PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این ساب هاستینگ همیشه اینقدر طولش میده ؟

iMIZBAN
February 18th, 2010, 09:22
سلام خدمت همه دوستان .
من قبلا از کارو خرید کردم و یه سرور اختصاصی هم گرفتم و سفارشم در کمتر از 12 ساعت ایجاد شد و به من تحویل دادن .
در تاریخ 16.02.2010 یه وی پی اس به ساب هاستینگ سفارش دادم ولی هنوز تحویل نگرفتم .
اینا همیشه اینقدر طولش میدن ؟
با آقا جلال عزیز هم حرف زدم و گفتن که تیکت بزن و لی تیکت ها رو هر 12 ساعت یک بار هم جواب نمیدن .
انگار فقط عصر ها هستند .
ممنون میشه بقیه هم تجربشون رو بگن تا بفهمیم همیشه اینجوری بودن یا فقط با ما اینکار رو می کنند ؟
موفق باشید .

nswir
February 18th, 2010, 09:42
اویل خوب بود و لی الان انگار سرشون خیلی شلوغ شده !

LoveLife
February 18th, 2010, 09:53
به نماینده شرکتشون می گفتید ، فکر کنم بهتر بتونه کارتون رو راه بندازه

iMIZBAN
February 18th, 2010, 11:01
به نماینده شرکتشون می گفتید ، فکر کنم بهتر بتونه کارتون رو راه بندازه
حرف زدم باهاشون گفتند پیگیری می کنند ولی هنوز خبری نشده .
آی پی ندارم و گرنه مشکلی نداشتم .
9 تا اکانت نمایندگی فروختم به دوتاشون قول کارو رو دادم .
روی سرور اختصاصی هم آی پی خالی ندارم .
اگر که می دونستم اینجوری میشه اصلا وی پی اس نمیگرفتم مستقیم چند تا آی پی از کارو واسه سرور اختصاصی می گرفتم خودم رو راحت می کردم .

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

اویل خوب بود و لی الان انگار سرشون خیلی شلوغ شده !

اصلا پشتیبانیشون آنلاین نمیشه که بخواد سرشون شلوغ باشه . :39:
پشتیبانی آنلاینشون همیشه آفلاینه . :102:

parsvps
February 18th, 2010, 11:09
دیروز که انلاین بود. من با هاشون صحبت ردم

nswir
February 18th, 2010, 11:15
من همینو میگم !
اولش که مشتری شاید نداشتن من فقط هر چند روز یکبار می دیدم آف باشه ولی الان برعکس هست !
در ضمن جدیدا 15 روز قبل از به اتمام رسیدن سرویس سرور رو کنسل می کنن !
خیلی جالبه !
یه تاپیک میزنم میگم ماجرا رو!

iMIZBAN
February 18th, 2010, 11:27
دیروز خود آقا جلال آنلاین شد من هم باهاشون حرف زدم و گفتند پیگیری می کنند .
ولی هنوز خبری نیست .
مشتری ها دارند مخ ما رو می خورند .
به دادمون برسید .
بابا کارو به این خوبی چرا کارش رو داده دست این ساب هاستینگ ؟

tar.gz
February 18th, 2010, 11:42
بله متاسفانه پشتیبانیشون خیلی فراز و نشیب داره. من یه بار یه تیکیت زدم دو روز بعدش هنوز جوابم رو نداده بودن. آقای خردمند هم مثل اینکه فقط از طریق میل یا چت آنلاین باهاشون در تماس هستن و وقتی اونا آن نباشن یا میلی جواب ندن ایشون هم بلاتکلیف میمونه. کلا ساپورتشون اصلا تعریفی نداره

AfraWeb.net
February 18th, 2010, 12:53
من همینو میگم !
اولش که مشتری شاید نداشتن من فقط هر چند روز یکبار می دیدم آف باشه ولی الان برعکس هست !
خیلی جالبه !

