PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** اولین هاست - فروش vds به تعداد محدود ***

AvalinHost
May 23rd, 2013, 10:44
به نام خدا

مجازی ساز: Citrix Xen Server
منابع سرور مجازی: اختصاصی
آپتایم شبکه: 99.9%
پنل برای سرور مجازی: دارد
نکته: دلیل بالا بودن قیمت سرویس های ذیل منابع اختصاصی هست و روی سرور اصلی تعداد بسیار کمی سرور مجازی ساخته خواهد شد.

گارانتی برگشت کامل هزینه پرداختی در صورت عدم رضایت از سرویس

50% تخفیف در ماه اول

---------------------------------------------------------------------------------
1- هارد: 100 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 100 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 1 ترابایت Unmetered
رم: 1024 مگابایت DDR3 ECC
تعداد هسته پردازنده: Xeon E3-1245 - 1 Core - 3.4 GHz
پورت سرور: 1GBit Shared

قیمت ماه اول: 21000 تومان
---------------------------------------------------------------------------------
1- هارد: 200 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 200 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 2 ترابایت Unmetered
رم: 2048 مگابایت DDR3 ECC
تعداد هسته پردازنده: Xeon E3-1245 - 2 Core - 3.4 GHz

قیمت ماه اول: 42000 تومان

کد تخفیف: ah50

سفارش (http://www.avalinhost.com/VPS.php)

کاملا مورد تایید هستند

بنده هم چند ماهی باهاشون کار می کنم از همه نظر تایید می شن

سلام

ایشون بواسطه اینکه از تکنولوژی xen برای مجازی سازی استفاده می کنند سرورهاشون از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند

من اون پنل آخر رو گرفتم. عالی هست.
البته من قبلا از مشتری هاشون هم بودم. این وی پی اس جدید رو نیم ساعته بهم تحویل دادن.
:53:

شدیدا مورد تایید هستن 7 8 ماهی هست که ازشون سرویس دارم پشتیبانی عالی کیفیت عالی قیمت ها حرفه ای....
و تنها عیبشون ناپایداری قیمت ها واسه مشتریان ثابتشون هست....

با سپاس از سرویس دهی عالی جناب سعادت
یک سرویس لینوکس چند روز پیش دریافت کردیم ، یک سرویس ویندوز نیز سفارش داده شد .
باتشکر

باتشکر از جنای سعادت ، سرور دوم رو نیز دریافت کردیم .
ممنون از پشتیبانی عالیشون

من یه سرور گرفتم ...! نصفه شب پرداخت کردم 1 ساعت بعد به دستم رسید! چرا خواب ندارید شما؟
دمتون گرم،همیشه به همین خوبی پایدار باشید

سلام

از اولین هاست به خاطر پشتیبانی بسیار عالیشون ممنونم.

2 بار vps ازشون گرفتم ضمن پشتیبانی خوبی که داشتند ، آپتایم vps هاشون هم خیلی خوب بوده. در زمینه فنی هم بهم کمک زیادی کردند.

خیلی جالبه اکثر تیکت ها در کمتر از 5 دقیقه جواب داده میشه ، بیشترین زمان هم حدودا 40 دقیقه بود !

امیدوارم همیشه همینطور پشتیبانی خوبی داشته باشند.

براشون آرزوی موفقیت میکنم.

با سلام،
ممنون از سرویس دهی خوبتون ...
بنده تقریبا 3 ماهه که از ایشون سرویس دارم و تا الان همه چیز عالی بوده، اما متاسفانه امروز (2 ساعت پیش) سرورشون خاموش شد. امیدوارم زودتر مشکل حل شه ...

از همه لحاظ تایید میشن :53:

AvalinHost
May 23rd, 2013, 19:08
موجودی پلان اول: 9 عدد
موجودی پلان دوم: 4 عدد

Ehsan lashkari
May 23rd, 2013, 22:21
جناب سعادت کاملا تایید میشند

با توجه به این که از مجازی ساز حرفه ای زن سرور استفاده می کنند کیفیت ها فوق العاده خواهد بود و به هیچ وجه با وی ام ویر قابل مقایسه نیست!

