PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به 100,000 دلار با دالار 3000 تومانی

jenatmilad
May 19th, 2013, 19:52
سلام.دوستان بنده به 100000 هزار دلار پیپال نیاز دارم.میخوام واسه داداشم توی روسیه بفرستم. خیلی ضروریه.

لطفا دوستانی که میتونن برام بفرستن یا به پی پال خود مبدن بعد خودم بدم بهش بیان بگن.

samansystems
May 19th, 2013, 20:15
جسارت نباشه اما دلار مثل کالا نيست که قيمت عمده اون متفاوت باشه. الان شما صرافی بريد چند مليون دلار هم بخواين بخريد قيمتش همون قيمت روز دلار هست.
خود صرافی ها هم معمولا سودشون يکی دو تومان هست.

hassan5099
May 19th, 2013, 20:23
سلام.دوستان بنده به 100000 هزار دلار پیپال نیاز دارم.میخوام واسه داداشم توی روسیه بفرستم. خیلی ضروریه.

لطفا دوستانی که میتونن برام بفرستن یا به پی پال خود مبدن بعد خودم بدم بهش بیان بگن.
سلام
عزیز با صرافی ها در تماس باشید بهتره

jenatmilad
May 19th, 2013, 20:29
بنده برای یکبار نمیخوام. بودن کسایی که با این قیمت برام همیشه انجام میدادند.اما چون بیشتر از 500 دلار نمیتونستن پرداخت کنند از دستشون کاری بر نمیومد. شاید در ماه 3 بار 100000 دلاری بفرستم برای داداشم.
3 4 تا رفیق هم دارم که مث من هستن. گفتم که کسی که میتون هبیاد اعلام کنه.چون بعضی ها دسترسی دارند به همچین قیمت هایی و نیازی به سود ندارند.

ameri
May 19th, 2013, 20:59
مبلغ 1000 دلار 2850تومنی موجود است.

jenatmilad
May 19th, 2013, 21:03

دوست عزیز 100 هزار تا میخوام

majidisaloo1
May 19th, 2013, 21:07

با اجازه استارتر
بنده خریدارم جناب اگر سورستان معتبر باشد

شما میخواهید 300 میلیون برای برادرتان بفرستید؟ اون هم ار کاربران اینجا ؟ به نظرتان کار عاقلانه ای به نظر میرسه؟
بنده چنین فکری نمیکنم به چندین دلیل:
1-هیچ فردی در این انجمن این مقدار ندارد حتی پیمنت 24!
2-هیچ فردی برای این مقدار پول معتبر نیست مگر صرافی
3-توهین نشه اما شما هم چون میدونین به این قیمت دلار تهیه نمی تونین بکنین چنین تاپیکی را باز کردید حالا دلیلش چی هست اطلاع ندارم

از استارتر عذر خواهی میکنم و دیگر پاسخ به این تاپیک نمیدهم که اسپم بشود

jenatmilad
May 19th, 2013, 21:13
با اجازه استارتر
بنده خریدارم جناب اگر سورستان معتبر باشد

شما میخواهید 300 میلیون برای برادرتان بفرستید؟ اون هم ار کاربران اینجا ؟ به نظرتان کار عاقلانه ای به نظر میرسه؟
بنده چنین فکری نمیکنم به چندین دلیل:
1-هیچ فردی در این انجمن این مقدار ندارد حتی پیمنت 24!
2-هیچ فردی برای این مقدار پول معتبر نیست مگر صرافی
3-توهین نشه اما شما هم چون میدونین به این قیمت دلار تهیه نمی تونین بکنین چنین تاپیکی را باز کردید حالا دلیلش چی هست اطلاع ندارم

از استارتر عذر خواهی میکنم و دیگر پاسخ به این تاپیک نمیدهم که اسپم بشود

دوست عزیز بنده نه قصد زیاد کردن تعدا پست هامو دارم نه دریافت تشکر.فقط نیازد ارم. 100000 هم نشد 10000تا 10000 باس بفرستم.
متوجه اید؟ من نمیدونم کسی اینجا این مبلغ داره یا. اگر داره که چه خوب. اگر نداره صرافی یا جایی یا فرد مورد اعتمادی رو معرفی کنه.قصد بنده کصب اطلاعات برای رفع مشکل خودمه.

m-mehdipoor
May 19th, 2013, 21:17
بنده برای یکبار نمیخوام. بودن کسایی که با این قیمت برام همیشه انجام میدادند.اما چون بیشتر از 500 دلار نمیتونستن پرداخت کنند از دستشون کاری بر نمیومد. شاید در ماه 3 بار 100000 دلاری بفرستم برای داداشم.
3 4 تا رفیق هم دارم که مث من هستن. گفتم که کسی که میتون هبیاد اعلام کنه.چون بعضی ها دسترسی دارند به همچین قیمت هایی و نیازی به سود ندارند.
سلام
ممکنه دوستانی که تا 500 دلار می تونن قیمت 3000 تومانی بدن معرفی کنید؟
بی شک بنده و خیلی از دوستان دیگه نیاز داریم به ارز با این قیمت.

