PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ◙ بفرمایید تخفیف ◙ از این پس با فروش ویژه روز وب همراه باشید | از ثبت دامنه و هاست تا نمایندگی و مستر ریسلر

om!d-D
May 18th, 2013, 19:28
روز وب جهت سود بیشتر مشتری و رضایت مندی از خرید شما در هر زمان طرح های تشویقی متعددی برای شما دارد . در این صفحه (http://www.roozweb.com/discount) تمام تخفیفات فصلی ، مناسبتی و دوره ای روز وب اعلام میشود.
در نظر داشته باشید قیمتهای ذکر شده در سایت بدون در نظر گرفتن تخفیف ها میباشند و جهت سفارش سرویس با تعرفه تخفیف خورده باید کدهای تخفیف هر سرویس را در هنگام سفارش وارد نموده تا هزینه با کسر تخفیف محاسبه شود

جهت اطلاعرسانی به کلیه کاربران عزیز این صفحه در انجمن مرتب به روز میشود و کلیه طرح های تشویقی سرویس ها سریعا اعلام میشوند...توجه داشته باشید میزان تخفیف و یا دوره آنها در هر طرح متفاوت خواهد بود

با توجه به مدت زمان محدود این طرح ، از فرصت استفاده نموده و با تخفیفات ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده فرصتی هم به ما بدهید تا بتوانیم در خدمت شما باشیم :)

تخفیف هایی که در این حیطه زمانی در نظر گرفته ایم ثبت دامنه ملی و بین المللی ، هاست لینوکس حجمی ، هاست نامحدود ، نمایندگی هاست حجمی و نمایندگی هاست نامحدود را شامل میشود.
شروع طرح کنونی : 27 اردیبهشت ماه 92 پایان طرح کنونی : 30 خرداد ماه 92

امنیت
سرعت
اطمینان خاطر

مجهز به Anti Sheller CXS
بکارگیری هاردهای پرسرعت SSD به جای هاردهای معمولی
بکاپ گیری روزانه/هفتگی و ماهانه در سرور مجزا

مجهز به Antivirus , Exploit Scanner , Firewall
میزبانی بر روی وب سرور Litespeed
دیتاسنتر معظم XLhost آمریکا(یکی از پایدارترین دیتاسنترهای دنیا)

مانیتورینگ شبانه روزی و 24 ساعته کلیه سرویسها
سیستم عامل لینوکس ابری Cloudlinux
هفت روز گارانتی عودت وجه

آپتایم 99.99 درصد
کنترل پنل WHM/cPanel
انتقال رایگان سایتها
پهنای باند و کلیه امکانات نامحدود

پرداخت آنلاین و تحویل فوری سرویس میزبانی و دامنه | | پشتیبانی دوشیفت کاری با ایمیل ، چت آنلاین ، تیکت و تلفن || دی ان اس اختصاصی

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
::::::::::::::::::::::::::::

کد تخفیف
موارد استفاده
تعداد استفاده مجاز
دوره
میزان تخفیف

LH30offer
هاست لینوکس (سالانه)
بدون محدودیت
دائمی
30 درصد

توضیحات : کلیه کاربران (از پیش ثبت نام شده و جدید) میتوانند در سفارشات جدید و یا تمدید سرویس هاست لینوکس استاندارد ، حرفه ای سالانه از این کد تخفیف بهره مند شود.مدت دوره این تخفیف دائمی میباشد یعنی با یکبار استفاده از این کد ، در سررسید سرویس و تمدید آن این تخفیف لحاظ میشود
هاست لینوکس استاندارد (http://www.roozweb.com/hosting) | هاست لینوکس حرفه ای (http://www.roozweb.com/prohosting)

کد تخفیف
موارد استفاده
تعداد استفاده مجاز
دوره
میزان تخفیف

RS20offer
نمایندگی هاست
بدون محدودیت
دائمی
20 درصد

توضیحات : کلیه کاربران (از پیش ثبت نام شده و جدید) میتوانند در سفارشات جدید و یا تمدید سرویس نمایندگی هاست لینوکس حجمی و نامحدود از این کد تخفیف بهره مند شود.مدت دوره این تخفیف دائمی میباشد یعنی با یکبار استفاده از این کد ، در سررسید سرویس و تمدید آن این تخفیف لحاظ میشود
نمایندگی هاست حجمی (http://www.roozweb.com/reseller-linux) | نمایندگی هاست نامحدود (http://www.roozweb.com/unlimited-reseller)

کد تخفیف
موارد استفاده
تعداد استفاده مجاز
دوره
میزان تخفیف

UH25offer
هاست نامحدود
بدون محدودیت
دائمی
25 درصد

توضیحات : کلیه کاربران (از پیش ثبت نام شده و جدید) میتوانند در سفارشات جدید و یا تمدید سرویس هاست لینوکس نامحدود ماهانه و سالانه از این کد تخفیف بهره مند شود.مدت دوره این تخفیف دائمی میباشد یعنی با یکبار استفاده از این کد ، در سررسید سرویس و تمدید آن این تخفیف لحاظ میشود
هاست لینوکس نامحدود (http://www.roozweb.com/unlimited-host) |

کد تخفیف
موارد استفاده
تعداد استفاده مجاز
دوره
میزان تخفیف

Dn15offer
ثبت و تمدید دامنه
بدون محدودیت
یکبار
15 درصد

توضیحات : کلیه کاربران (از پیش ثبت نام شده و جدید) میتوانند در سفارشات جدید و یا تمدید دامنه ملی و بین المللی از این کد تخفیف بهره مند شود.مدت دوره این تخفیف یکساله میباشد یعنی با یکبار استفاده ازاین کد برای یک دامنه ، در سررسید سرویس و تمدید آن این تخفیف لحاظ نمیشود
تعرفه ثبت آنی دامنه (http://www.roozweb.com/domain) | جستجوی دامنه (http://www.clients.roozweb.com/domainchecker.php)

تخفیفات ویژه | روز وب.کام (http://www.roozweb.com/discount)

