PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Redstation

alimo203
May 23rd, 2013, 23:49
سلام
ميخواستم نظرتون را درباره رد استيشن بدونم
Redstation
منون

alimo203
May 24th, 2013, 00:02
دمتون گرم.........(:|

Azarin Web
May 24th, 2013, 00:04
ما داریم استفاده میکنیم، بسیار عالی هست، بعضیا میگن پینگ بالایی داره ولی اینطور نیست، پشتیبانی خوبی دارن، خیلی گیر نیستن، بهترین سخت افزار هارو دارن...

در کل ما که راضی هستیم، نظر دوستان دیگر هم ببینید

موفق باشید

bepad
May 24th, 2013, 00:04
سلام

به نظر بنده یکی از بهترین دیتاسنتر ها است جز داشتن مشکل ایمیل

alimo203
May 24th, 2013, 00:07
ما داریم استفاده میکنیم، بسیار عالی هست، بعضیا میگن پینگ بالایی داره ولی اینطور نیست، پشتیبانی خوبی دارن، خیلی گیر نیستن، بهترین سخت افزار هارو دارن...

در کل ما که راضی هستیم، نظر دوستان دیگر هم ببینید

موفق باشید

سلام

به نظر بنده یکی از بهترین دیتاسنتر ها است جز داشتن مشکل ایمیل
خوب پينگ پايين كه خيلي بده
مشكل ايميل؟؟؟؟

bepad
May 24th, 2013, 00:32
پینگش به نظر بنده خوبه
بله ایمیلش مشکل داره یک جورای شما نمیتونید از ایمیلش عادی استفاده کنید ریپلی باید داشته باشید

ADMlN
May 24th, 2013, 00:44
کیفیت سرویس عالی هست
مشکل پینگ هم ما مشاهده نکردیم
درمورد ایمیل هم مشکل به راحتی قابل حل می باشد

آلماهاست هم نماینده رسمی اونها در ایران هست

novahost
May 24th, 2013, 00:44
تایید میشه
کیفیت مناسبی داره

Azarin Web
May 24th, 2013, 01:02
دوست عزیز پینگ پایین بده؟!

downloaddl
May 24th, 2013, 01:13
عالیه

ADMlN
May 24th, 2013, 01:16
منظور ایشون بالا بوده
اشتباه تایپی بود :d

Mihan-VPS
May 24th, 2013, 01:26
دیتاسنتر خیلی خوب و با کیفیتی هست و پینگ خوبی هم به ایران داره

madvps
May 24th, 2013, 01:46
کیفیت عالی
قیمت بسیار عالی
پینگ زیر 200 به ایران (که تو این وضعیت اینترنت میشه گفت معجزست)
تنها مشکل ایمیل هست که خود دیتاسنتر راه حل رو ارایه کرده

به نظرم با این کیفیت و قیمت میشه گفت جزو بهترین دیتاسنتر هایی هستش که تا حالا کار کردم

ourweb
May 24th, 2013, 01:53
سلام 3 ماه سرور داریم و الان حدود 9 سرور فعال در این دیتاسنتر داریم که خیلی راضی هستیم .

Reza.exe
May 24th, 2013, 11:07
نتورک ضعیف !
پشتیبانی افتضاح هر تیکت برای هر کاری بدید حتی ساده ترین کار ها این جواب می شنوید 50₤ + vat !
هارد های داغون !

ADMlN
May 24th, 2013, 14:06
نظر شخصی شما هم محترم هست

alimo203
May 24th, 2013, 23:23
در كل مثل اينكه به نظر مياد خوبه

hassan5099
May 25th, 2013, 02:09
در كل مثل اينكه به نظر مياد خوبه
من 6 ماه پیش یه سرور ازشون داشتم
هم از نظر قیمت هم از نظر قیفیت هم از نظر پشتیبانی خوبن
دوباره می خوام یکی دیگه بگیرم

m-mehdipoor
May 25th, 2013, 02:39
به جز قوانین مالی ( که جای بحث کم نداره و باید به دقت بدونید و خرید کنید ) دیتاسنتر خوبی است

Domain
May 25th, 2013, 02:49
مشکل عمده حساسیت بیش از حد روی ایمیل هست.

alimo203
May 25th, 2013, 09:22
به جز قوانین مالی ( که جای بحث کم نداره و باید به دقت بدونید و خرید کنید ) دیتاسنتر خوبی است

منظورتون از قوانین مالی چیه؟

aghayegol
May 25th, 2013, 10:47
بعد از کار کردن با 7-8 تا دیتاسنتر و داشتن بیش از 17 سرور اختصاصی ، رد استیشن یکی از افتضاح ترین دیتاسنتر هایی بود که باشون کار کردم

پشتیبانی ضعیف و افتضاح = این هیچی
هارد واقعا به درد نخور و داغون = اینم هیچی
رید سخت افزاری در حد جلبک و منفی

سروری داشتم روش 12 تا vps بالا بود پشت سر هم هنگ می کرد سرور های مردم رو ریست میدادم 30 دقیقه بعد میومد بالا سرور کل که ریست میدادم باید به دیتاسنتر میگفتم تا ریست سخت افزاری بده و 24 ساعت دان می شد

از همه جالب تر سرور اختصاصی در روز 500 ایمیل میده (:| شما وانت پیکان بری بخری ایمیل دهی بیشتری داره

البته یه مزیت باحال هم داره
سرور اختصاصی 32 گیگ رم میده 39 پوند :)) اونم با آی پی رایگان بعد 6 ماه هم بهت تخفیف میده (عقل میگه جایی که اینجوری آفر تخفیف دار میده کیفیت مناسبی نداره) بنابراین این دیتاسنتر میتونه برای فروش های 5000 تومانی تابستون مفید باشه

تجربیات من از 3 سرور این دیتاسنتر این بود ان شا الله مفید باشه شما کمی در همین انجمن جستجو کنید بیش از 5 تاپیک پر از مشکلات این دیتاسنتر رو پیدا خواهید کرد

در آخر : رد استیشن = دیتاشک ای دیگر

alimo203
May 25th, 2013, 10:52
بعد از کار کردن با 7-8 تا دیتاسنتر و داشتن بیش از 17 سرور اختصاصی ، رد استیشن یکی از افتضاح ترین دیتاسنتر هایی بود که باشون کار کردم

پشتیبانی ضعیف و افتضاح = این هیچی
هارد واقعا به درد نخور و داغون = اینم هیچی
رید سخت افزاری در حد جلبک و منفی

سروری داشتم روش 12 تا vps بالا بود پشت سر هم هنگ می کرد سرور های مردم رو ریست میدادم 30 دقیقه بعد میومد بالا سرور کل که ریست میدادم باید به دیتاسنتر میگفتم تا ریست سخت افزاری بده و 24 ساعت دان می شد

از همه جالب تر سرور اختصاصی در روز 500 ایمیل میده (:| شما وانت پیکان بری بخری ایمیل دهی بیشتری داره

سرور اختصاصی 32 گیگ رم میده 39 پوند :)) اونم با آی پی رایگان بعد 6 ماه هم بهت تخفیف میده (عقل میگه جایی که اینجوری آفر تخفیف دار میده کیفیت مناسبی نداره) بنابراین این دیتاسنتر میتونه برای فروش های 5000 تومانی تابستون مفید باشه

تجربیات من از 3 سرور این دیتاسنتر این بود ان شا الله مفید باشه شما کمی در همین انجمن جستجو کنید بیش از 5 تاپیک پر از مشکلات این دیتاسنتر رو پیدا خواهید کرد

