PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث تبلیغات

pouyasazan
February 17th, 2010, 22:10
سلام خدمت همکاران محترم

من در این انجمن یک جستجو کردم و بحث کاملی پیرامون تبلیغات ندیدم و از آنجا که این مبحث برای همه همکاران جالب است خواستم این مبحث مطرح بشه و نظر همکاران را بدونم.

به نظر شما چه راهکار های تبلیغاتی برای شرکت های هاست موجود است؟ توضیح بدید اگر سایتی هست سایت معرفی کنید.

این مبحث اگر علمی ادامه پیدا کند به درد همه می خورد. حتی اگر راهکار شرکت های خارجی قابل پیاده سازی در ایران هم میشناسید معرفی کنید.

با سپاس

LoveLife
February 17th, 2010, 22:14
خود این سایت یه مورد خوب برای تبلیغ هست !
بعد از اون گوگل

Vahid
February 17th, 2010, 22:25
MoreRank - Traffic System (http://www.morerank.com)
افزایش بازدید این سایت به دردتون میخوره ...

1eng.ir
February 17th, 2010, 22:29
اگه دوستانی که تجربه دارن بیان تو بحث شرکت کنن خوب جواب میده.

pouyasazan
February 17th, 2010, 22:29
این سایت سایت خوبی برای تبلیغات هست اما نه برای هاست اشتراکی.
گوگل هم فکر کنم مورد خیلی عالی باشه. موارد دیگر اگر باشد خیلی عالی هست. من می خوام دنبال موارد زیادی باشیم و بیشتر به دنبال راهکار های بازاریابی برای هاست اشتراکی هستم.
پیشنهاد بدید. و توضیح بدهید

Ali-718
February 17th, 2010, 22:31
تبلیغ در سایت هایی که در ضمینه پخش اسکریپت ، قالب و ابزار وبمستر ها فعالیت دارند هم پیشنهاد میشه !
ولی به نظر من جلب رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای یک هاستینگه...

pouyasazan
February 17th, 2010, 22:34
morerank - traffic system (http://www.morerank.com)
افزایش بازدید این سایت به دردتون میخوره ...

پیشنهادتون برای استفاده از سیستم این سایت ها در ایران چی است؟ هدف شرکت های هاستینگ افزایش فروش است و صرف افزایش بازدید نیست. هدف افزایش بازدید هدفمند است.

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

تبلیغ در سایت هایی که در ضمینه پخش اسکریپت ، قالب و ابزار وبمستر ها فعالیت دارند هم پیشنهاد میشه !
ولی به نظر من جلب رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای یک هاستینگه...

چند سایت پیشنهاد بدید. هزینه تبلیغات و بازده احتمالی را شرح بدید لطفا.
جلب رضایت مشتری ضامن حفظ کسب و کار است و درصدی در فروش نقش دارد. من بیشتر دنبال راهکار های تبلیغاتی می گردم. شما از چه راهکارهایی استفاده می کنید؟

1eng.ir
February 17th, 2010, 22:35
واسه هاستینگ سایتهایی که وب مسترها زیاد میرن پیشنهاد خوبی میتونه باشه. مخصوصاً فروم ها! یا سرویس دهنده های خدماتی (مثه پارس تولز و ...)

LoveLife
February 17th, 2010, 22:37
persianscript
persiantools
p30vel خدا بیامرز
برای سایت هایی که که اسکریپت هستند و بازاچه دارند

pouyasazan
February 17th, 2010, 22:40
واسه هاستینگ سایتهایی که وب مسترها زیاد میرن پیشنهاد خوبی میتونه باشه. مخصوصاً فروم ها! یا سرویس دهنده های خدماتی (مثه پارس تولز و ...)