AvalinHost
May 24th, 2013, 01:08
جناب سعادت کاملا تایید میشند

با توجه به این که از مجازی ساز حرفه ای زن سرور استفاده می کنند کیفیت ها فوق العاده خواهد بود و به هیچ وجه با وی ام ویر قابل مقایسه نیست!

خواهش میکنم، نظر لطف شماست.
در مورد XenServer هم که دیگه حرف و حدیثی پشتش نیست. :53:

Saeed-MC
May 24th, 2013, 01:22
درود....

سرور قدرمند برای vip سایت میخوام ...

هارد 2 ترابایت و رم 6 گیگ ارائه میدید؟؟؟

سی پیو و تعداد هسته چقدر میدید؟؟

پهنای باند چه مقدار؟

bepad
May 24th, 2013, 01:25
سلام

ایشون تایید میشه فرد با پشتکار و پشتیبانی خوبی هستند

AvalinHost
May 24th, 2013, 01:26
درود....

سرور قدرمند برای vip سایت میخوام ...

هارد 2 ترابایت و رم 6 گیگ ارائه میدید؟؟؟

سی پیو و تعداد هسته چقدر میدید؟؟

پهنای باند چه مقدار؟

باسلام
فکر میکنم برای سایت موزیک و فیلم میخواین!
متاسفانه به اینگونه سایتها خدمات ارائه نمیشه.
با عرض پوزش.

Saeed-MC
May 24th, 2013, 01:27
سایت فیلم ....

به هرحال ممنون از پاسخ.

AvalinHost
May 24th, 2013, 01:27
سلام

ایشون تایید میشه فرد با پشتکار و پشتیبانی خوبی هستند

باسلام
از لطف شما ممنونم همکار گرامی.

AvalinHost
May 24th, 2013, 01:28
سایت فیلم ....

به هرحال ممنون از پاسخ.

خواهش میکنم.
عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید.

AvalinHost
May 24th, 2013, 23:45
موجودی پلان اول: 6 عدد
موجودی پلان دوم: 3 عدد

hrmprog
May 25th, 2013, 14:45
سلام
سال گذشته از سرويس اين شركت به مدت حدود چهار ماه استفاده مي كردم، قيمت براي 512 از 9 هزار تومان شروع و در نهايت حدود 14 هزار تومان شد.
پيشتيباني خوبي داشت اما:
در اين مدت دوبار ويندوز 2008 سيستم را عوض كردند كه باعث شد تمام تنظيمات من بر روي سرور و نرم افزارهايي كه نصب كرده بودم از بين برود و زمان زيادي براي نصب آنها از بنده تلف كرد.
در نيمه آخرين ماه هم اعلام كردند كه بايد سرويس بنده را حذف كنند و در تنها قادر به ارائه ويندوز 2003 روي اين طرح هستند
از آنجايي كه بنده نمي خواستم از 2003 استفاده كنم همكاري ما به پايان رسيد و در زمان كوتاهي به نسبت روزهاي باقيمانده از ماه هزينه سرور را پس دادند
با تشكر

AvalinHost
May 25th, 2013, 18:46
سلام
سال گذشته از سرويس اين شركت به مدت حدود چهار ماه استفاده مي كردم، قيمت براي 512 از 9 هزار تومان شروع و در نهايت حدود 14 هزار تومان شد.
پيشتيباني خوبي داشت اما:
در اين مدت دوبار ويندوز 2008 سيستم را عوض كردند كه باعث شد تمام تنظيمات من بر روي سرور و نرم افزارهايي كه نصب كرده بودم از بين برود و زمان زيادي براي نصب آنها از بنده تلف كرد.
در نيمه آخرين ماه هم اعلام كردند كه بايد سرويس بنده را حذف كنند و در تنها قادر به ارائه ويندوز 2003 روي اين طرح هستند
از آنجايي كه بنده نمي خواستم از 2003 استفاده كنم همكاري ما به پايان رسيد و در زمان كوتاهي به نسبت روزهاي باقيمانده از ماه هزينه سرور را پس دادند
با تشكر

