PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم vip

hhhhaaaa
May 18th, 2013, 10:48
سلام
کسی آیا میدونه سیستم vip ایران فیلم رو کی اسکریپتش رو نوشته؟
از کجا میشه تهیه کرد؟

---
یا کسی کار vip کردن سایت دانلود انجام میده؟

ممنون

mohsened
May 18th, 2013, 11:56
پخ ارسال شد .

Yousefi.
May 18th, 2013, 12:54
سلام
کسی آیا میدونه سیستم vip ایران فیلم رو کی اسکریپتش رو نوشته؟
از کجا میشه تهیه کرد؟

---
یا کسی کار vip کردن سایت دانلود انجام میده؟

ممنون

سیستم مدیریت محتوای شما چیست انتظارتان از وی آی پی چیه کامل اطلاعات را 1.خ کنید تا برسی شه هزینه اعلام گردد

mgp.co.ir
May 18th, 2013, 13:40
با سلام ;
در خدمتیم .
025-37742000
داخلی : 125
موفق باشید

hhhhaaaa
May 19th, 2013, 07:52
سیستم مدیریت محتوای شما چیست انتظارتان از وی آی پی چیه کامل اطلاعات را 1.خ کنید تا برسی شه هزینه اعلام گردد

سیستم دیتالایف
انتظار خواصی نیست اتوماتیک یوزر پس دلخواه رو خریداری کنند و بعد از پرداخت اتوماتیک فعال ش یوزر و شب که تعداد دانلود بالا میره سیستم کم نیاره چون من بدون vip در شب 1000 دانلود همزمان هم کم نمیاورد سرورم اما با این سیستم با اینکه دانلود کم شده اما فشار بیشتره و سی پی یو 90% میشه!

Yousefi.
May 20th, 2013, 10:20
سیستم دیتالایف
انتظار خواصی نیست اتوماتیک یوزر پس دلخواه رو خریداری کنند و بعد از پرداخت اتوماتیک فعال ش یوزر و شب که تعداد دانلود بالا میره سیستم کم نیاره چون من بدون vip در شب 1000 دانلود همزمان هم کم نمیاورد سرورم اما با این سیستم با اینکه دانلود کم شده اما فشار بیشتره و سی پی یو 90% میشه!
با توجه به اینکه 4 سال هست با سیستم مدیریت دیتالایف کار می کنم از این نظر مشکلی نداشته شما ماِول های اضافه ای حتما نصب کردین یا ماِول های بی کیفیت
از کدام نسخه دیتالایف استفاده می کنید ؟

hhhhaaaa
May 21st, 2013, 18:44
با توجه به اینکه 4 سال هست با سیستم مدیریت دیتالایف کار می کنم از این نظر مشکلی نداشته شما ماِول های اضافه ای حتما نصب کردین یا ماِول های بی کیفیت
از کدام نسخه دیتالایف استفاده می کنید ؟

عزیز من اسکریپت جدا نصب کردم
از vipersian خریداری کردم... به دیتالایف ربط نداره...
الان یکی که بهترین و قویترین سیستم VIP رو میتونه راه بندازه بگه لطفا...

mgp.co.ir
May 21st, 2013, 18:58
با سلام ;

در صورت نیاز به تولید cms اختصاصی
با ما در ارتباط باشید
تلفن تماس :
025-37742000
داخلی : 125

Yousefi.
May 22nd, 2013, 10:55
عزیز من اسکریپت جدا نصب کردم
از vipersian خریداری کردم... به دیتالایف ربط نداره...
الان یکی که بهترین و قویترین سیستم VIP رو میتونه راه بندازه بگه لطفا...

ببین آقای داستانی ماِول VIP را درست کرده نسخه 1 نسخه 2 را هم به زودی منتشر میکنه شما از سایت توسعه دیتالایف توسعه ی دیتالایف انجین پارسی (http://www.DLEFA.ir) ماژول هاش هست ...
اونجا بهتر راهنمایی می کنن