PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش راه اندازی ثبت دامنه بین المللی

mimshin
May 19th, 2013, 22:10
سلام
من تازه کارم میخواستم ببینم چطوری میشه همه دامنه های بین المللی رو توی whmcs برای سرچ who is فعال کرد.
و قیمتهارو از کجا باید زد؟؟؟؟
:d:d:d:d=P~

nimafire
May 20th, 2013, 12:03
قیمت ها از طریق setup >> product >> domain pricing
البته قبل از ان باید در بخش domain register ماژول ثبت کننده دامنه را به whmc متصل کنید

mimshin
May 20th, 2013, 16:00
قیمت ها از طریق setup >> product >> domain pricing
البته قبل از ان باید در بخش domain register ماژول ثبت کننده دامنه را به whmc متصل کنید
ممنون
کدوم یک از کمپانی هارو انتخاب کنم؟؟؟
و حتما باید پی پال یا..... داشته باشم یا نه؟

shazo
May 20th, 2013, 16:22
ممنون
کدوم یک از کمپانی هارو انتخاب کنم؟؟؟
و حتما باید پی پال یا..... داشته باشم یا نه؟

برای خرید دامنه ؟ ریسلر کلاب توصیه میشه..

نه نیازی به پی پال نیست.. رابط هم می تونید بگیرید..

nimafire
May 20th, 2013, 21:23
از سیستم ریسلر کلاب نمایندگی بگیرید با این سیستم کار کنید
در بخش فروش دامنه افر های نمایندگی هست.
به ریال شما مگر فعالیت نمیکنید ؟ پس کلا رسالی کار کنید

alimo203
May 21st, 2013, 11:30
لطفا در مورد نحوه گرفتن نمایندگی ثبت دامنه از ریسلر کلاب بیشتر راحنمایی کنید

shivahost
May 21st, 2013, 11:43
لطفا در مورد نحوه گرفتن نمایندگی ثبت دامنه از ریسلر کلاب بیشتر راحنمایی کنید

در سایت resellerclub.com ثبت نام می کنید و برای فعال شدن نمایندگی 99 دلار باید شارژ اولیه واریز کنید.

sarinoo
May 21st, 2013, 11:44
دوست گرامی برای دریافت نمایندگی ریسلر کلوب باید یا از طریق خود سایت ریسلر کلوب اقدام کنید که حدود 500 هزار تومان هزینه دارد.اما می توانید از یکی از نمایندگی های این شرکت در ایران نیز تهیه کنید.که هزینه آن زیر 100 هزار تومان خواهد بود.

shivahost
May 21st, 2013, 11:47
اما می توانید از یکی از نمایندگی های این شرکت در ایران نیز تهیه کنید.که هزینه آن زیر 100 هزار تومان خواهد بود.

البته در این حالت استقلال ندارید و ما یکبار اینکار را کردیم همیشه هم شارژ داشتیم اما دامین های ما منتظر می ماند چون طرف ایرانی ما شارژ نداشت. 2 بار هم باعث شاکی شدن مشتریان شد و رفتند جای دیگر ثبت کردند.

sarinoo
May 21st, 2013, 11:52
شیوا هاست گرامی شما که اینکار را کردید شاید تازه کار بودید و بلد نبودید با پنل ریسلر کار کنید.پنل نمایندگی که از یکی از واسطه های ایرانی ریسلر کلوب مثل سارینو تهیه شود کاملاً مستقل است و شارژ شما هم بدین صورت است که مثلاً شما همین الان درخواست شارژ 50 دلار می دهید و همان مقدار در همان لحظه به پنل شما اضافه می شود.نمایندگی هم که توی اکانتش زیر 1000 دلار شارژ داشته باشه بهتره بره به دنبال کار دیگه ای ، چون ارائه خدمات سرور و دامنه و ... به صورت حرفه ای نیازمند سرمایه گذاری است.