لطفا کامل توضیح بدهید. سایت هایی که می شناسید را معرفی کنید. توضیح بدهید که خودتون از این سایت ها نتیجه گرفتید یا دوستانتون توضیح بدید بر چه اساسی این سایت ها را توصیه می کنید. می خواهیم یک بحث آموزشی کامل برای تبلیغات بشه این بحث

Ali-718
February 17th, 2010, 22:42
---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

چند سایت پیشنهاد بدید. هزینه تبلیغات و بازده احتمالی را شرح بدید لطفا.
جلب رضایت مشتری ضامن حفظ کسب و کار است و درصدی در فروش نقش دارد. من بیشتر دنبال راهکار های تبلیغاتی می گردم. شما از چه راهکارهایی استفاده می کنید؟

این سایت ها (http://www.google.com/#hl=en&source=hp&q=%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA&aq=f&aqi=g3g-m3&oq=&fp=c26c79a56c95bda8)رو بینید
منظورم از جلب رضایت مشتری اینه که وقتی کاربر از پشتیبانی و خدمات یک هاستینگ راضی باشه ، سرویس دهنده رو به دوستاش و ... معرفی میکنه .:57:

pouyasazan
February 17th, 2010, 22:47
این سایت ها (http://www.google.com/#hl=en&source=hp&q=%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%aa&aq=f&aqi=g3g-m3&oq=&fp=c26c79a56c95bda8)رو بینید
منظورم از جلب رضایت مشتری اینه که وقتی کاربر از پشتیبانی و خدمات یک هاستینگ راضی باشه ، سرویس دهنده رو به دوستاش و ... معرفی میکنه .:57:

حرف شما راجع به رضایت صحیح است اما چه میزان در فروش تاثیر دارد؟10الی 30 درصد. حالا اگر شما با تبلیغات فروش را 200% افزایش بدهید اون 10-30% هم هست اما من الان دنبال این هستم که به اون 200% برسیم

1eng.ir
February 17th, 2010, 22:57
لطفا کامل توضیح بدهید. سایت هایی که می شناسید را معرفی کنید. توضیح بدهید که خودتون از این سایت ها نتیجه گرفتید یا دوستانتون توضیح بدید بر چه اساسی این سایت ها را توصیه می کنید. می خواهیم یک بحث آموزشی کامل برای تبلیغات بشه این بحث
سایتهای زیادی هستن!
webgozar.com
abzarak.com
parstools.com
webalfa.ir
و و و ...
من کارم هاستینگ نیست ولی میدونم که هر جا مشتری باشه باید بساطتو پهن کنی! مثلاً کفتر بازا میرن بازار کفتر فروشا معامله میکنن، نمیاد بره دم فروشگاه زنجیره ای که :d

amiri113
February 17th, 2010, 23:00
به نظر من اولين محل مناسب برای تبليغ، گوگل هستش!
دوم سايت هایی که توش افراد زيادی پتانسيل مشتری شدن دارند!
سايت هایي مثل آگهی ها مثلا ايستگاه >> البته بهتره تو اينطور سايت ها آگهی هایی در مورد طراحی کامل سايت باشه نه فقط هاست و دامين
و سوم سايت هایی که وبمستر ها و وبلاگ دارا توش زياد ميچرخن!
سايت های سرويس دهنده وبلاگ و همچنين سايت هایی که به وبلاگ نويس ها خدمات ميدن برای اينکار مناسب هستند!

rayannet
February 17th, 2010, 23:09
تبلیغ در مجلات مرتبط با رایانه

Rapid
February 17th, 2010, 23:12
سئو سئو سئو

Shc
February 17th, 2010, 23:26
اول گوگل و سایت هایی که تبلیغات گوگل رو قرار میدن.چون تبلیغات هدفمند هستش و تبلیغی که نمایش داده میشه اون نیاز کاربر رو نشون میده.
بعدش هم میزبانی از سایتهای پربازدید و اعلام نمودن به عنوان میزبان سایت.البته دراین شرایط کیفیت همون سایتی که توش اعلام میکنید میزبانش هستید هم خیلی مهمه.نمونه های معروفش هم هستند.
وب سایت خدماتی مثل ارائه دهندگان اسکریپت که این بیشتر واسه هاست مشتری میاره و ارائه دهندگان قالب که این بیشتر واسه دامنه مشتری میاره.