ما همیشه و همیشه ، و برای همه سرویس ها برای شما تخفیف در نظر گرفته ایم

با فروش ویژه روز وبــــــــ همراه باشید

دوستانی که خرید انجام دادند لطف کنند در همین تاپیک اعلام کنند . ممنون

واحد IT سروش اندیشه بر خط ثبت 490003 | دارای نماد اعتماد الکترونیک و سه سال سابقه درخشان و رضایتمندی مشتریان
امید دهقانزاد

nerd
May 18th, 2013, 20:32
سرویس های با کیفیت و قالب اعتمادی ارائه می دهند
تجربه استفاده از سرویس هاشون رو برای یکی از دوستانم داشتم

akbari
May 18th, 2013, 23:57
آفر های خیلی خوبی دارید
موفق باشید

mohsen_sh
May 19th, 2013, 00:09
قبلا سرویس داشتم ازشون سرویس های خوبی دارن
سرعتشون خوبه
پشتیبانی هم خوبه
موفق باشید :)

eshghejalal
May 19th, 2013, 00:33
سلام روز وب تایید میشن خدایییش کارشون خیلی عالی هست از من میشنوید هاست هاتونو از جایی مطمئن میخواهید تامین کنید از روز وب تامین کنید

UserWht
May 19th, 2013, 01:23
ای نماد بگیرید در خدمتیم .

Domain
May 19th, 2013, 01:38
قیمت‌ها با توجه به سرویسی که ارائه میدین بسیار مناسب هستن.

om!d-D
May 19th, 2013, 01:54
ای نماد بگیرید در خدمتیم .

یک سالی هست نماد داریم . به دلیل تغییر پنلمون از حقیقی به حقوقی نماد جدید رو تا تکمیل نهایی پرونده در سایت قرار ندادیم...نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره گرفته خواهد شد :)
سوالات خود رو از ما دریغ نکنید.در خدمتیم

om!d-D
May 19th, 2013, 04:01
قیمت‌ها با توجه به سرویسی که ارائه میدین بسیار مناسب هستن.

ممنون از شما.قیمت سروس ها در حالت عادی سعی شده منطقی باشه و به خاطر اینکه مشتریا بیشتر راضی باشند توی این دوره 30 درصد تخفیف هم گذاشتیم که حسابی سود ببرند :)

om!d-D
May 19th, 2013, 19:34
سرویس های با کیفیت و قالب اعتمادی ارائه می دهند
تجربه استفاده از سرویس هاشون رو برای یکی از دوستانم داشتم

تشکر از لطف شما . خوشحالیم

manthra
May 20th, 2013, 14:15
فوق العادست سرویس هاشون .... قیمت خیلی خیلی مناسب و کیفیت فوق العاده بالا .... کیفیتی که من روی سرورشون دیدم بینظیره
امیدوارم همیشه در همین روند رو به رشد باشند و سرویس هاشون همیشه همین کیفیت رو داشته باشه
بهترین ها رو برای روز وب ارزو می کنم چون حقش بهترین هاست

om!d-D
May 21st, 2013, 00:50
فوق العادست سرویس هاشون .... قیمت خیلی خیلی مناسب و کیفیت فوق العاده بالا .... کیفیتی که من روی سرورشون دیدم بینظیره
امیدوارم همیشه در همین روند رو به رشد باشند و سرویس هاشون همیشه همین کیفیت رو داشته باشه
بهترین ها رو برای روز وب ارزو می کنم چون حقش بهترین هاست

سلام روز وب تایید میشن خدایییش کارشون خیلی عالی هست از من میشنوید هاست هاتونو از جایی مطمئن میخواهید تامین کنید از روز وب تامین کنید

قبلا سرویس داشتم ازشون سرویس های خوبی دارن
سرعتشون خوبه
پشتیبانی هم خوبه
موفق باشید
سپاس از شما ، انجام وظیفه بوده و انشالله اسباب رضایت شما فراهم شود :)

تعدادی سرویس واگذار شد . تحویل سرویس های میزبانی و ثبت دامنه : کمتر از سی ثانیه ، تحویل ریسلر ها 10 دقیقه تا 1 ساعت بوده است

nerd
May 24th, 2013, 06:37
قبلا این سوالاتو ازتون پرسیده بودم و پاسخ داده بودید
خواست دوباره بپرسم تا اینجا هم باشه و دیگر مشتریان احتمالی هم در جریان این اطلاعات قرار بگیرند

کدوم یک از بکاپ های روزانه هفتگی و ماهانه روی سرور اصلی و کدومیک روی سرور جداگانه هستند؟
امکان ایجاد بکاپ در سی پنل فراهم هست؟
سرور های هاست معمولی با هاست های حرفه ای متفاوت هست؟
تعداد مجاز ارسال ایمیل در هر ساعت چند تاست؟

UserWht
May 25th, 2013, 01:40
بسیار آفر خوبی ارائه داید آیا این تخفیفات دائمی هستند ؟

و سوال دوم نمایندگی هاست ویندوز هم می دید ؟

om!d-D
May 25th, 2013, 01:55
قبلا این سوالاتو ازتون پرسیده بودم و پاسخ داده بودید
خواست دوباره بپرسم تا اینجا هم باشه و دیگر مشتریان احتمالی هم در جریان این اطلاعات قرار بگیرند

کدوم یک از بکاپ های روزانه هفتگی و ماهانه روی سرور اصلی و کدومیک روی سرور جداگانه هستند؟
امکان ایجاد بکاپ در سی پنل فراهم هست؟
سرور های هاست معمولی با هاست های حرفه ای متفاوت هست؟
تعداد مجاز ارسال ایمیل در هر ساعت چند تاست؟
کلیه بکاپ ها روزانه گرفته میشند و تا سی روز نگهداری میشوند ، همه در سرور مجزا هستند
بله دسترسی گرفتن فول بکاپ در سیپنل قرار گرفته است و کاربر میتونه هر لحظه یه نسخه بکاپ از سایتش داشته باشه
همچنین دسترسی کامل برای بکاپ گیری از دیتابیس ها به طور مستقیم و خارج از محیط phpmyadmin وجود دارد