1- این شرکت از سال 2000 نمایندگی فروش کارو هستند و مطمعن باشید در سراسر جهان مشتریان زیادی دارند . مشکلات همیشه هست . شما اگر با ساپورت مستقیم در ارتباط باشید زودتر به نتیجه میرسید مشکلتون رو بنویسید معمولا بین چند ساعت تا حداکثر 12 ساعت جواب میدن .
2- ممکنه اشتباهی درباره سرور شما صورت گرفته بهتره از اینویس خودتون یه نسخه برای ساب هاستینگ بفرسید مطمعنا برسی میکنند و جواب میدن
3- بهتره اول ماجرا رو بگید بعد شرکتی رو زیر سوال ببرید . نه اینکه بیایید انتقاد کنید و بگید بعدا مدرک ارائه میکنید

iMIZBAN
February 18th, 2010, 13:44
1- این شرکت از سال 2000 نمایندگی فروش کارو هستند و مطمعن باشید در سراسر جهان مشتریان زیادی دارند . مشکلات همیشه هست . شما اگر با ساپورت مستقیم در ارتباط باشید زودتر به نتیجه میرسید مشکلتون رو بنویسید معمولا بین چند ساعت تا حداکثر 12 ساعت جواب میدن .
2- ممکنه اشتباهی درباره سرور شما صورت گرفته بهتره از اینویس خودتون یه نسخه برای ساب هاستینگ بفرسید مطمعنا برسی میکنند و جواب میدن
3- بهتره اول ماجرا رو بگید بعد شرکتی رو زیر سوال ببرید . نه اینکه بیایید انتقاد کنید و بگید بعدا مدرک ارائه میکنید

سلام دوست عزیز .
1 - از دو روز قبل تا حالا من بیشتر از 5 تا تیکت زدم و فقط به یکیش پاسخ داده شده .
خود کارو در حداکثر یک ساعت به درخواست ها جواب میده .
2 - هیچ اشتباهی وجود نداره چون مبلغ پرداخت شده و اطلاعات سرور هم صحیح هست فقط این ها اصلا آنلاین نمیشند که بخوان سرور رو ایجاد کنند .
3 - ماجرا از اول تاپیک تا حالا معلوم بوده و نیازی به گفتن نداره .
مدارک هم که خودش موجوده .
از دیروز تا حالا اصلا پشتیبانیشون آنلاین نشده خودتون می تونید مشاهده کنید .
در پست بعد عکس یکی از تیکت ها رو هم براتون میزارم .
دوست عزیز بنده که مرض ندارم الکی پست بدم وقت خودم رو هم تلف کنم .
تاخیر این شرکت باعث زیر سوال رفتن کار ما هم شده .
همه مشتری ها صداشون در اومده .
من الآن 8 ماه هست که با کارو کار می کنم و تا حالا هیچ شکایتی ازشون نداشتم .
اما این شرکت در همین اولین خرید من این اوضاع رو سر ما در آورده .
از آقا جلال عزیز خواهش می کنم که پیگیری کنند .
موفق باشید .

nswir
February 18th, 2010, 13:52
http://www.tehranpic.net/images/7scy8yl2s7ipdxeaxjw7.gif
من تا 21 این ماه فرصت دارم ولی ایشون از چند روز پیش کنسل کرده سرویس من رو !

iMIZBAN
February 18th, 2010, 13:55
سلام خدمت همه دوستان .
بعد از مدت 44 ساعت وی پی اس رو تحویل دادن .
موفق باشید .

parsvps
February 18th, 2010, 14:43
دوستان من می خوام برای وی پی اس پول واریز کنم . تکلیف چی بگیرم با نگیرم .

Ali-23
February 18th, 2010, 15:38
ساب هاستینگ مشکلی نداره در حال حاضر 4 ماه که ازش vps دارم ، ولی تنها چیزی که باید بدونید که که به صورت کامل مدیریت شده vps تحویل نمی دن مثلا firewall نصب نمی کنم optimeze نمی کنم خوب .
در کل confin امنیت قوی نمی کنم . من که گفتن به من گفتن ما وقت نداریم که برای همه این کارو بکنیم . دیگ به ما مربوط نمیشه از می خوای باید مدیر بگیرید .