pouyasazan
February 17th, 2010, 23:48
اول گوگل و سایت هایی که تبلیغات گوگل رو قرار میدن.چون تبلیغات هدفمند هستش و تبلیغی که نمایش داده میشه اون نیاز کاربر رو نشون میده.
بعدش هم میزبانی از سایتهای پربازدید و اعلام نمودن به عنوان میزبان سایت.البته دراین شرایط کیفیت همون سایتی که توش اعلام میکنید میزبانش هستید هم خیلی مهمه.نمونه های معروفش هم هستند.
وب سایت خدماتی مثل ارائه دهندگان اسکریپت که این بیشتر واسه هاست مشتری میاره و ارائه دهندگان قالب که این بیشتر واسه دامنه مشتری میاره.

می تونید چند نمونه از این سایت ها را پیشنهاد بدید؟

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

خوب, می خوام یکم بحث را بازتر کنم. همه موارد پیشنهادی کلا تبلیغات بنری بود که این فقط یک نوع از تبلیغات اینترنتی است. موارد بسیار زیاد دیگری هم هست که در تبلیغات اینترنتی مطرح هستند مثل: تبلیغات ایمیلی , بازایابی زنجیره ای و بازاریابی ویروسی. حالا دوستانی که در این موارد اطلاعاتی دارند و یا پیشنهاد جالبی برای هر کدوم دارند مطرح کنند.

mehrank
February 17th, 2010, 23:52
سلام
در درجه اول تبلیغات در گوگل هست که خیلی مناسب جواب می دهد
درجه دوم باید مشتر خود را بشناسید یعنی اینکه دنبال چه نوع مشتری هستید که به نظر من اول سایت خدماتی مانند
سایت آمار وبگذر و پرشین استت و سایتهای سرویس اب و هوا وضیعت یاهو بعد از این مجلات مرتبط با ایترنت که کاربران
خاص خودش دارد و در مرحله آخر سایت ها مثل اسکریپت و دانلود
اما خلاصه مطلب اگر قرار باشد درحه بندی کنیم 1-گوگل 2- مجلات اینترنتی
تمام صحبتم را بر اساس تجربه ام گفتم شایدم اشتباه گفته باشم

pouyasazan
February 17th, 2010, 23:59
ممنون از پیشتهادات اما دوست دارم بحث یکم خارج از این راه های متعارف باشه. راه هایی که در ایران به ندرت استفاده می شوند. مثلا همین بازاریابی ویروسی موفقیت شرکت یاهو و هات میل برای مثال از این روش بود شاید واضحتر بگم مثل شرکت های هرمی عمل می کردند. یک نفر سرویس ایمیل یاهو می گیره پایین همه ایمیل هایی که ارسال می کنه می خوره ایمیل رایگان از یاهو بگیرید. حالا نه اینکه بگم ما هم مثل اون ها عمل کنیم . می گم راهکار عملی در این زمینه ها پیشنهاد بدید.

LoveLife
February 18th, 2010, 00:16
pouyasazan عزیز
بنده پارسال تو تبلیغات گوگل با شما بابت پرداخت دامین کار می کردم

mr.bahram
February 18th, 2010, 00:23
می تونید چند نمونه از این سایت ها را پیشنهاد بدید؟

---------- post added at 11:48 pm ---------- previous post was at 11:43 pm ----------

