PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فایل و اطلاعات از whm به hypevm

aneeshtan
February 18th, 2010, 02:24
سلام بر شما

ممکن است این سوال زیادی تخصصی باشد ولی امیدوارم شما جواب آن را بدانید

به تازگی سرور مجازی جدید خریدم که قصد انتقال را از سرور قبلی دارم .

سرور قدیم کنترل پنل cpanel و whm است و
سرور جدید که کنترل پنلش kloxo و hypervm است

حال قصد دارم اطلاعات و فایل های یک دامین را از درون whm به hypervm سرور جدیدم منتقل کنم .

به صورتی که با این انتقال یک دامین با همان مشخصات و فایل ها و دیتابیس در سرور جدید ساخته شود .

persian.developer
February 18th, 2010, 02:54
سلام یک آموزش کامل در مورد انتقال دستی هست
http://www.webhostingtalk.ir/f10/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-924/

---------- Post added at 02:54 AM ---------- Previous post was at 02:52 AM ----------

به صورتی که با این انتقال یک دامین با همان مشخصات و فایل ها و دیتابیس در سرور جدید ساخته شود .
باید دستی انتقال بدید چون تبدیل کننده ای برای kloxo به cpanel وجود نداره

aneeshtan
February 18th, 2010, 02:57
ولی یکی از دوستان هم که همین شرایط را داشت چنین کاری را کرد و با استفاده از command line

اما ایشون مریض هست و اینترنت نیست .

انتقال مستقیم فایل ها که کار ساده ای است از FTP backup transfer می شود ولی من می خواهم کامل دیتابیس و فایل ها با هم منتقل شوند

persian.developer
February 18th, 2010, 03:05
انتقال مستقیم فایل ها که کار ساده ای است از FTP backup transfer می شود ولی من می خواهم کامل دیتابیس و فایل ها با هم منتقل شوند
برای انتقال فایل میتونید wget کنید ولی اگر دیتابیس هم باشه باید دیتابیس رو import کنید
اگر کنترل پنل DirectAdmin باشه Convertor داره ولی Kloxo نداره و باید دستی سایت ها رو انتقال بدید(که راه های مختلفی داره)

IFACO.Net
February 18th, 2010, 10:21
تنها راهش انتقال دستی هست، چه از کامند لاین چه از طریق اف تی پی و ...

aneeshtan
February 18th, 2010, 18:20
دوستان اگر راهی رو می شناسید که بشود فرمت zip رو فعال کرد تو phpmyadmin کنترل پنل kloxo ممنون می شوم

چون الان zip را ساپورت نمی کند و این یعنی اگر یک دیتابیس با فرمت zip می شود 2 مگ با فرمت gzip می شود 16 مگ

ممنون

موفق باشید