در آخر : رد استیشن = دیتاشک ای دیگر

ممنون از راهنماییتون.
شما چه دیتا سنتری را معرفی میکنید؟ (سایتش؟)

aghayegol
May 25th, 2013, 10:59
ممنون از راهنماییتون.
شما چه دیتا سنتری را معرفی میکنید؟ (سایتش؟)

برای هر نوع کاری ovh فرانسه ، هتزنر آلمان (بهترین هست) ، لیزوب هلند ، اس وید سوئیس ، یه دیتاستر جدید هم در کانادا اومده کیفیت خوبی داره و به ایرانی ها هم سرویس میده
اینا معروفند و عالی و مشتری خودش اینا رو درخواست می کنه

alimo203
May 25th, 2013, 11:01
برای هر نوع کاری ovh فرانسه ، هتزنر آلمان (بهترین هست) ، لیزوب هلند ، اس وید سوئیس ، یه دیتاستر جدید هم در کانادا اومده کیفیت خوبی داره و به ایرانی ها هم سرویس میده
ولی مشتری سرورهای آمریکا و انگلیس می خواد.
چی پیشنهاد میکنید؟

Reza.exe
May 25th, 2013, 11:41
ولی مشتری سرورهای آمریکا و انگلیس می خواد.
چی پیشنهاد میکنید؟
uk2

alimo203
May 25th, 2013, 11:43

uk2
ممنون میشم آدرس سایتش را هم بهمون بدید

Bullet-Vps.us
May 25th, 2013, 11:46

ovh رو قبول دارم تعداد زیادی وی پی اس داشتیم روش اما هنوز سرعتش هنوز فوق العاده بود . هتزنر هم خوب هست اما واقعا هتزنر از رداستیشن میگین بهتره ؟
والا ما که خاطره خوبی از هتزنر نداریم .

خدمت دوست عزیز استارتر باید بگم که بین xlhost و ovh و هتزنر و رداستیشن که تجربه کار باهاشون رو داشتم . بهترینشون رداستیشن بوده از همه نظر و بعد از رداستیشن ovh سر تر هست .

البته بقیشون هم دیتاسنتر بدی نیستن اونش بستگی به شما داره هم میتونه خوب باشه هم بد . اما خودِ من از پرت 1 گیگ هتزنر به هیچ وجه رازی نبودم .

و باز هم میگم هرکی نظر شخصی خودش رو داره .

Bullet-Vps.us
May 25th, 2013, 11:49
ممنون میشم آدرس سایتش را هم بهمون بدید

http://www.hetzner.de
Web Hosting Services Provider | UK2 (http://www.uk2.net)
http://www.ovh.com/us/index.xml
http://www.leaseweb.com/en

Bullet-Vps.us
May 25th, 2013, 12:02

32 گیگ رداستیشن میده 39 پوند میتونید برای من بیارین ؟ :d یه نگاهی بکن بعد بگو £99.99 per month . والا تابستونی ها تا بوده و بوده میامدن هتزنر که مفت میده 59 یورو میخریدن . حالا حتما خیلی پولدار شدن .

حتما یه نگاهی دوباره به قیمت ها بندازین .

shingo
May 25th, 2013, 12:27
سرور اختصاصی 32 گیگ رم میده 39 پوند
(عقل میگه جایی که اینجوری آفر تخفیف دار میده کیفیت مناسبی نداره) بنابراین این دیتاسنتر میتونه برای فروش های 5000 تومانی تابستون مفید باشه

سرور 32 گیگ رم 100 پوند 585 هزار تومان هزینه داره عزیز

در نهایت دیتاسنتری که حدود 100 -200 مشتری سرور اختصاصی فقط از ایران داره با پست چند تا یوزر نوب زیر سوال نمیره

موفق باشید :53:

alimo203
May 25th, 2013, 12:30
در نهایت دیتاسنتری که حدود 100 -200 مشتری سرور اختصاصی فقط از ایران داره با پست چند تا یوزر نوب زیر سوال نمیره

منم موافقم

Reza.exe
May 25th, 2013, 12:47
دوست عزیز
اگر قصد خرید دارید بهتره از کسایی بپرسید که خودشون سرور اختصاصی یا مجازی از این دیتاسنتر نمی فروشند !
هیچ ماست فروشی نمی گه ماست من ترش هست !
این جا هم متاسفانه یه عده ریختن که فرهنگ صحبت را ندارند ! ( منظورم به شخص خاصی نیست ! )
امیدوارم فرهنگ احترام به نظر یکدیگر و قطع دید تعصبی را یاد بگیریم
به نظرم تا یه چیزی خوبه ازش استفاده کن ، دیدی به درد نمی خوره دنبال یه چیز دیگه باش
تجارت حرفه ای این هست
نه این که دنبال برند ها باشی
در ضمن رداستیشن بیشتر فروشش تو ترکیه و ایران هست
به هر حال هر کسی نظری داره و نظر هر شخص قابل احترام هست :53:
اینجا هر کسی تجربیات خودش را بیان کرده ، ممکن هست من اشتباه کنم ، ممکن هست دوستان دیگه اشتباه کنند
خود خریدار هست که باید بالا پایین کنه ببینه کدوم درسته
موفق باشید

alimo203
May 25th, 2013, 12:53
دوست عزیز
اگر قصد خرید دارید بهتره از کسایی بپرسید که خودشون سرور اختصاصی یا مجازی از این دیتاسنتر نمی فروشند !
هیچ ماست فروشی نمی گه ماست من ترش هست !
این جا هم متاسفانه یه عده ریختن که فرهنگ صحبت را ندارند ! ( منظورم به شخص خاصی نیست ! )
امیدوارم فرهنگ احترام به نظر یکدیگر و قطع دید تعصبی را یاد بگیریم
به نظرم تا یه چیزی خوبه ازش استفاده کن ، دیدی به درد نمی خوره دنبال یه چیز دیگه باش
تجارت حرفه ای این هست
نه این که دنبال برند ها باشی
در ضمن رداستیشن بیشتر فروشش تو ترکیه و ایران هست
به هر حال هر کسی نظری داره و نظر هر شخص قابل احترام هست :53:
اینجا هر کسی تجربیات خودش را بیان کرده ، ممکن هست من اشتباه کنم ، ممکن هست دوستان دیگه اشتباه کنند
خود خریدار هست که باید بالا پایین کنه ببینه کدوم درسته
موفق باشید

خوب به نظر منم خوبه
نظر خود شما در مورد رد استیشن چیه

Azarin Web
May 25th, 2013, 13:05
خوب به نظر منم خوبه
نظر خود شما در مورد رد استیشن چیه

دوست عزیز Reza.exe نظرشون رو یک بار گفتن.
اگه از من بپرسن بهترین دیتاسنتر هایی که ازشون سرور داشتی و کار کردی کدوما بودن، میگم که leaseweb و redstation ، چون واقعا عالی بودن و هستن. البته پلن هایی دارن اینا که از این پلن ها باید استفاده کنید. مثل leaseweb که باید 100TB Servers سفارش بدید تا ببینید چه خبره!!