خوب, می خوام یکم بحث را بازتر کنم. همه موارد پیشنهادی کلا تبلیغات بنری بود که این فقط یک نوع از تبلیغات اینترنتی است. موارد بسیار زیاد دیگری هم هست که در تبلیغات اینترنتی مطرح هستند مثل: تبلیغات ایمیلی , بازایابی زنجیره ای و بازاریابی ویروسی. حالا دوستانی که در این موارد اطلاعاتی دارند و یا پیشنهاد جالبی برای هر کدوم دارند مطرح کنند.
دوست داشتید می تونید پیغام خصوصی یا ایمیل ارسال بکنید

pouyasazan
February 18th, 2010, 02:23
پیغام خصوصی ارسال کردم. هر چند که متوجه نشدم پیرو بحث است یا پیرامون تبلیغات در سایت. اما خیلی دوست داشتم دوستانی که تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی دارند در این مبحث شرکت کنند و نظر بدهند. فکر می کنم تبلیغات اینترنتی مهمترین دقدقه کسب و کار اینترنتی است. پس راهکارهای مناسب برای همه کار ساز است.

Arashdn
February 18th, 2010, 06:38
تبلیغ تو گوگل به درد ایران نمیخوره
فقط در وب هاستینگ تاک
یا سایت هایی اسکریپت

nswir
February 18th, 2010, 09:39
حالا یک ایده هم از من داشته باشید !
در سایتهای دانشجویان رشته های مرتبط با کامپیوتر تبلیغ بدید !
موسسات غیر انتفاعی و آزاد و.....
به نظرم به شدت خواهد گرفت چون تا حالا تقریبا کسی سراغش نرفته یا ندیدم!

pouyasazan
February 18th, 2010, 09:53
حالا یک ایده هم از من داشته باشید !
در سایتهای دانشجویان رشته های مرتبط با کامپیوتر تبلیغ بدید !
موسسات غیر انتفاعی و آزاد و.....
به نظرم به شدت خواهد گرفت چون تا حالا تقریبا کسی سراغش نرفته یا ندیدم!

با سلام و ممنون از نظرتون اما باز هم این می شه یک نوع تبلیغات بنری. من دنبال این هستم که به راهکارهای تبلیغاتی غیر از بنر برسیم. مثلا برای نمونه خودم میگم یک شرکت هاست 5 مگابایتی رایگان می دهد اینطوری مشتری زیاد می شود و این مشتری ها بلقوه برای افزایش حجم هستند. شاید به این سادگی که توضیح دادم نباشد اما این راهکار باعث می شود که همه به هم بگند اگر هاست رایگان می خواهی برو سراغ فلان شرکت. یعنی به جای اینکه خودت تبلیغ کنی, بقیه برای شما تبلیغ می کنند. راهکاری به ذهن شما نمی رسد؟

nswir
February 18th, 2010, 10:02
ببینید شما باید سرویس خوب ارئه کنید.
فقط همین !
دنیایی هم هاست مجانی بدید ولی سرویس خوبی نداشته باشید نمی تونید !
سایت آموزشی راه اندازی کنید . در مجلات مقالات تبلیغاتی -آموزشی بدید
و.....
ولی باز هم میگم سرویس خوب بهترین تبلیغ !

---------- Post added at 10:02 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

ببینید شما باید سرویس خوب ارئه کنید.
فقط همین !
دنیایی هم هاست مجانی بدید ولی سرویس خوبی نداشته باشید نمی تونید !
سایت آموزشی راه اندازی کنید . در مجلات مقالات تبلیغاتی -آموزشی بدید
و.....
ولی باز هم میگم سرویس خوب بهترین تبلیغ !

M-Soltani.ir
February 18th, 2010, 10:10
سایتهای زیادی هستن!
webgozar.com
abzarak.com
parstools.com
webalfa.ir
و و و ...
من کارم هاستینگ نیست ولی میدونم که هر جا مشتری باشه باید بساطتو پهن کنی! مثلاً کفتر بازا میرن بازار کفتر فروشا معامله میکنن، نمیاد بره دم فروشگاه زنجیره ای که :d
شما دقیقا چیکاره ای :-?