ولی در کل کیفیت و پایداریش خوبه . ساپورتشونم به وقت ما بیشتر شب ها آنلاین هستن و سری جواب می دن .

Subhosting
February 18th, 2010, 17:01
با سلام خدمت همه ی همکاران.

تا چند دقیقه دیگر جواب تک تک دوستان را خواهم داد در همین جا

nswir
February 18th, 2010, 17:06
دوستان با پشتیبانی حرف زدم قبول کردن که اشتباه شده و قول برگشت کامل پول رو دادن.
انصافا حرفه ای وقتی دیدن منطقیه خیلی راحت گفتن اشکالی نداره !

AfraWeb.net
February 18th, 2010, 18:52
قصد طرفداری از این شرکت رو نداریم ولی امروز تیکیت زدیم همین امروز هم جواب دادن کمتر از چند ساعت حالا چرا جواب شما رو نمیدن واقعا نمیدونم . .
درباره منیج سرور ها . بله کاملا فول منیج نیست برای منیج کامل شما باید ماهی 50 دلار پرداخت کنید ولی فایروال و یک سری نرم افزار های دیگر رو به رایگان نصب میکنند .

تیکت پشتیبانی
Posted: 18/02/2010 10:11
جواب تیکت
Posted: 18/02/2010 12:30

Hello,

We have forwarded your request to concern dept, very soon you will be update.

--------------------------
SubHosting.net - tech support.

Hello,

We completed the following.

Firewall
[root@server ~]# csf -v
csf: v4.86 (DirectAdmin)

[root@server ~]# php -v
PHP 5.2.12 (cli) (built: Jan 11 2010 01:38:13)
Copyright (c) 1997-2009 The PHP Group
Zend Engine v2.2.0, Copyright (c) 1998-2009 Zend Technologies
with the ionCube PHP Loader v3.3.7, Copyright (c) 2002-2009, by ionCube Ltd., and
with Zend Extension Manager v1.2.2, Copyright (c) 2003-2007, by Zend Technologies
with Zend Optimizer v3.3.3, Copyright (c) 1998-2007, by Zend Technologies

opened the port for the ip's as per your requests

Now we are currently working on th FTP backup process and we will update you with further details.

Thank you.

--------------------------
Philip Alex
Senior Unix Engineer
SubHosting.net

Mohsen
February 18th, 2010, 18:59
دوستانی که به سرویس مدیریت شده از ساب هاستینگ نیاز دارند می‌تونند از نماینده دیگه این شرکت تو ایران (شرکت میزبان وب پایتخت یا همون ehost) تهیه کنند، چند هزار تومن از خود ساب هاستینگ گرون تر هست اما در عوض مدیریت شده هست و اگه یه موقع اون ور جواب ندن این ور کارتون رو راه می‌ندازند.

M-Soltani.ir
February 18th, 2010, 19:07
دوستانی که به سرویس مدیریت شده از ساب هاستینگ نیاز دارند می‌تونند از نماینده دیگه این شرکت تو ایران (شرکت میزبان وب پایتخت یا همون ehost) تهیه کنند، چند هزار تومن از خود ساب هاستینگ گرون تر هست اما در عوض مدیریت شده هست و اگه یه موقع اون ور جواب ندن این ور کارتون رو راه می‌ندازند.
اشتباه فکر میکنید
من یک وی پی اس گرفتم 27$ بنده خدا فقط 50$ پشتیبانی و مدیریت کرده
کارشون خوبه :53:

AfraWeb.net
February 18th, 2010, 19:24

دوست عزیز اینجا تبلیغات این شرکت نیست و اصلا جای این حرف شما اینجا نیست . و مشکل منیج هم با چند هزار تومان بیشتر حل نمیشه . شما باید ماهیانه 20 تا 50 دلار پرداخت کنید . در غیر اینصورت نصب چند برنامه و بستن فانکشن ها و... کار زیاد سختی نیست تو این فروم اطلاعات زیادی هست میتونید خودتون انجام بدید ولی ساب هاستینگ در صورت درخواست شما برنامه ها و فایروال رو نصب میکنه همچنین برای منیج کامل میتونید از این شرکت استفاده کنید

Platinum Server Management, Inc. (http://www.platinumservermanagement.com/)

Subhosting
February 18th, 2010, 19:35
سلام خدمت همه دوستان .
من قبلا از کارو خرید کردم و یه سرور اختصاصی هم گرفتم و سفارشم در کمتر از 12 ساعت ایجاد شد و به من تحویل دادن .
در تاریخ 16.02.2010 یه وی پی اس به ساب هاستینگ سفارش دادم ولی هنوز تحویل نگرفتم .
اینا همیشه اینقدر طولش میدن ؟
با آقا جلال عزیز هم حرف زدم و گفتن که تیکت بزن و لی تیکت ها رو هر 12 ساعت یک بار هم جواب نمیدن .
انگار فقط عصر ها هستند .
ممنون میشه بقیه هم تجربشون رو بگن تا بفهمیم همیشه اینجوری بودن یا فقط با ما اینکار رو می کنند ؟
موفق باشید .

حرف زدم باهاشون گفتند پیگیری می کنند ولی هنوز خبری نشده .
آی پی ندارم و گرنه مشکلی نداشتم .
9 تا اکانت نمایندگی فروختم به دوتاشون قول کارو رو دادم .
روی سرور اختصاصی هم آی پی خالی ندارم .
اگر که می دونستم اینجوری میشه اصلا وی پی اس نمیگرفتم مستقیم چند تا آی پی از کارو واسه سرور اختصاصی می گرفتم خودم رو راحت می کردم .

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

اصلا پشتیبانیشون آنلاین نمیشه که بخواد سرشون شلوغ باشه . :39:
پشتیبانی آنلاینشون همیشه آفلاینه . :102:

با سلام
دوستان دقت داشته باشند بخشی که در سایت هست نوشته شده است : Site Consultant
و این بخش برای پشتیبانی نیست و فقط مربوط به سوالات و مسائل قبل از خرید است.
منطقی نیست که ساپورت آنلاین بخواهد به عزیزان پاسخ دهد.
حتما باید از طریق Ticketing با ساپورت در تماس باشید.

موفق باشید

من همینو میگم !
خیلی جالبه !

http://www.tehranpic.net/images/7scy8yl2s7ipdxeaxjw7.gif
من تا 21 این ماه فرصت دارم ولی ایشون از چند روز پیش کنسل کرده سرویس من رو !

با سلام

متاسفانه اشتباها سرور شما کنسل شده بود که با صحبتی که با بخش فروش داشتید ،
با اینکه 25 روز از سرور استفاده کردید اما مبلغ کامل سرور به حساب شما برگشت داده شد.
امید وارم سوء تفاهمات برطرف شده باشد.
در آخر نیز از شما بابت از مورد عذر خواهی میکنم.

موفق باشید

ساب هاستینگ مشکلی نداره در حال حاضر 4 ماه که ازش vps دارم ، ولی تنها چیزی که باید بدونید که که به صورت کامل مدیریت شده vps تحویل نمی دن مثلا firewall نصب نمی کنم optimeze نمی کنم خوب .
در کل confin امنیت قوی نمی کنم . من که گفتن به من گفتن ما وقت نداریم که برای همه این کارو بکنیم . دیگ به ما مربوط نمیشه از می خوای باید مدیر بگیرید .

ولی در کل کیفیت و پایداریش خوبه . ساپورتشونم به وقت ما بیشتر شب ها آنلاین هستن و سری جواب می دن .

با سلام

دوست عزیز
کاملا مدیریت شده به این معنی نیست که ما فایروال نصب کنیم = مدیریت شده
و در مورد فایروال ، فایروال همیشه جواب تمامی مشکلات نیست و نمیتوان آن را تنها عامل امنیت و ... دانست.

در آخر قابل ذکر است ، در راستای تسریع در امر پشتیبانی ،
تصمیماتی اتخاد گردیده است تا عزیزان سریعتر به پاسخ برسند.

موفق باشید.

shafiei7
February 19th, 2010, 10:08
سلام
من قبلا مشتریشون بودم و به خاطر مشکلات زیادی که بود و درخواست های پشتیبانی که میزدم و پاسخ درست نمیگرفتم و هر تیکت حتی چند روز هم میشد که پاسخ بدن و اون پاسخ هم به درد بخور نبود و مشکلات هنوز سره جاش بود، دیگه باهاشون کار نکردم. فقط هنگام خرید خوب پشتیبانی دادن و من خیلی خوشحال بودم که پشتیبانی خوبی دارن ولی بعد از خرید دیگه نه.
یک آفر گذاشته بودن هر وی پی اس بخریم یکی رایگان میده من چند تا رایگان داشتم ازشون بعد که مشکلات رو مطرح میکردم یکیشون جواب داد که اگر میخوای فلان مشکل حل بشه اون رایگان ها رو از شما میگیریم و وی پی اس های اصلی رو درست میکنیم. (غیر منطقی ترین جوابی که تا حالا شنیدم)

اینم متن تیکت که اقای ایوان فرستادن برای من که اگر نود وی پی اس عوض کنیم که مشکل حل بشه به شما وی پی اس رایگان هایی که دادیدم رو نمیدیم:

View Ticket #309802 Posted: 19/12/2009 11:31
only possible solution is that we move you to another NOD - but on that NOD would need to change you for VPS, cant give you free VPS's there.

That's the only option.

Best regards,
Ivan C.
ivan@subhosting.net
tel: 1-888-881-4687
Subhosting - Quality Hosting, VPS, Managed Dedicated Server Solutions (http://www.subhosting.net)

Subhosting
February 19th, 2010, 15:30
با سلام خدمت شما ،

تا جایی که من در خاطرم هست شما با آی پی های خودتوم مشکل داشتبد.
و تیکت های زیادی زدید در این مورد و بررسی زیادی انجام گرفت.
اما تا زمانی که آی پی شما عوض نشود مشکل بر جای خود باقی میماند.
شما براحتی میتوانستید درخواست آی پی کنید.

در مورد این مسئله آخر هم ، خدمتتون عرض کنم ،
معنی این نوشته با چیزی که شما فرمودید بسیار فرق میکند !!!!!!!!
گفته شده است اگر سرور شما را منتقل کنیم روی سرور دیگری ، سرور رایگان شما را نمیتوانیم منتقل کنیم روی آن سرور.
و کاملا بدیهی و روشن است.
انتظاری هم از سرور رایگان نمیتوانید داشته باشید.
کما آنکه ما روی آن سرور ها نیز پشتیبانی میدادیم و کاملا بدون هزینه.

اینم متن تیکت که اقای ایوان فرستادن برای من که اگر نود وی پی اس عوض کنیم که مشکل حل بشه به شما وی پی اس رایگان هایی که دادیدم رو نمیدیم:

view ticket #309802 posted: 19/12/2009 11:31
only possible solution is that we move you to another nod - but on that nod would need to change you for vps, cant give you free vps's there.

That's the only option.

Best regards,
ivan c.
ivan@subhosting.net
tel: 1-888-881-4687
subhosting - quality hosting, vps, managed dedicated server solutions (http://www.subhosting.net)

Iranizi
February 19th, 2010, 19:39
So far So good
تا الان که بنده باهاشون کار کردم مشکلی نبوده. پشتیبانی هم سریع پاسخ داده

shafiei7
February 20th, 2010, 13:38
هر کسی میخوات یوزر نیم و پسوورد منو داخل سایت ساب هاستینگ بهش بدم تا کل تیکهایی که در یک ماه زده شده ببینید که متوجه بشید چند بار درخواست تغییر ای پی کردم و هیچ کدوم انجام نشد اقای خردمند شما کاملا از مشکل من مطلع بودید الان میگید میخواستید تغییر ای پی بدم ؟

Subhosting
February 20th, 2010, 20:59
با سلام
اگر میخواهید بحث کنید لطفا تشریف بیارید در گفتگوی آنلاین ساب هاستینگ تا صحبتی شود.

در ثانی بنده عرض کردم درخواست آی پی جدید نه درخواست تغییر آی پی.
موفق باشید.

shafiei7
February 20th, 2010, 21:10
بحثی ندارم که الان دو ماه هست که مشتری اونجا نیستم دیگه؛ فقط نظر خودم دادم و مشکلاتی رو که داشتم با ساب هاستینگ مطرح کردم. این سایت برای همین هست دیگه یکی راضی هست از سرویس یکی نیست و همگی نظر میدن تا افرادی که میخوان خرید کنن بتونن خوب تصمیم بگیرن از کجا خرید کنن.
لطفا پاسخ اون ایمیل هم در مورد پروژه برنامه نویسی بفرستید.

goldstar
February 20th, 2010, 21:17
بحثی ندارم که الان دو ماه هست که مشتری اونجا نیستم دیگه؛ فقط نظر خودم دادم و مشکلاتی رو که داشتم با ساب هاستینگ مطرح کردم. این سایت برای همین هست دیگه یکی راضی هست از سرویس یکی نیست و همگی نظر میدن تا افرادی که میخوان خرید کنن بتونن خوب تصمیم بگیرن از کجا خرید کنن.
لطفا پاسخ اون ایمیل هم در مورد پروژه برنامه نویسی بفرستید.
سلام
احیانا شما توی یک تیکت درخواستهاتون رو نمیگفتین؟
چون توی اکثر دیتاسنترهای دنیا برای هر درخواست جدید باید تیکت جدید باز کنید وگرنه چک نمیکنند. بطور مثال من در دیتاسنتر burst که سریع جواب تیکت ها رو میدن یک درخواست دیگه رو داخل تیکت قبلیم که جواب داده بودند مطرح کرده بودم و جوابی نگرفتم.

amiri113
February 20th, 2010, 21:22
معنی این نوشته با چیزی که شما فرمودید بسیار فرق میکند !!!!!!!!
گفته شده است اگر سرور شما را منتقل کنیم روی سرور دیگری ، سرور رایگان شما را نمیتوانیم منتقل کنیم روی آن سرور.

منم همين معنی رو برداشت کردم از اون جمله!

shafiei7
February 20th, 2010, 21:27
سلام
احیانا شما توی یک تیکت درخواستهاتون رو نمیگفتین؟
چون توی اکثر دیتاسنترهای دنیا برای هر درخواست جدید باید تیکت جدید باز کنید وگرنه چک نمیکنند. بطور مثال من در دیتاسنتر burst که سریع جواب تیکت ها رو میدن یک درخواست دیگه رو داخل تیکت قبلیم که جواب داده بودند مطرح کرده بودم و جوابی نگرفتم.

یک درخواست بیشتر نداشتم اونم جداگانه ارسال میشد. ;;)

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

منم همين معنی رو برداشت کردم از اون جمله!

وقتی روز اول میگن این پلن وی پی اس بخرید در عوض یک پلن رایگان میدیم به همون مشخصات و سوال میپرسم اگر پلن رو ارتقاء بدیم رایگان هم ارتقاء پیدا میکنه میگن اره یعنی مکمل همدیگه هستند دیگه اگر مشکل داره هر دوتاش باید رفع بشه دیگه نه یکیش رفع کنن و دیگری رو به حال خودش بذارن.

amiri113
February 20th, 2010, 21:31
یک درخواست بیشتر نداشتم اونم جداگانه ارسال میشد. ;;)

---------- post added at 09:27 pm ---------- previous post was at 09:23 pm ----------

وقتی روز اول میگن این پلن وی پی اس بخرید در عوض یک پلن رایگان میدیم به همون مشخصات و سوال میپرسم اگر پلن رو ارتقاء بدیم رایگان هم ارتقاء پیدا میکنه میگن اره یعنی مکمل همدیگه هستند دیگه اگر مشکل داره هر دوتاش باید رفع بشه دیگه نه یکیش رفع کنن و دیگری رو به حال خودش بذارن.

اصولا بايد همينطور باشه!
وقتي يک سرويس رو مجانی ميدن بايد تا آخر پاش وايسن!
نه وسطش جا بزنن!

AfraWeb.net
February 20th, 2010, 23:08
خیلی جالبه بعد از 10 سال اولین جایی که داره این شرکت رو زیر سوال میبره تو همین فروم هست ما ایرانی ها اگر theplanet هم سرور خریداری کنیم بعد از یه مدت میایم اون شرکت رو زیر سوال میبریم همانطوری که ws و giga یا xlhsot یا ... رو زیر سوال بردیم
یکی هم از دوستان نوشته بود down with worldstream که واقعا جالب بودش . حالا بین این همه مشتری که ساب هاستینگ داره چرا مشکل برای شما پیش اومده نمیدونم چرا جواب شما رو نمیدن اونم نمیدونیم به این توجه کنید .

Posted: 20/02/2010 13:53
Hello
If it is possible to enable ini_set on the server

Posted: 20/02/2010 14:47
Hello,
As per your request, ini_set has been enabled on the server. Please give it a try now and let us know if you need any further assistance.

SubHosting.net - tech support.

کمتر از 1 ساعت حالا چرا برای بغیه رو طول دادن واقعا نمیدونم . شرکت همون شرکت هست- پشتیبانی همون هستش . البته یه سری مشکلات هم نیاز به وقت زیادی برای برسی دارند و انتظار نداشته باشید 1 ساعته جواب بدن .

parsvps
February 20th, 2010, 23:47
تایید میشه . کاملا درسته . پشتیبانی عالی . من هم مشکلی با این شرکت ندارم

shafiei7
February 20th, 2010, 23:51
خیلی جالبه بعد از 10 سال اولین جایی که داره این شرکت رو زیر سوال میبره تو همین فروم هست ما ایرانی ها اگر theplanet هم سرور خریداری کنیم بعد از یه مدت میایم اون شرکت رو زیر سوال میبریم همانطوری که ws و giga یا xlhsot یا ... رو زیر سوال بردیم
یکی هم از دوستان نوشته بود down with worldstream که واقعا جالب بودش . حالا بین این همه مشتری که ساب هاستینگ داره چرا مشکل برای شما پیش اومده نمیدونم چرا جواب شما رو نمیدن اونم نمیدونیم به این توجه کنید .

Posted: 20/02/2010 13:53
hello
if it is possible to enable ini_set on the server

posted: 20/02/2010 14:47
hello,
as per your request, ini_set has been enabled on the server. Please give it a try now and let us know if you need any further assistance.

Subhosting.net - tech support.

کمتر از 1 ساعت حالا چرا برای بغیه رو طول دادن واقعا نمیدونم . شرکت همون شرکت هست- پشتیبانی همون هستش . البته یه سری مشکلات هم نیاز به وقت زیادی برای برسی دارند و انتظار نداشته باشید 1 ساعته جواب بدن .

اگر میخواید یوزر نیم و پسوورد خودم رو داخل ساب هاستینگ براتون خصوصی ارسال میکنم برید کل تیکت های منو چک کنید و ببینید بعضی هاش با تاخیر حتی دو روزه پاسخ داده شده و پاسخ هم در جهت رفع مشکل نبوده

nswir
February 27th, 2010, 11:12
با سلام

متاسفانه اشتباها سرور شما کنسل شده بود که با صحبتی که با بخش فروش داشتید ،
با اینکه 25 روز از سرور استفاده کردید اما مبلغ کامل سرور به حساب شما برگشت داده شد.
امید وارم سوء تفاهمات برطرف شده باشد.
در آخر نیز از شما بابت از مورد عذر خواهی میکنم.
اولا ممنون که برگردوندید پول رو در ضمن کی میگه 25 روز استفاده کردم؟
از حدود 10 فوریه وی پی اس کنسل شده بود ! یعنی حدا اقل 10 روز به اتمام مونده بود.
ضرری که از این بابات متحمل شدم رو کلا از یادتون رفت.
باز ممنون از شما.

Talahost.Com
February 27th, 2010, 11:28
بهترین راه اینه که تماس بگیرید
0018888814687