PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ

miladnasri
May 21st, 2013, 18:43
سلام
از youhosting.ir یه هاست رایگان گرفتم.
آیا این امکان وجود داره که در آینده نتونم سرور سایت رو عوض کنم؟
چون توی چندجا شنیدم که از هاست های رایگان نمیتونی انتقال بدی و بک آپ بگیری.
یه سوال دیگه اینکه دیتابیس های این هاست های رایگان به جای اینکه localhost باشه، به صورت mysql.youhosting.ir هستش. آیا این هم خودش برای انتقال مشکل ساز نمیشه؟

qwqwerer
May 21st, 2013, 18:51
سلام
از youhosting.ir یه هاست رایگان گرفتم.
آیا این امکان وجود داره که در آینده نتونم سرور سایت رو عوض کنم؟
چون توی چندجا شنیدم که از هاست های رایگان نمیتونی انتقال بدی و بک آپ بگیری.
یه سوال دیگه اینکه دیتابیس های این هاست های رایگان به جای اینکه localhost باشه، به صورت mysql.youhosting.ir هستش. آیا این هم خودش برای انتقال مشکل ساز نمیشه؟

ُلام عزیز من نظرم اینهاگر میخواین بدون هیچ دردسری سایتتتون رو راه اندازی کنید اصلا از هاست رایگان استفاده نکنید.صد در صد برای منتقل کردن بک آپ به مشکل میخورید چون خیلی منتقل کردنش سخت هست آخر سر هم اونجور که باید انجام نمیشه اگر مایل بودید با یاهو من تماس بگیرید تا بهتون یک هاست خوب بدم
dibawebhost :ID

miladnasri
May 21st, 2013, 18:56
این رو هم بگم که هاست من توی پنل این هاست یه بک آپ از دیتا بیس گرفتم و دانلود کردم که فرمتش هم اینجوری بود:
u1234567_abcd.sql.gz
آیا از این دیتابیس میشه استفاده کرد و انتقالش داد؟ چون هاستش به جای اینکه localhost باشه اینجوریه:

mysql.youhosting.ir
لطفا حتما راهنمایی کنید. ممنون

qwqwerer
May 21st, 2013, 18:57
این رو هم بگم که هاست من توی پنل این هاست یه بک آپ از دیتا بیس گرفتم و دانلود کردم که فرمتش هم اینجوری بود:
u1234567_abcd.sql.gz
آیا از این دیتابیس میشه استفاده کرد و انتقالش داد؟ چون هاستش به جای اینکه localhost باشه اینجوریه:

mysql.youhosting.ir
لطفا حتما راهنمایی کنید. ممنون

اون مشکلی نیست مشکل اینه که هاست های رایگان کلا پنل هاشون با هاست های معمولی فرق میکنه برای ریستور کرن واقعا دچار مشکل میشید من تجربه کردم