PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری

fifiln73
May 17th, 2013, 22:32
با سلام با توجه به اینکه بودجه سایتی که دارم راه اندازی میکنم کم هست و نمی تونم سرور بگیرم از تمامی دوستان درخواست همکاری دارم . برای تمامی دوستانی که مالک و فروشنده سرور هستند پیشنهادی دارم، از لحاظ فنی مارا پشتیبانی کرده(فضا و پهنای باند برای راه اندازی لینک مستقیم پرسرعت) ما از ماه 6 ام هزینه های سایت را به عهده خواهیم گرفت و برای همکار و پشتیبان 10% سود سالانه سایت را پیشنهاد میدهیم.
سایت دانلود بازی است افر های خودتون رو بدهید.

GEO
May 17th, 2013, 22:45
آدرس ساتتون رو ذکر کنید دوست عزیز
و نکته دیگه اینکه اگر سایتتون درامد داره چه مانعی برای تهیه هاست مناسب دارید که تهیه نمی کنید؟

babelirani
May 17th, 2013, 23:11
سلام

بعد از ما 6 ام اونم 10% سود سالیانه ؟ اینجوری که چند سال طول میکشه تا هزینه ی اون 6 ماه اولیه دربیاد

Azarin Web
May 18th, 2013, 00:14
سلام

بعد از ما 6 ام اونم 10% سود سالیانه ؟ اینجوری که چند سال طول میکشه تا هزینه ی اون 6 ماه اولیه دربیاد

دقیقا درست میگن ایشون :| پیشنهاد بهتری بدید شااااااید یکی همکاری کنه

fifiln73
May 18th, 2013, 11:19
آدرس ساتتون رو ذکر کنید دوست عزیز
و نکته دیگه اینکه اگر سایتتون درامد داره چه مانعی برای تهیه هاست مناسب دارید که تهیه نمی کنید؟

سایت هنوز راه اندازی نشده

fifiln73
May 18th, 2013, 11:22
دقیقا درست میگن ایشون :| پیشنهاد بهتری بدید شااااااید یکی همکاری کنه

بعد از 6 مان اگر در امد سایت بالا باشه مثلا 2-3 ملیون تومان باشه 10 درصد برابر 200-300 تومن میشه پیشنهاد من این بود که هزینه ی سرور از ماه 6 ام تقبل میشه و این سود هم که ممکن هست بیشتر بشه هم پرداخت میشه پیشنهاد منصفانه است دوستان

bia2znd
May 18th, 2013, 12:18
بعد از 6 مان اگر در امد سایت بالا باشه مثلا 2-3 ملیون تومان باشه 10 درصد برابر 200-300 تومن میشه پیشنهاد من این بود که هزینه ی سرور از ماه 6 ام تقبل میشه و این سود هم که ممکن هست بیشتر بشه هم پرداخت میشه پیشنهاد منصفانه است دوستان

با سلام
شما که میدونید بعد از شش ماه ماهانه 2-3 ملیون درامد داری ، چرا الان حاضر نیستید هزینه کنید و 6 ماه رو با یک سرور اختصاصی ارزان قیمت شروع به کار کنید ..

nivdata.com
May 18th, 2013, 12:38
دوست من . صورت پروژه رو روشن اعلام کن تا بشه بررسی کرد. امکاناتی که لازم دارید ، توانایی های موجود، کمی و کاستی ها اینجوری که نمی شه آخه . 6 ماه سرور بابت سایت بازی . بعد 6 ماه هم ماهی 2 میلیون سایت درامد داره!!!!! از کجا ، روش درامدی که پیشبینی می کنید موارد دیگه . شما دارین دنبال پشتیبان می گردید و اطمینان دارین به پروژه همه چیز رو روشن بفرمایید ، نگران ***یده شدن فکرتون هم نباشید از قدیم گفتن: به عمل کار برآید -- به سخن رانی نیست ، کامل توضیح و توجیه بفرمایید خیلی از ما در خدمتیم از سود هم کسی بدش نمی آید

designer
May 19th, 2013, 15:14
اگه سایتت رو هنوز راهندازی نکردی ابتدا با یه سرویس ارزان شروع کن تا انشالله وقتی به درآمد رسیدی اونوقت دوستان زیادی هستند که آفر بدن اینجوری فکر نکنم کسی ریسک کنه !!!

به هرحال آرزوی موفقیت دارم واستون