موفق باشید

Domain
May 25th, 2013, 15:07
حوب می‌تونین هزینه کنین از leaseweb بگیرین

hassan5099
May 25th, 2013, 15:18
پهنای باند leasweb زود تمام میشه
ولی از نظر کیفیت حرف نداره

aghayegol
May 25th, 2013, 17:59
چند تا دوست دیگه هم به بی کیفیت بودن این دیتاسنتر اشاره کردند پس دیگه جای نکته ای نمیمونه هر کی از اینجا سرور 39 پوندی دره پیت داره مسلما میگه بهترین دیتاسنتر دنیاست

اگر از آمریکا میخوای ovh شعبه آمریکا بگیر اطلاعات بیشتر خواستید بگید

≡ ALEX ≡
May 25th, 2013, 18:20
افرادی که ادعا می کنند هارد های رد استیشن داغون هست، دلیلش اینه که هزینه نکردند Raid Controller مناسب را خریداری کنند و نتیجه اش رو هم دیدند...

افرادی هم که بی دلیل در جبهه مخالف صحبت می کنند بیشترش روی خصومت شخصی است و صحبت های ایشان کاملا بی پایه و اساس است...

و در نهایت افرادی نیز وجود دارند که به دلیل عدم مطالعه شرایط و ضوابط و بی توجهی به سیاست های کاری دیتاسنتر دچار مشکل شده اند و از راه درست نیز در صدد رفع آن بر نیامده اند...

alimo203
May 26th, 2013, 11:41
ببخشيد دوستام من متوجه مشكل ايميل نشدم.
چي هست اين مشكل

alimo203
May 26th, 2013, 11:42
افرادی که ادعا می کنند هارد های رد استیشن داغون هست، دلیلش اینه که هزینه نکردند Raid Controller مناسب را خریداری کنند و نتیجه اش رو هم دیدند...

افرادی هم که بی دلیل در جبهه مخالف صحبت می کنند بیشترش روی خصومت شخصی است و صحبت های ایشان کاملا بی پایه و اساس است...

و در نهایت افرادی نیز وجود دارند که به دلیل عدم مطالعه شرایط و ضوابط و بی توجهی به سیاست های کاری دیتاسنتر دچار مشکل شده اند و از راه درست نیز در صدد رفع آن بر نیامده اند...

HDD = 100 GB 7200rpm
اين هارد چطوره به نظرت

≡ ALEX ≡
May 26th, 2013, 12:05
HDD = 100 GB 7200rpm
اين هارد چطوره به نظرت

جدای از اینکه هارد 100GB نداریم، شما می بایست بسته به نیاز خود مابین هارد های SATA و SAS و SSD از نظر حجم و سرعت مورد نیاز انتخاب کنید، اینکه سرعت گردش دیسک (چند rpm) و نیز نرخ مبادله داده (چند Gb/s) چقدر باشد و کیفیت دیسک و ... .

ولی بحث من روی RAID Controller Card بود... مثلا برای برخی نیاز ها روی سرور Dell اصلا نباید کنترلر H200 استفاده شود و الزاما برای گرفتن بهترین نتیجه و عملکرد صحیح نیاز به کارت های H700+ می باشد. که چون هزینه دارد نسبت به رایگان بودن H200 مشتریان نا آگاه دیتاسنتر و حتی آن هایی که بهشان هشدار داده شده، از خرید H700+ صرف نظر می کنند.

موفق باشید

≡ ALEX ≡
May 26th, 2013, 12:08
ببخشيد دوستام من متوجه مشكل ايميل نشدم.
چي هست اين مشكل

شرایط و ضوابط دیتاسنتر را که ملاحظه بفرمایید متوجه می شوید که تمامی سرور های دیتاسنتر برای ارسال ایمیل می بایست از Relay Server خود دیتاسنتر استفاده کنند و از آن طریق محدودیت هایی برای ارسال روزانه در نظر گرفته شده و اگر SPAM بدهید دچار مشکل خواهید شد و ارسال ایمیل را کلا برای شما قطع کرده و می بایست جریمه را بپردازید.

ولی خود دیتاسنتر راهکار دیگر را نیز ارایه کرده که برخی دوستان آن را نادیده گرفته اند!! :) شما می توانید یک سرور مجازی یا اختصاصی در خارج از دیتاسنتر تهیه کرده و Relay Server شخصی خود را راه اندازی کنید و بدون محدودیت و نگرانی از آن استفاده کنید. همچنین می توانید از سرویس دهنگان SMTP Relay موجود در اینترنت استفاده کنید.

موفق باشید

ParsNetwork
June 1st, 2013, 00:30
از لحاظ کیفیت خوب هستند خریداشون هم که از Dell هست معمولا با هزینه هایی که از Special Offer در میارن برای پیش خرید سرور به کمپانی Dell میدن !!
پینگ خوبی به ایران میدن - کیفیت پورتش به نسبت نامحدود بودنش خوبه - به دلیل اینکه هزینش با پوند حساب میشه واسطه ها خیلی می تونن مانور بدن
از سخت افزار خوبی هم استفاده می کنند ولی خوب Dell جای سوپرمایکرو رو نمی تونه بگیره

mri_6889
October 12th, 2013, 21:53
سلام دوستان. این دیتا سنتر اهل کجا است؟! دوّم اینکه روابطش با ایرانی‌ها چگونه است؟

≡ ALEX ≡
October 12th, 2013, 23:01
سلام دوستان. این دیتا سنتر اهل کجا است؟! دوّم اینکه روابطش با ایرانی‌ها چگونه است؟

سلام،

RedStation یک دیتاسنتر در کشور انگلستان می باشد و در شهر های London و Hampshire فعالیت می کند.

سوالات دیگر خود را در پیغام خصوصی بپرسید تا پاسخگو باشم...

موفق باشید

Ramin
October 12th, 2013, 23:17
بنده شخصا تا کنون سعادت استفاده از ار سرور های اختصاصی این Dc را نداشته ام. اما ظاهرا کندی سرعت هارد در خیلی از موارد را دوستان دارند و موضوعی است که وجود دارد !
برخی دیگر از دوستان هم در تاپیک به همین موضوع اشاره کرده اند.

mohammad73
October 12th, 2013, 23:19
یکی از بد ترین دیتاسنترهایی بود که تجربه کردم

SV24.CO
October 12th, 2013, 23:33
یکی از بد ترین دیتاسنترهایی بود که تجربه کردم

انصاف داشته باشید!
با تمام مشکلاتی که دارد مزیت هایی نیز دارد . در کل ما تجربه خوبی با این دیتاسنتر داشتیم.

mohammad73
October 12th, 2013, 23:45
از ایمیل فرستادنش هیچی نمیگم همه خبر دارند
از رید و نوع هاردش میگم که پدر مارو در آوردن

SV24.CO
October 12th, 2013, 23:53
از ایمیل فرستادنش هیچی نمیگم همه خبر دارند
از رید و نوع هاردش میگم که پدر مارو در آوردن

محدود کردن ایمیل توسط دیتاسنتر برای برخی افراد مشکل ایجاد میکند و این مشکل قابل حل میباشد . شما میتوانید برای خودتان یک Relay اختصاصی راه اندازی کنید و به صورت نا محدود ایمیل ارسال کنید .
در رابطه با رید هم برای مجازی سازی باید رید مناسب را انتخاب نمایید . در این رابطه در انجمن به تفصیل بحث شده است .

teraserver
October 12th, 2013, 23:58
تا زمانیکه سرور سالم هست همه چی خوب هست اما امان از روزی که مورد پیدا کنید درست پشتیبانی نمی کنند شما می مانید و یه سرور و ...

nightman
October 13th, 2013, 00:00
اکثر افرادی که اینجا سنگ Redstation رو به سینه میزنن به دلیل اینه که خودشون از این دیتاسنتر سرور میفروشن یا بهتر بگم فقط از این دیتاسنتر سرور میفروشن
من از این دیتاسنتر سرور داشتم میتونم بگم از اشغال ترین سرور هایی بود که داشتم و دیگه امکان نداره برم سمتش
به شدت به ابیوز حساس هستن و حتی بدون اخطار ای پی رو ساسپند میکنن
توصیه میکنم تازه کار ها گول افراد سود جوی این انجمن رو نخورن و حتی به رد استیشن نزدیک هم نشن

nightman
October 13th, 2013, 00:04
تا زمانیکه سرور سالم هست همه چی خوب هست اما امان از روزی که مورد پیدا کنید درست پشتیبانی نمی کنند شما می مانید و یه سرور و ...