farshidonline
May 19th, 2013, 21:18
درصدی که paypal کم میکنه تا ۳.۹ درصد ممکنه باشه که اصلا برای مبلغ شما منطقی نیست درظمن این مبلغ را هرکسی نداره و یا امکان فرستادن به یک کشوری مانند روسیه حتی در مبالغ کم میتواند حساب پی پل را لیمیت بکند چون پول شویی هست.

majidisaloo1
May 19th, 2013, 21:20
دوست عزیز بنده نه قصد زیاد کردن تعدا پست هامو دارم نه دریافت تشکر.فقط نیازد ارم. 100000 هم نشد 10000تا 10000 باس بفرستم.
متوجه اید؟ من نمیدونم کسی اینجا این مبلغ داره یا. اگر داره که چه خوب. اگر نداره صرافی یا جایی یا فرد مورد اعتمادی رو معرفی کنه.قصد بنده کصب اطلاعات برای رفع مشکل خودمه.

کسب صحیح است

payment24.biz
13500 تا داشتند جناب شهیدیان
فرد دیگری ندارد این میزان و بلوف زن زیاد خواهد بود هر فردی رسید قرار نیست این مقدار داشته باشد
بنده هم میتوانم بگم 40000 تا دارم اما وقتی پولت رو نخوردم شرط است شما مجبورین اول هزیه را بدهید چون ایشن به شما اعتماد نمیکنه که بفرسته و همچنین امکان ریفاند خیلی ساده اگر بخواهند بفرستند هم وجود دارد چطور که همین چند روز پیش از بنده 492.50$ به همین دلیل ریفاند شد که البته بنده این مقدار را گرفتم دوباره اما در کل پس گرفتن پیپال کار خیلی خیلی ساده ای است

فقط گفتم حواستون جمع باشه و اطلاعاتی اگر در باره پیپال و روند کاریش ندارید به دست بیاورید

jenatmilad
May 19th, 2013, 21:28
سلام
ممکنه دوستانی که تا 500 دلار می تونن قیمت 3000 تومانی بدن معرفی کنید؟
بی شک بنده و خیلی از دوستان دیگه نیاز داریم به ارز با این قیمت.

خودش اومد گفت اینجا که.

m-mehdipoor
May 19th, 2013, 21:34
خودش اومد گفت اینجا که.
چون همکار دیگه ای برای خرید دلار ایشون اعلام آمادگی کردن ، خواستم شما هم کسانی را که میشناسید معرفی کنید ( اگر اینجا نمی شه پ خ کنید ممنون می شم )
ترجیحا افراد با سابقه ی اینجا یا PersianTools

ahsanjan
May 19th, 2013, 22:04
سلام
دوست عزیزی که این تایپیک را ایجاد کرده شما اصلا برای رساندن پول از پیپال استفاده نکنید حتی اگر کسی تو پیپالش 100 هزار تا هم داشته باشد به محض انتقال پیپال کل پول را بلاک کرده و از فرستنده و گیرنده مدرک می خواهد تا هر دو تایید کنند و باز کردن این پول مثل فرستادن 1000 تا و ... نیست مدارک محکمی نیازه حتی تماس تلفنی با شرکت پیپال مواردی بوده پیپال تماس بگیرد و علت را بپرسد

ameri
May 19th, 2013, 23:04
سلام
دوست عزیزی که این تایپیک را ایجاد کرده شما اصلا برای رساندن پول از پیپال استفاده نکنید حتی اگر کسی تو پیپالش 100 هزار تا هم داشته باشد به محض انتقال پیپال کل پول را بلاک کرده و از فرستنده و گیرنده مدرک می خواهد تا هر دو تایید کنند و باز کردن این پول مثل فرستادن 1000 تا و ... نیست مدارک محکمی نیازه حتی تماس تلفنی با شرکت پیپال مواردی بوده پیپال تماس بگیرد و علت را بپرسد

موافقم. ارسال این مبلغ برای پی لاین زیاده و با هزینه کمتر میشه در بازار پیدا کرد. فکر کنم با مراجعه به خیابان فردوسی تهران بتونید افرادی رو پیدا کنید که دلار 2450 دریافت کرده و به قیمت بالار میفروشند اما باز هم فکر نکنم 100 هزار تا!

Aria
May 19th, 2013, 23:11
سلام.

اینجا صرافی نیست، شخصی که نیاز به همچین مبلغی داره معمولاً درسترسی هایی به سیستم های بازرگانی دولتی داره، در جنین شرایطی هم بهترین طرف حساب شما دولت خواهد بود.

اما اگر نیاز به سیستم های -غیر- دولتی دارید، باز هم اینجا جای مناسبی نیست زیرا این انجمن برای موارد علمی و تبادل اطلاعات ایجاد شده و نه خرید و فروش ارز.

این تاپیک به دلیل نا مربوط بودن به موضوع انجمن بسته شد.

با تشکر.