سرویس های استاندارد و حرفه ای روی یک سرور ارائه میشوند ، سیستم عامل لینوکس ابری هستند ، منابع اختصاصی داده شده به سرویس های حرفه ای دو برابر سرویس های استاندارد میباشد . سرویس هاست پربازدید هم به زودی زود با منابع اختصاصی و مناسب با بازدید های بالاتر ارائه خواهد شد

تعداد ایمیل در ساعت 100 ایمیل در ساعت خواهد بود و مابقی در صف قرار میگیرند و در ساعت دیگر ارسال خواهند شد

سپاس از شفاف سازی شما

om!d-D
May 25th, 2013, 01:59
بسیار آفر خوبی ارائه داید آیا این تخفیفات دائمی هستند ؟

و سوال دوم نمایندگی هاست ویندوز هم می دید ؟

همونطور که عرض شد قرار شده همیشه در روز وب شاهد فروش ویژه و کوپن تخفیف باشید :) در مرحله اول این طرح در سال 92 (طرح کنونی) تخفیف های ارائه شده با درصد کسری بالا و به صورت دائم هستند . البته تخفیف های دامنه یک دوره لحاظ میشوند اما سرویس های نمایندگی و میزبانی همگی دائمی خواهند بود در این طرح

نمایندگی هاست ویندوز خیر متاسفانه ، فعلا ارائه نمیشود

سعی شده تا به طور تخصصی روی سرویس های میزبانی و نمایندگی و مستر ریسلر تمرکز داشته باشیم ، به همین دلیل فروش عام سرویس های دیگر مانند سرور مجازی و اختصاصی رو لغو کرده ایم فعلا

در خدمت شما هستیم . ما را از سوالات خود محروم نکنید

UserWht
May 25th, 2013, 12:34
بنده یک سفارش دادم که هنوز ج ندادین هزینش هم پرداخت شد. 2 ساعت پیش

om!d-D
May 26th, 2013, 00:42
بنده یک سفارش دادم که هنوز ج ندادین هزینش هم پرداخت شد. 2 ساعت پیش

تشکر از اعتماد شما به ما :)
سفارشات میزبانی بلافاصله بعد از پرداخت هستند و فورا به ایمیل کاربر ارسال میشوند . سرویس های ریسلری نیز معمولا سریع تحویل داده میشند اگر مشکلی باشه از طرف کاربر و نیاز به رسیدگی بیشتر باشه ممکنه بیشتر زمان ببره.

امیدواریم اسباب رضایت شما رو فراهم کنیم

majid4310
May 26th, 2013, 10:48
چرا تخفیف برای دومین لحاظ نمیشه؟

کد تخفیف وارد شده روی سبد خریدتان اعمال شد اما هیچ مورد قابل تحفیفی وجود ندارد. لطفا شرایط این کد را بررسی کنید

UserWht
May 26th, 2013, 14:36
بنده از ایشون 28 ساعت پیش یک رسیلر سفارش دادم که بعد از 18 ساعت اطلاعات رو ایمیل کردند اما هنوز در سرویس مشکلی هست و سایت ها بالا نمیان که خیلی دیر به دیر تیکت رو جواب میدن و من الان بعد از 28 ساعت هنوز از رسیلر نتونستم استفاده کنم.

تیکت را که ج نمی دن و تلفنشون هم (+98) 937 682 2868 جواب نمیدن امیدوارم همه اینها یک اتفاق ساده باشد و بنده وضعیتم از ناراضی به راضی تغییر پیدا کند.

om!d-D
May 26th, 2013, 15:50
چرا تخفیف برای دومین لحاظ نمیشه؟

کد تخفیف وارد شده روی سبد خریدتان اعمال شد اما هیچ مورد قابل تحفیفی وجود ندارد. لطفا شرایط این کد را بررسی کنید

در کد این تاپیک یه ایرادی بود که اصلاح شد ، ممنون از اطلاع رسانی شما
هم اکنون مجدد میتونید استفاده کنید

om!d-D
May 26th, 2013, 16:07
بنده از ایشون 28 ساعت پیش یک رسیلر سفارش دادم که بعد از 18 ساعت اطلاعات رو ایمیل کردند اما هنوز در سرویس مشکلی هست و سایت ها بالا نمیان که خیلی دیر به دیر تیکت رو جواب میدن و من الان بعد از 28 ساعت هنوز از رسیلر نتونستم استفاده کنم.

تیکت را که ج نمی دن و تلفنشون هم (+98) 937 682 2868 جواب نمیدن امیدوارم همه اینها یک اتفاق ساده باشد و بنده وضعیتم از ناراضی به راضی تغییر پیدا کند.

سپاس از همراهی شما

شما با مشخصات جعلی و عجیب غریب ثبت نام نموده بودید و ما بعد زا سفارش خدمتتان اطلاع دادیم که اصلاح کنید ، جهت تماس با مشتری نیاز به مشخصات صحیح و آدرس و شماره تماس میباشد . به خصوص شما که نماینده میباشید نیاز به اصلاح اطلاعاتتان بوده است . بعد از اقدام شما مشخصات به شما ایمیل شده است و قبل از اون نیز سایت شما چند دقیقه بعد از ارسال بکاپ دانلود شد روی سرور چون فرموده بودید سرور قبلی فرصتش تموم شده ، قبل از ارسال مشخصات برای شما ما این کار رو هم براتون کردیم :)

پیشنهاد میشود همیشه ایمیل خود را چک کنید و مطمئن شوید کلیه ایمیلهای روز وب در اینباکس شما قرار بگیرند .

موفق باشید

UserWht
May 26th, 2013, 17:33
سپاس از همراهی شما

شما با مشخصات جعلی و عجیب غریب ثبت نام نموده بودید و ما بعد زا سفارش خدمتتان اطلاع دادیم که اصلاح کنید ، جهت تماس با مشتری نیاز به مشخصات صحیح و آدرس و شماره تماس میباشد . به خصوص شما که نماینده میباشید نیاز به اصلاح اطلاعاتتان بوده است . بعد از اقدام شما مشخصات به شما ایمیل شده است و قبل از اون نیز سایت شما چند دقیقه بعد از ارسال بکاپ دانلود شد روی سرور چون فرموده بودید سرور قبلی فرصتش تموم شده ، قبل از ارسال مشخصات برای شما ما این کار رو هم براتون کردیم :)

پیشنهاد میشود همیشه ایمیل خود را چک کنید و مطمئن شوید کلیه ایمیلهای روز وب در اینباکس شما قرار بگیرند .