دقیقا همین مشکل برای ما پیش اومد
هم هارد مشکل پیدا کرد هم کل رنج ای پی ای که از این دیتاسنتر داشتیم توسط گوگل بلاک شده بود ولی هیچ کس پاسخگو نبود آلماهاست هم پاسخ گو نبود رفتیم از آلماهاست شکایت کردیم طرف گفت خیلی طول میکشه به نتیجه برسه فعلا که در دست بررسی هست

SV24.CO
October 13th, 2013, 00:14

بنده در این مورد اظهار نظر بی مورد نمیکنم چون در طول 1 سالی که به سمت این دیتاسنتر رفته ایم مشکل سخت افزاری به هیچ عنوان نداشتیم اما مشکل شبکه بسیار پیش آمد که پاسخ منطقی ای توسط پشتیبانان دریافت نکردیم متاسفانه .

≡ ALEX ≡
October 13th, 2013, 00:15
باز یک مشت آماتور بی سواد و بی ادب شروع کردن به تخریب...

1. سواد داشته باشید یا به مشاوره ها احترام بگذارید تا سخت افزار با کانفیگ مناسب تهیه کنید!! وقتی بلد نیستید چه چیزی بخرید، ضررش رو هم می بینید...

2. شمایی که قوانین و مقررات رو مشکل می دونی! راه حل اش رو یاد بگیر، ضمنا کار های خلاف هم انجام نده، دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت...

3. شمایی که ادعا می کنید شرکت های همکار این دیتاسنتر، سنگ خودشون رو به سینه می زنند، مطمئن باشید هیچ یک از این شرکت ها مرض ندارند کلی سرمایه و هزینه شون رو روی این دیتاسنتر بگذارند! مطمئنا انتخاب هایی که برای شما دوست عزیز وجود دارد، برای ایشان نیز وجود دارد... :) البته اگر شما تخصصی داشتید، دلایل قاطع و روشن این امر را می دیدید...

من سعی می کنم جواب این جور پست ها رو ندم، ولی نمیشه! همینطوری هر روز انواع و اقسام کل کل های بی مورد و حرف های بی پایه و اساس از افراد غیر موجه وارد این انجمن میشه...

SV24.CO
October 13th, 2013, 00:18
اکثر افرادی که اینجا سنگ Redstation رو به سینه میزنن به دلیل اینه که خودشون از این دیتاسنتر سرور میفروشن یا بهتر بگم فقط از این دیتاسنتر سرور میفروشن
من از این دیتاسنتر سرور داشتم میتونم بگم از اشغال ترین سرور هایی بود که داشتم و دیگه امکان نداره برم سمتش
توصیه میکنم تازه کار ها گول افراد سود جوی این انجمن رو نخورن و حتی به رد استیشن نزدیک هم نشن

دوست عزیز بنده قبل از این دیتاسنتر با حداقل 5 یا 6 دیتاسنتر دیگر فعالیت داشتم و زمانی که ابیوز به حدی مشخص میرسید سرور به کل terminate میشد و حتی با پرداخت جریمه هم امکان بازگشت سرور بسیار ضعیف بود .
بنده با نمایندگان دیتاسنتر کاری ندارم بحث در مورد خود دیتاسنتر هست . لطفا منطقی صحبت کنید تا کسانی که روزی این تاپیک را مطالعه میکنند با مزایا و معایب این دیتاسنتر آشنا شوند .

mohammad73
October 13th, 2013, 00:27
با طلا باید نوشت

توصیه میکنم تازه کار ها گول افراد سود جوی این انجمن رو نخورن و حتی به رد استیشن نزدیک هم نش

AlmaHost
October 13th, 2013, 00:29
سلام
خوشحالیم که پاسخ گویه شما باشیم البته با ارائه مدارک مستند چون نشر اکاذیب در فضای مجازی جرم محسوب میشود و این مورد را میتوانید از همان جایی که اقدام به شکایت کرده اید جویا شوید.
بلاک شدن ای پی توسط گوگل جرم سنگینی است و آن هم حتما مقصر ما و دیتا سنتر هستیم !!!!!! کاربر و یا همکار و یا هر شخص محترمی که هستید لطفا قبل از پست دادن با عجله کمی فکر کنید و بعد اقدام کنید.
آخر استفاده نا صحیح از ای پی و اسپم شدن آن به عهده چه کسی است؟؟؟؟ دقیقا مصرف کننده و لاغیر.
حال میرسیم به مورد هارد با اینکه همکار گرامی توضیح دادند SV24.CO (http://www.webhostingtalk.ir/member/66466/) و اشاره فرمودند چندین پست برای آموزش صحیح استفاده از رید داده شده در گذشته توسط خود ما و دیگران ، یک مقدار زحمت بدهید و جستجو کنید تا با انتخاب نا مناسب سخت افزار توسط خود ، دیگران را متهم نکنید .
در رابطه یا آشغال بودن این سرور ها که فرمودید باید از شما پرسش کنیم : چرا به شعور جمعی فروشندگان همکارام و در پایان مصرف کننده های نهایی (یوزرها) توهین میکنین ؟
باز کمی جستجو کنید ببینید کدام لوکیشن بیشترین فروش سرور مجازی در شش ماه گذشته در انجمن را داشته و کدام دیتا سنتر بوده در کنار لوکیشن های دیگر. البته هیچ کدام حتی مربوط به فروش سرور توسط ما نبوده و مربوط به همکاران ما که چه مستقیم و چه غیر مستقیم از این دیتا سنتر خرید کرده اند.
عادت شده برای بعضی ها دستشان به ............پ.
به نظر بنده شما ابتدا بفرما کجا خوب است و مورد تایید شخص شما سپس به نقد دیگران بپرداز.....
بابت فروش از یک دیتا سنتر یا نماینده یا شریک تجاری مطالب فراوان است اما خوب حق میدهم شما با این عجله و مشغله تا به حال زمانی نداشته اید که معانی ان را فرا بگیرید اما در یک جمله سعی میکنم شما را یاری کنم:
همیشه سعی کنید بر روی یک شاخه حرکت کنید و آن هم درست نه اینکه از این شاخه به آن شاخه .....
کاملا مشخص است همچنان به دنبال مکان مناسب هستید ولی نیافته اید پس پیشنهاد میکنم در خود بنگرید شاید مشکل از جای دیگری است که هنوز نتوانسته اید جای مناسبی بیابید.
در آخر اگر مستند دارید ارائه دهید ما کاملا آمادگی داریم پاسخ گو باشیم تا کاربران قضاوت کنند در غیر این صورت این مسیر سمت کردستان هم نیست بهتر است کلا برگردید.
من الله توفیق

