PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدید به پرداخت

bepad
May 24th, 2013, 01:01
سلام

دوستان حدود چند روزه متاسفانه پرداخت های بانک ملت اصلا انی تصویه نمیشود و همه 24 ساعت تاخییر دارد چه ستل دستی بشه چه نشه شما هم همین مشکل دارید؟

ممنون

shivahost
May 24th, 2013, 01:04
به پرداخت آمده روی طرح شاپرک و تسویه حسابش آنی نیست و تا 4 ساعت طول می کشه. از روزی هم که اینطور شده ما هیچ مشکل ستل نداشتیم و خیلی خوب طبق برنامه شاپرک دارن واریز می کنند.

Ramin
May 24th, 2013, 01:07
سلام

دوستان حدود چند روزه متاسفانه پرداخت های بانک ملت اصلا انی تصویه نمیشود و همه 24 ساعت تاخییر دارد چه ستل دستی بشه چه نشه شما هم همین مشکل دارید؟

ممنون

برای همه پذیرندگان اس ام اس نیز ارسال شده است .

استفاده از شاپرک به نفع پذیرگان است و مشکلات قبلی بسیار کمتر شده است !

http://www.behpardakht.com/Images/events/shaparak_big.jpg

novahost
May 24th, 2013, 01:07
اتفاقا من میخواستم شنبه پیگیری کنم. فکر کردم مشکل از سرورمه

bepad
May 24th, 2013, 01:09
بسیار عالی خب خدارشکر والا ما از این مشکلات زیاد اومدیم درگاه ملت بستیم درگاهای دیگر فعال کردیم خب خدارشکر اگر اینطور باشد
شماره ما تغییر کرده برای همین نیومده

دستتون دردنکنه

PardakhtNet
May 24th, 2013, 10:39
http://www.webhostingtalk.ir/f41/80087/

aliarkhodi
May 24th, 2013, 10:47
سلام دوستان بالاخره این قضیه چی شد آنی هست یا نه
من دو تا درگاه دارم با اینکه برام اس ام اس اومده که با شاپرک واریز میشه ولی مال من هر دو تاش آنی واریز میشه هنوز ؟
پشیمون شدن ؟

asrhosting
May 24th, 2013, 10:51
دوستان آنی بودنش رو ول کنید .
ما چون زیاد از درگاه ملتمون استفاده نمی کنیم پی به مشکلاتش نبریم ولی خب زیاد صحبت شده در مورد مشکلات به پرداخت !
الان چند سوال از اساتیدی که با ملت کار می کنن .

1. الان واریز هر تراکنش چه سیکلی شده ؟
2. مشکلات به پرداخت حل شده ؟ یعنی نمی خواد هی بریم ساتل بزنیم ! آیا این جمعه بیاد آیا نیاد ؟

majidisaloo1
May 24th, 2013, 10:55
سلام دوستان بالاخره این قضیه چی شد آنی هست یا نه
من دو تا درگاه دارم با اینکه برام اس ام اس اومده که با شاپرک واریز میشه ولی مال من هر دو تاش آنی واریز میشه هنوز ؟
پشیمون شدن ؟

برای شما هم به زودی میشه
هنوز همه ترمینال ها متصل نشدند و کم کم دارند متصل میشوند