PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد الکترونیک

milad221
May 18th, 2013, 21:46
دوستان سلام
من امروز هر کاری میکنم نمیتونم وارد پنل کاربریم تو سایت ای نماد بشم شما هم همین مشکل رو دارید؟
سایت میگه یوزر یا پسورد درست نمیباشد در صورتی که درست وارد میکنم و تا حالا چندبار هم پسورد جدید گرفتم ولی بازم ورود نمیکنه
سوال دوم هم برای دریافت نماد دائمی باید چه کاری انجام داد؟

jenatmilad
May 18th, 2013, 21:51
سلام.مال شما که مشکلی نیست.به من گیر دادن میگن اطلاعاتت رو باس بزنی همون جایی که میگیم.میگن عدم مشاهده.درصورتی که همون جا زده شده.
برای دائمی یه مشکل بزرگ هست.اونم گرفتن اس اس ال هست.تا اونجایی که یادم باشه باید حضوری بری بگیری.

ADMlN
May 18th, 2013, 21:56
سلام.مال شما که مشکلی نیست.به من گیر دادن میگن اطلاعاتت رو باس بزنی همون جایی که میگیم.میگن عدم مشاهده.درصورتی که همون جا زده شده.
برای دائمی یه مشکل بزرگ هست.اونم گرفتن اس اس ال هست.تا اونجایی که یادم باشه باید حضوری بری بگیری.

نیازی به حظوری نیست

برای یک ستاره هم ssl نمیخواد

jenatmilad
May 18th, 2013, 21:59
نیازی به حظوری نیست

برای یک ستاره هم ssl نمیخواد

من منظورم دوستاره و بیشتر از اون بود. :->

milad221
May 18th, 2013, 22:17
این چیز هارو من پشت سر گذاشتم اگه سایت شما وردپرسی هست توی اخبار بزنید و کاملا این مطلب نمایش داده شود
این نوشته ها و خوده نماد نباید اسکرول بخورن و باید بالای صفحه نمایش داده بشن تا تایید انجام بشه
اس اس ال هم خودشون میدن و شما نباید از جایی بخرید اس اس ال که خودشون رو میدن رو فعال میکنید و استفاده میکنید
الان مشکل من اینه که نمیتونم به پنل وارد شم به پنلم تو سایت ای نماد شما الان راحت میتونید وارد شید؟؟؟

jenatmilad
May 18th, 2013, 22:25
این چیز هارو من پشت سر گذاشتم اگه سایت شما وردپرسی هست توی اخبار بزنید و کاملا این مطلب نمایش داده شود
این نوشته ها و خوده نماد نباید اسکرول بخورن و باید بالای صفحه نمایش داده بشن تا تایید انجام بشه
اس اس ال هم خودشون میدن و شما نباید از جایی بخرید اس اس ال که خودشون رو میدن رو فعال میکنید و استفاده میکنید
الان مشکل من اینه که نمیتونم به پنل وارد شم به پنلم تو سایت ای نماد شما الان راحت میتونید وارد شید؟؟؟

بنده الان بدون مشکل توی پنل هستم.

saman-00
May 18th, 2013, 22:30
سلام منم ای نماد میخوام ولی زده فقط برای تهرانی ها میشه راهنماییم کنید برای گرفتن درگاه از بانک پارسیان میخوامش

r.sharifi
May 18th, 2013, 22:36
پروانه کسب فقط برای تهرانی ها هست نه خود نماد

saman-00
May 18th, 2013, 23:07
میشه ادرس نماد رو بدید با مدارکی که میخوادش ؟

Azarin Web
May 18th, 2013, 23:55
میشه ادرس نماد رو بدید با مدارکی که میخوادش ؟

این آدرس سایت: نماد اعتماد الكترونيكي فروشگاه هاي اينترنتي (http://enamad.ir)
درخواست نماد رو که بزنید (حقیقی/حقوقی) میاد، هر کدوم رو بزنید قوانین و مدارک لازم رو میگه بهتون

r.sharifi
May 19th, 2013, 00:49
حقیقی راحت تر میدن.حقوقی سخته