موفق باشید

درود

بنده از کش دادن موضوع چندان خوشم نمیاد . بدین جهت اعلام میکنم که فعلاً مشکل ما حل شده است و سایت ها بدون مشکل لود می شوند تشکر از پاسخگویی و پیگیری جنابعالی اما در مورد پاسخ به تیکت های پشتیبانی در صورت امکان مساعدت بفرمایید.

om!d-D
June 2nd, 2013, 18:00
سیکل سه ماهه ، سالانه نیز به ریسلر ها اضافه شد . همچنین سرویس های پربازدید مناسب برای وبلاگدهی و سایتهای پربازدید به زودی ارائه خواهند شد :)

shangoli
June 2nd, 2013, 23:19
هاست یگیگ ماهانه چنده؟
تخفیف به ماهانه هم میخوره؟

shangoli
June 2nd, 2013, 23:51
آقا یه سوال دیگه این تخفیف ماهانه چطوریه؟ مثلا نمایندگی نامحدود با تخفیف میشه 15 تومن بعد از ماه بعد باید همون 20 تومن و بدیم؟
یا ازین کد تخفیف هر ماه میتونیم استفاده کنیم

om!d-D
June 3rd, 2013, 00:12
هاست یگیگ ماهانه چنده؟
تخفیف به ماهانه هم میخوره؟

خیر برای هاستهای ماهانه تخفیف لحاظ نمیشه . سیکل سالیانه فقط.
ضمنا پلن یک گیگ + ترافیک نامحدود + دامنه رایگان : سالانه 24500 حدودا با لحاظ تخفیف :)

در خدمتیم

om!d-D
June 3rd, 2013, 00:15
آقا یه سوال دیگه این تخفیف ماهانه چطوریه؟ مثلا نمایندگی نامحدود با تخفیف میشه 15 تومن بعد از ماه بعد باید همون 20 تومن و بدیم؟
یا ازین کد تخفیف هر ماه میتونیم استفاده کنیم
ریسلر های هاست سیکل ماهانه ، سه ماهه (یک ماه رایگان) و یکساله (دو ماه رایگان) لحاظ شده اند . تخفیف شامل هر سه دوره ماهانه سالانه و سه ماهه میشه و همونطور که ذکر شد دائمی هست یعنی موقع تمدید خودکار تخفیف 20 درصد لحاظ میشه روی قیمت فاکتورتون و به شما ارسال میشه...

سوالات خود رو از ما دریغ نکنید :)

shangoli
June 3rd, 2013, 00:38
یه سوال دیگه هم اینه که نمایندگی نامحدود بگیریم سقف فضای مجازمون چقدر هست برای استفاده؟
ازین هاست میشه برای هاست دانلود استفاده کرد یا نه؟
سایتی با بازدید روزانه چند هزارتا رو میتونم ساپورت کنم؟مثلا یه چند تا سایت با بازدید روزی 4-5 هزار تا

om!d-D
June 4th, 2013, 00:26
یه سوال دیگه هم اینه که نمایندگی نامحدود بگیریم سقف فضای مجازمون چقدر هست برای استفاده؟
ازین هاست میشه برای هاست دانلود استفاده کرد یا نه؟
سایتی با بازدید روزانه چند هزارتا رو میتونم ساپورت کنم؟مثلا یه چند تا سایت با بازدید روزی 4-5 هزار تا

فضای شما بدون محدودیت هست و حد مشخصی برای پلن نامحدود در نظر نگرفتیم تا از بابت فضا مشکلی نداشته باشید . همچنین امکان ارائه هاست نامحدود رو دارید
استفاده به عنوان هاست دانلود ، آپلود سنتر و سایت های پرمصرف مثل بازی آنلاین نیست...منابع شما اختصاصی هست و یک محدوده رم و سی پیو به شما اختصاص داده میشه (همانند یک سرور مجازی تقریبا)

بازدید زیاد مهم نیست مهم مصرف سایت هست . با اون بازدید اگر سایت نرمال باشد بله پاسخگو هست

موفق باشید

om!d-D
June 5th, 2013, 21:17
سرویس های پربازدید لینوکس برای سایتهای بازدید بیشتر از 5000 روزانه با قیمت مناسب به لیست سرویس ها ارائه شد . از این پس میزبان سایتهای پربازدید شما با قدرت لینوکس ابری هستیم .
هاست لینوکس سایت پربازدید | روز وب.کام (http://www.roozweb.com/dedhosting)

UserWht
June 9th, 2013, 15:02
سایتتون و هاستینگ و سرویس های نمایندگیتون ارور
Internal Server Error رو میده

manthra
June 9th, 2013, 15:39
الان که ساعت سه ونیم هست شش ساعت هست که تموم سرویس هاتون یا داون بوده و یا ارور Internal Server Error رو می ده
توی پنج روز گذشته این سومین باره که سرویس هاتون برای مدت های طولانی پنج شش ساعت با مشکل مواجه بوده

حالا ما که هیچ خودتون کسب و کارتون بهم می ریزه وقتی سایت و پرتال اصلیتون هم با هر مشکل تعطیل می شه ... من بیشتر نگران خودتون ... :71:

تضمین آپتایم 99.99 هست دیگه ؟؟ #-o
راستی فلسفه تیکت چیه وقتی مشکل هست پرتالتون هم از دسترس خارج می شه ؟؟ 8-|
ایمیل پشتیبانیتون هم وقت کردید چک بکنید ممنون می شم#:-S