shivahost
May 21st, 2013, 12:08
شیوا هاست گرامی شما که اینکار را کردید شاید تازه کار بودید و بلد نبودید با پنل ریسلر کار کنید.پنل نمایندگی که از یکی از واسطه های ایرانی ریسلر کلوب مثل سارینو تهیه شود کاملاً مستقل است و شارژ شما هم بدین صورت است که مثلاً شما همین الان درخواست شارژ 50 دلار می دهید و همان مقدار در همان لحظه به پنل شما اضافه می شود.نمایندگی هم که توی اکانتش زیر 1000 دلار شارژ داشته باشه بهتره بره به دنبال کار دیگه ای ، چون ارائه خدمات سرور و دامنه و ... به صورت حرفه ای نیازمند سرمایه گذاری است.

دوست عزیز کسی که 1000 دلار داره مستقیم می گیره نمیاد از شما بگیره!

معمولا این افرادی که میان از امثال شما نمایندگی دامین می گیرند نهایتش 20 دلار شارژ می کنند و جالب تر اینکه ارائه دهنده نمایندگی مثل شما همان 20 دلار را در حساب نماینده شارژ می کند ولی آن فقط یک عدد است که بیچاره نماینده می بیند! و ارائه دهنده حتی همان 20 دلار شارژ را گاهی مواقع ندارد! و نماینده باخیال داشتن شارژ دامین ثبت می کند و منتظر می ماند و جواب هایی دردوغ مبنی بر مشکل در ریسلر کلاب از طرف ایرانی خود می گیرد. طرف ایرانی هم دربدر پول است تا 20 دلار شارژ کند کار نماینده اش راه بیفتد!

بله آن روزها ما تازه کار بودیم اما شرکتی که ازش نمایندگی گرفته بودیم اصلا تازه کار نبود و شما اصلا در حدی نیستید که بخواهید خود را با آن مقایسه کنید!

در هر صورت داشتن استقلال خیلی مهم است.

mimshin
May 21st, 2013, 12:15
یه سوال...
اصلان راه نداره بصورت رایگان اون ماژول کار کنه و ا هم از ریسلر کلاپ نخریم دامنه هارو؟؟؟؟؟
:->

m-mehdipoor
May 21st, 2013, 12:33
یه سوال...
اصلان راه نداره بصورت رایگان اون ماژول کار کنه و ا هم از ریسلر کلاپ نخریم دامنه هارو؟؟؟؟؟
:->
اگر برای شروع پرداخت هزینه سخته براتون می تونید با یکی از نماینده های ایرانی کار کنید و هزینه رو فقط در زمانی بدید که خواستید دامین ثبت کنید
البته همانطور که همکارم shivahost گفتن باید دقت کنید از کی تهیه می کنید که شارژ داشته باشه و موقعی که شارژ کردید و خواستید دامین ثبت کنید منتظر نمونید....

mimshin
May 21st, 2013, 12:48
حله...
فقط یه سوله دیگه چطوری میتونم سرچ دامنه تو سایتم رو فعال کنم بدون ریسلر کلاپ؟؟؟؟
یعنی فقط به who.is وصل باشه...
که بعدا خودم جایه دیگه ثبت کنم.

shivahost
May 21st, 2013, 12:52
حله...
فقط یه سوله دیگه چطوری میتونم سرچ دامنه تو سایتم رو فعال کنم بدون ریسلر کلاپ؟؟؟؟
یعنی فقط به who.is وصل باشه...
که بعدا خودم جایه دیگه ثبت کنم.

در Whmcs این امکان فعال هست و ربطی به ریسلرکلاب یا غیره ندارد. فقط برای فعال شدن هر پسوندی باید به آن قیمت بدهید.

alimo203
May 21st, 2013, 13:11
حالا کسی نمیتونه شرکتی تو ایران معرفی کنه که بتونه در این مورد ساپورت کنه؟و البته سیستم whmcs....

mimshin
May 21st, 2013, 13:12
ممنون که دووووووووشواری های مارو پاسخ دادید.
یعنی یکه یکه این سایت یک بشر ندیدم از این سایتها داشته باشه .;)