سلام
بله شما را یادمه! در مورد قیمت که جوابی نمی شود داد چون ما دلار رو از بازار آزاد خرید می کنیم و با افزایش قیمت اون از جیب نمیتونیم بزاریم پس مسلما قیمت نیز باید تغییر کند.
اما در مورد ویندوز سرور 2008 فکر می کنم همان زمان هم به شما عرض کردم که روی رم 512 به مشکل برمیخورد چون این مجازی ساز xenserver هست و منابع را مانند vmware اشتراکی نمی دهد و ما هم روی کیفیت سرویس دهی حساس هستیم، ولی اصرار شما استفاده از همان سیستم عامل بود بنده چندین بار عرض کردم که از 2003 روی این پلان باید استفاده کنید که مورد قبول شما واقع نشده و در نهایت سرویس شما را کنسل و هزینه باقیمانده را نیز برگشت زدیم.
موفق باشد.

AvalinHost
May 26th, 2013, 11:46
موجودی پلان اول: 5 عدد

AvalinHost
May 26th, 2013, 16:44
50% تخفیف در ماه اول

sinatz
May 26th, 2013, 20:24
ببحشید من متوجه نمیشم فرق بین vps و vds چیه
در vds امکان ساختن vps وجود داره؟

AvalinHost
May 27th, 2013, 00:23
ببحشید من متوجه نمیشم فرق بین vps و vds چیه
در vds امکان ساختن vps وجود داره؟

سرور مجازی اختصاصی VDS چیست؟
این سرور ها همان سرورهای مجازی می باشند با همان کارایی و امکانات . با این تفاوت که منابع هر سرور مجازی کاملا اختصاصی بوده و کاربران میتوانند از سیستمی شبیه به سرور اختصاصی استفاده کنند.
این سرور ها از لحاظ توانای اجرا (CPU و RAM) معمولا از سرورهای دیگر قویتر بوده و از سخت افزار های قدرتمند تری برای این مجازی ساز ها استفاده میشود. این سرورها برخلاف VPS که در آن هسته یک سیستم عامل (کرنل) به اشتراک گذاشته می شود دارای محیط کاملا مجزا و سیستم عامل مجزا می باشند.

VDS = Virtual Dedicated Server
آیا VDS همان VPS است؟
خیر. در VPS سرورها دارای اشتراکات زیادی با یکدیگر می باشند و این موضوع مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می کند. اما VDS ها کاملا از یکدیگر مجزا می باشند و به کاربران هسته پردازشی اختصاصی میدهند.

مهمترین مزیت VDS نسبت به VPS چیست؟
همانطور که قبلا توضیح داده شده مهمترین مزیت VDS استفاده ان از هسته کرنل اختصاصی برای هر سرور است که محیطی کاملا مستقل را برای کاربران ایجاد میکند (استفاده از یک نسخه کرنل اختصاصی) به همین دلیل امنیت و قابلیت VDS بسیار بیشتر از VPS است .

sinatz
May 27th, 2013, 12:14
سرور مجازی اختصاصی VDS چیست؟
این سرور ها همان سرورهای مجازی می باشند با همان کارایی و امکانات . با این تفاوت که منابع هر سرور مجازی کاملا اختصاصی بوده و کاربران میتوانند از سیستمی شبیه به سرور اختصاصی استفاده کنند.
این سرور ها از لحاظ توانای اجرا (CPU و RAM) معمولا از سرورهای دیگر قویتر بوده و از سخت افزار های قدرتمند تری برای این مجازی ساز ها استفاده میشود. این سرورها برخلاف VPS که در آن هسته یک سیستم عامل (کرنل) به اشتراک گذاشته می شود دارای محیط کاملا مجزا و سیستم عامل مجزا می باشند.