برای تبلیغ :
اول گوگل
دوم روزنامه ها ( عصر ارتباط و بزرگراه فناوری و... )
ایستگاه هم قدیما خوب بود!
سایتهایی که پراز تبلیغات هاستینگ هستند جای مناسبی برای تبلیغ نیستند مثل وب الفا و ... 8-|
ببینید بنده خدا پر شده
http://www.img.takmod.com/images/vcd9qzg7pu5rdpb42cou.jpg

pouyasazan
February 18th, 2010, 10:43
سلام

متاسفانه دوستان متوجه منظور بنده نشدند. من دنبال یافتن راه کارهای تبلیغاتی هستم. ایده زیاد خودم دارم. اما دنبال ایده های جدید هستم. همه فقط دارید سایت معرفی می کنید. تمام این سایت ها یک نوع تبلیغات هستند و آن هم بنر ادورتایزمنت هستند.
سرویس خوب هم یک جزء از بازاریابی است ولی بهش می گن تضمین ادامه کسب و کار و راهکار تبلیغاتی نیست.
من به دنبال راهکار های تبلیغاتی هستم. هاست رایگان هم یک مثال بود و نه اینکه ارائه بشه. یک پیشنهاد بود.اگر پیشنهاد عملی دارید خوشحال می شوم بشنوم.

nswir
February 18th, 2010, 11:11
من هم نگفتم هاست مجانی اون هم مثال بود !
دنبال راهکار جدید نباشید .
کی گفته سرویس خوب تضمین ادامه کار هست فقط؟
مثلا همه میدونن اگه میخوان یه سایت خوب و با سرعت بالا و سرویس خوب داشته باشن هاست دی ال خوب هست !
من هم الان اگر بخوام سایت جدیدی بزنم که بدونم این سایت پربازدید میشه و... مطمئنا نمیرم از جای ارزون سرویس بگیرم یا از جایی که حتی یکبار هم بدی اون سرویس رو شنیده باشم !
من به شخصه و خیلی های دیگه به روش های نو توجه نمی کنم سرویس خوب ببینم میگیرم کاری هم ندارم به بقیه چیزها !
قیمت مهم نیست !
من حتی به تبلیغش هم توجه نمی کنم !
این فقط تجربه و نظر شخصی بود !

pouyasazan
February 18th, 2010, 11:20
من هم نگفتم هاست مجانی اون هم مثال بود !
دنبال راهکار جدید نباشید .
کی گفته سرویس خوب تضمین ادامه کار هست فقط؟
مثلا همه میدونن اگه میخوان یه سایت خوب و با سرعت بالا و سرویس خوب داشته باشن هاست دی ال خوب هست !
من هم الان اگر بخوام سایت جدیدی بزنم که بدونم این سایت پربازدید میشه و... مطمئنا نمیرم از جای ارزون سرویس بگیرم یا از جایی که حتی یکبار هم بدی اون سرویس رو شنیده باشم !
من به شخصه و خیلی های دیگه به روش های نو توجه نمی کنم سرویس خوب ببینم میگیرم کاری هم ندارم به بقیه چیزها !
قیمت مهم نیست !
من حتی به تبلیغش هم توجه نمی کنم !
این فقط تجربه و نظر شخصی بود !

باز هم اشتباه متوجه شدید. بزارید واضحتر بگم. دنبال فروش فعلا نیستم. دنبال راهکار تبلیغاتی هستم. یک نگاهی به این سایت داشته باشید web site of eMarketing Department SGNETWAY- وب سایت تخصصی بازاریابی الکترونیکی (http://emarketingway.ir)

فکر می کنم با توجه به رتبه ما در ایران مشخص باشه که من دنبال فروش در این انجمن نیستم و ما سیاست های خاص تبلیغاتی خودمان را داریم. من دنبال راهکار های بازاریابی الکترونیکی برای کار هاست و دامین هستم. همیشه نتیجه بازایابی فروش فوری محصول یا خدمات نیست.

بازاریابی یک استراتژی بلند مدت است. خدمات خوب یک جزء یک درصد از آن است و بیشتر ادامه حیاط است تا جذب مشتری جدید. اگر خدمات خوب نباشد مشتری فعلی هم از دست می رود و پس از یک سال کسب و کار شما تعطیل می شود.