PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموشی رمز مدیریت فایل

mossidanger
May 25th, 2013, 00:01
سلام توی نیوک یه قسمت هست که مدیریت فایل های توی هاست هست من رمز گذاشتم روش حالا یادم رفته باید چیکار کنم؟

nginxweb
May 25th, 2013, 00:20
خدمت شما:
PHP-Nuke (http://www.phpnuke.org/modules.php?name=PHP-Nuke_HOWTO&page=administrator-password-lost.html)

mossidanger
May 25th, 2013, 00:28
این انگلیسیه . بعدش من رمز مدیریت را نمیگم که وارد میشیما اون مدیریت فایل را میگم که فایل های هاست را مدیریت میکنیم

eh3@n
May 25th, 2013, 11:01
از مسیر زیر تغییر بدین

مدیریت نیوک > تنظیمات سایت > عمومی > کلمه عبور مدیریت فایل

mossidanger
May 25th, 2013, 13:01
ممنون از کمکتون فقط یه مشکل من یکم تغییرات توی فایل هام دادم از داخل مدیریت فایل حالا یه ارور هم توی بالای مدیریتم میاد و 5 بار هم تکرار شده در بالای سایتم باید چیکار کنم؟

اینم ارور:

Warning: ini_get() has been disabled for security reasons in /home/wwwlooxm/public_html/admin/modules/fileman.php on line 69

eh3@n
May 25th, 2013, 15:49
ممنون از کمکتون فقط یه مشکل من یکم تغییرات توی فایل هام دادم از داخل مدیریت فایل حالا یه ارور هم توی بالای مدیریتم میاد و 5 بار هم تکرار شده در بالای سایتم باید چیکار کنم؟

اینم ارور:

Warning: ini_get() has been disabled for security reasons in /home/wwwlooxm/public_html/admin/modules/fileman.php on line 69

با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید بک آپ دیروز رو براتون اجرا کنن