ان شالله بقیه موارد بمونه توی تیکت خدمتتون عرض می کنم :113:
کلا خسته نباشید:x

MehrganWeb
June 9th, 2013, 15:48
سلام
با عرض پوزش که دخالت میکنم و میخوام یه نکته آموزشی بگم خدمتتون !
ارور Internal Server Error
!
مربوط به اینه که سرور مورد نظرشما منابع به حد کافی برای نمایش سایت و لود پلاگین های مختلف برای آپ شدن سایت ها ندارد!
این ارور در زمانی رخ میده که سرور هاستینگ شما مجازیست یا از کلود لینوکس استفاده میشه که اگه اینطور باشه باید در سیپنل در سمت چپ (نمایش اینفورمیشن ) اکانت عکس زیر قرار بگیره
http://upolo.ir/images/28210820804958476723.png
که بعید میدونم !
در هر صورت این مشکل از کاهش منابع سرور میزبان است که در شرکت ما هر 1 گیگ رم بین 7 اکانت تقسیم میشود
روز بخیر

manthra
June 9th, 2013, 16:34
جناب مهرگان وب قشنگ نیست وقتی یکی از هم صنف هاتون دچار مشکل می شه بیاید و توی تایپیکشون تبلیغات کنید
در ضمن خیال نکنم منابع سرویسشون کم باشه مشکل از چیز دیگه ای هست

ایشالله مشکل روز وب حل می شه مثل قبل سرویس های با کیفیتشون رو ارائه می دن
ما که مهمون روز وب هستیم چون دیگه حوصله عوض کردن هاستینگم رو ندارم

UserWht
June 9th, 2013, 22:03
ما یک ماه از ایشون سرویس خریدیدم اگه اینطوری پیش بره قطعاً ماه بعد رو بیخیال روز وب میشیم .

نه تلفن جواب میدن نه اس ام اس نه ایمیل ، سایت پشتیبانی خودشون هم که این ارور رو میده و از دسترس خارج شده است .

لطفاً اگه کسی به ایشون دسترسی داره باهاش صحبت کنه و یه خبری بهش بده شاید اصلاً بیخیال هاستینگش شده و خبر نداره از مشکلش

MehrganWeb
June 9th, 2013, 22:06
جناب مهرگان وب قشنگ نیست وقتی یکی از هم صنف هاتون دچار مشکل می شه بیاید و توی تایپیکشون تبلیغات کنید
در ضمن خیال نکنم منابع سرویسشون کم باشه مشکل از چیز دیگه ای هست

ایشالله مشکل روز وب حل می شه مثل قبل سرویس های با کیفیتشون رو ارائه می دن
ما که مهمون روز وب هستیم چون دیگه حوصله عوض کردن هاستینگم رو ندارم

دوست گرامی من !
من یه نکته اموزشی گفتم و قصد تبلیغ نداشتم!
روز بخیر

manthra
June 9th, 2013, 22:17
ما یک ماه از ایشون سرویس خریدیدم اگه اینطوری پیش بره قطعاً ماه بعد رو بیخیال روز وب میشیم .

نه تلفن جواب میدن نه اس ام اس نه ایمیل ، سایت پشتیبانی خودشون هم که این ارور رو میده و از دسترس خارج شده است .

لطفاً اگه کسی به ایشون دسترسی داره باهاش صحبت کنه و یه خبری بهش بده شاید اصلاً بیخیال هاستینگش شده و خبر نداره از مشکلش

این جوابیه که به من داده

درود

خیر داون تایم نداریم وب سرور یک لایسنس مشکل دار داره هر از گاهی باعث کندی یا از دسترس خارج شدن میشه.
در چنین مواقعی چندین راه برای مشتری گذاشته ایم تا با ما تماس بگیرد ، ایمیهای سابق را مطالعه کنید . وبلاگ روز وب در برخی مواقع اگر مشکلی باشد اعلام میکند ، ایمیل مخصوص پشتیبانی در جیمیل و ...

واقعا باعث تاسف هست
یعنی اینقدر ساده می تونن بیخیال بشن ؟؟
هیچ دسترسی هم دیگه بهشون نیست ....
نه ایمیل پشتیبانی رو جواب می دن ... نه یاهو ... نه جیمیلشون ... نه وبلاگشون ... نه فیس بوک ... نه تلفن ....

سایتشون هم که نمی شه وارد شد
نمی دونم بخدا چی باید گفت به این هاستینگ ها

UserWht
June 9th, 2013, 22:34
در امضاش اومده که "واحد انفورماتیک شرکت سروش اندیشه برخط (ثبت 490003) - بیش از سه سال سابقه" این شرکت شمارش میشه 03117765906 و آدرس شرکت در اصفهان :

Unit 1.alley 22.keshavarzi St., esfahan, esfahan, IR

قاعدتاً الان نباید حضور داشته باشند ولی فردا زنگ میزنیم اگه ج ندادن چون ای نماد داشتن میشه از طریق مراجع قانونی پیگیری کرد.

manthra
June 9th, 2013, 22:38
در امضاش اومده که "واحد انفورماتیک شرکت سروش اندیشه برخط (ثبت 490003) - بیش از سه سال سابقه" این شرکت شمارش میشه 03117765906 و آدرس شرکت در اصفهان :

Unit 1.alley 22.keshavarzi St., esfahan, esfahan, IR

قاعدتاً الان نباید حضور داشته باشند ولی فردا زنگ میزنیم اگه ج ندادن چون ای نماد داشتن میشه از طریق مراجع قانونی پیگیری کرد.

من که یه هاست ازش گرفتم .... فول بک آپم رو هم برداشتم
زیاد مهم نیست شما که نمایندگی دارید حواستون باشه کلا

یعنی سیزده ساعت باید مشکل یه لایسنس طول بکشه ؟

UserWht
June 10th, 2013, 00:00
من که یه هاست ازش گرفتم .... فول بک آپم رو هم برداشتم
زیاد مهم نیست شما که نمایندگی دارید حواستون باشه کلا

یعنی سیزده ساعت باید مشکل یه لایسنس طول بکشه ؟

مشکل internal server error از لایسنس نیست . ایشون سفسته کردن

ftp
June 10th, 2013, 00:41
ما یک بار از ایشون ریسلر گرفتیم که بعداز دو و سه روز جواب تیکت سفارش ما را داد و بهش گفتیم چرا این قدر دیر جواب می دید گفت داشتیم در مورد شما تحقیق می کردیم عجب .. بعد بهش گفتیم چرا ریسلر نمی سازید بحث رفت سر تعداد اکانت های قبلی روی ریسلر های قبلی و جواب داد یک هفته صبر کن سرور جدیدم تحویل می گیرم خدایش چه جوابی بهش بدیم ما که سفارش دادیم و انظار داریم که ریسلر مون زود بسازه میاد می گه یک هفته صبر کن واقعا ادم بی مسئولیت اینجوری ندیدم خیلی براش متاسفام

