PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه شما اينترنتتون رايگان ميشد

bepad
February 18th, 2010, 15:36
سلام
دوستان با عرض خوش حالي بگم امروز يك ترفند يكي از دوستان معرفي كرد بهم از اينترنت ديال اپ رايگان استفاده ميكنم

توضيح:
با يك يوزر كه تمومش كرديد و ارور 691 ميده چند بار من خودم 4 بار امتحان كنيد پنجمين بار وصل ميشه

البته اين فقط توي كل شهر روي يك isp جواب داد كه براي ما بسه شما هم بزنيد شايد شد

كسي ميدونه دليليش چيه

دوستان يكساله استفاده ميكنن:67:

tar.gz
February 18th, 2010, 16:28
اشکال از برنامه مدیریتی isp شهرتون هست که قدیمیه. جای دیگه جواب نمیده استاد

parsibox
February 18th, 2010, 17:52
به نظرت کار خوبی میکنی؟
با مسئول فنی isp یک صحبتی بکن

bepad
February 18th, 2010, 18:01
parsibox شما انجام نديد<:-P ...........؟از بحث خارج نشيد..
يك عمر isp ها از مردم پول زياد ميگرن حالا هم مردم گهي زين به پشت و گهي پشت به زين

Mohsen
February 18th, 2010, 18:51
parsibox شما انجام نديد<:-p ...........؟از بحث خارج نشيد..
يك عمر isp ها از مردم پول زياد ميگرن حالا هم مردم گهي زين به پشت و گهي پشت به زين

چه منطق جالبی!
خدایی این حرفا رو جای دیگه نزنید!
حرف تون مثل این هست که اگه مثلا شما کاسب باشید از مشتری پول بگیرید، بعد یه مشتری یه کلید پیدا کنه که به در مغازه شما بخوره بیاد در مغازه تون رو باز کنه هر چی خواست برداره بعد بگه این از مردم زیادی پول میگرفت! شما که جای خدا نیستید! جای قاضی و حاکم و ... هم نیستید! اگه همه این طوری بخوان هم دیگه رو مجازات کنند ...!
عجب!

1eng.ir
February 18th, 2010, 18:59
آخه دایال آپ خوردن داره ؟! :d
حال میده که از ADSL بخوری :-p
تا الان هر جا بودم یه کاری کردم. صبانت که معروف شد، شاتل هم یه کلک رشتی بش زدم. الان هم آسیاتک دارم زندگی میکنم :105:

M-Soltani.ir
February 18th, 2010, 19:10
حال میده که از adsl بخوری :-p
تا الان هر جا بودم یه کاری کردم. صبانت که معروف شد، شاتل هم یه کلک رشتی بش زدم. الان هم آسیاتک دارم زندگی میکنم :105:
محمد میدونی که شاتل هستم تو هم که معلم خوبی هستی >:d<

baghebahar
February 18th, 2010, 19:12
حال میده که از adsl بخوری :-p

این کلک رشتی هم به ما بگو شاید بتونیم نت مفت داشته باشیم.:-*

delta
February 18th, 2010, 19:27
واقعا که.. حالا مثلا دیال اپ مجانی شد. چه قدر میخواهید دانلود کنید مثلا؟ 500 مگابایت رو باید 24 روز سیستمت روشن باشه دانلود کنی.. پول تلفن هم که خداتومان :78:

Sepahrad
February 18th, 2010, 19:52
parsibox شما انجام نديد<:-p ...........؟از بحث خارج نشيد..

آخه عزیزم مگه این ها اینترنت مجانی میگیرند که مجانی بدند !!؟؟ این بیچاره ها هم از مخابرات اینترنت با قیمت بالا میگیرند میایند کمی گرون تر میدند . چرا اینها رو اذیت و بد بخت میکنید خیلی بلدید برید سر مخابرات خالی کنید نه سر این بخت ها دوست دارید کلی پول به مخابرات بده بعد به شما ارزون تر بده که ضرر کنه ؟! کی اینکارو میکنه این ها بکنند ؟

کمی فکر کنید ;)

موفق باشید :53:

bepad
February 18th, 2010, 21:08
ماشالله همه هاستينگ هاي محترم شخصيت هايي متدين و با دين و اهل حروم حلال هستند(منظورم كسي نيست)
جاي اينكه بياييد از شركتي طرفداري كنيد كه جاي 10 ساعت كارت 5 ساعت ميرزه تو كارت ميده ملت به فكر جاهاي ديگه باشيد بقيه كاراي ما درسته اين غلط