SV24.CO
October 13th, 2013, 01:03
تنها مشکل این دیتاسنتر به عقیده بنده مشکلات فصلی شبکه دیتاسنتر هست که هر چند ماه یک بار ایجاد میشود و بدبختانه اصلا زیر بار مشکل نمیروند ، اخیرا هم دیدم در سایت آفرهایی زدند و تا ترافیک 321 ترابایت در ماه را تضمین کردند! برای شخص بنده که سرور مجازی کار میکنم اگر در ماه برای هر سرور 20 ترابایت ترافیک هم تخصیص بدهند اما استیبل و با کیفیت باشد واقعا راضی خواهم بود . البته هر دیتاسنتری سیاست کاری خود را دارد و همانطور که عرض کردم باید مزایا و معایب را با هم دید و سپس تصمیم گیری کرد .

viasky
October 13th, 2013, 01:19
من یک سوال تو ذهنم هست
اصلا کاری به این موضوع ها ندارم
من با رداستیشن اصلا مشکلی ندارم
روی یکی از سرور ها 8 ماله هست که اصلا ابیوز نیومده ( شاید باور کنید)
سرعت هارد واقعا عالیه ( کپی هارد به هارد تا 60 مگابایت)
سرعت پورت هم برای دانلود تا 55 مگابایت هست
در مجموع از کیفیت بالایی برخودار هست و بنده بارها بررسی کرد اگر یک سرور مثل همین سرور که از رداستیشن داریم بخوام از دیتاسنتر دیگه ای تهیه کنم
نمی گم دو برابر اما خیلی نزدیک به دو برابر خواهد بود

سوالی که برای بنده پیش می آید اینکه:
دیتاسنتر یعنی فرق گذشته و سرور ها همه در یک کیفیت یکسان نیستن؟
الان بنده 3 سرور دارم از یک مدل و دقیقا مثل هم هستن
به نظر بنده 8 ماه آپ تایم برای یک سرور واقعا مطلوبه!
دلیل نارضایتی خیلی از دوستان و بنده اصلا متوجه نمیشم...

خیلی بدون تعارف عرض کنم یا مثل واقعا از سرورهاست یا شاید ما داخل مدیریت منابع و سرور مشکل داریم که اینجوری نتیجه گیری میکنیم
آیا واقعا ارزیابی سروری که روی یک هاردش 19 تا سرور مجازی باگذاشته شده و 32 گیگ رم نادیده گرفته میشه و 45 گیگ رم فروش میره کار درستی خواهد بود؟

HyperServer
October 13th, 2013, 01:32

1. سواد داشته باشید یا به مشاوره ها احترام بگذارید تا سخت افزار با کانفیگ مناسب تهیه کنید!! وقتی بلد نیستید چه چیزی بخرید، ضررش رو هم می بینید...

2. شمایی که قوانین و مقررات رو مشکل می دونی! راه حل اش رو یاد بگیر، ضمنا کار های خلاف هم انجام نده، دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت...

3. شمایی که ادعا می کنید شرکت های همکار این دیتاسنتر، سنگ خودشون رو به سینه می زنند، مطمئن باشید هیچ یک از این شرکت ها مرض ندارند کلی سرمایه و هزینه شون رو روی این دیتاسنتر بگذارند! مطمئنا انتخاب هایی که برای شما دوست عزیز وجود دارد، برای ایشان نیز وجود دارد... :) البته اگر شما تخصصی داشتید، دلایل قاطع و روشن این امر را می دیدید...

من سعی می کنم جواب این جور پست ها رو ندم، ولی نمیشه! همینطوری هر روز انواع و اقسام کل کل های بی مورد و حرف های بی پایه و اساس از افراد غیر موجه وارد این انجمن میشه...

شما که خودتون دیگه ... ;) نفرمایید...

========================================

استارتر در صورتی که در انجمن جستجو کنید در گذشته خیلی بحث شده....اما به صورت خلاصه با توجه به همکاری حدود 1 ساله در گذشته و در نظر گرفتن معایب و محاسن (زمان سرویس گرفتن ما معایب بیشتر از محاسن بود و همین ما رو مجبور به قطع همکاری کرد) انتخاب های بهتری هم خواهید داشت در اروپا... به نظر بنده هزینه بیشتر برای حفظ رویه کاری و اعتبارتون صرفه خواهد داشت تا از جای دیگه سرویس بگیرید...

هر کسی مایل بود میتونه با تلفن همراه تماس بگیره و اطلاعات بگیره ...

در حال حاضر بنده اطلاعاتی از سایت رو میتونم ببینم که به نسبت بهتر شده...همانند عدم اصرار به استفاده از هاردهای SAS و مجبور شده به نصب H700 برای دسترسی به سرعت مناسب...

پورت رو 1 گیگابیت گارانتی کردن ... که اون زمان هم بود اما ما رو شبکه داخلی هم این گارانتی رو ندیدیم...

در مورد سرور هم دیگه اون زمان قدرتمندترین سرور بود که ما گرفتیم اما هاردهای Hitachi با 16 مگ بافر !!!

لزوما اینکه تعدادی زیادی از افراد ازش سرویس میگیرن...دلیل بر خوب بودن نمیشه !

Hetzner هم خیلی ها کار میکنن... اما ما میدونیم چی هست دیگه ...

بیشترین دلیل استقبال این هست که با ایرانی ها مشکل نداره ... دلیل دوم هم اینجا بیان نشه بهتره...

اما واقعا در 1 سالی که با RedStation کار کردیم استرس و فشار روانی خیلی زیادی رو تحمل کردیم و بعد از قطع سرویس دوباره آرامش و روال برگشت...

امیدوارم اوضاع بهتر شده باشده و دوستان بتونن با قدرت و اطمینان و آرامش کسب و کار خودشون رو جلو ببرن...

شاید در آینده دوباره برگشتیم ;)

AlmaHost
October 13th, 2013, 01:48
سلام
تو آسمانها دنبالت میگشتیم اینجا پیدات کردم ;)
امیدوارم حالت خوب باشه و موفق . با دو خط زیر که گفتی موافق نیستم.

Hetzner هم خیلی ها کار میکنن... اما ما میدونیم چی هست دیگه ...========= مقایسه غلط

بیشترین دلیل استقبال این هست که با ایرانی ها مشکل نداره ... دلیل دوم هم اینجا بیان نشه بهتره... ======= بگو یک وقت سو تفاهم نشه

حامد
موفق وپیروز

persianmagic
October 13th, 2013, 01:55
تنها مشکل این دیتاسنتر به عقیده بنده مشکلات فصلی شبکه دیتاسنتر هست که هر چند ماه یک بار ایجاد میشود و بدبختانه اصلا زیر بار مشکل نمیروند ، اخیرا هم دیدم در سایت آفرهایی زدند و تا ترافیک 321 ترابایت در ماه را تضمین کردند! برای شخص بنده که سرور مجازی کار میکنم اگر در ماه برای هر سرور 20 ترابایت ترافیک هم تخصیص بدهند اما استیبل و با کیفیت باشد واقعا راضی خواهم بود . البته هر دیتاسنتری سیاست کاری خود را دارد و همانطور که عرض کردم باید مزایا و معایب را با هم دید و سپس تصمیم گیری کرد .