VDS = Virtual Dedicated Server
آیا VDS همان VPS است؟
خیر. در VPS سرورها دارای اشتراکات زیادی با یکدیگر می باشند و این موضوع مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می کند. اما VDS ها کاملا از یکدیگر مجزا می باشند و به کاربران هسته پردازشی اختصاصی میدهند.

مهمترین مزیت VDS نسبت به VPS چیست؟
همانطور که قبلا توضیح داده شده مهمترین مزیت VDS استفاده ان از هسته کرنل اختصاصی برای هر سرور است که محیطی کاملا مستقل را برای کاربران ایجاد میکند (استفاده از یک نسخه کرنل اختصاصی) به همین دلیل امنیت و قابلیت VDS بسیار بیشتر از VPS است .
ممنونم

AvalinHost
May 27th, 2013, 13:18
ممنونم

خواهش می کنم.
از این آفر فقط تعداد کمی باقی مانده است.

AvalinHost
May 28th, 2013, 00:45
آفر 50% تخفیف ماه اول هنوز موجود هست.
کیفیت را با ما تجربه کنید....

Behrouz50Amir
May 28th, 2013, 02:28
سلام لطفا مشخصات سرور اصلی رو هم ذکر کنید.سپاس:53:

AvalinHost
May 28th, 2013, 13:14
سلام لطفا مشخصات سرور اصلی رو هم ذکر کنید.سپاس:53:

باسلام
مشخصات سرور اصلی:

CPU : Intel® Xeon® E3-1245
RAM : 16G Ram DDR3 ECC
Hard : 2 x 3 TB SATA 6 Gb/s class Enterprise

AvalinHost
May 29th, 2013, 13:23
تعدادی دیگر از این آفر موجود هست.

wdo
May 31st, 2013, 21:16
تایید میشن به شدت :53: پشتیبانی هم تا حالا ندیدم تیکت رو دیر تر از ۱ تا ۲ دقیقه جواب بدن :69:

sazsaz
May 31st, 2013, 21:22
به نام خدا

مجازی ساز: Citrix Xen Server
منابع سرور مجازی: اختصاصی
آپتایم شبکه: 99.9%
پنل برای سرور مجازی: دارد
نکته: دلیل بالا بودن قیمت سرویس های ذیل منابع اختصاصی هست و روی سرور اصلی تعداد بسیار کمی سرور مجازی ساخته خواهد شد.

گارانتی برگشت کامل هزینه پرداختی در صورت عدم رضایت از سرویس

50% تخفیف در ماه اول

جناب سعادت كارشون عاليه و تاييد مي شن اميدوارم هميشه موفق باشند

tak2media
June 1st, 2013, 11:41
سلام همشهری
ممنون بابت همه چیز
فوق العاده خیلی سریع تحویل دادند
کیفیتشون نسبت به قیمتاشون واقعا عالی هست
ممنون

AvalinHost
June 1st, 2013, 12:42
تخفیف 50% ماه اول فقط 2 تا مانده..

GoldenHost
June 2nd, 2013, 12:41
تایید میشن
پشتیبانی عالی
کیفیت عالی

AvalinHost
June 3rd, 2013, 15:34
فروش ادامه دارد...

AvalinHost
June 7th, 2013, 15:05
فروش ادامه دارد...

AvalinHost
June 8th, 2013, 16:33
فروش ادامه دارد...

AvalinHost
June 11th, 2013, 15:46
فروش ادامه دارد...

Veria
June 11th, 2013, 18:12
لطفاً تاپیکها را بیدلیل بالا نیاورید (بطور مثال پستهای بی محتوا، up و... )در صورت مشاهده پست اضافی حذف و با آن کاربر برخورد خواهد شد و در صورت تکرار اگر باز کننده تاپیک فرد خاطی باشد تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد.