PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر ایرانی

kamrang
May 21st, 2013, 14:05
دوستان میخوام دیتاسنتر ایرانی بگیرم .
پارس انلاین یا افرانت بگیرم ؟ کدوم بهترن؟

Domain
May 21st, 2013, 14:10
به نظر من افرانت کیفیت بهتری داره،
ولی پهنای باند زیادتری نیاز داشته باشین برید سراغ پارس آنلاین.
تبیان هم سرور داریم و در مجموع راضی هستیم.

mr_saeed
May 21st, 2013, 14:32
تبیان پورتش نسبت به بقیه بهتره . قیمت هاش هم خوبه .

spark3r
May 21st, 2013, 15:31
من افرانت رو بهتون پیشنهاد می کنم.

RoobinaServer
May 21st, 2013, 15:42

بین دیتاسنتر هایی که گفتید افرانت 100% بهتر هست.

نکته : پارس انلاین هر آیپی 10 تومان هست.

یا حق

RoobinaServer
May 21st, 2013, 15:43
تبیان پورتش نسبت به بقیه بهتره . قیمت هاش هم خوبه .

قیمت تبیان در ترافیک فضایی هست اما کیفیت فضایی هم دارد و به درد کسانی که قصد استارت زدن کار دارند نمیخوره. :) مگر در دو صورت :

1. ترافیک کم مصرف کنند.
2. مشکل مالی برای هزینه ترافیک نداشته باشند و کیفیت فضایی را ترجیح بدهند.

یا حق

amirfateh
May 21st, 2013, 15:59
ما در افرانت در حال فعالیت هستیم قصد داریم دردیتاسنترهای دیگه هم حضور داشته باشیم
تیبان رو که همکارعزیزمون گفتند، اتفاقا چند روز پیش با فروش تبیان صحبت کردیم خیلی از سر شکم سیری کار می کنند ، گفتند باید کل مبلغ قرارداد یکجا پرداخت بشه؟!

باهاشون خداحافظی کردیم :)

RoobinaServer
May 21st, 2013, 16:16
ما در افرانت در حال فعالیت هستیم قصد داریم دردیتاسنترهای دیگه هم حضور داشته باشیم
تیبان رو که همکارعزیزمون گفتند، اتفاقا چند روز پیش با فروش تبیان صحبت کردیم خیلی از سر شکم سیری کار می کنند ، گفتند باید کل مبلغ قرارداد یکجا پرداخت بشه؟!

باهاشون خداحافظی کردیم :)

فکر کنم بدونم با کی صحبت کردید :ی

در کل کارمند هستند و حقوق بگیر مثل دیتاسنتر های پارس آنلاین و افرانت خصوصی نیست این دیتاسنتر.

اگر خواستید میتوانیم کلو ارائه بکنیم خدمتتون با دسترسی فیزیکی خودتان (با بودن ما).

ولی خب هزینه آیپی و .... به صورت قرار دادیه.

یا حق

kamrang
May 21st, 2013, 17:57
مرسی از راهنماییتون.
من وظیفه خودم میدونم 2 تا چیز بگم.
از شرکتی به نام میهن سرور ,آّب خوردن هم نگیرین .اگر اشتباه نکرده باشم ,دیتا سنتر علوم تحقیقات , که دیگه سی دی windows xp هم ازش نخرین ,چون مطمئنان خرابه .

RoobinaServer
May 21st, 2013, 18:27
مرسی از راهنماییتون.
من وظیفه خودم میدونم 2 تا چیز بگم.
از شرکتی به نام میهن سرور ,آّب خوردن هم نگیرین .اگر اشتباه نکرده باشم ,دیتا سنتر علوم تحقیقات , که دیگه سی دی windows xp هم ازش نخرین ,چون مطمئنان خرابه .

دیتاسنتر دولتی هست. پورتش ضعیفه به اتک هم فوق حساس هستند ما قبلا این دیتاسنتر هم کلو داشتیم.

یا حق

speedy
May 22nd, 2013, 01:10
همشون یه جورن
یکی رو پینگ یکی رو آپتایم یکی رو پشتیبانی و ...
ببین کدوم با شرایط میخوره

آقای سجادیه من دیدم شما دارید جواب همه رو میدید گفتم منم جواب شما رو بدم
شما تا اونجا که من یادمه اول امدید پارس دِو را کردید خدا هی میگفتید در دیتاسنتر ... در رشت :دی و باهاشون درصدی کار میکردید. بعد اینکه باهاشون بهم زدید رفتید سرور گرفتید گذاشتید تبیان. حالا هم تبیان شده خدا و کیفیت فضایی ، چون شما از اونجا سرویس میگیرید. با این جملتون هم موافقم

دیتاسنتر دولتی هست. پورتش ضعیفه به اتک هم فوق حساس هستند ما قبلا این دیتاسنتر هم کلو داشتیم.

اما نه با این قسمتش
ما قبلا این دیتاسنتر هم کلو داشتیم
بهتره تجربیاتتون ر با این دیتاسنتر بگید و نتیجه گیری را بزارید بر عهده خود شخص

kamrang
May 23rd, 2013, 01:19
مرسی از راهنمایی .فقط یه سوال دیگه داشتم :
من میخوام xmpp نصب کنم .کلا فرقی میکنه که win2003 ya 2008 نصب کنم ؟ اگر فرقی داره ممنون میشم یه توضیح مختصری بدین.

RoobinaServer
May 23rd, 2013, 02:20
همشون یه جورن
یکی رو پینگ یکی رو آپتایم یکی رو پشتیبانی و ...
ببین کدوم با شرایط میخوره

آقای سجادیه من دیدم شما دارید جواب همه رو میدید گفتم منم جواب شما رو بدم
شما تا اونجا که من یادمه اول امدید پارس دِو را کردید خدا هی میگفتید در دیتاسنتر ... در رشت :دی و باهاشون درصدی کار میکردید. بعد اینکه باهاشون بهم زدید رفتید سرور گرفتید گذاشتید تبیان. حالا هم تبیان شده خدا و کیفیت فضایی ، چون شما از اونجا سرویس میگیرید. با این جملتون هم موافقم

اما نه با این قسمتش
ما قبلا این دیتاسنتر هم کلو داشتیم
بهتره تجربیاتتون ر با این دیتاسنتر بگید و نتیجه گیری را بزارید بر عهده خود شخص

(از همینجا مشخص هست چرا کسی زیاد نمیاد تجربیاتش را با دیگران در میان بگذاره و در تاپیک های سوالات و آموزش ها شرکت بکنه این همه سرویس دهنده داریم تعداد اندکی در همین تاپیک مخصوصا شرکت کردند.)

تا کنون بنده در مورد شما سوژه ای نگشتم بگیرم چون اینجا همه همکار هستیم چه نماینده چه خرده فروش چه ... ولی خب ناچارا ...

1 . وقتی ما کلوکیشن هستیم چه دلیلی داره بریم با پارس دو درصدی کار کنیم ؟ فکر کنم ما را با خودتان اشتباه گرفتید هیچ موقع درصدی کار نمیکنیم بلکه درصدی با ما کار میکنند.! http://www.webhostingtalk.ir/f15/77687/index3.html#post736244

2 . پارس دو پشتیبانیش مثل تبیان حرف نداره هنوزم در این مورد به قول شما خدا هست اما کیفیت پورت ندارد ولی تبیان داره و ربطی نداره از کجا سرویس میگیریم بنده با دلیل و مدرک حرف میزنم اینطوری که شما میگید یعنی ما هر جا میریم همانجا کیفیت دار میشه و الکی تعریف میکنیم به نظرتون حالمون خوش نیست که بریم پارس دو که ماهانه 100 تومان هزینه کلوش هست را ول کنیم بریم سراغ تبیان با این همه قیمت های گران و ترافیک گیگی 1500 تومان دانلودی ؟ خب همان پار دو میماندیم و همان را به قول شما خدا میگفتیم دیگه چه کاریه ؟ --- استدلالتون جالبه ---

3 . شما که با جمله این که ما در این دیتاسنتر کلو داشتیم مخالف هستید و فکر میکنید دروغ میگیم بهتر هست با دیتاسنتر صحبت کنید (شما که اینقدر دنبال سوژه در کارهای ما هستید باید بهتر اطلاع داشته باشید که تا چند وقت پیش از دیتاسنتر جایگاه هم که زیر مجموعه همین دیتاسنتر هست سرویس میدادیم یک ماه بعیده که اطلاع ندارید !!!!) دیگه اکثر دیتاسنتر ها ما را میشناسند اینقدر رفتیم پول ریختیم دور و کلو کردیم برای تست شما قبل از صحبتی آمار ما را از دیتاسنتر مذکور در بیاورید.

برای تمام صحبت های بالا در صورت لزوم مدارک مستند قابل ارائه هست حتی سنجیدن کیفیت.(همکارانی هستند که هنوز از پارس دو سرویس بدهند)

در کل شما به جای سوژه الکی گرفتن بهتره پاسخگوی تاپیک های خودتان باشید : http://www.webhostingtalk.ir/f15/77687/index4.html#post745426

اگر موردی دیگر هم هست یا ... پیغام خصوصی بدید در خدمتم یا میتوانید تماس بگیرید در انجمن ادامش ندید ممنون میشم طبق قوانین انجمن نیست : 02166378056

ارادتمند سجادیه
یا حق

RoobinaServer
May 23rd, 2013, 02:30
مرسی از راهنمایی .فقط یه سوال دیگه داشتم :
من میخوام xmpp نصب کنم .کلا فرقی میکنه که win2003 ya 2008 نصب کنم ؟ اگر فرقی داره ممنون میشم یه توضیح مختصری بدین.

نه عزیز فرقی ندارد الان مشتریان ما هم هم روی 2003 نصب کردند هم 2008

بنده خودم تجربه easyphp دارم برای همین ذکر کردم مشتریان ما نصب کردند.

طبق این تجربه مشکلی نیست اما خب 2008 در کل اگر به مشکل بخورید پیچیده تر از 2003 هست.

یا حق

majidisaloo1
May 23rd, 2013, 12:07
بنده قصد دخالت نداشتم
جناب سجادیه درست میفرمایند
بنده با هر 3 دیتا سنتری که به اسم دیتا سنتر گفته شد یک جورایی کار کردم و درباره جناب سجدیه هم اطلاعاتی دارم که بیچاره برای تست 2 ساله هر دیتا سنتری که باشه سرور گذاشته و حد ال یک ماه برای سنجش کیفیت باهاشون در ارتباط بوده
در ارتباط با پارس دو باید بگم که دیتا سنتر نیست و یک شبکه اختصاصی هست که چیز آنچنان سختی هم نیست خوب این مشکلاتی دارد و اون اینکه الآن پورت خوبی ندارد شما شاید سرعت دانلودت با نهایت فشاری که وارد کنید به 600 کیلو بایت برسه اینذ از پارس دو
در باره جایگاه هم باید بگم که این ها هم دیتا سنتر نیستند و مثل همین پارس دو هستند اما با یک تفاوت اساسی که اون هم سطح سوادشون است که خیلی پایین تر است و خیلی هم خودشان را بدون دلیل تحویل میگیرند، سطح سوادشون در سطح همکارانی هست که در ابتدای تابستان به جمع ما اضافه میشوند و در انتهای تابستان حدا میشوند
در باره تبیان هم اطلاعاتی دارم
پورتش خیلی عالی است و چون این دیتا سنتر یک دیتا سنتر دولتی است پس از نظر هزینه کمبود خاصی ندارد و با توجه به هزینه ای که میکند کیفیت بهتری را میدهد اما هزینه ی خوب هم میگیرد از نظر سطح سواد کارمندانش هم خیلی مناسب تر از 2 تای بالاست

speedy
May 23rd, 2013, 12:24
وقتی ما کلوکیشن هستیم چه دلیلی داره بریم با پارس دو درصدی کار کنیم ؟
الان رو نمیگم ابتدای فعالیتتون رو میگم. بنده هم درصدی کار نمیکنم. اگر کار میکردم لینک مخصوص خودش رو میدادم. هدف دیگری دارم که مربوط میشه به خودم.
پارس دو هم مسئولشون آقای صالحی هستند فکر کنم. فقط مشکلشون پورت هست بله. از نظر پشتیبانی کاملا حرفه ای هستند
بقیه رو حوصله ندارم بخونم جواب بدم.
در مورد تاپیک هم ترجیه میدم بالا نیارمش . اگه واقعا براتون جوی سواله خدمتتون باید بگم هر ساله 1% مالیات افزوده میشه که امسال شده 6% . برای 45 تومن دادن و بنده جواب ندادن حداقل باید ضحمت کد تراکنشی چیزی میکشیدن. وگرنه من بگم به شما من 20 میلیون دادم شما دیگه جوابمو ندادید :دی بقیه که عقل دارن باید بپذیرن؟

novahost
May 23rd, 2013, 12:29

افرانت تایید میشه
پیشنهاد میکنم در اینجور تاپیک ها نظر سنجی بزارید تا هم شما راحتتر نتیجه مطلوب را بگیرید هم اسپم زیاد نشه

RoobinaServer
May 23rd, 2013, 13:01
بنده قصد دخالت نداشتم
جناب سجادیه درست میفرمایند
بنده با هر 3 دیتا سنتری که به اسم دیتا سنتر گفته شد یک جورایی کار کردم و درباره جناب سجدیه هم اطلاعاتی دارم که بیچاره برای تست 2 ساله هر دیتا سنتری که باشه سرور گذاشته و حد ال یک ماه برای سنجش کیفیت باهاشون در ارتباط بوده

ممنون ولی خب کم کم داریم نتیجه میگیریم کمتر تجربه به دیگران منتقل کنیم هر چند تا امروز خیلی از تجربیات دیگران استفاده کردیم و سعی هم نکردیم تخریبشون کنیم نمونشم همین آخری هست که تو گوگلم ایندکس شده اسم جایگاه با روبینا که سرویس میدادیم.

http://www.google.com/#site=&source=hp&q=دیتاسنتر+جایگاه+روبینا+سر ر&oq=دیتاسنتر+جایگاه+روبینا+سر ور&gs_l=hp.3...282.4379.0.4505.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0.. .0.0...1c.1.14.hp.mLoNi_W7TCY&bav=on.2,or.&bvm=bv.46865395,d.bGE&fp=fff0060a0ad098b9&biw=1567&bih=769

http://www.google.com/#site=&source=hp&q=دیتاسنتر+جایگاه+روبینا+سر ر&oq=دیتاسنتر+جایگاه+روبینا+سر ور&gs_l=hp.3...282.4379.0.4505.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0.. .0.0...1c.1.14.hp.mLoNi_W7TCY&bav=on.2,or.&bvm=bv.46865395,d.bGE&fp=fff0060a0ad098b9&biw=1567&bih=769

الان رو نمیگم ابتدای فعالیتتون رو میگم. بنده هم درصدی کار نمیکنم. اگر کار میکردم لینک مخصوص خودش رو میدادم. هدف دیگری دارم که مربوط میشه به خودم.

ابتدای فعالیت ما به جز 5 سال هاستینگ در مورد سرور در ایران بر میگرده به دو سال پیش که ما سرویس توی نت نمیدادیم و بیرون به شرکت ها میدادیم و در نت سرویس از ovh فرانسه ارائه میکردیم مستقیم تحت پنل یکی از اعضای گروه روبینا به نام افشار انالوئی در انجمن سرچ کنید نام ایشونم هست سند.

بهتره بیشتر تحقیق کنید. لینک درصدی ما هم بدید ممنون میشم چون به قول شما درصدی کار کردیم و دیدید شما.

ادامش ندید عزیز گفتم اگر شکی به ما دارید پیغام خصوصی کنید وقتی عمومی میگید باعث میشه بنده هم عمومی پاسخ بدم و اسپم میشه (بعد مدیر سایت فردا گله مند نشه از ما.)

یا حق

Ehsan lashkari
May 23rd, 2013, 13:13
سطح سوادشون در سطح همکارانی هست که در ابتدای تابستان به جمع ما اضافه میشوند و در انتهای تابستان حدا میشوند

اینو خوب اومدی! اما// اون وقت مثلا یکی بهار بیاد با سواده ؟ یا بعد از تابستون بمونه چی ؟!!

پس تا تابستون شروع نشده ...

نکته: دیتا سنتر خصوصی ندارم در ایران!
پارس آنلاین وابسته به یک کنسرسیومی هستش که دسته جمعی مخابرات رو خریدند 3-4 سال قبل!

افرانت وابسته به سهام داران دانشگاه آزاده!

تبیان هم که دیگه معلومه!!!

اینها فقط اسم خصوصی رو یدک میکشند!

seyed-reza
May 23rd, 2013, 16:55
من بیشتر افرانت را توصیه می کنم برای کار با دیتاسنتر های داخلی

majidisaloo1
May 23rd, 2013, 17:10
اینو خوب اومدی! اما// اون وقت مثلا یکی بهار بیاد با سواده ؟ یا بعد از تابستون بمونه چی ؟!!

پس تا تابستون شروع نشده ...

همکاران تابستانی ما اط سطح سواد پایین تری برخوردارند و همه کودکان مدرسه ای هستند که برای 1-2 ماه میان و همکار ما میمونند و بعدش خودشون میرند
برای همین از معروفیت خاصی برخوردار هستند