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟سرورتون فطعی داشته ؟سرعت پورت افت کرده؟

رداستیشن از معدود دیتاسنتر هایی هستش که اپتایم رو 100درصد گارانتی کرده در طول 11 ماه گذشته که 2 سرور داشتیم حتی 1 ثانیه هم سرور ها داون نشده پروف pingdom هم موجود هست

سرعت پورت هم 55-75 مگابایت متغیر بوده و برای مایی که اپلود سنتر دارین تا الان کامبل جوابگو بوده

ادم کمی به حرف های چند کاربر قبلی که انتقاد کردند دقت کنه متوجه میشه که در این زمینه اماتور هستند .تقریا همه اعضای با تجربه این انجمن میدونند که ریدکنترار h200 با مجازی ساز vmware مشکل داره حالا شما میرید مستقیم میگیرید یا از جای غیر معتبر میگیرید مشکل هارد پیدا میکنید میگید سرورهای ردسایشت به درد نمیخورند!!!

در مورد علت استفاده اکثر فروشندگان از این دیتاسنتر هم خیلی واضح هست که مسئله هزینه مطرح نیست چون با نصف هزینه سرورهای رداسیشن میشه از هتزنر یا ovh سرور با مشخصات مشابه گرفت ولی با این وجود بالای 70درصد فروش وی پی اس ها از رداستیشن هست به دلیلش کیفیت بالا و حساسیت کم هستش

SV24.CO
October 13th, 2013, 02:12
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟سرورتون فطعی داشته ؟سرعت پورت افت کرده؟

رداستیشن از معدود دیتاسنتر هایی هستش که اپتایم رو 100درصد گارانتی کرده در طول 11 ماه گذشته که 2 سرور داشتیم حتی 1 ثانیه هم سرور ها داون نشده پروف pingdom هم موجود هست

سرعت پورت هم 55-75 مگابایت متغیر بوده و برای مایی که اپلود سنتر دارین تا الان کامبل جوابگو بوده

ادم کمی به حرف های چند کاربر قبلی که انتقاد کردند دقت کنه متوجه میشه که در این زمینه اماتور هستند .تقریا همه اعضای با تجربه این انجمن میدونند که ریدکنترار h200 با مجازی ساز vmware مشکل داره حالا شما میرید مستقیم میگیرید یا از جای غیر معتبر میگیرید مشکل هارد پیدا میکنید میگید سرورهای ردسایشت به درد نمیخورند!!!

در مورد علت استفاده اکثر فروشندگان از این دیتاسنتر هم خیلی واضح هست که مسئله هزینه مطرح نیست چون با نصف هزینه سرورهای رداسیشن میشه از هتزنر یا ovh سرور با مشخصات مشابه گرفت ولی با این وجود بالای 70درصد فروش وی پی اس ها از رداستیشن هست به دلیلش کیفیت بالا و حساسیت کم هستش

بله ، بنده 3 سرور از این دیتاسنتر با حدود 250 آی پی خریداری کردم . یکی از سرورها تقریبا به مشکل نخورد تا به امروز اما 2 سرور دیگر یک بار به مدت 2 هفته و یک بار دیگر به مدت 1 ماه با مشکل عجیبی مواجه شدند که برخی آی ها کلا تایم اوت می شدند و توسط trace route مشخص شد که در آخرین روتر در شبکه دیتاسنتر مشکل ایجاد می شد . اما دیتاسنتر به هیچ وجه زیر بار نمیرفت و فقط باید منتظر میماندیم تا مشکل برطرف شود .

HyperServer
October 13th, 2013, 02:17
سلام
تو آسمانها دنبالت میگشتیم اینجا پیدات کردم ;)
امیدوارم حالت خوب باشه و موفق . با دو خط زیر که گفتی موافق نیستم.

Hetzner هم خیلی ها کار میکنن... اما ما میدونیم چی هست دیگه ...========= مقایسه غلط

بیشترین دلیل استقبال این هست که با ایرانی ها مشکل نداره ... دلیل دوم هم اینجا بیان نشه بهتره... ======= بگو یک وقت سو تفاهم نشه

موفق وپیروز

قربانت ... شما خوبی ؟ اوضاع احول رو به راهه ؟

آره 2 ماهی درگیری شرکت خیلی زیاد بود از طرفی هم به مرحمت لطف دوستان این انجمن آی دی های یاهو همگی دی-اکتیو شدند و کلا تمامی دوستان از دسترس خارج شدند... اگر PM دادی جواب ندادم به این دلیل هست...

در مورد hetzner هم من مقایسه انجام ندادم...فقط مثال زدم که به هیچ وجه هدف من مقایسه نبود.

تو انجمن هم که به لطف برخی مدیران و مشکلات شخصی که نمیدونیم از کجا نشات میگیره 2 هفته و 4 هفته banned مشیم ...اما به دل نمیگیریم ما ;) ..مصطفی جان همکار گرامی شما و بنده و مدیر ارشد در جریان هستند... بهشون اطلاع دادیم و انشالله دیگه پیش نیاد...:)

خوب درست نیست گفته بشه ...می دونی که آدم رکی هستم... اما از همین جا به همگی اعلام می کنم که دوستان سو تفاهم نکنید :دی

company_hosting
October 13th, 2013, 02:41
ما تازی داریم از سرور های Redstation استفاده می کنیم.مشکلی نداریم.پینگشم خوبه.سرغت دانلود هم خوبه.ایمیل تست نکردیم روش نمیخوام اطلاعات غلط بدم.امیدوارم همینجوری که هست پیش بره.
عالیه.

alborzgostar
October 13th, 2013, 02:45
نتورک ضعیف !
پشتیبانی افتضاح هر تیکت برای هر کاری بدید حتی ساده ترین کار ها این جواب می شنوید 50₤ + vat !
هارد های داغون !

تایید میشه

viasky
October 13th, 2013, 02:54
تایید میشه
با هارد داغون هم موفق هستید یعنی؟

DUST
October 13th, 2013, 02:56

این یعنی چی! که نوشتی یک مشت اماتور بی سواد و بی ادب شروع کردن به تخریب الان
یعنی این رو نوشتی خیلی با ادبی شما!
نظر هرکسی برای خودش قابل احترام هست!!!
منم از رداستیشن خاطره خوبی ندارم هم دان تایم+هم پشتیبانی اشغال بودن ۲ سال پیش تقریبا
دیروزم عضو سایت شدم دلیل نمیشه بخوام چرت بگم و یا تازه کارم باشم
کاش شما خود بزرگ بینیت تموم شه فقط همین
و یادبگیری از بالا به مسایل نگاه نکنی همین
یک کاربر تازه کار که وارد این سایت میشه فکر میکنه
اینجا میدان جنگ گلادیاتورهاست تا یک جمعی برای یادگیری و همکاری و......
این صحبت های شما یعنی هرکسی که بگه فلان (رداستیشن فلانه) هم بی ادبه هم بی سواده
و مثال نقضش هم وجود نداره واقعا خوبه رداستیشن مال باباتون نیست!ااگر مال باباتون بود چکار
می کردین!!!!!!!!!!!!!!
من که این پستتت رو توهین به کاربرا جدید و قدیم میدونم و گزارشش کردم باشد خود مدیران تصمیم بگیرن درموردش

nightman
October 13th, 2013, 08:24
وقتی دیتاسنتری این همه تاپیک انتقادی داره یعنی ی جای کارش میلنگه
چرا در مورد xlhost این مدل تاپیک ها زده نمیشه؟ چرا اکثریت از xlhost راضی هستن؟ چرا در مورد hetzner این مدل تاپیک ها نیست؟ فقط در مورد redstation هست که خیلی ها مشکل پیدا کردن باش و یک عده فروشنده هم واسه اینکه از نون خوردن نیفتن سریع پست های مارو به عناوین مختلف پاک میکنن مبادا ۱۰۰۰ تومان کمتر گیرشون بیاد

nightman
October 13th, 2013, 08:41

البته همه شمارو میشناسن معلوم الحالی شما :71:

