر کی ایده خوب داره خلاصه بگه :dشیرینیش هم محفوظه اگه بشه نرم افزار اولش رو میدیم بهشت

marsmusic
May 25th, 2013, 13:29
کسی نبود

sirpasha
May 25th, 2013, 13:38
دوست عزیز من یه نتیجه ای که گرفتم و نظر شخصی من هست ، هر برنامه ای می نویسی سعی کن بومی نباشه ! متاسفانه هنوز تو کشور ما خیلی چیزا جا نیقتاده !‌ البته بجز اساتید و دوستان محترم در این انجمن ! کاربر ایرانی متاسفانه هنوز به اون نقطه نرسیده :(

marsmusic
May 25th, 2013, 13:41
دوست عزیز من یه نتیجه ای که گرفتم و نظر شخصی من هست ، هر برنامه ای می نویسی سعی کن بومی نباشه ! متاسفانه هنوز تو کشور ما خیلی چیزا جا نیقتاده !‌ البته بجز اساتید و دوستان محترم در این انجمن ! کاربر ایرانی متاسفانه هنوز به اون نقطه نرسیده :(

شما ایده شو بده ما غیر بومی میسازیم:-b شیرینی هم محفوظ

why.darkness
May 25th, 2013, 13:49
دوست عزیز پروژه میخوای ... این پروژه ای که من دارم مینویسم هم بومی هست هم غیر بومی یعنی برای عموم کشور ها کاربرد داره ... حالا ابتدا از بومی شروع کردیم تا برم بالاتر ولی ... هر پروژه ای بخوای من خودم رو این پروژه تجربه کردم و به این نتیجه رسیدم هیچ کس و هیچ شخصی تا بهش پول ندی نمیاد حتی پروژتو نگاه کنه ببینه چیه :) برای هیمنه همه ته خور نرم افزار های خارجی هستیم :)

اول هدفتون رو مشخص کنید بعد تصمیم بگیرید.

sirpasha
May 25th, 2013, 14:04
شما ایده شو بده ما غیر بومی میسازیم:-b شیرینی هم محفوظ

ایده ی خاصی الان مد نظرم نیست بخوام سریعا بهتون بگم ولی در حال حاضر می تونم بگم ایده ی خودمو اگه بخوام پیاده کنم حتما Web-Based خواهد بود(شخصا)
اما چشم ! به محض اینکه بتونم کمک می کنم :ایکس

why.darkness
May 25th, 2013, 14:11
هر ایده ای داشته باشید سعی نکنید فقط روی Web Base یا فقط روی Desktop کار کنید پروژه زمانی قدرتمند از آب در میاد که هر دو حالت حتی سیستم های Mobiles رو پشتیبانی کنه درسته کمی سخت و وقت گیر است ولی ارزش داره.

why.darkness
May 25th, 2013, 14:18
البته لازم به ذکر هست با اومدن محیط MODERN UI مرورگر ها دیگه نمیتونن به رقابت با این محیط بپردازند... محیط HTML5 روی محیط دسکتاپ !!! خودش شگفت انگیزه... در آینده نه چندان دور به احتمال زیاد این محیط خیلی بیشتر از حالت کنونی توسعه پیدا میکنه همونطور که الان سیستم های تحت وب با تحت دستاپ موفق به یکدیگر وابسته هستند. به عنوان مثال APP با نام People رو در ویندو ۸ ببینید ! در محیط وب نیست ولی خیلی بهتر از محیط وب عمل میکند.

sirpasha
May 25th, 2013, 14:25
البته لازم به ذکر هست با اومدن محیط MODERN UI مرورگر ها دیگه نمیتونن به رقابت با این محیط بپردازند... محیط HTML5 روی محیط دسکتاپ !!! خودش شگفت انگیزه... در آینده نه چندان دور به احتمال زیاد این محیط خیلی بیشتر از حالت کنونی توسعه پیدا میکنه همونطور که الان سیستم های تحت وب با تحت دستاپ موفق به یکدیگر وابسته هستند. به عنوان مثال APP با نام People رو در ویندو ۸ ببینید ! در محیط وب نیست ولی خیلی بهتر از محیط وب عمل میکند.

موافقم :)

marsmusic
May 25th, 2013, 14:38
بله هر ایده ای باشه 100% برای نسخه اندرویدش هم کنارش خواهد بود

marsmusic
May 25th, 2013, 20:43
چیزی نبود دیگه؟

why.darkness
May 25th, 2013, 21:50
دوست عزیز کسی نمیاد ایدشو رو همینجوری تقدیم شما کنه :)

marsmusic
May 25th, 2013, 21:52
دوست عزیز کسی نمیاد ایدشو رو همینجوری تقدیم شما کنه :)

فکر نمیکنم دادن یک نسخه از اون ایده به طرف همینجوری حساب بشه

why.darkness
May 25th, 2013, 22:56
خب شما نمیگید چه هدفی دارید ! شما مشخص کن میخوای در چه زمینه ای پروژه ای کار کنی من برات ایده بدم برو روش کار کن ! :)

marsmusic
May 25th, 2013, 22:57
خب شما نمیگید چه هدفی دارید ! شما مشخص کن میخوای در چه زمینه ای پروژه ای کار کنی من برات ایده بدم برو روش کار کن ! :)

نرم افزار کاربردی مثل Iromusic

why.darkness
May 25th, 2013, 22:58
این نرم افزاری که گفتین چی هست چه کار میکنه ؟

marsmusic
May 25th, 2013, 23:00
این نرم افزاری که گفتین چی هست چه کار میکنه ؟

لینک دانلودش اینه
Iromusic_Full (http://s4.picofile.com/file/7765002789/Iromusic_Full.exe.html)

why.darkness
May 25th, 2013, 23:06
خب برای همچین نرم افزاری وقت گذاشتن یعنی وقت تلف کردن ! میوزیک و فیلمو اینجور چیزارو از ذهنتون بکشید بیرون باید دنبال یه پروژه مهندسی تر باشید مثلا یه چیزی مثل نرم افزار هایی که به درد مثلاااا به همین انجمن ها بخوره...دنبال نرم افزار هایی برید که مخاطبشون خاص باشه.

نرم افزارهای / مدیریت / مالی / تفریحی / اجتماعی / جستجو و...