PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با سلام و احترام

مینا کازرانی
May 25th, 2013, 12:00
ضمن تشکر از سایت خوبتون برای بنده مدتی مشکل بلوک شدن یاهومیل پیش اومده، واقعا خسته شدم و آی دی بنده بعد از مدتی بلوک میشود و من باید مدام آی دی بسازم. در صورت که جواب سوالات سکرتی مربوط به اکانتم را هم می دانم ولی باز نمی توانم داخل میلم شوم.
نمی دانم چطور بلوک شده ام.
اگر لطف کنید راه حلی را به من نشان دهید ممنون می شوم. لطفا جواب را به آدرس ایمیلم بفرستید.
با تشکر
کازرانی

NikMizban.Com
May 25th, 2013, 12:09
علت بلوک شدن خیلی چیز های می تونه باشه مثلآ شما خودتون چند بار رمز رو درست نمی زنید یا شخصی آیدی شما رو داره و اقدام می کنه به زدن چندین بار رمز و باعث لاک شدن می شه !

بعضی اوقات استفاده از قند شکن ها باعث این مشکل می شه .

و مواردی دیگه !

موفق باشید

hassan5099
May 25th, 2013, 12:35
ضمن تشکر از سایت خوبتون برای بنده مدتی مشکل بلوک شدن یاهومیل پیش اومده، واقعا خسته شدم و آی دی بنده بعد از مدتی بلوک میشود و من باید مدام آی دی بسازم. در صورت که جواب سوالات سکرتی مربوط به اکانتم را هم می دانم ولی باز نمی توانم داخل میلم شوم.
اگر لطف کنید راه حلی را به من نشان دهید ممنون می شوم. لطفا جواب را به آدرس ایمیلم بفرستید.
با تشکر
کازرانی

سلام اروری که میده اینجا میزارید
شاید یکی به یوزر وپسورد شما دسترسی داره وسوال امنیتی را هم عوض می کنه

sirpasha
May 25th, 2013, 12:44
با تشکر
کازرانی

ممکن هست که آیدیتونو دی اکتیو می کنن ! ممکنه که روی سیستمتون Keylogger وجود داشته باشه و یه نفر دسترسی کامل پیدا کنه ! اینجوری امنیت پرداخت های اینترنتیتونم به صفر می رسه ! ابتدا از ویروس اسکن و یا حتی نصب مجدد ویندوز و فرمت کردن هارد شروع کنید...