≡ ALEX ≡
October 13th, 2013, 18:37
این یعنی چی! که نوشتی یک مشت اماتور بی سواد و بی ادب شروع کردن به تخریب الان
یعنی این رو نوشتی خیلی با ادبی شما!
نظر هرکسی برای خودش قابل احترام هست!!!
منم از رداستیشن خاطره خوبی ندارم هم دان تایم+هم پشتیبانی اشغال بودن ۲ سال پیش تقریبا
دیروزم عضو سایت شدم دلیل نمیشه بخوام چرت بگم و یا تازه کارم باشم
کاش شما خود بزرگ بینیت تموم شه فقط همین
و یادبگیری از بالا به مسایل نگاه نکنی همین
یک کاربر تازه کار که وارد این سایت میشه فکر میکنه
اینجا میدان جنگ گلادیاتورهاست تا یک جمعی برای یادگیری و همکاری و......
این صحبت های شما یعنی هرکسی که بگه فلان (رداستیشن فلانه) هم بی ادبه هم بی سواده
و مثال نقضش هم وجود نداره واقعا خوبه رداستیشن مال باباتون نیست!ااگر مال باباتون بود چکار
می کردین!!!!!!!!!!!!!!
من که این پستتت رو توهین به کاربرا جدید و قدیم میدونم و گزارشش کردم باشد خود مدیران تصمیم بگیرن درموردش

نظر تا وقتی قابل احترامه که حقیقت داشته باشه! دست شما بنز میدن نمی تونی برونی یا نمی دونی چی به چیه، میای تو فروم می نویسی بنز ماشین مزخرفی است! دقیقا کاری که شما ها دارید انجام میدید! :)

خود بزرگ بینی ؟!! من تا حالا اومدم اینجا از خودم تعریف کنم یا از کار هایی که انجام دادم و میدم؟! :) ولی نمی تونم تحمل کنم افراد میان تو فضای وب هر چیز نادرست و غیر حقیقی رو منتشر می کنند و هیچ کس هم نیست که جلوشون رو بگیره... حالا می خواهد نظر راجع به یک شرکت باشه یا یک مقاله علمی!

تو wht تنها چیزی که رخ نمیده آموزش و انتشار اخبار صحیح و حقیقی است! این موضوع چند ساله که اینجا وجود داشته و داره و هر روز هم بدتر از دیروز میشه...

البته همه شمارو میشناسن معلوم الحالی شما :71:

تو خوبی ... ;)

هیچ کس اینجا من رو نمی شناسه... حضور زیادی هم در مباحث نداشته و ندارم...

----

حرف آخر! اکثر شما ها نه اطلاعات فنی و تجاری از نحوه راه اندازی و مدیریت یک دیتاسنتر دارید و نه از سخت افزار و سرور چیزی می دونید! :) در واقع اطلاعات تون در این زمینه بسیار ناچیز و حتی اغلب غلط هستش! باز با این حال به خودتون اجازه می دیدید در مورد هر چیزی اظهار نظر کنید! :) صرفا زمانی می تونید تو این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشید و صاحب نظر، که اطلاعات و تجربه کافی داشته باشید و علاوه بر آن به قوانین و سیاست های حاکم بر این حوزه وارد باشید.

DUST
October 13th, 2013, 18:50
نظر تا وقتی قابل احترامه که حقیقت داشته باشه! دست شما بنز میدن نمی تونی برونی یا نمی دونی چی به چیه، میای تو فروم می نویسی بنز ماشین مزخرفی است! دقیقا کاری که شما ها دارید انجام میدید! :)

خود بزرگ بینی ؟!! من تا حالا اومدم اینجا از خودم تعریف کنم یا از کار هایی که انجام دادم و میدم؟! :) ولی نمی تونم تحمل کنم افراد میان تو فضای وب هر چیز نادرست و غیر حقیقی رو منتشر می کنند و هیچ کس هم نیست که جلوشون رو بگیره... حالا می خواهد نظر راجع به یک شرکت باشه یا یک مقاله علمی!

تو wht تنها چیزی که رخ نمیده آموزش و انتشار اخبار صحیح و حقیقی است! این موضوع چند ساله که اینجا وجود داشته و داره و هر روز هم بدتر از دیروز میشه...

تو خوبی ... ;)

----

حرف آخر! اکثر شما ها نه اطلاعات فنی و تجاری از نحوه راه اندازی و مدیریت یک دیتاسنتر دارید و نه از سخت افزار و سرور چیزی می دونید! :) در واقع اطلاعات تون در این زمینه بسیار ناچیز و حتی اغلب غلط هستش! باز با این حال به خودتون اجازه می دیدید در مورد هر چیزی اظهار نظر کنید! :) صرفا زمانی می تونید تو این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشید و صاحب نظر، که اطلاعات و تجربه کافی داشته باشید و علاوه بر آن به قوانین و سیاست های حاکم بر این حوزه وارد باشید.

یا نمیدونی فروم چیه یا خودت رو زدی به کوچه ی علی چپ بابا بیخیال بعدشم ماشین ماشینه
شما اصولشو یادبگیرر میرونی حالا جه بنز باشه چه پیکان

viasky
October 13th, 2013, 18:53
یا نمیدونی فروم چیه یا خودت رو زدی به کوچه ی علی چپ بابا بیخیال
عزیزم این بحث ها بی فایده و بی ارزشه
لطفا فنی بحث کنید
کلیات موضوع اینه که رداستیشن بهترین سرور های موجود و در اختیار ما قرار میده
اون مدیریت غلط هست که باعث میشه کیفیت زیر سوال بره
خواهش می کنم قبول کنید....

HyperServer
October 13th, 2013, 22:25

تو خوبی ... ;)

----

جناب Alex عزیز :) ...

من اینجا یه خواهشی دارم شما هر جا حرف از RedStation میشه نیا صحبت کن... از اونجایی که دو عزیز (حامد و مصطفی) در جریان هستن من تو این مسائل سرم درد میکنه...کسی ام هستم که به صورت مستقیم و غیر مستقیم با این دیتاسنتر که شما پرچم دارش هستی کار کردم...اونقدر حرف و مدرک و استدلال منطقی هست که اگر یک بار دیگه شما در این موارد RedStation ببینم صحبت میکنی هم تاپیک در این انجمن هم wht.com میزنم اونقت دیگه پیدات نشه ! بعدش باعث شدی که رابطه بنده هم با 2 دوست خیلی عزیز دچار مشکل بشه! مفهوم بود ؟! :)

شمایی که انقدر ادعات میشه این دیتاسنتر خوب هست...خیالت راحت باش هیچ مشکلی براش پیش نمیاد و به قول معروف به حرف ما گربه سیاه ها بارون نمیاد...

بهترین راه حل برای فروش این دیتاسنتر فعالیت چراغ خاموش هست...خداروشکر افراد راضی هم کم نیستن...اما ناراضی هم کم نیست ! پس به فروش بی دردسر و نرمال خودتون ادامه بدید و رفتاری نداشته باشید که باعث ایجاد و دامن زدن به یکسری مسائل بشه و به انجمن و اعتبار اون آسیب برسونه...