MehrganWeb
June 10th, 2013, 00:49
گرامیان !
قصد تبلیغ ندارم چون به تعداد مشتری داریم که نخواهیم تاپیک همکار دیگری را با مشکل مواجه کنیم!
فقط قصد مان روشن سازی قضیه است!
این مشکل را در 2 پست قبلیه خودم بطور کلی توضیح دادم :

سلام
با عرض پوزش که دخالت میکنم و میخوام یه نکته آموزشی بگم خدمتتون !
ارور Internal Server Error
!
مربوط به اینه که سرور مورد نظرشما منابع به حد کافی برای نمایش سایت و لود پلاگین های مختلف برای آپ شدن سایت ها ندارد!
این ارور در زمانی رخ میده که سرور هاستینگ شما مجازیست یا از کلود لینوکس استفاده میشه که اگه اینطور باشه باید در سیپنل در سمت چپ (نمایش اینفورمیشن ) اکانت عکس زیر قرار بگیره
http://upolo.ir/images/28210820804958476723.png
که بعید میدونم !
در هر صورت این مشکل از کاهش منابع سرور میزبان است که در شرکت ما هر 1 گیگ رم بین 7 اکانت تقسیم میشود
روز بخیر

و مشکل لایسنس ارتباطی به لود و ران شدن سایت های روی سرور ندارد " حتی شده ای پی لایسنس ریپورت داده شده " یعنی بطور کلی لایسنسی موجود نبوده اما سایت ها ران شدند!
امیدوارم همکارمان بیان مشکلتونو حل کنن!
دوستان در اینجور مواقع پورت 2082 و 2086 همیشه باز هستندو در صورتی که هیچ سایتی ران نمیشه ممکنه لود سرور و مصارف منابع تغریبا 0 درصد باشه!
شب همگی بخیر

UserWht
June 10th, 2013, 00:53
گرامیان !
قصد تبلیغ ندارم چون به تعداد مشتری داریم که نخواهیم تاپیک همکار دیگری را با مشکل مواجه کنیم!
فقط قصد مان روشن سازی قضیه است!
این مشکل را در 2 پست قبلیه خودم بطور کلی توضیح دادم :

و مشکل لایسنس ارتباطی به لود و ران شدن سایت های روی سرور ندارد " حتی شده ای پی لایسنس ریپورت داده شده " یعنی بطور کلی لایسنسی موجود نبوده اما سایت ها ران شدند!
امیدوارم همکارمان بیان مشکلتونو حل کنن!
دوستان در اینجور مواقع پورت 2082 و 2086 همیشه باز هستندو در صورتی که هیچ سایتی ران نمیشه ممکنه لود سرور و مصارف منابع تغریبا 0 درصد باشه!
شب همگی بخیر

نظر ایشون کاملاً فنی و مورد تایید می باشد .

در ضمن دوستان پورت های 2082 و 2086 باز هستند می تونند بک آپ بردارند.

UserWht
June 10th, 2013, 10:09
از ایشون خبری نشد الان نزدیک 24 ساعت است که این ارور رو داده و سایت ها لود نمیشوند

manthra
June 10th, 2013, 10:34
درود خدمت مشتریان گرامی
لایسنس خریداری شده برای لایت اسپید دارای مشکلاتی بود و از جانب شرکت ارائه دهنده آن فعال نشده بود . طی بررسی های انجام شده مراتب به آنها اطلاعرسانی شد و درخواست رفع مشکل ارسال شد

هنوز پاسخی دریافت نکردیم . به محض فعال شدن بدون هیچ مشکلی روند لود ادامه پیدا خواهد کرد

برگرفته شده از roozweb.blog.ir

........................

از بیست و چهار ساعت هم گذشته
من که فعلا سایتم رو برداشتم رفتم روی یکی دیگه از هاستام بالا اوردمش
اینا که هنوز جواب ایمیل ها و یاهو رو هم نمی دن و فقط اون متن بالا رو گذاشتن توی وبلاگشون

والا به هاستینگ های ایرانی اطمینانی نیست باید همیشه چند تا هاست از چند تا جا داشته باشی
من بیشتر ناراحتم که می تونستن بگن مثلا یه هفته طول می کشه من یک روز کامل سایتم از دسترس خارج بود ... کلی هزینه برای سئو اون کرده بودم .. کلی کاربر ناراضی بودن و جواب می خواستن

om!d-D
June 11th, 2013, 22:40
ما یک بار از ایشون ریسلر گرفتیم که بعداز دو و سه روز جواب تیکت سفارش ما را داد و بهش گفتیم چرا این قدر دیر جواب می دید گفت داشتیم در مورد شما تحقیق می کردیم عجب .. بعد بهش گفتیم چرا ریسلر نمی سازید بحث رفت سر تعداد اکانت های قبلی روی ریسلر های قبلی و جواب داد یک هفته صبر کن سرور جدیدم تحویل می گیرم خدایش چه جوابی بهش بدیم ما که سفارش دادیم و انظار داریم که ریسلر مون زود بسازه میاد می گه یک هفته صبر کن واقعا ادم بی مسئولیت اینجوری ندیدم خیلی براش متاسفام

عجیب است ، اصلا چنین موردی رو نداشتیم و همینطور شما را نمیشناسم.لطف کنید با بخض فروش تماس بگیرید ببینیم مشکل شما چیست.ریسلر ها زود تحویل داده میشوند ، اما اگر مشکلی د رمشخصات باشد به هیچ عنوان سرویس با مشخصات سوری و عجیب و غریب تایید نخواهد شد . ما در مورد کسی تحقیق نمیکنیم ، اما مشخصات ثبت نامی باید صحیح باشد.

لطف کنید اگر از مشتریان هستید پیگیر موضوع باشید و پاسخ تیکت ها را با دقت بخوانید تا سو تفاهم برای شما پیش نیاید . البته بعید میدانم شما مشری ما باشید . ما نهایت همکاری رو با ریسلر ها داریم

om!d-D
June 11th, 2013, 22:43
درود خدمت همه کاربران گرامی

به دلیل کندی بسیار اینترنت منطقه زمان نشد اینجا پاسخ مشتریان گرامی رو بدیم.در ارتباط را مشکلاتی که فرمودند لاز دیدم موضوعرو اطلاع رسانی کنیم که سو تفاهم نشه
بلافاصله بعد از حل مشکل خدمت همه کاربران ایمیل شد و موضوع اطلاع داده شد.

اولا موضوعی رو مشخص کنم.اگر دوستانی به غیر از این 30 ساعتی که سایت ها با مشکل وب سرور روبرو بود مشکلی داشتند قطعا به دلیل کلودلینوکس و منابع اختصاصی شماست . خای ذکر شده به دلیل مصرف بیش از اندازه دوستان بوده که لطف کنند قوانین رو رعایت کنند یا اگر مصرف بیشتری دارند اعلام کنند پلن ایشان ارتقا داده شود.پلن های استاندارد ، حرفه ای و پربازدید قابل ارتقا هستند

اما در مورد مشکل لایسنس نیز خدمت تان عرض شود که ما همیشه یک روز قبل از پایان مهلت لایسنس ها ، لایسنس جدید رو خریداری و آماده داریم ، لذا طبق روال قبل تهیه و زودتر از پایان آن لایسنس جدید را به سرور دادیم.بعد از 24 ساعت کمپانی لایت اسپد به خرید ما ایراد گرفت و ما نیز مشخصات کارت را برایشان ارسال کردیم . اگر چه لایت ااسپید معمولا زیر یک ساعت پاسخ میداد اینبار 24 ساعت طول کشید و جوابی نگرفتیم.لایت اسپید لایسنس رو غیرفعال کرده بود.ما سریع درخواست دادیم و مشخصات رو ارسال کردیم ولی جالب اینجاست که هیچ پاسخی ندادند و هنوز هم هیچ پاسخی ندادند !!!!!!!

این موضوع رو اعلام کنم که یک ساعت بعد از درخواست ما که لایت اسپید پاسخ نداد ما سریع لایسنس دیگری را با مشخصات دیگر خریداری و منتظر تحویل و تایید شدیم که به محض فعال شدن روی سرور نصب شد و بدون هیچ مشکلی روال کاری ادامه یافت
بنابراین عذرخواهی ما را بپذیرند هر چند این اقدام لایت اسپید بسیار عجیب بود و تا کنون مشکلی ما نداشتیم با پرداخت ها . منتها اینبار نه تنها لایسنس را بست بلکه هنوز هم پاسخی نداده است . لایسنس نیز در پنل یکی از دوستان خریداری شده بود.
مشکل دیروز برطرف شد و هم اکنون هیج مشکلی وجود ندارد.از همه مشتریان که توجه خوبی داشتند و از طریق ایمیل اعلام شده در تماس بودند ممنونیم .

متاسفانه برخی مشتریان با اینکه در پایان هر ایمیل ارسالی ، از طریق پیامک ، در صفحه قوانین و زیر تیکت ها اعلام شده است در مواقع داون تایم تنها و تنها با یک ایمیل مشخص تماس بگیرند اما کم توجهی میکنند و با ایمیلای دیگه تماس میگیرند ، بنابراین به دست ما نمیرسد.لطفا دقت لازم را داشته و از راه مشخصی تماس بگیرید.تلفن روشن بوده و حتی تا 4 صبح نیز پاسخگوی تلفن دوستان بودم ، اگر احیانا موفق به تماس نشده اید حتما مشکلی بوده و امکان پاسخگویی نبوده است.

روز وب هیچ گاه ، تحت هیچ شرایطی نه بیخیال میشود ، نه بی مسئولیتی را میپذیرد و نه در مشکلات پیش آمده شانه خالی میکند
در خدمت شما هستیم و امیدواریم اسباب رضایت مشتریان فراهم شود

کلیه سرور ها بیست و چهار ساعته مانیتور میشوند و هر مشکلی در کمتر از چند دقیقه اطلاع رسانی میشود.مطمئن باشید زودتر از شما باخبر شده و در جهت رفع اقدام نمودیم

UserWht
June 13th, 2013, 01:51
درود خدمت همه کاربران گرامی

به دلیل کندی بسیار اینترنت منطقه زمان نشد اینجا پاسخ مشتریان گرامی رو بدیم.در ارتباط را مشکلاتی که فرمودند لاز دیدم موضوعرو اطلاع رسانی کنیم که سو تفاهم نشه
بلافاصله بعد از حل مشکل خدمت همه کاربران ایمیل شد و موضوع اطلاع داده شد.

اولا موضوعی رو مشخص کنم.اگر دوستانی به غیر از این 30 ساعتی که سایت ها با مشکل وب سرور روبرو بود مشکلی داشتند قطعا به دلیل کلودلینوکس و منابع اختصاصی شماست . خای ذکر شده به دلیل مصرف بیش از اندازه دوستان بوده که لطف کنند قوانین رو رعایت کنند یا اگر مصرف بیشتری دارند اعلام کنند پلن ایشان ارتقا داده شود.پلن های استاندارد ، حرفه ای و پربازدید قابل ارتقا هستند

اما در مورد مشکل لایسنس نیز خدمت تان عرض شود که ما همیشه یک روز قبل از پایان مهلت لایسنس ها ، لایسنس جدید رو خریداری و آماده داریم ، لذا طبق روال قبل تهیه و زودتر از پایان آن لایسنس جدید را به سرور دادیم.بعد از 24 ساعت کمپانی لایت اسپد به خرید ما ایراد گرفت و ما نیز مشخصات کارت را برایشان ارسال کردیم . اگر چه لایت ااسپید معمولا زیر یک ساعت پاسخ میداد اینبار 24 ساعت طول کشید و جوابی نگرفتیم.لایت اسپید لایسنس رو غیرفعال کرده بود.ما سریع درخواست دادیم و مشخصات رو ارسال کردیم ولی جالب اینجاست که هیچ پاسخی ندادند و هنوز هم هیچ پاسخی ندادند !!!!!!!

این موضوع رو اعلام کنم که یک ساعت بعد از درخواست ما که لایت اسپید پاسخ نداد ما سریع لایسنس دیگری را با مشخصات دیگر خریداری و منتظر تحویل و تایید شدیم که به محض فعال شدن روی سرور نصب شد و بدون هیچ مشکلی روال کاری ادامه یافت
بنابراین عذرخواهی ما را بپذیرند هر چند این اقدام لایت اسپید بسیار عجیب بود و تا کنون مشکلی ما نداشتیم با پرداخت ها . منتها اینبار نه تنها لایسنس را بست بلکه هنوز هم پاسخی نداده است . لایسنس نیز در پنل یکی از دوستان خریداری شده بود.
مشکل دیروز برطرف شد و هم اکنون هیج مشکلی وجود ندارد.از همه مشتریان که توجه خوبی داشتند و از طریق ایمیل اعلام شده در تماس بودند ممنونیم .

متاسفانه برخی مشتریان با اینکه در پایان هر ایمیل ارسالی ، از طریق پیامک ، در صفحه قوانین و زیر تیکت ها اعلام شده است در مواقع داون تایم تنها و تنها با یک ایمیل مشخص تماس بگیرند اما کم توجهی میکنند و با ایمیلای دیگه تماس میگیرند ، بنابراین به دست ما نمیرسد.لطفا دقت لازم را داشته و از راه مشخصی تماس بگیرید.تلفن روشن بوده و حتی تا 4 صبح نیز پاسخگوی تلفن دوستان بودم ، اگر احیانا موفق به تماس نشده اید حتما مشکلی بوده و امکان پاسخگویی نبوده است.

روز وب هیچ گاه ، تحت هیچ شرایطی نه بیخیال میشود ، نه بی مسئولیتی را میپذیرد و نه در مشکلات پیش آمده شانه خالی میکند
در خدمت شما هستیم و امیدواریم اسباب رضایت مشتریان فراهم شود

کلیه سرور ها بیست و چهار ساعته مانیتور میشوند و هر مشکلی در کمتر از چند دقیقه اطلاع رسانی میشود.مطمئن باشید زودتر از شما باخبر شده و در جهت رفع اقدام نمودیم

جناب ممنون بابت توضیح اما بنده اس ام اس دادم و زنگ هم زدم جواب ندادین چطور تا ساعت 4 صبح جواب میدادین به تلفن ها ؟

دوماً این دان تایمی 30 ساعته رو چطور می خواهید جبران کنید ؟

سوماً پشتیبانی 24 ساعت بوده و حداقل نباید سیستم پشتیبانی شما از کار می افتاد .

om!d-D
June 13th, 2013, 13:02
عرض شد اگر موفق به تماس نشدید حتما امکان پاسخ گویی نبوده یا به تلفن دسترسی نداشتم . در مواقع مشکل مطمئن باشید با مشتری هستیم و پاسخگو میباشیم ، منتها ممکن است کمی تاخیر داشته باشد به همین دلیل عرض شد از راه ایمیل اعلام شده تماس بگیرند تا همکاران سریعتر جواب دهند . البته سرعت اینترنت همانطور که میدونید بسیار کند شده و حتی جیمیل نیز به سختی برای ما باز میشد.انشالله که این مشکلات اینترنت کشور نیز سروسامان پیدا کند
جهت جبران مشکلی که بابت ایراد گرفتن لایت اسپید به خرید ما گرفت انشالله در طرح دوم تشویقی مزایایی را برای مشتریان سابق در نظر میگیریم.

در مورد پشتیبانی من میتونم به شما شعار بدم بگم 24 ساعته ساپورت میدیم درسته؟ اما خیر . ما با مشتری صادق هستیم و در سایت ذکر نکردیم 24 ساعته هر چند گاها شده تمام شابنه روز پاسخگو بودیم منتها پشتیبانی اساسا از ساعت 8.5 صبح تا 11 شب و اگر زمان بشود تا 3 صبح از طریق تیکت انجام میشود.

ما برای دسترسی به روز وب در زمان مشکلات چندین راه را در نظرگرفته ایم ، وبلاگ روز وب ، صفحه فیسبوک ، شناسه یاهو برای اطلاع از روند کاری و جهت سوالات مشتریان آدرس جیمیل ذکر شده رد نظر گرفته شده است.
برای این مورد هم که فرمودید بله به زودی بخش پشتیبانی برای این مواقع راه اندازی خواهد شد.

ممنون از شما
سوالات خود را از ما دریغ نکنید

om!d-D
June 15th, 2013, 00:52
فقط 5 روز تا پایان طرح اول فرصت باقی است .

UserWht
June 18th, 2013, 11:04
بنده خدا نمی تونی سرویس بدی جمعش کن این چه وضعیه آخه ؟ بازم که داون شدین

roozweb.com/

سایت های ما هم داون شد آبرومونو بردین .

om!d-D
June 28th, 2013, 13:23
بنده خدا نمی تونی سرویس بدی جمعش کن این چه وضعیه آخه ؟ بازم که داون شدین

roozweb.com/

سایت های ما هم داون شد آبرومونو بردین .

شما واقعا مارو شرمنده كرديد از زمان ثبت نام با مشخصات جعلی تا هر مشکلی كه حتی با آدرس ورود به سیپنل دارید و به جای پرسش از ما اینجا پست میدید
شما در تمام مشكلاتی كه اشاره كرديد نه تنها با ما در ميان نگذاشتید كه مشکل چیست بلكه دست به این چنین اقداماتی میزنید

ما دوست داریم در خدمت شما باشيم اما از بين چندصد مشتری تنها شما هستيد که بدون توجه به اطلاعیه ها و ايمیل هایی که مرتب با كاربر در ارتباط هستیم اين تاپيک فروش را محل اعتراضات بدون آگاهی خود كردید
انتقاد حق شماست ؛ لطفا مشکلات را قبل از توهین با مسولين در میان بگذاريد