PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری در سایت سرور مجازی و هاستینگ به صورت حرفه ای

caspiannets
May 19th, 2013, 22:01
با سلام خدمت دوستان، بنده از مدت ها پیش در فکر راه اندازی سایتی در زمینه سرور مجازی و هاستینگ با کیفیت بالا بودم خیلی وقت است رو این موضوع کار می کنم و تجربه ها و دانش لازم رو بدست آوردم اما احساس می کنم برای یک سایت حرفه ای با خدمات با کیفیت کافی نیست از این رو از دوستان علاقه مند دعوت به همکاری می کنم:

================
بخش هاستینگ با شرایط زیر

تسلط کامل به سرور مجازی و اختصاصی با سیستم عامل های لینوکس و ویندوز و راه اندازی سرویس های مختلف سرور
تسلط و مهارت کامل در نصب و کانفیگ کنترل پنل های: whm-direct admin-plesk
تسلط کامل و تجربه کافی بر امنیت سرور های لینوکس و ویندوز وآشنایی با هک و راه های مقابله با آن

ویژگی های دیگر

آشنایی با kloxo
آشنایی به یک زبان برنامه نویسی و طراحی سایت
قبول حداقل فعالیت 2 ساله در سایت
حداقل سن 22 سال
دارای اخلاق خوب و مودبانه

============

بخش سرور مجازی

تسلط کامل به نصب و راه اندازی سرور های سیستم عامل های ویندوز و سیستم عامل های لینوکس
مهارت و تسلط کامل برای راه اندازی و کانفیگ انواع سرویس های ویندوز سرور و لینوکس
تسلط کامل به میکروتیک و راه اندازی انواع شبکه
تسلط کامل به امنیت سرورهای لینوکس و ویندوز و راه های مقابله با نفوذ
تسلط کامل با مجازی ساز ها و استفاده و راه اندازی آن ها

ویژگی های دیگر
حداقل سن 22 سال
دارای اخلاق خوب و مودبانه
قبول حداقل فعالیت 2 سال در سایت
آشنایی با طراحی سایت و برنامه نویسی
==============

بخش مالی

داشتن کارت بانکی بین المللی و توان خرید آنلاین یا حضوری از سایت های خارجی مثل paypal-visa card -master card
توانایی خرید و آشنایی با زبان انگلیسی
توانایی تبدیل سریع پول ایران به دلار و یورو

============================
دوستانی که آمادگی همکاری دارند لطفا به صورت کامل مهارت های خود و دارا یا دارا نبودن از شرایط فوق را بیان کرده و درخواست همکاری خود را به ایمیل زیر همراه با شماره تماس خود ارسال نمایند.
دقت کنید جواب شما به شماره تماس ارسالی شما داده خواهد شد و با شما تماس خواهم گرفت پس حتما شماره تماس خود را ارسال کنید.
payam_sts@yahoo.com

دقت شود با افراد متقاضی قرار داد بسته خواهد شد و به صورت منظم حقوق دریافت خواهند کرد.

افرادی که هم به جز همکاری تمایل در شراکت دارند می توانند به صورت کامل نحوه شراکت خود را بیان کنند.
در صورت هر گونه سوال از همین تاپیک پاسخگو هستم.

با تشکر

designer
May 22nd, 2013, 00:10
اگر قصد شراکت دارین لطفا پی ام بدین تا شرایط رو عرض کنم خدممتون

با تشکر

ameri
May 22nd, 2013, 00:22
ما هم در بخش سرور مجازی به همکار (یا شریک) نیاز مندیم!

caspiannets
May 30th, 2013, 21:18
یعنی کسی پیدا نمیشه ؟