و من الله توفیق

AlmaHost
October 13th, 2013, 23:07
باسلام
فرزاد جان فکر میکنم اگه
اونقدر حرف و مدرک و استدلال منطقی داری بهتر هست تو wht.com تاپیک بزنی. خود دیتاسنتر میاد قشنگ بهتون جواب میده!
یه انتقادی هم به شما شخصا میکنم اگر خواستی شماره و ایمیلم رو دارید میتونیم این صبحت رو ادامه بدیم، تا به حال خود شما چند دفعه این مشکلاتی رو که میگید لیست کردید برای من ارسال کردید؟! تا ما طی جلاسات خودمون با دیتاسنتر حداقل اگه نتونیم این مشکلاتی که شما میفرمایید رو به صورت کامل حل کنیم حداقل بخشی از اون رو حل کنیم!

دوستان عزیز کسی هم اینجا دعوا باهم نداره که هی دوستان هم رو تهدید میکنند! :)

در مورد مشکلات هم اگر دوستان عزیز مشکلاتی مشاهده میکنید لیست کنید برای ما ارسال کنید تا طی جلسه هفته آینده با مدیران دیتاسنتر مطرح شود تا جای ممکن مشکلات احتمالی حل شود.
ان ا... مع الصابرین

hamedmj
October 13th, 2013, 23:31
طی تجربه 2 ساله من رداستیشن بهترین و بی دردسرترین دی سی هست.
کمترین دان تایم و پینگ رو داره به نظر من.
حداقلش از ovh فرانسه خیلی خیلی بهتره که برای کانفیگ نتورکش هفت خان رستم و باید طی کرد...

Sent from my C5303 using Tapatalk 2

HyperServer
October 14th, 2013, 00:02
باسلام
فرزاد جان فکر میکنم اگه داری بهتر هست تو wht.com تاپیک بزنی. خود دیتاسنتر میاد قشنگ بهتون جواب میده!
یه انتقادی هم به شما شخصا میکنم اگر خواستی شماره و ایمیلم رو دارید میتونیم این صبحت رو ادامه بدیم، تا به حال خود شما چند دفعه این مشکلاتی رو که میگید لیست کردید برای من ارسال کردید؟! تا ما طی جلاسات خودمون با دیتاسنتر حداقل اگه نتونیم این مشکلاتی که شما میفرمایید رو به صورت کامل حل کنیم حداقل بخشی از اون رو حل کنیم!

دوستان عزیز کسی هم اینجا دعوا باهم نداره که هی دوستان هم رو تهدید میکنند! :)

در مورد مشکلات هم اگر دوستان عزیز مشکلاتی مشاهده میکنید لیست کنید برای ما ارسال کنید تا طی جلسه هفته آینده با مدیران دیتاسنتر مطرح شود تا جای ممکن مشکلات احتمالی حل شود.
ان ا... مع الصابرین

سلام...

آرشیو تیکت هاتون در در whmcs قبلی هست ...ما صحبت کردیم...به امید خدا الان هم کم و بیش حل شده...اما به عمر ما قد نداد...:دی

این دیتاسنتر اگر جوابگو بود اون موقع که ESXI که خودشون ستاپ کردن و به مشکل خورد رو یه جور جمع و جور می کرد نه اینکه هی بگن ما مشکلی نمیبینیم و بعد بی دلیل جندین بار timed out بشه و بعد از 6 ساعت آخر ریبوت بدن و بگن مشکل حل شد! خاطرت باشه بعد از دان تایم های زیاد اخر سر خودم ساعت 2 تا 6 صبح به همراهی همکار گرامی سرور بنده مصطفی جان دوباره ESXI نصب کردم و مشکل حل شد...

من شما دو عزیز رو روی تخم چشم هام میزارم ...و هیچ کدوم از این مشکلات رو از شما و مجموعه شما نمیبینیم...اما بنا به این تغییرات و ناپایداری در سیاست کاری و کیفیت و انگلیسی بودنشون متاسفانه بدترین تجربه من بود!

واقعا تلاش های شما مثل حل کردن بحث هارد، هزینه ی IP، نحوه برخورد با abuseها که طی آخرین صحبتی که چند ماه پیش داشتیم فرمودید که آی پی رو جدید Null Root میکنه جای تقدیر داره...خوشحالم که سر به راهشون کردید...

دقت بفرمایید من هم در مورد گذشته و تجربه ای که داشتیم گقتم و از شرایط الان فقط استناد به وب سایت کردم و گفتم ظاهرا خیلی چیز ها بهتر شده...

پ صحبت بنده این هست که حتی خود شما که نماینده رسمی و پارتنر هستید هیچگاه به صورت علنی اینقدر موضع پر رنگ و کورکورانه نداشتید که ایشون دارند و به هیچ وجه زیر بار نمیرن که این سرویس دهنده مشکلاتی داشته... من همیشه با افراط و تفریط مخالف بودم و اینکه یک طرفه در مورد چیزی قضاوت بشه مشکل داشتم... طی سال گذشته هم در تاپیک های مختلف به ایشون این مسئله رو گوشزد کرده بودم اما ظاهرا گوش شنوا نیست !

در کل همیشه و همه جا گفتم شخصا ارادت خاصی با شما دو عزیز حامد و مصطفی داشتم و دارم به دلیل اینکه بی منت و تا جایی که در توان داشتید همراهی کردید و حتی جاهایی سعی بر کم رنگ کردن و پوشش ضعف های دیتاسنتر کردید و هیچگاه در پیگیری ها کم نذاشتید... اما خوب اون زمان این مسائل پیش اومد...

اما خوشحال هستم که خیلی موارد اصلاح شده و از این بیشتر خوشحال هستم که صبر و بردباری شما و مجموعه شما با تمام شرایط خوب و بد، سختی و آسانی رو به جلو هست و مزد زحماتتون رو میگیرید.

arc1o0
October 14th, 2013, 00:24
کمترین دان تایم و پینگ رو داره به نظر من.
حداقلش از ovh فرانسه خیلی خیلی بهتره که برای کانفیگ نتورکش هفت خان رستم و باید طی کرد...

Sent from my C5303 using Tapatalk 2

سلام

اگر شما اطلاعات کافی داشتید متوجه می شدید که چرا باید از هفت خان بگذرید و چه چیز با ارزشی هست این هفت خان!

ovh جای وارز کارا نیست، کیفیت شبکه و آپتایم هم 100% هست .

قیمت هم نصف بقیه دیتا سنتر ها!

unlimited
March 11th, 2014, 05:34
سلام دوست عزیز

دیتاسنتر رد استیشن انگلیس مطالب زیادی داره ک جا داره بگم

1- این دیتا سنتر پینگ بیشتری نسبت به هلند فرانسه آلمان ایتالیا و رومانی داره به ایران
2- هر جایی کیفیت بر اساس قیمت است این حرف پاسخ گوی هر سوالی است
3- رداستیشن فقط برای سود جویی خوبه سرور های حجم بالا رو ارزون میده و تعداد ای پی های زیادی ارائه میده که وقتی سرور حجم بالا خریده میشه و در مرحله فروش قرار میگیره بعد از مدتی ک سرور تا حدی پر میشه یا هارد میسوزه یا سی پی یو - این سرورا برای سود جویی خوبی نه ارائه کیفیت و ... سرور های حجم بالا شلوغ هستن و به لحاظ پردازش ضعیف هستن این روند رو نمیشه کنترل کرد در نهایت با مشکل روبرو میشوید

تحقیقات بیشتر یا خرید سرور میتونه بیشتر کمک کنه